İndirimli ve Kampanyalı Pet Shop Ürünler Uygun Fiyatlarla Burada

Evinizi ve hayatınızı paylaştığınız sevimli dostlarınız için daima en iyisini istiyor, onların, ömürlerini mutlu ve sağlıklı şekilde geçirmelerini arzu ediyorsanız, dostlarınızın ihtiyaçlarına uygun pet shop ürünleri sizleri bekliyor. Kedi, köpek, kuş veya tavşan olması fark etmeksizin, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının hazırladığı mamalar, bakım ürünleri, oyuncaklar ve daha nicesi, pet shop malzemeleri kapsamında beğeninize sunuluyor. Eğer sevimli dostlarınız için alabileceğiniz malzemeler hakkında fikir edinmek isterseniz, pet shop ürünleri ve fiyatlarını inceleyebilir, dilediğiniz her ürünü kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kedi ve Köpeklerim İçin Hangi Pet Shop Ürünlerini Satın Alabilirim?

Sizi mutlu etme seviyeleri benzer olsa da ihtiyaç ve beslenme bakımından birbirinden hayli ayrılan kediler ve köpekler için pet shop malzemeleri büyük çeşitlilik gösteriyor. Ancak:

  • Tüy toplama ruloları,
  • Tüy düzeltme ve kesme aparatları,
  • Hijyen ve bakım çözümleri,
  • Pet yuvaları, yatakları ve minderleri,
  • Orta ve büyük boy taşıma kapları,

Hem kediler hem de köpekler için alınabilecek ortak ürünlerden bazılarını teşkil ediyor.

Kendilerine has kişilikleri olan kediler, özgünlüklerini mama konusunda seçici davranarak da sergileyebiliyor. Bu nedenle yerli ve yabancı markalar tarafından çok sayıda kuru ve yaş kedi maması üretiliyor. İçerikleri, kedilerin temel besin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlanan mamalar; yavru, yetişkin, kısır ve yaşlı kedi mamaları gibi sınıflara ayrılabiliyor. Bazı markaların mama üretim yaklaşımları, kedilerin cinslerine göre de şekillenebiliyor. Kuru ve yaş mamalara ek olarak, kediler için ödül mamaları da geliştiriliyor. Ödül mamaları, kedilerin pozitif davranışlarını pekiştirmek için uygunluk gösteriyor. Su içmek amacıyla musluk, lavabo gibi gereçleri kullanabilseler de uzmanlar, kedilerin durağan ya da akış hâlindeki su kaynaklarından su tüketmelerini öneriyor. Bu noktada karşınıza su haznesi de içeren mama kapları, su kapları ve su pınarları çıkıyor. Özbakımlarını asla ihmal etmeyen kediler, yiyecek ve içecek tüketiminin ardından tuvalet gereksinimlerini gidermek için kedi kumlarını kullanıyor. Kapalı, yarı açık ve açık kedi tuvaletlerine, tavsiye edilen miktarda doldurabileceğiniz kedi kumu çeşitleri, uygun petshop malzemeleri arasında yer alıyor. Evdeki kedi sayısına bağlı olarak birden fazla sayıda bulundurulacak kedi tuvaletlerindeki kumlar, kum küreği gibi basit ekipmanlarla temizlenebiliyor. Çıkan atıklar da bu amaçla üretilen özel poşetler yardımıyla atılabiliyor. Bunların yanı sıra; taşıma çantaları, tırmalama tahtaları, yataklar, oyuncaklar ve oyun evleri, kedilerin gereksinimleri gözetilerek üretilen pet shop malzemelerinden bazılarını oluşturuyor.

Sevimlilikleri ve sadakatleriyle insanoğlunun kadim dostlarından biri olmayı başaran köpekler de sunulan pet shop ürünleri sayesinde sahipleriyle keyifli bir ömür geçiriyor. İçerik bakımından, kedi mamalarından büyük farklılıklar içeren kuru ve yaş köpek mamaları, patili dostlarınızın karınlarını doyurarak onların iskelet ve kas sistemlerinin ideal hâle gelmesini sağlayıp tüy sağlıklarını da olumlu yönde etkiliyor. Eğitim sürecinde yer verebileceğiniz ödül mamaları, köpeklerin kemirme içgüdülerini tatmin eden çiğnemeye yönelik gıda temelli ürünler, diş bakımı için başvurabileceğiniz diş fırçalama ve ısırma aparatları da köpeğinize alabileceğiniz ürünlerden bazılarını temsil ediyor. Henüz tuvalet eğitimi olmayan yavru köpekler için hazırlanan farklı ebatlardaki köpek alıştırma pedleri, tuvalet ihtiyaçlarını gidermelerine olanak tanıyor. Köpeklerin kendilerini en rahat hissedecekleri dış mekânda sizinle birlikte gezintiye çıkmaları, köpek tasmalarıyla daha da kolaylaşıyor. Hem boyuna hem de göğüs bölgesine takılabilecek yapıdaki köpek tasmaları pet shop malzemeleri içinde bulunuyor. Tercih edebileceğiniz kimi tasmalar, isme özel ve telefon numarası içerecek şekilde tasarlanıyor. Uzun yürüyüşlere çıkıp açık alanlarda keyifli saatler geçiren köpeğinizi temizlemek istediğinizde gereksinim duyacağınız banyo malzemeleri ve onların yapılarına uygun dizayn edilen havlular da alışveriş sepetinize ekleyebileceğiniz pet shop malzemeleri arasında yer alıyor. Ayrıca; tüy toplayıcı rulolar, fazla tüyleri alan özel ekipmanlar, tüy toplama eldivenleri, tüy şekillendirme ve kesme için değerlendirebileceğiniz tıraş makineleri de edinebileceğiniz çözümler arasına dâhil oluyor.

Beslediğim Kuş ve Balıklar İçin Hangi Pet Shop Aksesuarları İdeal?

Kedi ve köpeğe kıyasla evde bakılması çok daha kolay olan muhabbet kuşu, kanarya gibi kafeste yaşaması önerilen evcil kuşların uzun yıllar boyunca evinizin neşe kaynağı olarak kalabilmesi, onlar için edineceğiniz pet shop malzemeleri ile mümkün oluyor. Evinize alıştıktan sonra pencere ve balkon kapısı gibi yerleri kapatmanızın ardından evinizin odalarında da birkaç dakikalığına uçurabileceğiniz evcil kuşlarınızın, gün içinde kendini rahat hissedebileceği, tek başına ya da diğer kuş arkadaşlarıyla sıkılmayacağı, yatay tellerle çevrili bir kafes edinmeniz gerekiyor. Yatay teller sayesinde evcil kuşlarınız, diledikleri yüksekliğe kolayca tutunup orada kendilerince oyun yapabiliyor. Sahiplendiğiniz evcil kuşun, boyutlarını değerlendirip onun için çok küçük bir kafes almanız uygun olmayabilir zira zamanının büyük bölümünü geçireceği kafeste uçma egzersizleri yapmak ve zaman zaman takla atmak isteyen evcil kuşlarınız, kendilerini geniş kafeslerde daha mutlu hissedebiliyor. Bu durum, doğrudan onların davranışlarına ve ötüşlerine de yansıyor. Suluk ve yem kabı, kuşların besin gereksinimlerini karşılamaları için gerekli olan gıdaları tüketebilmelerine yardım eden aksesuarlar oluyor. Kafeslerin tellerine takılabilecek şekilde dizayn edilen ürünlerin, belirli periyotlarda temizlenmesi ve içeriklerinin yenilenmesi öneriliyor. Kuşların sabit şekilde durabilmelerine yardımcı olan tünekler ve salıncaklar, gaga bakımları için kullanacakları gaga taşları, çeşitli zil ve oyuncaklar, kafesin dışını örtmeye yarayan tüller, evcil kuşlarınıza alabileceğiniz ürünler içinde bulunuyor. Şayet evinizin bir bölümünde güvercin yetiştiriyorsanız, onların bakımı ve beslenmesi yönelik yemler de pet shop malzemeleri kapsamında sizlere sunuluyor.

