Çamaşırlarınızda mükemmel temizlik ve parlaklık sağlayan Persil deterjan, beyazlar ve renkliler için farklı özelliklerde üretiliyor. Persil deterjan, toz ya da jel formunda kullanılabilen, özel ambalajlarında satışa sunuluyor. 1907 yılında ilk olarak üretimine başlanan Persil deterjanın içinde bulunan oksijen, suyla temas halinde kendiliğinden aktive oluyor. Deterjan sanayiinde ilk olarak Persil tarafından keşfedilen bu özellik, çamaşırlarda çitilemeye gerek bırakmadan leke çıkarmayı sağlıyor. 

Az miktarda deterjan tüketimiyle daha fazla çamaşır yıkamaya imkan veren ürün, bulunduğunuz bölgenin su sertliğine göre miktar ayarlaması yapılarak kullanılabiliyor. 20 derece gibi çok düşük su sıcaklıklarında bile kolaylıkla çözünen enzimler, leke ve kirlerin kolaylıkla çamaşırlardan temizlenmesini sağlıyor. Birbirinden farklı temizleme özellikleri ve kokuya sahip Persil toz deterjan çeşitleri, renkli ve beyazların mükemmel temizlenmesini sağlamakla birlikte aynı zamanda uzun süren kalıcı kokusuyla da dikkat çekiyor. Persil deterjanlarda bulunan ferah koku zerrecikleri, çamaşırlara derinlemesine nüfuz ederek, uzun süre çamaşırda kalmaya devam ediyor. 

Günümüzün değişen teknolojisiyle her geçen gün yeni özellikler kazanan Persil, toz deterjandan sonra jel deterjan üreterek de yeni nesil teknolojiyi ürünlerine başarıyla uyguluyor. Jel deterjan, özellikle kullanımdaki kolaylıklar bakımından büyük avantajlar sağlıyor. Ürünün kapağı ölçü kabı olarak kullanılıp, deterjan makinenin deterjan gözüne yıkanacak çamaşır miktarına uygun olarak ekleniyor. Deterjanın konsantre özelliği, küçük miktarda ürünle çok miktarda çamaşıra parlaklık ve derinlemesine etkili temizlik sağlıyor. 

Persil Deterjan Fiyatları

Toz ve jel deterjanlardan sonra üstün özellikler taşıyan Persil deterjan ailesine eklenen 3 etkili jel kapsül deterjan, çamaşırlara tek seferde 3 farklı etkiyi bir arada uygulayarak mükemmel temizlik sağlıyor. Birinci etkisi, çamaşırlara tam nüfuz ederek kusursuz temizlik sağlıyor. Leke çıkarıcı enzimler, suyla temas eder etmez çözünerek lekeler üzerinde çalışmaya başlıyor. Persil kapsül deterjanın diğer özelliği olan parlaklık etkisi, renkli ve beyaz çamaşırlarınızın canlı ve parlak görünümünü korumaya yardımcı oluyor. Kapsül deterjan, içeriğinde bulunan koku molekülleri sayesinde, uzun süre çamaşırlarınızdaki mükemmel varlığını sürdürüyor. 

Çamaşır makinesinin içine doğrudan atılarak kullanılan Persil jel kapsüller, suyla temas ettiğinde tam olarak çözünüyor. Böylece makinenizde ve çamaşırlarınızda herhangi bir kalıntı bırakmadan, mükemmel temizlik sağlıyor. İçeriğinde bulunan üstün teknoloji ürünü formülü, konsantre etkisiyle normal deterjanlardan daha güçlü bir etkiye sahip bulunuyor. 

Persil deterjan çeşitleri arasında, Premium serisi ürün grubu bulunuyor. Premium serisi ürünler, geliştirilmiş yüksek leke çıkarma teknolojisi ile üretilmiş olup, çok lekeli ve kirli çamaşırların temizliğinde büyük fark yaratıyor. İçeriğinde bulunan extra güçlü parfümü, çamaşırlarınız üzerinde 4 haftaya kadar aynı yoğunluktaki varlığını sürdürüyor. Premium Persil serisi, toz ve jel ürünlerden oluşuyor. 

Persil deterjan, çamaşırlarınızı ön yıkamaya gerek bırakmadan kolayca ve mükemmel şekilde temizliyor. Böylelikle deterjan kullanımından da extra tasarruf sağlayan üstün teknoloji, Persil deterjanı avantajlı bir ürün haline getiriyor. Normal deterjanlarla ön yıkama gerektiren güçlü lekeler için Persil jel deterjanı lekenin bulunduğu yere doğrudan uygulayarak bir miktar leke üzerinde bekletmek gerekiyor. Sonrasında deterjan gözüne jel eklenerek yıkama sağlanıyor. 

Toz deterjanlar, plastik poşetli ambalajlar içerisinde ve farklı kilogramlarda satışa sunuluyor. Nem ve suya karşı deterjanları güvenle saklayan plastik ambalajlar, kapsül ürünler için kutulu olarak tasarlanıyor. Kolay açılıp kapanabilen kilitli kapak, Persil kapsül deterjanları kullanmada büyük kolaylık sağlıyor. Persil deterjan fiyatları, ürünün ambalaj ağırlıklarına, toz, jel ya da kapsül oluşuna göre farklılıklar gösteriyor. Üstün özellikler taşıyan ve mükemmel performansa sahip olan Persil deterjan fiyatları da ürünün özellikleri ile doğru orantılı olarak beğeni kazanıyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Persil Toz Deterjan Fiyatları

10 kg
20 kg
7,5 kg
12 kg
8 kg
9 kg
6 kg
5 kg
7 kg
15 kg
4 kg
14 kg
17 kg
6,5 kg
4,5 kg
3 kg
1,5 kg
16 kg
5,5 kg
Beyazlar
Beyazlar ve Renkliler
Renkliler
Miktar
Toplam 24 / 59 ürün
DSACategoryId/28001529/80364057/2147483619/28001525/28002240/persil