Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklıklar sayesinde özgürlüğü eksiksiz ve sorunsuz bir biçimde yaşayabilirsiniz. Günümüzde işlevsel cep telefonu aksesuarı olarak en çok tercih edilen ürün grubu Bluetooth kulaklıklardır. Kullanıcısına kablosuz müzik dinleme imkânı ve kablosuz, eller serbest modunda telefon görüşmesi imkânı sunan Bluetooth kulaklıklar sizlere konforlu ve keyifli bir kullanım sunmaktadır. Özellikle cep telefonu ile görüşme yaparken telefonu el ile tutmak durumuna kalır, anlık olarak yaşam kalitesini aşağıya çekmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizler için verimlilik kaybı veya el, kol kaslarında yorulmaya sebep olabilir ve hareket kabiliyetinizi ciddi derecede kısıtlar. Özellikle seyir halinde iken bu şekilde yapılan telefon görüşmeleri oldukça tehlikeli bir hal alabilir. Bu noktada evde, iş yerinde veya arabada Bluetooth kulaklık kullanımı, sizi oldukça rahatlatacaktır. Bluetooth kulaklık araba içerisinde telefon görüşmelerinizi gözünüzü yoldan, elinizi direksiyondan ayırmadan yapabilmenize imkân tanır.

Müzik dinlerken veya telefonla görüşürken iş yerinde, evde, sokakta veya sporda, hareket kabiliyetinizin kısıtlanmasının önüne geçer ve sizlere ekstra verimlilik konfor ve keyif katar. Bilgisayar, cep telefonu, tablet ve hatta televizyonlara dahi bağlanabilen Bluetooth kulaklıklar sayesinde kablolara dolanmadan, özgür bir şekilde müzik dinleyebilir, film veya dizi seyredebilir, telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Kablolardan bağımsız, özgür bir deneyim yaşamak isteyenlere Bluetooth kulaklık tavsiye ediliyor.

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Bluetooth kulaklıklar ses gücüne, pil kapasitesine, çekim gücüne ve mikrofon kalitesine göre farklı özelliklere sahiptir. Farklı modellerde bulunabilen Bluetooth kulaklıklar, Jbl, Samsung, Apple, Spigen, Sennheiser, Anker, Qcy, Huawei ve Xiaomi markaları adı altında satılmaktadır. Her marka içerisinde teknik özelliklerine göre ayrılan Bluetooth kulaklık modelleri yine özelliklerine göre farklı fiyatlardan satılabilir. Bluetooth kulaklık fiyat performans oranı bazında en başarılı kategorilerden birisidir. Alacağınız bir Bluetooth kulaklı ile gün içerinde saatlerce müzik dinleyebilir, film izleyebilir ve görüşme yapabilirsiniz.

Bununla birlikte Bluetooth kulaklıklar ömürleri bakımından sahibini mutlu edecek düzeyde bir çalışma ömrü uzunluğuna sahiptir. Dolayısıyla Bluetooth kulaklık fiyatları göz önüne alındığında en ucuz Bluetooth kulaklık ile en pahalı Bluetooth kulaklık arasında özellikler sayesinde fiyat farkı oluşabilmektedir. Bu bağlamda sizin için en iyi Bluetooth kulaklık seçimi, bütçeniz ve beklentiniz doğrultusunda belirlenebilir.

Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Bluetooth kulaklıklar yapılarına ve kullandıkları teknolojilerine göre farklı çeşitlere ayrıl. En önemli Bluetooth cihazı farkı kulaklığın tam kablosuz olup olmadığıdır. Bluetooth kulaklıklar her ne kadar iletişimde olduğu cihazla Bluetooth teknolojisi üzerinde kablosuz olarak bağlantıda olsa da sağ ve sol kulaklıklar kendi aralarında kablo ile bağlantılı olabilmektedir. Bu noktada sağ ve sol kulaklıkların da birbirleri arasında kablosuz bir iletişim ve senkron söz konusu olabilir. Bu tür kulaklıklara tam kablosuz Bluetooth kulaklık adı verilir ve bu kulaklıklar hem ana cihaza (telefon, bilgisayar vs.) kablosuz olarak bağlı olur, hem de kendi aralarında tam kablosuz bir şekilde iletişim kurulur.

Bluetooth kulaklıkların çeşitlenmesinde bir diğer önemli etki kulaklığın kulak üstü Bluetooth kulaklık mı yoksa kulak içi Bluetooth kulaklık mı olması ile tanımlanabilir. Kişisel zevk ve işlevsel değerlendirme gibi unsurlar sayesinde hangi tip Bluetooth kulaklık kullanacağınız değişebilir. Sony, Anker, JBL, Ttech gibi markalar kulak üstü kulaklık konusunda başarılı ve uygun fiyatlı modellere sahiptir. Buna karşın Yine JBL, Anker, Apple, Sennheiser, Samsung ve QCY gibi firmalar da son derece şık, kullanışlı ve kaliteli kulak içi Bluetooth kulaklıklara sahiptir.

