İndirimli ve Kampanyalı Pet Shop Ürünler Uygun Fiyatlarla Burada

Pet shop malzemeleri evde bakılan hayvan türlerinin beslenmesi, uyuması, tuvalet etmesi, oyun oynaması ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için üretilmiş olan tüm ürün gruplarını kapsıyor. Hayvan severler evlerinde kedi, köpek, kuş, kaplumbağa, hamster, tavşan ve balık türleri başta olmak üzere birçok farklı tür hayvan besliyor. Her hayvan türünün farklı gereksinimleri bulunuyor. Çeşitli markalar tarafından üretilen ve farklı satıcılar tarafından hayvan sahiplerinin tercihine sunulan pet shop malzemeleri, evcil hayvan türlerinin gereksinimlerini karşılamak için çözüm önerileri sağlıyor. Kategori içerisinde kısırlaştırılmış bir kedinin yemesi gereken mamadan akvaryum balıklarının ideal su ısısını sağlayan bir su ısıtıcısına kadar binlerce farklı özellikte ürün çeşidi yer alıyor.

Pet Shop Malzemeleriyle Evcil Hayvanlara Yaşam Alanı Yaratmak

Evcil hayvanları yaşam alanları bakımından belli gruplara ayırarak değerlendirmek gerekiyor. Kafes, akvaryum ve teraryum gibi kısmen kapalı ve sabit bir alanda duran yuvalarda yaşayan canlı türlerinin yanı sıra evin genelinde özgür şekilde yaşamlarını sürdüren canlılar da bulunuyor. Dolayısıyla her canlı için uygun yaşam alanını yaratmak son derece önem arz ediyor. Evlerde hayvanlar için uygun bir yaşam alanı yaratmak, yalnızca yuva edinmekle bitmiyor. Yuvaların doğru biçimde dekore edilmesine de ihtiyaç duyuluyor. Dekorasyon için pet shop malzemelerinden faydalanılıyor. Kafeste yaşayan canlıların bir kısmı için tünek, bir kısmı içinse silindir ve tünel gibi ek malzemeler kullanılıyor. Akvarum ve teraryumlarda ise zemine kum ve kaya gibi malzemeler yerleştiriliyor.

Mama, Yem ve Takviyelerle Doğru Beslenen Evcil Hayvanlar

Evcil hayvanların düzgün ve düzenli beslenmeleri fazlasıyla önem taşıyor. Pet shop malzemeleri içerisinde birçok evcil hayvan için besin alternatifleri bulunuyor. Kedi ve köpek türleri, genel olarak kırmızı et, beyaz et, meyve ve tahıl gibi malzemeler içeren kuru ve yaş mamalarla besleniyor. Ekstra besin olarak kemik ve ödül mamaları sunulabiliyor. Kafes hayvanlarına besin olarak darı, yulaf ve yem çeşitleri veriliyor. Akvaryum ve teraryumda yaşayan canlılar için toz, granül ya da kurutulmuş halde yemler tercih ediliyor. Ayrıca evcil hayvanlara dönemsel olarak vitamin içeren besinler de yedirilebiliyor. Kedi, köpek, kuş, kemirgen ve sürüngen çeşitlerinin su ihtiyaçları, içerisine su konulan suluk ve su kaplarıyla gideriliyor.

Temiz, Bakımlı ve Sağlıklı Evcil Dostlar İçin Pet Shop Malzemeleri

Evcil dostların temiz, bakımlı ve sağlıklı olması için öncelikli olarak tuvalet ihtiyaçlarını rahatça giderebilecekleri bir döngünün yaratılması gerekiyor. İçi kedi kumuyla doldurulan bir kedi tuvaleti, kedilerin tuvalet ihtiyacını karşılamaya yardımcı olurken kemirgen türleri için kafes zeminlerine yerleştirilen talaş yeterli oluyor. Su canlılarının bulundukları akvaryumların, filtre gibi pet shop malzemeleriyle temizlenmesi sağlanıyor. Yıkanabilen hayvan türleri için şampuan gibi çeşitli temizlik ürünleri kullanılıyor. Tarak, tüy toplama eldiveni ve fırça çeşitleri, tüylü hayvanların dökülen tüylerini toplamaya olanak sunuyor. Kedi ve köpeklerin ön ve arka patilerindeki tırnakları, özel tırnak makaslarıyla düzenli biçimde kesilebiliyor. Tüyler arasına yerleşebilen bit ve pire gibi zararlı küçük böcekler, sprey çeşitleri kullanılarak yok edilebiliyor.

Özel Tasarım Oyuncaklar Sayesinde Evcil Hayvanlarla Oyun Zevki

Pet shop malzemeleri arasında özel tasarım oyuncaklar da yer alıyor. Oyuncaklar, hayvan sahiplerinin evcil hayvanlarıyla vakit geçirmelerine ve evcil hayvanların enerjilerini harcamalarına olanak sunuyor. Kediler için tırmalayabilecekleri ve kovalayabilecekleri, köpekler için yakalayıp getirebilecekleri oyuncaklar ön plana çıkıyor. Ayrıca kafeslerin içerisine yerleştirilmiş olan salıncaklarla kuşlara, top, merdiven ve çarklarla ise hamster gibi kemirgenlere oyun oynayacakları çeşitli alanlar yaratılabiliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Pet Shop Malzemeleri

Köpek
Kedi
Balık
Kuş
Hamster & Tavşan
Kaplumbağa