Türk kültürüyle özdeşleşen çay, sayısız türüyle demliklerinizde en keyifli anlarınıza eşlik ediyor. Türkiye'nin en güçlü çay markası olan Çaykur, her geçen gün zenginleştirdiği ürün çeşitliliğiyle sadece ülke içerisinde değil tüm dünyada çay tutkunlarına alternatif seçenekler sunuyor.

Karadeniz'in zengin doğasında filizlenen ve özenle yetiştirilerek sağlığa elverişli koşullarda hasat edilen çaylar Çaykur kalitesiyle harmanlanarak evlerinize kadar ulaşıyor. Geriye sadece damak tadınıza uygun olan Çaykur markalı çayı seçerek; sevdiklerinizle birlikte afiyetle yudumlamak kalıyor. Çaykur, ürünleri arasındaki onlarca farklı çeşitte çayı, ihtiyacınıza göre ambalajlarda tüketiminize sunuyor.

Karadeniz'in Her Köşesinden Farklı Çaykur Lezzetleri 

Karadeniz'in her yöresinde farklı lezzet ve aromalarda yetişen çay yapraklarını toplayarak tüketicilere ulaştıran Çaykur'un zengin ürün gamında yer alan Rize çayından Hemşin çayına, Tirebolu çayından Ayder çayına kadar farklı yöresel lezzetleri tercih edebilirsiniz. Birçoğu özel seriler olan bu Çaykur'un en özel ürünlerini ister kendi çay keyfinizi zenginleştirmek için isterseniz de sevdiklerinize farklı bir hediye olarak satın alabilirsiniz. 

Siyah Çaydan Yeşil Çaya, Tomurcuktan Filiz Çaya Kadar Farklı Alternatifler 

Türk kültüründe en çok tercih edilen siyah çaya alternatif olarak yeşil çay, tomurcuk çay, filiz çay gibi çeşitli Çaykur ürünleri bulunuyor. Onlarca yıldır Türkiye'de çaya adını veren Çaykur'un klasikleşmiş sarı ambalajlı Çaykur Rize Turistik çayı, kırmızı paketiyle Çaykur Tiryaki çayı, mavi ambalajıyla Çaykur Kamelya çayı gibi unutulmaz lezzetler sizleri bekliyor. Klasikleşen bu markalara ek olarak Türkiye'de de kullanımı yaygınlaşan yeşil çay ve beyaz çaya yönelik farklı ürünler de bulunuyor. Son yılların en popüler tüketim şekli olan organik beslenmeye uygun Çaykur Organik Çay ürünleri de çay tiryakilerine farklı deneyimler sunuyor.

Çaykur Ürünleriyle Kendi Özel Harmanınızı Oluşturun

- Çaykur kalitesinin sunduğu farklı çay tiplerini tek tek tercih edebileceğiniz gibi farklı çay modellerini karıştırarak kendi harmanınızı da ortaya çıkarabilirsiniz.

- Sevdiklerinize lezzetli bir hediye sunmak isterseniz Çaykur özel serisinde yer alan şık ve kaliteli sunumuyla Çaykur hediyelik çay ürünlerine yönelebilirsiniz.

- Çaykur ürünleri orijinal kağıt ambalajının yanı sıra karton, metal ve plastik benzeri ambalajlarla da satışlar sunuyor. Kullanım tercihinize uygun ambalaja sahip Çaykur çay ürününü tercih edebilirsiniz.

- Çaykur çay çeşitleri damak tadınıza göre farklı seçenekler sunduğu gibi çayı, tüketim şekline uygun formlarda da tüketicilere ulaştırıyor. Tek porsiyonluk süzen poşetlerde, demlik için süzen poşetlerde veya klasik yöntemle demlemeniz için farklı ebatlardaki ambalajlarda satılıyor.

- Her leziz Çaykur ürünü için Çaykur demlik poşet çay, Çaykur bardak poşet çay ya da diğer ambalaj türlerinde ürün seçeneğini rahatça bulabilirsiniz.

Neden Çaykur Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

- Çaykur, yüzde 100 yerli ürünleriyle dünyanın dört bir yanında nam salmış olan Türk çayının en güçlü üreticileri arasında başı çekiyor. 

- Çaykur, her dönem yenilenen ürün çeşitliliğiyle farklı tüketim tercihlerine göre kaliteli çay lezzeti sunuyor.

- Klasik paket çaydan, ambalajlı tüketime hazır soğuk çay ürünlerine kadar çaya dair her ürünü Çaykur markası altında bulabilirsiniz.

- Çaykur, çayı sunum şekliyle her zaman özel sürprizler sunuyor. Aynı Çaykur kalitesini bazen örme file çantasıyla, bazen de çok şık özel tasarım kutusunda satın alabilirsiniz.

- Türkiye'de üretilen çayın yüzde 60'a yakınını üreticiden alarak işleyen Çaykur, Türkiye ekonomisi ve Türk çiftçisini destekleyen en önemli kurumların başında yer alıyor.

- Çaykur, birçoğu Karadeniz bölgesinde yer almakla birlikte yaklaşık 16 bin 500 kişiye istihdam sağlıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...