Her mutfağın baş tacı, yediğimiz yüzlerce çeşit yemeğin vazgeçilmezi ayçiçek yağı, hepsiburada.com’da yer alan birçok farklı marka ile sofralarınızı renklendirmek için en uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Yemeklerinize lezzet katmak, ailenize ve misafirlerinize eşsiz tatlar sunmak, yemek yapmayı ve yemek yemeyi keyifli hale getirmek hepsiburada.com ayrıcalığıyla artık bir tık kadar yakınınızda.
En son teknoloji ve hijyenik şartlarda üretilen ayçiçek yağı bileşimindeki ham protein, oleik asit, linoleik asit, stearik asit, palmitik asit ile bir yağdan çok daha fazlasıdır. İçerisinde bulunan tokoferol ile kardiyovasküler hastalıkların, bazı kanserlerin ve kronik hastalıkların riskini azaltır. Ayçiçek yağı tokoferolün antioksidan etkisi ile serbest radikalleri etkisiz hale getirerek hızlı yaşlanmaya karşı savaşır. Vücutta oluşabilecek tümör riskini azaltmaya yardımcı olur.
İnsan vücudu tarafından üretilemeyen ve dışarıdan gıdalarla alınması gereken ve ayçiçek yağında da bulunan omega-3 anne karnından itibaren insanın tüm gelişim ve yaşam sürecinde vücudun ihtiyaç duyduğu bir yağ asididir. Omega-3 çocukların zihinsel gelişimine yardımcı olur. Yaşlılıkta bunama ve alzheimer riskini azaltır.
Türkiye'nin en seçkin mağazası hepsiburada.com birçok kategoride olduğu gibi süpermarket ve gıda ürünlerinde de ilk akla gelen alışveriş adresi olarak Sırma, Yudum, Komili ve Kırlangıç gibi önde gelen ayçiçek yağı markaları ile sizlere kaliteyi uygun fiyata alma fırsatı sunuyor.

Ayçiçek Yağı Fiyatları

76 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yudum
  2. Ödenay
  3. Biryağ
  4. Gebece
  5. Olin
  6. Talya
  7. Atc
  8. Cotanak
  9. EMİN
  10. Ülker
  11. Komili
  12. Torku
  13. Bakbu
  14. Baktat
  15. Bizim
  16. Dermolife
  17. Emek
  18. Key Publishing
  19. Mina
  20. Oneva
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483619/28001469/60001330/60002211
BAŞA DÖN