Toz Deterjan

Kişisel hijyen, sağlığın ilk adımıdır. Kişisel hijyenin en önemli faktörlerinden biri temiz kıyafetler giymektir. Toz deterjan, çamaşır makineleri için bulunan ilk çamaşır deterjanıdır. Bu kategorideki deterjanlar çamur, kil veya çim gibi dış mekan lekelerinde oldukça iyi performans gösterirler, bu nedenle küçük birinin futbol formaları, bahçe kıyafetleriniz ve daha fazlası için harikadır. Sıcak suda olduğu gibi soğuk suda da etkilidir. Klorlu ağartıcı içermediğinden, yıkanabilir tüm kumaşlar ve renkler için güvenlidir.

Evinizin İhtiyaçlarını Karşılayacak Toz Deterjan Çeşitleri

Çamaşır makineleri için özel olarak geliştirilen farklı özelliklere sahip çok sayıda özel toz çamaşır deterjanı olduğunu biliyor muydunuz? İnsanların farklı çamaşır yıkama ihtiyaçları ve tercihlerine sahip olmaları, farklı bölgelerde yaşamaları, farklı çevresel kaygılar ve su geri dönüşüm faaliyetleri gibi özellikler deterjan seçimi dikkat edilmesi gereken faktörlerdendir. Bu günlerde bir deterjan temizlemekten daha fazlasını yapar. Özel deterjanlar, belirli yıkama özellikleri sağlayan özel bileşenler kullanılarak formüle edilir. Özellikle beyaz, renkli, narin veya yün kıyafetler için tasarlanmış ürünler, leke çıkarma için enzimli ürünler, yumuşatıcıyla bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için özel olarak tasarlanmış ürünler bunlardan bazılarıdır.

Biyolojik toz deterjanlar, düşük sıcaklıklarda ve hızlı yıkama döngülerinde bile lekelerle mücadelede iyi olan enzimler içerir. Giysilerin gri olmasını engelleyen optik bir parlatıcı bulundurur ve renkli çamaşırlar için tasarlanan tozların haricinde, hem günlük hem de inatçı lekelerin üstesinden gelmek için bir ağartıcı içerirler.

Biyolojik olmayan toz deterjanlar, enzim deterjanlar içermezler. Ancak cilde daha yumuşak davrandığından ve herhangi bir koku içermediğinden, biyolojik olmayan deterjanlar bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için çok daha uygundur.

Beyaz, renkli, narin ve yün kıyafetler için üretilen toz çamaşır makinesi deterjanları, çamaşır yıkamada en iyi sonuçlar için klasik çözümler sunar. Beyazlarda parlak temizlik sağlayan, renkli ürünlerde renklerin parlaklığını koruyan ve solmasını engelleyen ve narin çamaşırlarda çamaşırların yıpranmasını önleyen ve yumuşak kalmasını sağlarken hem soğuk hem de sıcak suyla yıkamayla temizlik sağlar, kısa sürede çözünür ve kalıntı bırakmaz.

Bebekler ve hassas cilde sahip olanlar için geliştirilen toz deterjanlarla çamaşırlar tertemiz ve yumuşacık olur, renkleri canlılığını korur. Suda kolay çözündüğü için bebeğinizin cildine ve çamaşırlarınıza zarar vermez. Bebek cildi ve hassas ciltler için idealdir.

Toz Çamaşır Deterjanın Avantajları

Toz çamaşır deterjanları genellikle, sıvı muadillerinden daha uzun bir raf ömrüne sahiptir. Bunun nedeni, ağartma maddelerinin ve sabunların toz halinde daha kararlı olmalarıdır. Eşyaları toplu olarak satın almayı tercih eden biriyseniz, toz deterjan uzun raf ömrü nedeniyle daha avantajlı olacaktır. Böylece toz deterjanlar yıkanan çamaşır başına en düşük maliyeti sunar.

Deterjan tercihinizi doğru yapmak ihtiyacınıza ve atık su varış yerinize en uygun çamaşır deterjanı ürününü seçmek ve sorumlu bir şekilde kullanmak anlamına gelir. Toz çamaşır deterjanı ile bir yıkamada kirlerden kurtulup temizlik yaparak paradan, zamandan ve değerli çevre kaynaklarından tasarruf edebilirsiniz.

Ambalajları geri dönüştürülebilirdir ve daha çevrecidir. Daha stabil ve pudralı formüle kolayca eklenen katkı maddeleri sayesinde arıtılmamış sert su içeren alanlar için en etkili çamaşır deterjanıdır. Yıkama ürünleriniz iyi durumda tutulursa daha uzun süre dayanır, bu da yedek parçaların imalatından kaynaklanan daha az çevresel etki anlamına gelir. Günümüzdeki çamaşır deterjanlarının çoğu yüksek verimli, yüksek konsantre ürünlerdir böylece yıkama başına daha az kimyasal madde kullanılır. Atık sudaki toplam çözünmüş katı maddelerin azalır ve atık su arıtma ve geri dönüşüm sistemlerindeki yük azalır.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Toz Deterjan Fiyatları

10 kg
20 kg
7,5 kg
12 kg
8 kg
9 kg
6 kg
5 kg
7 kg
15 kg
4 kg
14 kg
18 kg
30 kg
25 kg
17 kg
6,5 kg
4,8 kg
4,5 kg
3,2 kg
Beyazlar
Beyazlar ve Renkliler
Renkliler
Bebek
Siyahlar
Marka
Toplam 24 / 852 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/80364057/28002240