Eğer su altına ilgi duyuyorsanız ve akvaryum hobisi ile ilgilenmek sizi mutlu ediyorsa, rahatlıkla besleyebileceğiniz fanus veya akvaryum balıklarını seçmeden önce onların yaşamlarını sürdürecekleri bir fanus ve akvaryum satın almanız bekleniyor. Akvaryuma göre temizlik ve benzeri süreçlerle sizi biraz daha uğraştıracak olan fanusun kendine has güzellikleri bulunuyor. Fanusta balık beslemeye karar verdiyseniz, fanusun suyunu sık aralıklarla temizlemeniz öneriliyor. Ayrıca fanus süsleri ve çeşitli oyuncaklar da balığınızın güzel zaman geçirmesine hizmet ediyor. Balığınızın cinsine uygun yemler ve destek gıdaları da balık bakım sürecinde bulundurmanız gereken pet shop ürünlerinden bazılarını oluşturuyor. Şayet akvaryum balıklarına ilgi duyuyorsanız ve birden fazla balığı, fanusa kıyasla çok daha büyük bir akvaryumda beslemeyi hedefliyorsanız, bakacağınız balıkların sayısı ve fiziksel boyutlarına uygun olacak bir akvaryuma yatırım yapmanız tavsiye ediliyor. Akvaryuma dolduracağınız suyun oksijen oranını zenginleştirecek akvaryum filtresi ve akvaryum hava motorları, suyun sıcaklığını dengede tutacak ısıtıcılar, kumlar ve çeşitli dekorlar, akvaryumlarınızı hem zenginleştiriyor hem de balıklarınızın sağlıklı biçimde yaşamlarına imkân tanıyor. Dolayısıyla akvaryumda balık bakmaya karar verdiyseniz, bahse konu pet shop malzemelerini alışveriş listenize mutlak surette eklemeniz tavsiye ediliyor.

Kedi ve Köpeklerimin Konforlu Şekilde Uyuyabilmelerini Sağlayan Ürünler Neler?

Gün içinde gerçekleştirdikleri etkinlikler ve zaman zaman sizin de dâhil olduğunuz oyun saatleri sonucunda kedi ve köpekleriniz, kısa sürede uykuya dalabiliyor. 12 ila 16 saatlerini uyuyarak geçiren kediler ve yine 12 ila 14 saatlerini uykuya ayıran köpeklerin uyku esnasında kullandıkları alan, büyük önem kazanıyor. Sahipleriyle birlikte uyuma konusunda ısrarcı olan patili dostlar, kendi konfor beklentilerini karşılayacak yataklar, minderler ve benzeri eşyalar bulduklarında, uyku süreçlerini böylesi yerlerde geçirebiliyor. Bu noktada, pet shop ürünleri geliştirme konusunda uzmanlaşmış markaların ürünleriyle tanışmanız, sevimli dostlarınız için birbirinden güzel eşyalar almanız konusunda yararlı olabiliyor.

Evinizin farklı köşelerinde şekerleme yapan ya da uzun saatler boyunca uyuyan kedileriniz için satın alabileceğiniz çok çeşitli yataklar ve minderler üretiliyor. Kedi yatakları, iç ve dış mekân yatakları, cama asılacak şekilde tasarlanan yataklar, radyatör yanına takılabilen askılar, kedileriniz için uygunluk gösteriyor. Kedilerin üstü kapalı olup diledikleri zaman girip çıkabilecekleri biçimde dizayn edilen yarı kapalı yataklar, ev dekorasyonuna özen gösterenlerin beğenisini kazanırken kedilerinin uyku öncesinde kendi kendilerine oynamalarını arzu eden kedi ebeveynleri, yapısal açıdan çadırı andıran özel çözümleri tercih edebiliyor. Kedilerin uyku öncesi yoğurma hareketlerini gerçekleştirebilecekleri kadar yumuşak olan kedi minderi de değerlendirilebilecek ürün çeşitlerinden biri oluyor. Cam ve duvar gibi sert yüzeylere asılabilen ya da vantuzları aracılığıyla sabitlenebilen özel kedi yatakları ise tüylü dostların bir yandan çevreyi izleyip diğer yandan uykuya dalmalarını kolaylaştırıyor. Yalnızca uyku süreçlerinde değil, evde olmadığınız anlarda kedinizin dışarıyı izleyerek keyifli zaman geçirmesi ve evde, kendisinden başka bir kedi yoksa sıkılmamasını da sağlayan cama takılabilen yataklar, aynı zamanda onların, oyunlarının da bir parçası hâline gelebiliyor. Soğuk kış günlerinde kedinizin sıcacık bir uyku keyfi yaşaması için alışveriş sepetinize ekleyebileceğiniz kalorifer ve radyatör petek yatakları, pratik şekilde yapabileceğiniz montaj işleminin sonrasında kedinizin favori mekânı hâline geliyor. Yuvarlak, dikdörtgen ve kare biçiminde tasarlanan kalorifer yatakları ve askıları, yetişkin bir kedinin sorunsuz şekilde kullanabileceği sağlamlıkta oluyor.

