Video Kameralar

Amatör ve profesyonel çekimler için elverişli olan video kamera çeşitleri ile birbirinden yaratıcı videolar ve filmler çekebilirsiniz. Kendi kısa filminizi yaratmak ya da sosyal medya için kaliteli videolar çekmek için dünyaca ünlü markaların geliştirdiği kameralar arasından birini kullanabilirsiniz. Modern teknoloji ürünü olan bu kameralar, sahip oldukları işlevsel özellikler sayesinde size son derece esnek bir kullanım deneyimi yaşatarak yardımcı olur. Ekonomik olan video kamera fiyatları sayesinde bütçenizle uyumlu onlarca model arasından seçiminizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Ergonomik özelliklerle dizayn edilen şık kameralar, çekim işlemleri esnasında elinizin kaymasını önlemeye yardım eder. Kavrama kolaylığının yarattığı avantajla beraber kameranızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. HD, Full HD, 4K gibi farklı çekim kalitelerine sahip olan kameralar arasında gereksinimlerinize uygun olan modelleri kullanarak kısa bir süre video çekimi işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Görüntü çözünürlüğünü ayarlayabilmenizi sağlayan kameralarla hafıza alanını rahatça kullanabilirsiniz. Farklı renklerde ve farklı ebatlarda dizayn edilmiş olan birçok kameranın bulunması, beğenilerinize uygun modellere erişebilmenizi sağlar. Kameraların tasarımlarını tamamlayan tuşlarda bulunan yazılar, hangi tuşla hangi işlevi yerine getirebileceğinizi size belirtir.

Gündüz ve Gece Çekimleri için İdeal Video Kameralar

Farklı modlarla kullanabileceğiniz video kamera modellerinin bulunması, gündüz ve gece saatlerine özel alternatif çekimler yapabilmenizi sağlar. Gündüz çekimleri için uygun olan modlarla gün ışığının parlaklığından etkilenmeden çekim gerçekleştirebilirsiniz. Gece modları ile karanlık ortamlardaki ince detayları yakalayabilmeniz kolaylaşır. Aynı zamanda çeşitli sahne modlarını da kullanımınıza sunan video kameralarla beraber farklı ortamlara özel çekimler yaparak daha kaliteli kareler elde edebilirsiniz. Ekranlarında ve gövdelerinde yer alan tuşlarla yönetebileceğiniz kameralar sayesinde menü özelliklerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Dokunmatik ekran özelliği bulunan video kameraları ise ekranlarına parmaklarınızla temas ederek hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Menü özelliklerinin zenginliği ile kullanıcılarına avantaj sunan video kamera modelleri arasından zevklerinize uygun olan bir ürünü sipariş ederek anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Ailecek yaptığınız gezilerde ve dostlarınızla katıldığınız etkinliklerde ya da sizin için son derece özel olan günlerde anılarınızı kayıt altına almak için video kameranızı kullanabilirsiniz. Hafıza alanı geniş olan modellerin yanı sıra harici belleklerle hafıza alanı artırılabilir olan kameralar da vardır. Böylece, saatler süren kesintisiz çekimler yaparak çeşitli anlarınızı kaliteli şekilde kayıt altına alabilirsiniz.