Bluetooth kulaklıklar yapısal özelliklerinin dışında bir de teknolojik parametrelerinde göre çeşitli gruplara ayrılmaktadır. Pek çok kullanıcı tercihini, hafiflik, yüksek pil ömrü, suya dayanım ve fiziksel dayanıklılık gibi unsurlar ile belirliyor. Yüksek pil ömrüne sahip Bluetooth kulaklık ve suya karşı yüksek dayananıma sahip su geçirmez Bluetooth kulaklık ürünleri kullanıcılar için tercih sebebi oluyor. Aynı şekilde sık sık seyahat ediyorsanız aktif gürültü engelleyici özellikli Bluetooth kulaklık modelleri de sizler için tercih sebebi olabilir.

Bluetooth Kulaklık Çeşitleri;

 • Kulak İçi Bluetooth Kulaklık
 • Kulak İçi Spor Bluetooth Kulaklık
 • Kulak Manyetikli Bluetooth Kulaklık
 • Kulak Kancalı Bluetooth Kulaklık
 • TWS Gerçek Kablosuz Kulaklıklar
 • Gerdanlık Bluetooth Kulaklık
 • Mono Bluetooth Kulaklık
 • Stereo Bluetooth Kulaklık

Konforlu, Güvenli ve Sorunsuz Ses Deneyimi

Kablosuz Bluetooth kulaklıkları kablolu kulaklıklara göre tercih edilmesinin en önemli sebebi elbette kullanım kolaylığı ve konfordur. Çoğu zaman tam kablosuz kulaklık sahibi bir kişi, kulaklığının kulağında takılı olup olmadığını anlayamaz duruma düşebilir. Çünkü tam kablosuz Bluetooth kulaklıklar maksimum konfor ve ergonomi için ortalama insan kulak ölçülerine göre ideal bir şekilde tasarlanmıştır. Pek çoğunun suya dayanıklı yapısı ve yüksek teknolojili eşleme, senkronizasyon özellikleri sayesinde güvenli ve sorunsuz bir ses deneyimini sizlere yaşatabilirler. Kablosuz Bluetooth suya dayanıklı spor kulaklık özellikleri ile sizlere fonksiyonel bir kullanım sunuyor.

Gün boyu kullanabilmeniz için geliştirilen cep telefonu aksesuarı Bluetooth kulaklıklar, dayanıklı tasarımları ile hem iş hem de eğlence için idealdir.

Bluetooth Kulaklık Avantajları

 • Tercihinizi hangi tip Bluetooth kulaklıktan kullanırsanız kullanın, bir Bluetooth kulaklık edindiğiniz takdirde Bluetooth bağlantı teknolojisinin ve Bluetooth kulaklıkların sunduğu avantajlardan hep birlikte faydalanabileceksiniz.
 • Bluetooth kulaklıklar kablo karmaşasını engellediği için toplu taşımada seyahat ederken, iş yerinde çalışırken, araç içerisinde seyir halinde iken veya yalnızca evde film izlerken son derece rahat, esnek ve özgür olacaksınız.
 • Sahip oldukları gelişmiş aktif veya pasif gürültü engelleme özelliği sayesinde her türlü ortamda Bluetooth kulaklıklar ile kendinizi gürültülü alandan izole edebilirsiniz.
 • Uygun şartlarda 10 metre ila 15 metre arasında ses aktarım mesafesi bulunan kablosuz Bluetooth kulaklıklar sayesinde ev veya iş yerinizin içerisinde hem işlerinizi halledebilecek hem de özgürce yer değiştirebileceksiniz.
 • Minimum senkronizasyon problemi ve maksimum ses kalitesi ile Bluetooth kulaklıklar oldukça stabil ve doğru ses aralığında çalışır.
 • Kablosuz kulaklıklar sayesinde çalışma alanınızda büyük hoparlörler olmadan ve başkalarını rahatsız etmeden istediğiniz müziği en kaliteli haliyle dinleyebilir, istediğiniz film veya diziyi baştan sona izleyebilirsiniz.
 • Son teknoloji su geçirmez Bluetooth kulaklıklar ile yağmurda ve havuzda suya dayanıklı tasarımları sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Ayarları Nasıl Yapılır? Ve Nasıl Bağlanır?