Can dostunuz köpeklerinizin kullanımına yönelik üretilen ve gerek boyut gerekse yapısal açıdan değişiklik gösteren çok sayıda yatak bulunuyor. Evinizi köpeğinizle paylaşıyorsanız, iç mekân yatakları, patili dostunuz için en uygun seçeneklerden birine dönüşüyor. Orta ve büyük ırk köpeklere göre üretilen, boyut bakımından hayli geniş olan yataklar, yaşam alanınızın şıklığını artırırken köpeğinizin uyku süreçlerini daima burada geçirmesine ortam hazırlıyor. Doğrudan yere konumlandırılabilen yatakların yanı sıra ahşap iskelet formu sayesinde yerden belirli bir yükseklikte olan yataklar, köpeklerinizin favorisine dönüşebiliyor. Zemin temizliği gerçekleştirirken size kolaylık sağlayan yerden yüksekteki köpek yatakları, tercih edeceğiniz modele göre insanlar için üretilen mobilyalarla da benzerlik gösterebiliyor. Eğer bahçeli bir eviniz varsa ve köpek kulübesine ek olarak dostunuz için köpek yatağı edinmeyi planlıyorsanız, karşınıza sayısız ürün çıkıyor. Pet shop malzemeleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan ve bahçe, veranda gibi alanlara rahatlıkla konumlandırılabilen dış mekân yatakları, köpeklerinizin rahatını sağlamak için özel olarak üretiliyor. Görünüm itibarıyla iç mekân yataklarından ayrılan, ayrıca işlevsel yönden de haşere kovma gibi ekstra özellikler sunan dış mekân yataklarından bazıları, araba yatağı şeklinde de değerlendirilebiliyor. Özellikle köpeğinizle uzun yolculuklara çıkmayı düşünüyorsanız, bu tür ürünler sizlere hitap ediyor.

Sevimli Dostlarım İçin Yurt Dışından Hangi Ürünleri Alabilirim?

Türkiye ve dünyanın en önemli pet shop malzemeleri markalarının imzasını taşıyan çözümlere alternatifler arıyor ya da daha ilginç ürünler edinerek sevimli dostlarınızla aranızda kurduğunuz bağı güçlendirmeyi istiyorsanız, yurt dışından satın alabileceğiniz ve evinize kısa sürede ulaşacak ürünler sizleri bekliyor.

Eve aldığınız yeni her türlü eşyaya ve oyuncaklara çok büyük bir ilgi gösteren ancak bu ilgisini bir süre sonra kaybeden kedileriniz varsa, onların ilgisini sürekli ayakta tutacak pet shop ürünleri bulunuyor. Birbirinden ilgi çekici ve cezbedici kokuya sahip kedi otlu oyuncaklar, tırmalama alanları, kedi tünelleri, etkinlik araçları, kedilerinizle buluşmayı bekliyor. Eğer kedilerinize, dışarıda da bir dünya olduğunu göstermeyi ve onunla küçük yürüyüşlere çıkmayı amaçlıyorsanız, yurt dışından satın alacağınız taşıma çantaları ve yine taşıma süreçlerinde değerlendirebileceğiniz sırt çantaları bulunuyor. Kedinizi yerleştirdikten sonra çevreyi görebileceği açıklıklar içeren, rahatça nefes almasına olanak veren bölmelerle zenginleştirilen taşıma çantaları, kedilerinizin çevreyi görüp keyifli saatler geçirmesine ortam hazırlıyor. Kedilerinizi küçük yaşlarından itibaren tasma ile gezdirmeye alıştırdıysanız, yine yurt dışından edinebileceğiniz boyun ve göğüs tasmaları ile kedinizi, keyifli gezintilere çıkarmanız mümkün oluyor. Yüksek kaliteli materyaller kullanılarak üretilen tasmalar, uzun soluklu kullanımlarda bile ilk günkü formunu koruyabiliyor. Kedilerinizin su içme alışkanlığını daha ileri aşamalara taşımayı hedefliyor, bu doğrultuda gelişmiş su pınarları edinmeyi istiyorsanız, yurt dışından satın alabileceğiniz çok sayıda model bulunuyor. Geniş iç hacimleri sayesinde fazla miktarda su alabilen su pınarlarının büyük kısmı elektrik bağlantısıyla çalışıyor. Kedilerinizin su içme iştahını artıracak şekilde ses çıkaran ve kendi içine sürekli su akışı gerçekleştiren su pınarları, dâhilî filtreleri aracılığıyla içindeki suyu süzerek dışarıdan suya girebilecek olan tüy ve benzeri unsurların içilecek kısımda kalmasını engelliyor. Alabileceğiniz bazı su pınarları, âdeta bir musluk gibi dizayn edildiği için hâlihazırda musluktan su içme eğilimi gösteren kedileriniz, bu tür ürünlere çok kısa sürede adapte olup normalden fazla su tüketmeye başlayabiliyor.

