Araç İçi Telefon Tutacakları

Araç İçi Telefon Tutacakları

Araç içerisinde aktif zaman geçiren akıllı telefon kullanıcılarının en büyük problemi, telefonlarını nereye koyacaklarını bilememeleri ve araç kullanırken gelen önemli çağrıları kaçırmalarıdır. Oldukça fonksiyonel olan araç içi telefon tutacakları taşıdıkları ekstra özellikleri kadar şık tasarımları ile de fazlasıyla rağbet görmektedir.

Telefon Tutucu

Araç içi telefon tutacakları sadece akıllı cep telefonlarının araç içi kullanımı kolaylaştırmazlar. Çoklu cihazlarla entegre olarak çalışabilen modelleri, tablet ve navigasyon cihazı gibi elinizin altında olmasını arzu ettiğiniz her akıllı cihaz için yardımcınız olurlar. Universal özellikli her tip cep telefonu ile uyumlu çalışan telefon tutucuları tercih edebileceğiniz gibi, kendi telefonunuzun markası ve modeline uygun telefon tutucuların size sunduğu ekstra özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

Araç içi telefon tutucu modelleri genelde mıknatıslı modeller ve araç içine monte edilen modeller olarak ikiye ayrılır. Mıknatıslı modeller genel olarak universal olarak üretilirler. Telefonun arkasına yapıştıracağınız minik bir mıknatıs ve araç içerisinde istediğiniz yere yerleştirebileceğiniz metal bir yüzeyden oluşurlar. Telefonun arkasına yapıştırılan mıknatıs diğer metal yüzeylerde kalmadan sabitlenmesini de sağlar. Fazla teferruatlı olmadığı için çok fazla yer kaplamaz ve kullanılmadığı zaman şık bir aksesuar görünümü sunar. Araç içine monte edilebilen kitlerin en büyük artısı ise kite yerleştirdiğiniz sırada şarj edebilmenizdir. Özellikle model ve markaya özel geliştirilen tasarımlarla araç içi iletişim ve eğlence ihtiyaçlarınıza özel çözümler bulabilirsiniz. Diğer taraftan araç içine monte edilebilen modeller, farklı ihtiyaçlarınıza hitap eden tasarımlara da sahiptir. Modeller arasında fincan tutucu gibi şoför koltuğunda otururken konforunuzu arttıracak özelliklerle de tanışabilirsiniz.

Telefon Tutacağı

Araç içi telefon tutacağı navigasyon cihazına ihtiyaç kalmadan telefonunuzu navigasyon cihazı gibi kullanmanıza da yardımcı olur. Telefonunuza indireceğiniz uyumlu bir program sayesinde araç kullanırken gideceğiniz rotayı kolayca izleyebilir, talimatları görebilir ve yol yoğunluğunu takip edebilirsiniz.

Önemli bir telefon bekliyorsanız, özellikle yolda fazla vakit harcayan bir çalışansanız, bir araç içi telefon tutacağı önemli çağrıları ya da mesajları atlamamanızı sağlar. Eller serbest konumda konuşma imkanı tanıdığı için trafik güvenliğinizi tehlikeye atmaz. Size gelen mesajlarla her an bağlantıda olmanıza yardım edeceği gibi, sosyal ağlarınıza kırmızı ışıklarda ya da trafik yoğunken hızlıca göz atmanızı da sağlar. E-postalarınızı okuyabilir, düzenleyebilir ya da dururken yanıtlayabilirsiniz. Telefondan dinlediğiniz müzik listelerinizi araç kullanırken de dinleyebilirsiniz.

Araç içi telefon tutacakları arasından en doğru seçimi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri belirlemeniz çok önemlidir. Örneğin araç içinde telefon şarj etme ihtiyacı duyuyorsanız, araç içine monte edilen modelleri incelemeye başlayabilirsiniz. Elinizin altında çok fazla yer kaplamayacak, kullanmadığınızda hoş bir ayrıntı gibi görünecek bir model istiyorsanız, mıknatıslı modeller istediğiniz şık kullanımı size sunabilir.

Tercihinizi mıknatıslı modellerden yana yapmayı düşünüyorsanız, mıknatısı telefonunuza yapıştırmanız gerektiğini unutmayın. Çok düşük bir oran olsa da, bazı kullanıcılar mıknatısın telefonlarına zarar vereceği endişesini taşıyabiliyor. Oysa mıknatıslı modellerde tercih edilen malzemeler telefonunuza zarar vermeyecek özellikte olanlardır. Her ne kadar küçük olsa da telefonunuza ekstra kalınlık kazandırabilir. Böyle bir durumda dilerseniz mıknatısı cep telefonunuzun kılıfına yapıştırarak kullanabilirsiniz.

Sürüş güvenliğiniz açısından, araç içi telefon tutacağında bulunan telefonunuzla sosyal ağlarınıza bağlanma ya da e-postalarınıza cevap verme gibi dikkat dağıtıcı şeyler yapacaksanız, bunları aracınızı durdurduğunuz zaman yapmanız tavsiye edilir. Eller serbest biçimde telefonla konuşabilmek, gerek kendinizin, gerekse sevdiklerinizin ve trafikteki diğer insanların can güvenliğini tehlikeye atmamak için özel araç kitlerini tercih edebilir, sürüş keyfini arttırabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç İçi Telefon Tutacakları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16112/29004492