Araba Aksesuarları

İş koşturmacası ve gün içinde yerine getirilmesi gereken rutin sorumluluklar dolayısıyla, özellikle büyük şehirlerde günün uzun bir kısmı arabada geçer. Telefon görüşmelerini aracınızdayken yapmanın en kolay ve pratik yolu, araba aksesuarları kullanmaktır. Aracınıza monte edeceğiniz bir telefon tutucu sayesinde, kolay araç kullanırken emniyetinizi de arttırmış olursunuz. Farklı yapılarda ve tasarımlardaki aksesuarlardan, ihtiyacınız olan bir ürünü seçerek rahat sürüşler yapabilir, uzun süre güvenli araç kullanabilirsiniz.

Telefon, Araba Aksesuarları

Telefon aksesuarları, kullanıcıya araç içinde ürünü kolay kullanma imkanı tanır. Aracın konsoluna yerleştireceğiniz bir telefon tutucu ile, seyahat sırasında rahatça telefonunuza hakim olabilirsiniz. Araç telefon tutucuları, vakumlu yapıları sayesinde herhangi ek bir işleme gerek duyulmadan aracın konsoluna yerleştirilebilir. Dilerseniz aracınızın camına da kolaylıkla monte edebilirsiniz. Telefonu tamamen saran yapısı sayesinde yol boyunca güvenli kullanım imkanı sunar. Düz yolda ilerlerken kullanışlı olduğu gibi, engebeli yollarda da kullanıma uygundur. Yerinden ayrılmaz ve telefonun düşmesine sebep olmaz. 360 derece dönebilen modeller, araç içindeki konumunuza göre görüş açısını ayarlamanıza imkan tanır. Böylece, sürücü koltuğundayken telefona hakim olduğunuz gibi, yolcu koltuğundaki kişiler de konforlarından ödün vermeksizin aynı cihazdan faydalanabilir. Dilerseniz direksiyona takılabilen bir model tercih edebilirsiniz. Böylece sürüş esnasında telefonunuza kolaylıkla bakabileceğiniz gibi, daha pratik bir kullanım alanı da oluşturmuş olursunuz.

Aşina olmadığınız yollarda, telefonunuzdaki GPS özelliklerini kullanarak yol tarifi alabilirsiniz. Böylelikle, gideceğiniz yeri kolaylıkla bulabilir, herhangi bir sorun yaşamadan hedefinize ulaşabilirsiniz. GPS çalışırken ve yol tarifine bakarken, telefonun elinizde olması rahatsızlık verir. Aracınızın konsolu ya da camına yerleştirdiğiniz telefon tutucu sayesinde, telefonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sürüş sırasında telefonunuzu tutmaya gerek kalmadan, rahatlıkla yolu takip edebilirsiniz. Aynı şekilde, telefonunuza gelen çağrıları sürüşünüz sırasında kolaylıkla cevaplayabilirsiniz. Hoparlöre verdiğiniz ses sayesinde, sürüş emniyetinizi devam ettirebilirsiniz.

Telefon aksesuarlarının, cihazı tutmanın yanı sıra şarj etme özelliğine de sahip olanları da vardır. Böylece, yolculuğunuz esnasında telefonunuzun bataryasını doldurabilir, uzun süre kullanabilirsiniz. USB kablosu ile gün boyu kullandığınız telefonun şarjını, seyahatiniz sırasında tamamlayabilirsiniz. Sabah düşük seviyedeki cihazınızı, işe gitme süresince aracınızdaki bu aksesuar ile doldurabilirsiniz. Cihazınızı yol tarifi alırken ya da sesli görüşme yaparken de rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Aracın çakmak girişi ile çalışan bu aksesuarlar, araç şarj kitleri ile aynı fonksiyonlarda çalışır. Bir araç aksesuarı seçerek, hem güvenli hem de rahat seyahatler yapabilirsiniz.

Dilerseniz aracınızın konsoluna yapışan silikon kaydırmazlardan da edinebilirsiniz. Bu ürünler, kolayca aracınıza yerleşir ve siz istemedikçe çıkmaz. Kullanım sırasında ya da söküldükten sonra, aracın yapısına herhangi bir zarar vermez. Yol sırasında kişisel eşyalarınızı bu silikon aparatın üzerine koymanız sizlere rahatlık sağlar. Silikon aksesuarlar, şehir içi sürüşlerde olduğu gibi, uzun yollarda da rahatlıkla kullanılabilir. Cep telefonlarınızı bu aparatın üzerine koyarak konsoldan kayarak düşmesini ya da araç içinde kaybolmasını engelleyebilirsiniz. Kişisel eşyalarınızı bu bölgeye koyarak araç içi düzeninizi de sağlayabilirsiniz. Aracınıza bir zarar vermeyecek olan bu silikon ürünler sayesinde, her eşyanıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç içi telefon aksesuarı seçerken, kişisel ihtiyaçlarınızı belirleyerek hangi ürünü tercih etmeniz gerektiğine karar vermelisiniz. Geniş ürün seçenekleri arasından, farklı teknik özelliklerdeki modellerden, farklı avantajlar sağlayabilirsiniz. Dilerseniz vakumlu, dilerseniz mıknatıslı ürünlerden zevkinize uygun bir tasarım seçebilirsiniz. Renkli bir ürün tercih ederek, aracınızın dizaynına yeni renkler katabilirsiniz. Belirli aralıklarla temizlediğiniz araba aksesuarları çok daha uzun süre kullanım ömrüne sahip olacaktır. İhtiyaçlarınıza cevap veren bir ürün ile daha rahat ve daha emniyetli sürüşler yapabilirsiniz.

Araba Aksesuarları

868 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Anker
  3. Case 4U
  4. Trust
  5. PopSockets
  6. AUKEY
  7. Addison
  8. Petrix
  9. Frisby
  10. Ttec
  11. S-Link
  12. Toptancı Kapında
  13. Baseus
  14. Melefoni
  15. Markacase
  16. Pratik
  17. Original Boutique
  18. Microcase
  19. NITE IZE
  20. Ally
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/16112
BAŞA DÖN