Basit eşleştirme yöntemleri ile Xbox 360’a, Playstation 4’e, iPhone’a, iPod’a veya herhangi bir Android cihaza Kablosuz Bluetooth Kulaklık Bağlama işlemini kolayca yapabilirsiniz. Bluetooth kulaklık telefon bağlantısı ve Bluetooth kulaklık bilgisayar bağlantısı gibi işlemler oldukça basit ve hızlı bir şeklide yapılabilir.

Bluetooth kulaklıklarının cihazınızla eşleştirilmesi kullanıcı açısından oldukça kolay bir işlemdir. Bluetooth kulaklık cihaz eşleştirme işlemi öncelikle Bluetooth kulaklığın açık olduğundan emin olmanız gerekiyor. Daha sonra Cep telefonu, tablet bilgisayar, dizüstü ve masaüstü bilgisayar veya televizyon gibi herhangi bir cihazın çevrenizdeki Bluetooth sinyallerini yakalaması için Bluetooth taraması yapmalısınız. Ekranda Bluetooth kulaklığınızın adını göreceksiniz, kendi Bluetooth kulaklığınızın adını bilmiyorsanız kulaklık ile birlikte gelen kullanma kılavuzu sizlere yardımcı olacaktır. Son aşamada sahip olduğunuz cihazın Bluetooth kulaklık ayarları sekmesinden satın aldığınız kulaklığı seçiniz. Bluetooth kulaklık saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelecek ve bundan sonraki her açışınızda cihazınıza otomatik olarak bağlanacaktır. Bluetooth kulaklık cep telefonu gibi cihazlarda bu kadar kolay bir şekilde eşleşiyor.

Televizyona Kablosuz Bluetooth Kulaklık Bağlama

Samsung TV, Apple TV, Android TV, LG webOS ve destekleyen diğer televizyon modelleri ile Bluetooth kulaklığınızı eşleştirebilir, konforlu bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. Televizyonunuzun elektriğe bağlı olduğundan ve kablosuz kulaklık bataryasının tam olarak dolu olduğundan emin olduktan sonra, Bluetooth kulaklığın ve televizyonun birbirlerine en fazla 10 metre mesafede olmasını sağlayın. Kulaklığı ve televizyonunuzu çalıştırın. Televizyonunuzun ayarlar bölümünden Bluetooth’u açın. Televizyonunuzun Bluetooth cihaz listesinde kendi kulaklığınızı görmeniz ve eşleştirmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra artık televizyonunuzu geç saatlerde dahi kimseyi rahatsız etmeden kaliteli ses ile izleyebilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Doğru eşleştirme ayarları yapıldıktan sonra Bluetooth kulaklıklar ideal olarak bağlı olduğu cihazdan 10 metreye kadar uzaklaşabilir. 10 metre yarı çaplı bir alanda Bluetooth kulaklıklarınızla özgürce hareket edebilirsiniz. Spor salonunda antrenman yapabilir veya televizyonunuzda açtığınız bir filmi keyifle izleyebilirsiniz. Kapsama alanı içerisinde gelen telefon çağrılarına kolayca yanıt verebilir, doğrudan kulaklık üzerindeki tuşlar ile görüşmeyi sonlandırabilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık ile Kablosuz Müzik Keyfi

Güncel Bluetooth kulaklıklar sizlere yüksek kaliteli müzik deneyimi sunabilmek için Bluetooth 5.0, AAC ve DTS ses desteği gibi kaliteli sesin anahtarı niteliğindeki teknolojileri bünyelerinde barındırıyor. Yüksek teknolojilere sahip, kablosuz Bluetooth kulaklık bass ve tiz dengesi ile en iyi ses deneyimini sizlere sunuyor.

Günlük Hayatın En Fonksiyonel Giyilebilir Teknolojisi

Kablosuz kulaklıkların gelişimi ve Bluetooth kulaklıkların ortaya çıkmasıyla birlikte konfor ve verimlilik oldukça fonksiyonel bir biçimde yukarıya çıktı. Günümüzde Bluetooth 4.0 ve Bluetooth 5.0 gibi teknolojiler sayesinde kablosuz iletişimin hızı insan tarafından algılanamayacak kadar kısaldı. Bu sayede izlediğiniz filmlerde senkronizasyon sorunu yaşamıyor, araç kullanırken güvenli ve anlık olarak etkili telefon görüşmeleri yapabiliyorsunuz.