Ailenize yeni katılacak bir yavru köpek olacaksa ve beslediğiniz diğer köpeklerin deneyimlemediği bazı pet shop malzemelerini, evinizin yeni üyesi için almayı düşünüyorsanız, yurt dışından sunulan modeller, size sesleniyor. Henüz dış dünyayla tanışmamış olan yavrunun patilerine giydirebileceğiniz eğlenceli görseller içeren çoraplar, küçük seyahatlerde ufaklığı taşımada değerlendirebileceğiniz taşıma çantaları, yavru köpeğinizi rahatsız etmeyecek tasmalar ve çok amaçlı gezdirme kayışları, yurt dışından seçip edinebileceğiniz ürünler içinde bulunuyor. Bahçenizde ve köpekler için özel olarak ayrılan alanlarda patili dostunuzun doyasıya eğlenmesine yardım eden köpek oyuncak topları, çiğnenebilir yapıda oyuncaklar ve daha nicesi, yurt dışından sunulan pet shop malzemeleri arasında öne çıkıyor.

Bunların yanı sıra; akvaryumdaki dostlarınız için alabileceğiniz akvaryum dekorları, aydınlatma çözümleri ve oyuncaklar, sürüngenlere özel üretilen terraryum malzemeleri; kanarya, papağan ve benzeri evcil kuşlarınızın banyo keyfi yapabilmelerini sağlayan kuş banyoları ve küvetler, yurt dışından kolaylıkla edinebiliyor.

Eğer siz de can dostlarınız için gıdadan oyuncağa, barınma alanından bakım gereçlerine dek sayısız ürünü incelemek ve gereksinim duyduklarınızı almak istiyorsanız, kategorideki ürünleri filtrelerden destek alarak kolayca görüntüleyebilir, dilediğiniz ürünü hızla sepetinize ekleyerek hemen satın alabilirsiniz.

Kısırlaştırdığım kedim için kilo aldırmayan ve ileride böbrek rahatsızlığı yaşamasını önleyebilecek mamalar var mı?

Düşük veya sıfır tahıllı olacak şekilde imal edilen ve magnezyum gibi mineraller içermeyen, doğrudan doğruya kısırlaştırılmış kediler için formülize edilen kuru kedi mamalarını, kısır kediniz için tercih edebilirsiniz.

Köpeğim için hem atıştırmalık niteliği taşıyan hem de bir şeyleri kemirme içgüdüsünü tatmin edecek ürünler bulabilir miyim?

Köpek maması üreticilerinin hazırladığı; çiğneme kemikleri, press kemik çeşitleri, kurutulmuş küçükbaş-büyükbaş hayvan uzuvları ve daha pek çok ürünü köpeğiniz için alabilirsiniz.

Beslediğim cins güvercinlerimin sindirim sistemini düzenlemek için ne tür ürünlere yönelmeliyim?

Güvercinler için özel olarak hazırlanan karışık yemlerin yanı sıra fırınlanmış güvercin kili ürünleri, güvercinlerinizin sindirim sistemini düzenlerken onların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine de yardımcı olabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pet Shop Malzemeleri

10.000+ ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Köpek
Köpek
Kedi
Kedi
Balık
Balık
Kuş
Kuş
Hamster & Tavşan
Hamster & Tavşan
Kaplumbağa
Kaplumbağa
Hanyang
Shanhua Shop
Longbangdian Shop
Trixie
Duoliang Shop
Pawise
Royal Canin
Lebeigo
Pet Tag Art
Pengfu Shop
Huoxun Shopb
Eurodog
Pet Comfort
Reflex
EuroGold
Huoxun Shop A
AFP
Xhang
HaiTun
EuroCat
Hepsiburada Limiti
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?