Her mutfağın baş tacı, yediğimiz yüzlerce çeşit yemeğin vazgeçilmezi ayçiçek yağı, hepsiburada.com’da yer alan birçok farklı marka ile sofralarınızı renklendirmek için en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Yemeklerinize lezzet katmak, ailenize ve misafirlerinize eşsiz tatlar sunmak, yemek yapmayı ve yemek yemeyi keyifli hale getirmek hepsiburada.com ayrıcalığıyla artık bir tık kadar yakınınızda.
En son teknoloji ve hijyenik şartlarda üretilen ayçiçek yağı bileşimindeki ham protein, oleik asit, linoleik asit, stearik asit, palmitik asit ile bir yağdan çok daha fazlasıdır. İçerisinde bulunan tokoferol ile kardiyovasküler hastalıkların, bazı kanserlerin ve kronik hastalıkların riskini azaltır. Ayçiçek yağı tokoferolün antioksidan etkisi ile serbest radikalleri etkisiz hale getirerek hızlı yaşlanmaya karşı savaşır. Vücutta oluşabilecek tümör riskini azaltmaya yardımcı olur.
İnsan vücudu tarafından üretilemeyen ve dışarıdan gıdalarla alınması gereken ve ayçiçek yağında da bulunan omega-3 anne karnından itibaren insanın tüm gelişim ve yaşam sürecinde vücudun ihtiyaç duyduğu bir yağ asididir. Omega-3 çocukların zihinsel gelişimine yardımcı olur. Yaşlılıkta bunama ve alzheimer riskini azaltır.
Türkiye'nin en seçkin mağazası hepsiburada.com birçok kategoride olduğu gibi süpermarket ve gıda ürünlerinde de ilk akla gelen alışveriş adresi olarak Sırma, Yudum, Komili ve Kırlangıç gibi önde gelen ayçiçek yağı markaları ile sizlere kaliteyi uygun fiyata alma fırsatı sunuyor.

Ayçiçek Yağı Fiyatları

80 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yudum
  2. Ödenay
  3. Gebece
  4. Biryağ
  5. Olin
  6. Talya
  7. Atc
  8. EMİN
  9. Komili
  10. Ülker
  11. Cotanak
  12. Kristal
  13. Salat
  14. Torku
  15. Bakbu
  16. Baktat
  17. Bizim
  18. Emek
  19. Key Publishing
  20. Mina
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/28001469/60001330/60002211
BAŞA DÖN