Yakınlaştırma Yapabilen Kameralarla Çekim Konforunu Artırın

Zoom özelliği ile dikkat çeken kamera modelleri arasından seçimde bulunarak yakınlaştırma desteğinin sunduğu avantajları yaşayabilirsiniz. 2 kat, 4 kat ve 8 kat yakınlaştırma yapabilen video kamera modellerinin yanı sıra 16 kat 32 kat gibi ileri düzey yakınlaştırma yapabilen modeller de bulunur. Manzara çekimlerinde detaylara odaklanabilmek için kameranızın yakınlaştırma desteğinden faydalanabilirsiniz. Ekranlarının açılıp kapatılabilir şekilde üretilmiş olmasından yararlanarak video kameralarını kolayca taşıyarak çekim alanına ulaşabilirsiniz. Ekranı kapalı haldeyken minimum alana ihtiyaç duyan kameralar, çantanızda ya da elinizde ürününüzü taşırken size avantaj sağlar. Gövdelerinin dayanıklılığı ile de dikkat çeken video kamera çeşitleri, ufak kazalara karşı koruma elde edebilmenizi kolaylaştırır. Türkçe menü desteği sunan pratik kameralarla beraber ürününüzün özelliklerini daha rahat şekilde değerlendirebilirsiniz. Ev ortamında ve ofiste kullanabileceğiniz Web kamerası modelleri ile sevdiklerinizle görüntülü şekilde görüşebilirsiniz. Kamera merceğinin üstünün pratik şekilde kapatılabilmesine izin veren Web kameraları, kullanım dışı zamanlarda ürünü daha iyi koruyabilmenize yardım eder. Yakınlaştırma yapabilen Web kameraları, portre ve ortam çekimi yaparken size destek olarak işlerinizi kolaylaştırır.

Yüksek Çözünürlüklü Görüntüler Sunan Video Kameralar

Kaliteli çekimler yapabilmenizi sağlayan video kamera modellerinin gelişmiş lenslerinden yararlanarak oldukça net kareler yakalayabilirsiniz. Hem sosyal ortamlarda paylaşmak için hem de kendi anılarınızı biriktirmek için kullanabileceğiniz video kameralarla beraber netlik ve parlaklık gibi konularda ayrıntılı ayarlamalar yaparak çekimlerinizi zenginleştirebilirsiniz. Kameraların gövdelerinde yer alan mikrofon delikleri, sesli kayıt yaparken tüm sesleri oldukça ayrıntılı ve net olarak kaydedebilmenizi sağlar. Görüntü kalitesini ses kalitesi ile birleştiren video kameralar, konserlerde ve müzik temsillerinde çekim yapmak istediğinizde oldukça başarılar sonuçlar alabilmenize yardım eder. Aynı zamanda seslendirdiğiniz şarkıları sosyal medyada yayınlarken dinleyicilerinizin daha kaliteli bir deneyim yaşayabilmesi için kameraların mikrofon teknolojisinden yararlanabilirsiniz. Cızırtının önüne geçen ve yüksek desibelli sesleri net olarak kaydeden kameralar sayesinde verimli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Bağlantı kabloları ile de dikkat çeken kameralar, ürününüzün pili bittiğinde şarj işlemlerini çok kısa bir sürede tamamlayabilmenize yardımcı olur. Dayanıklı ve çevre dostu pillere sahip olan kameralar sayesinde saatler süren kesintisiz kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Çekim yaparken ve şarj olurken ısınmayan piller size güven verir. Pil yuvası bölümü son derece korunaklı şekilde üretilmiş olan kamera modelleriyle emniyetli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Veri Aktarımı Özelliği ile İşlevsellik Kazanın

Kablolu ve kablosuz şekilde veri paylaşımı yapabilen video kamera modelleri sayesinde hızlı bir şekilde dosyalarınızı bilgisayarınıza taşıyabilirsiniz. USB kablosu aracılığıyla kameranızı bilgisayarınıza bağlayarak dosyalarınızı kısa bir sürede aktarabilirsiniz. Kablosuz olarak veri paylaşımı yapabilen kamera modelleri de bulunur. Bluetooth teknolojisini kullanan bu kameralar, kablo bağlantısı ile uğraşmadan anında bilgisayarınıza bağlanabilir. Böylece, kameranızın çekim mesafesinde kalarak bilgisayarınıza dosyalarınızı kopyalayabilirsiniz. Çıkarılabilir bellek kartlarıyla beraber kullanılabilen kamera modellerinden de etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu bellek kartlarını bilgisayarınıza bağladıktan sonra videolarınızı çok kısa bir sürede cihazınızın hafızasını taşıyabilirsiniz. Video çekimi özelliğinin yanı sıra fotoğraf çekimi yapabilme özelliğine de sahip olan video kamerası modellerini inceleyerek anılarınızı dilediğiniz şekilde ölümsüzleştirebilirsiniz. Fotoğraf makinesi olarak da kullanabileceğiniz kameralar, portrelerden manzara görsellerine kadar çeşitli kareleri oldukça pratik şekilde kaydedebilmenize olanak tanır. Diyafram açıklığı ve enstantane gibi özellikleri rahatça ayarlayabilmenize izin veren bu ürünler, ortamdaki ışık miktarına bağlı şekilde çekimlerinizi yapabilmenize olanak tanır.

