Dünyanın önde gelen deterjan markalarından biri olan Persil, geniş ürün yelpazesi ile tüm çamaşırlarınız için kapsamlı temizlik sunar. Elde ve makinede yıkama seçeneklerine ek olarak renkliler, beyazlar ve hassas kumaşlar için özel olarak formüle edilen deterjan çeşitleri ile çamaşırlarınızı derinlemesine temizler.

Persil Sıvı Deterjan Çeşitleri

Persil sıvı deterjan, kumaş tipine ve rengine göre normal ve konsantre formüllere sahiptir. Sıvı formülü kumaşın derinlerine işler ve üstün temizleme gücü ile her yıkamadan en iyi sonuçları almanıza yardımcı olur. Persil konsantre sıvı deterjan çeşitleri, yoğunlaştırılmış formülü ile hem uygun fiyatlı hem de çevre dostu bir yıkama çözümü sunar. Ambalajdan tasarruf etmenin yanı sıra yenilikçi leke karşıtı formülü ile 30°C'de yıkamada bile lekelerin çıkmasını sağlar. Persil sıvı deterjan ile temizlikten ödün vermeden su ve elektrik kullanımından tasarruf edebilir, çamaşırlarınızı düşük ısılarda yıkayabilirsiniz. Renkli giysiler için renk bakımı sunan konsantre deterjanları tercih edebilirsiniz. Renklilerin yanı sıra beyazlar ve yünlüler gibi hassas kumaşlar için üretilmiş Persil sıvı deterjan çeşitleri de bulabilirsiniz.

Persil Toz Deterjan Çeşitleri

Persil toz deterjan, hem renkliler hem de beyazlar için her yıkamada mükemmel temizlik sonuçları almanızı sağlar. Parlak renkler teknolojisi ile en sevdiğiniz kıyafetlerinizin renklerini korur. Genellikle yüksek ısıda yıkanan beyazlar için tercih edilen toz deterjan çeşitleri, beyazların ilk günkü gibi görünmesini sağlamaya yardımcı olur. İçerdiği enzimler sayesinde kumaş liflerine işler. Çim, çikolata ve salça gibi en zorlu lekeleri bile çıkarır. Toz deterjan kullanarak çamaşır yüküne göre deterjan miktarını  kolayca ayarlayabilirsiniz. Çamaşırlarınızda ne kadar toz deterjan kullanmanız gerektiği yükün büyüklüğüne, çamaşırların ne kadar kirli olduğuna ve suyunuzun sert veya yumuşak olup olmadığına bağlıdır. Standart bir Persil toz deterjan dozu 110 ml'dir. Bununla birlikte her zaman ambalajı kontrol etmeniz ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanız önerilir. Persil toz deterjanı, deterjan çekmecesine dökerek veya deterjan aparatı ile tamburun içine atarak kullanabilirsiniz. Tambur içi uygulama kısa çözünme süresi nedeniyle kısa döngülerde daha yararlı olabilir. Deterjan miktarını ayarlarken her zaman ölçek kullanarak çok fazla veya çok az deterjan kullanmaktan kaçınabilirsiniz.

Persil Kapsül Deterjan Çeşitleri

Persil konsantre kapsüller çamaşır yıkamayı daha kolay hale getirmek için tasarlanmıştır. Doğru miktarı ayarlamak için ölçüm yapmanız gerekmez. Her seferinde mükemmel sonuçlar almak için kapsülleri doğrudan makineye atmanız yeterlidir. Kapsül deterjanlar kıyafetlerinizin rengini korurken, inatçı lekeleri giderir. Solmayı azaltmaya yardımcı olur. Persil kapsüller giysilerinizin ömrünü uzatır. Aynı zamanda çamaşırlarınız için sorunsuz ve kullanımı kolay bir temizlik çözümü sunar. Kapsüllerinin gelişmiş konsantre formülü ile çamaşırlar düşük ısıda bile etkili bir şekilde yıkanır. Renk koruma özelliğine ek olarak düzenli yıkamalardan sonra renkleri canlandırarak kıyafetlerinize bakım yapar.

En İyi Sonuçlar İçin Bunları Bilmenizde Fayda Var

  • Renkli yıkama ile ilgili en büyük sorunlardan biri renk solmasıdır. Giysilerin küçük bir bölümünü suya bastırarak, çamaşırlarınızın yıkama sırasında akıp akmayacağını kontrol edebilirsiniz.
  • Yıkamadan önce renkleri ayırmak renklerin birbirine karışmasını önlemeye yardımcı olur.
  • Giysilerinizi yıkamadan önce beyazlar, koyu renkler ve renkliler olarak ayırabilirsiniz.
  • Persil renk koruma formülünü birçok formatta satın alabilirsiniz. Renk korumasına ek olarak bakım ve kullanım kolaylığı istiyorsanız kapsül deterjanları tercih edebilirsiniz.
  • Çok yönlülük sizin için daha önemliyse toz veya sıvı deterjanları kullanabilirsiniz. Ekstra zor lekeler için yıkama öncesinde bölgesel uygulama yapabilir, toz ya da sıvı deterjanı leke çıkarıcı olarak kullanabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...