Bluetooth Kulaklık Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir Bluetooth kablosuz kanal seçerken kullanım amacınızı ve önceliklerinizi belirlemeniz gerekmektedir. Örneğin yalnızca telefon görüşmeleri yapmanız ve araç sürerken eller serbest pozisyonunda sürüş keyfinizi sürdürmeniz gerekiyorsa mono Bluetooth kulaklıklar sizler için kullanışlı birer tercih sebebi olabilir. Ama siz uçakla veya toplu taşıma ile sık sık seyahatler gerçekleştiriyorsanız, gürültü engelleme veya etkin gürültü azaltma (ANR) olarak da bilinen etkin gürültü denetimi (ANC) özelliğine sahip bir kulaklık tercih ederek dış gürültüyü izole edebilirsiniz. Bu tür kulaklıklar hem kulak içi hem de kulak üstü kulaklık olarak bulunmaktadır. Konfor tercihinize göre seçiminizi yapabilirsiniz. Bluetooth kulaklık bataryası büyük olan kulaklıklarda yine tercihinizi etkileyebilir. Burada önemli olan nokta batarya kapasitesi büyüdükçe kulaklığın ağırlaşması ihtimali. Kulak içi kulaklıkların en büyük avantajlarından birisi, sahip oldukları taşıma kutuları içerisinde kulaklıkları şarj edebilen ekstra batarya bulunmasıdır. Bu noktada kullanım alışkanlıklarınız ve beklentileriniz doğrultusunda en doğru tercihi kulaklıklar arasında karşılaştırma yaparak sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarda Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Bluetooth kulaklıklar, özelliği itibarıyla uzaktan bağlantıyı destekleyen modellerdir ve hem masaüstü bilgisayarlarda hem de laptoplarda Bluetooth bağlantı seçeneği vasıtasıyla rahatlıkla kullanılabilir. Çoğu laptop ve masaüstü bilgisayar modeli, standart donanım özelliği olarak bluetooth bağlantısını kullanıcılarına sunar. Dolayısıyla bilgisayarınızla kulaklığınız arasındaki bağlantıyı gerçekleştirmek için, her iki cihazın da Bluetooth seçeneğini aktifleştirmeniz gerekir. Kulaklıkta bulunan düğme vasıtasıyla kolayca aktifleştirilebilen Bluetooth bağlantısı, laptop ve masaüstü bilgisayar modellerinde de görev çubuğundaki bağlantı simgesine tıklayıp açık konuma getirmekle gerçekleştirilir. Bu aşamadan sonra cihazlar eşleştirilir ve kulaklık kullanıma hazır bir hal alır. Bağlantı gerçekleştirdikten sonra bluetooth kulaklığı oyun oynarken, film izlerken ya da müzik dinlerken kablo kısıtlaması yaşamaksızın kullanabilirsiniz.

Telefona Bluetooth Kulaklık Nasıl Bağlanır?

Bluetooth kulaklık ses çıkışına sahip ve uzaktan bağlantıyı destekleyen çoğu elektronik cihaza olduğu gibi telefona da kolayca bağlanabilir. iOS ve Android işletim sistemine göre değişebilmekle beraber, telefonun bağlantı ayarlarında bulunan Bluetooth seçeneğinin aktifleştirilmesinin ardından telefon kulaklık ile eşleştirilir. Telefonun ekranından, eşleşmenin sorunsuz bir şekilde gerçekleştiği bilgisini gördükten sonra, kulaklığınız ve telefonunuzu birbirine entegre şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuza bağladığınız Bluetooth kulaklığınızdan, müzik dinlemek ve oyun oynamak gibi, sesin etkin olduğu her türlü durumda faydalanabilirsiniz. Ayrıca telefonu kulağınıza tutmanıza gerek kalmadan, gelen aramaları cevaplayarak kulaklığınızda bulunan mikrofon vasıtasıyla konuşmalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bluetooth Kulaklık Açılmıyorsa Ne Yapılmalıdır?

Sahip olduğunuz Bluetooth kulaklık çalışmıyor veya cihazınız Bluetooth kulaklığı görmüyorsa ilk yapılması gereken işlem elbette her iki cihazında kullanma kılavuzunun ilgili bölümünü okumaktır. Bu noktada yapabileceğiniz diğer bir işlem sırasıyla tüm cihazların Bluetooth özelliğinin açık olup olmadığını kontrol etmek, eğer bu aşamada sıkıntı yoksa cihazların belleklerini temizlemek amacıyla cihazları kapatıp açmak ve Bluetooth menüsünden Bluetooth ayarlarını sıfırlamak olabilir. Bu işlemlerden ve kulaklığa da reset attıktan sonra tekrar Bluetooth eşleştirmesi yapılması ve sorunun çözülüp çözülmediğinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer sorun hâlâ devam ediyorsa, ürününüzü garanti kapsamında teknik servise yollamanız gerekebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bluetooth Kulaklık Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı