Mutfak sarf malzemeleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biri çöp torbası. Mutfak haricinde banyo ve tuvaletler, ofis, bahçe, çocuk odaları ve çalışma odalarında da çöp torbasına çokça ihtiyaç duyuyoruz.
Çöp torbası kullanımı çöp kovalarını temizleme işini büyük oranda azaltır. Çöp sepetleri veya kovaları içine yerleştirdiğimiz çöp poşetleri sayesinde, atıklar direkt olarak yüzeyler temas etmediği için yüzeyler daha az ve daha geç kirlenir. Ağzı kapalı bir konteynerde torba içinde tutulan çöpler, mikrop, koku ve haşere miktarını minimuma indirir. İçi dolduğunda çöp torbasının ağzını uygun biçimde kapatarak ortamdan uzaklaştırabilmemiz ise bir diğer kolaylık olarak karşımıza çıkar.
Çeşitli ebat ve özelliklerde çöp torbaları arasından ihtiyacımız olan ürünü seçerken bazı noktaları göz önünde bulundurmakta fayda var. Öncelikle çöp torbasının kullanım amacı ve kullanım yerini dikkate almakla başlayabiliriz. Çöp kutusunun büyüklüğü ve içine atılacak çöpün içeriğine uygun bir torba seçmek, atıkların toplanma ve uzaklaştırılmasında kötü sürprizlerle karşılaşmamızı engeller. Yine çöpün içeriğine, miktarına ve ağırlığına bağlı olarak sağlamlık ve sızdırmazlığı da dikkate almak yararımıza olur.
Küçük, orta, büyük ve battal boy olmak üzere farklı ebatlarda kullanıma hazır ev tipi çöp torbalarının yanı sıra, endüstriyel kullanım için daha geniş ve kalın çöp poşeti seçeneklerine hepsiburada.com üzerinden bir tıkla ulaşabilirsiniz. Çöp kokusunu minimize edecek parfümlü ve ağzı büzgülü poşetler ve doğada tamamen çözünen ekolojik ürünlerin de yer aldığı geniş ürün yelpazesine göz atıp, seçenekler arasından ihtiyacınıza göre ürün tercihinizi kolayca yapabilirsiniz.

Çöp Torbası Fiyatları

323 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Koroplast
  2. Parex
  3. Poppy
  4. Ecoplast
  5. Florex
  6. Polmix
  7. Ögem
  8. Birpack
  9. Modatools
  10. Kullan At Market
  11. Maproworld
  12. Rabant
  13. Ulucan
  14. Fresh-Up
  15. Özgünen
  16. İlktem
  17. Arslan Plastik
  18. Cook
  19. HP
  20. Solare Multi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/60001205/60002316
BAŞA DÖN