Ayaklı ve Ayaksız Kullanıma Uygun Kameralar

Video kamerası modellerini tripot desteği ile beraber kullanarak çekimlerinizde sarsıntı oluşmasını önleyebilirsiniz. Tek plan çekimlerde sağa ve sola doğru kameranızı hareket ettirirken sarsıntı sorunu yaşamamak için ürününüzü tripot üzerine oturtabilirsiniz. Tripotlarla uyumlu olan tasarımları ile dikkat çeken kullanışlı kameralar, düşük maliyetle yüksek kaliteli videolar elde edebilmeniz için idealdir. Görüş alanı açısı değişiklik gösteren kamera modelleri arasından gereksinimleriniz için elverişli olan ürünleri sipariş ederek çekim işlemlerine başlayabilirsiniz. 180 derecelik ve 178 derecelik görüş alanlarına sahip olan kamera çeşitlerinin yanı sıra lensleri ile size farklı çekim tekniklerini uygulayabilmeniz için yardımcı olan modeller de vardır. Farklı video formatlarını kullanarak video kayıtları yapabilmenize izin veren ürünlerle esnek bir kullanım gerçekleşitrebilmenin avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Kaydettiğiniz videoları kesip kurgulayabilmenizi kolaylaştıran özelliklere sahip olan modern kameralarla beraber hız kazanabilirsiniz. Çekimlerinizi bilgisayarınıza kopyalayarak da video düzenleme programlarını kullanabilirsiniz. Farklı çerçeve oranları ile çekim yapabilmeniz için de uygun olan video kamera modellerini ortam özelliklerine ve sizden istenen formatlara uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.

Gece Görüşü ve Kızılötesi Özellikli Kameralar

Güvenlik yaratan özellikleri ile dikkat çeken gece görüşü özellikli kameralar, evinizi ya da iş yerinizi korumak için kullanabileceğiniz modeller arasında bulunur. Sahip oldukları geniş hafıza alanları ile dikkat çeken bu ürünler, mülkünüze girebilecek hırsızları kaydedebilmenizi ve bu hırsızları caydırabilmenizi sağlar. Kızılötesi özelliği ile dikkat çeken modern kameralar, hastalık riski taşıyabilecek kişileri önceden tespit ederek bu insanların işletmenize girmesini önleyebilmenize yardım eder. Vücut sıcaklığına göre size bilgiler sunan kızılötesi kameralar, salgın dönemlerinde kişilerin yüksek ateşe sahip olup olmadıklarını rahatça anlayarak önlem alabilmenize yardımcı olur. Duvara monte edilebilen kamera çeşitleri ile mülklerinizin güvenliğini artırarak olası sorunlara karşı önceden çözüm alabilirsiniz. Hafiflikleri ile dikkat çeken ve dış alanlara da monte edilebilen kamera çeşitleri sayesinde evinizin bahçesini koruyabilirsiniz. Dış mekân kameraları yaz sıcaklarına ve kış soğuklarına, yağışlara ve tozlara karşı dayanıklı yapılarıyla size sorunsuz bir kullanım yaşatır. Kamera olduğu anlaşılmayan ürünleri kullanarak da güvenlik elde edebilirsiniz. Lamba şeklinde üretilmiş kameralar, gizli kayıt yapmanızı gerektiren durumlarda işlerinizi kolaylaştırarak size yardımcı olur. Kalem kamera çeşitleri ile gizli şekilde kayıt yapabilir ve bu ürünleri kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Kalem şeklindeki mini kameralar, giyilebilir şekilde üretildikleri için size büyük kolaylık sağlar.

