Ortamın güzel kokması pozitif duyguları tetikleyen bir faktör olduğu için koku seçimi oldukça önemli rol oynar. Gerek eviniz, banyonuz gerek iş yeriniz için birbirinden farklı zevklere göre üretilmiş olan kokuları deneyebilir, bu sayede bulunduğunuz yerin havasını hep taptaze tutabilirsiniz. Meyve kokularından odunsu aromalara, okyanus esintisinden farklı coğrafi bölgelere özgü kokulara kadar oldukça geniş bir yelpazede sunulan oda kokusu çeşitleri çubuklu, asmalı, damlamalı, sprey gibi farklı kullanım tiplerine sahiptir. Yemek ve sigara gibi kötü ortam kokularını, evcil hayvanların sinmiş ağır kokularını da yok edebilen çok çeşitli ürünleri tek bir tık ötenizde bulabilirsiniz.

Zamanda Yolculuğa Çıkaran Aromatik Esanslar

Oda kokusu çeşitleri zihinlere zamanda yolculuk yaptıran ferahlatıcı etkileriyle öne çıkar. Farklı alanlar için değişik esanslarla tercih edebileceğiniz kokular arasında okyanus esintisi en çok tercih edilenlerdendir. Soluyunca sakin denizlere doğru bir seyahate çıkaran esans, ferahlık ve tazeliği ön planda tutmak isteyenlerin tercihi olur. Kokuda daha yeşil, bitkisel aromaları tercih edenler ise orman esintileri yayan moleküllerle günün stresini atıp, sakinlik ile gevşeyebilir. Bir başka çok tercih edilen çeşit ise çiçek kokularıyla zenginleştirilmiş oda kokularıdır. Mis gibi lavanta ve yasemin aromasından manolya ve japon kiraz çiçeğine kadar çeşitli onlarca bahar çiçeği aroması her mevsim tazeliği yaşatır. Bir diğer seçenek kokuda şekerli aromaları tercih edenlere hitap eder. Çilek, elma, mango, kavun gibi meyve aromalarını yayan kokular ev ve iş yerlerinde huzur verirken misk ve amberin öne çıktığı koku giderici ürünler de klasikten vazgeçmeyenlerin tercihidir. 

Farklı Tasarımlarıyla Onlarca Çeşit Oda Kokusu

Oda kokusu çeşitleri esanslarıyla olduğu kadar farklı kullanım şekillerine göre de tercih edilir. Kokular sprey olarak sunulduğu gibi ortamınızın uygun bir köşesine asabileceğiniz ya da masanızın üzerini dekoratif bir şekilde süsleyebileceğiniz formlarıyla da dikkat çeker. Bunun yanında damlama sisteminin hakim olduğu koku çeşitleri de çok tercih edilen modellerdendir. Bu paketler içindeki koku kartlarıyla birlikte satılır. Çıkan koku kartlarının üzerine damlalıklarla bir kaç damla parfüm yağı akıtılır ve koku kartı istenilen bir yere sabit şekilde bırakılır. Sadece 8 damla ile saatler boyunca koku yayılımı yapan oda kokusu çeşitleri gün boyu ferahlık sunar. Bir başka çok tercih edilen oda kokusu formu ise çubuklu esanslardır. Cam koku şişesiyle birlikte sunulan modeller, içine bambu koku çubuklarının yerleştirilmesiyle etrafa koku saçar. Görünüşüyle de dekoratif duruşunuzu taçlandıran koku çeşitlerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz. 

Kötü Kokuyu İyisiyle Değiştiren Koku Giderici Ürünler 

Oda kokuları sadece ortama güzel koku yayılmasını sağlamaz aynı zamanda içerideki kötü ve kirli havayı yok ederek etrafın temizlenmesine de katkıda bulunur. Özellikle sigara, ter gibi ortama hapsolmuş kötü kokuları def etmek için oldukça etkili bir yöntem olan koku giderici ürünler sahip oldukları özel teknolojiyle evinizin, iş yerinizin havasını yeniler. Koku giderici teknoloji en inatçı kötü kokuları yeni bir kokuyla bastırmak yerine öncelikle eski kokuyu ortamdan def eder, daha sonra yenisiyle değiştirir. Koku giderici ürünlerin öne çıkan en önemli özelliklerinden biri de herhangi bir zararlı kimyasal içermemeleri ve sağlık açısından bir tehdit oluşturmamalarıdır. Tasarımlarda yüzde 100 doğal nitrojen püskürtücü kullanılır ve gerek yemek, kızartma, balık gerekse sigara gibi dumanlı koku kalıntılarını etkili bir şekilde yok eder. Bu ürünleri ister ev ya da iş yerinizin içine isterseniz bahçe, balkon ya da teras gibi açık alanlara yerleştirebilirsiniz. 

Püskürtme Sistemiyle Pratik Kullanım Deneyimi

Oda kokusu ürünleri onların kullanımını pratik hale getiren teknolojileriyle de tercih edilme sebebi olur. Koku tasarımlarından otomatik püskürtme sistemine sahip olanlar ortamınızın havasını belirli aralıklarla tazeler. Model üzerinde bulunan, hafif, orta ve yoğun olmak üzere 3 farklı kademe kokunun ortama hangi yoğunlukta yayılmasını istediğinize göre size seçenek sunar. Koku gidericiyi yoğun olarak kötü havaya maruz kalan bir ortamda kullanıyorsanız püskürtme ayarını son seviyede tercih edebilirsiniz. Bunun yanında siz evde yokken de ortamınızın taze ve hoş kokulu kalmasını istiyorsanız yine cihazı ayarladıktan sonra evden çıkabilirsiniz. Her zevke hitap eden farklı aromaları, pratik ve ekolojik kullanıma izin veren teknolojik detaylarıyla oda kokusu ve koku giderici fiyatları ürünler arasında farklılık gösterir. Malzeme, aroma çeşidi ya da marka özelliklerine göre her bütçeye göre bir oda kokusu ve koku giderici kolaylıkla bulunabilir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oda Kokusu ve Koku Giderici Fiyatları

Çubuklu Oda Kokusu
Oda Kokusu
Oda Spreyi
Esans
Otomatik Sprey Makinesi Yedeği
Kumaş ve Oda Spreyi
Otomatik Sprey Makinesi
Oda Spreyi Yedeği
Sıvı Oda Kokusu
Asma Koku
Jel Oda Kokusu
Tablet
Pisuvar Kokusu
Süpürge Kokusu
Limon Yağı
Bergamot Yağı
Elde Yıkama Deterjanı
Lavanta Yağı
Ylang Ylang Yağı
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28003028