Wi-Fi Özelliğiyle Dikkat Çeken Dijital Kameralar

İnternete kablosuz olarak bağlanabilen Wi-Fi özellikli kameralar sayesinde görsellerinizi ve videolarınızı kolayca paylaşabilirsiniz. internet ortamı aracılığıyla verileri hızlı bir şekilde iletebilmenizi sağlayan bu kameralarla beraber oldukça verimli bir kullanım yaşayarak kaliteli kayıtlar yapabilirsiniz. Ekranlarında saat ve tarih bilgilerine yer veren kameralar sayesinde sesli çekimlerde anlatım yaparken kaydın hangi tarihte ve hangi saatte geçtiğini izleyicilerinize detaylı olarak belirtebilirsiniz. Menü ekranında pil göstergesine de yer veren modern dijital kamera çeşitleri, ürününüzün pil düzeyini öğrenerek şarj işlemlerini kolayca yerine getirebilmenize yardımcı olur. Hareket algılama özelliği ile öne çıkan video kameralar, yarışları ve spor etkinliklerini oldukça net şekilde çekebilmenize olanak tanır. Hareketli nesneleri otomatik olarak algılayan bu ürünlerle beraber yüksek hızlara sahip araçları kolayca kayda alabilirsiniz. Hareketi otomatik olarak algılayıp bu hareketi net şekilde yakalayabilen işlevsel kameralarla kullanım konforunuzu üst düzeyde tutabilirsiniz. Farklı lenslerle üretilmiş olan kamera modelleri arasından geniş açı lensine ya da dar açılı lense sahip olan modelleri tercih edebilirsiniz. SD kart yuvası bulunan kameralar, kapaklı tasarımları sayesinde kart yuvasını kolayca korur. Windows, Mac ve Android gibi farklı işletim sistemleri ile uyumlu şekilde çalıştırabileceğiniz dijital kamera çeşitleri size çok yönlü bir kullanım deneyimi vadeder.

Geniş Odak Aralığına Sahip Video Kameralar

Odak aralıklarının genişliği ile dikkat çeken video kameraları kullanarak farklı ortamların kendine has özelliklerine uygun şekilde kameranızı ayarlayabilirsiniz. Açık ve kapalı alan çekimlerine uyum sağlayabilen kamera modelleri ile yürüyüş yaparak da çekim yapabilirsiniz. Elinizle kameranızı daha kolay kavrayabilmeniz için el bandı desteğine de sahip olan ürünleri kullanarak çekimlerinizi daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Başınıza ya da motosiklet, otomobil gibi çeşitli taşıtlara monte ederek kullanabileceğiniz modelleri de vardır. Böylece, hareket ederken aynı zamanda kayıt da gerçekleştirerek aksiyon dolu görüntüler elde edebilirsiniz. Su altı çekimi yapabilen modern kamera modelleri ile suyun altındaki dünyayı net bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Kameranızı maksimum basınç düzeyini aşmayacak şekilde kullanarak havuzda ve denizde çekim yapabilirsiniz. Slayt gösterimi özelliği bulunan ürünleri tercih ederek, çektiğiniz kareleri slayt şeklinde izleyebilirsiniz. Slaytı izledikten sonra, beğenmediğiniz kareleri silerek kameranızın hafıza alanını rahatlatabilirsiniz. HDMI kablosu bulunan kameralarla kayıtlarınızı televizyonunuzun ekranına çok kısa bir sürede yansıtabilirsiniz. AV kablosu bulunan kamera modelleri de televizyonunuzla uyumlu bir kullanım yaşayabilmenize yardımcı olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Video Kamera Fiyatları

279 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Hepsiburada Limiti
Toplam 24 / 279 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?