Ucuz Tunik Modelleri 2019

Tunik nedir, kullanıcılar tarafından merak edilen sorular arasında yer alır. Tunikler özellikle ölçülü giyimi tercih eden kadınlar için vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Kadın giyimde sıklıkla tercih edilen, pantolon ve eteklerle kullanılabilen ürünler arasında yer alan tunikler; renk ve model çeşitlilikleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Tunikleri, hemen her kullanıcının ihtiyacını ve beğenisi karşılayan model çeşitliliğine sahiptir. Günlük hayatta kullanımda sokak stiline uyum sağlayabilen basic parçaların yanında şık davetlerde kullanılabilecek ürünler de bulunur. Birbirinden farklı stillere hitap eden tunik modellerine Hepsiburada ile kolaylıkla ulaşarak şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Tunik Modelleri

Tunikler, her mevsime uyum sağlayabilen; spor ve şık kombinlere tamamlayıcılık sağlayan parçalar olması sebebi ile kadın giyimde sıklıkla tercih edilir. Tunik modelleri, farklı stillere sahip farklı yaş gruplarındaki kadınlar için tamamlayıcı ve vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Günlük hayata kolaylıkla uygulanabilen tunikler, üretimde kullanılan kumaş ve detaylarla şık giyime ve ofis stiline de uyarlanabilir. Standart gömlek ve bluzlara oranla daha uzun boya sahip olan tunikler, farklı kalıplarda pantolonla kullanım için oldukça uygundur. Tunikler, hemen her kullanıcının tercihine, ihtiyacına ve tarzına cevap verebilecek çeşitliliğe sahiptir. Günlük giyimde rahat kullanıma olanak sağlayan salaş ve spor modellerin yanında; şık detayları ve klasik kalıplarıyla özel günlere eşlik eden modeller de tercih edilir.

Tunik modelleri, yaz ve kış için kullanıma uygun ürün çeşitliliğine sahiptir. Yazlık, kışlık tunikler üretiminde kullanılan kumaş cinsi sebebiyle çeşitli mevsimlere uyarlanabilir. Kışlık tunikler, kalın örgü kumaşların kullanımı ile üretilir. Kalın örgü kumaşlar ile üretilen kışlık tunikler, ürün detayları ile spor ya da şık kombinlerin parçası olmaya adaydır. Farklı boyutlarda tasarlanan örgü kışlık tunikler, jean kombinler ile tamamlandığında spor bir görünüm sağlar. Tunikler, üst giyimin önemli parçaları arasında yer alması sebebi ile başlı başına ağır bir görünüm kazandırır. Spor tasarımlara sahip tunikleri spor taytlarla ya da eteklerle kullanmak mümkündür. Tunik modelleri, geniş renk çeşitliliğine sahip olması sebebi ile de kullanıcılar tarafından beğeni kazanır. Beyaz, siyah, kırmızı, lila, mor tunik seçenekleri, çeşitli renklerde ve tarzlarda kombin edilebilir. Tuniklerin geniş renk çeşitliliğine sahip olması, duruma ve mekana göre kıyafet seçimi yapılmasını da olanaklı hale getirir.

Kadın tunik modelleri, kullanım kolaylığı ve konforu göz önünde bulundurularak tasarlanır. Önden düğmeli gömlek tasarımına sahip tunikler, şık ve kendine özgü bir yapıya sahiptir. Gömlek kullanımı seven kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Tunikler, etek ve pantolonlarla kombinlenebilecek, tek başına bir üst giyim ürünü olmanın yanında; hırka ve kazakların içinde kullanılabilecek tasarımlara da sahiptir. Kolsuz, yarım kollu tunik çeşitleri; yakası açık ya da boyu kısa olan kaza, bluz ve hırkalarla tercih edilebilir. Tamamlayıcı parça olarak kullanılan kolsuz ya da kısa kollu tunikler, kullanılan parçaların daha şık görülmesine olanak sağlar. Aynı zamanda tamamlayıcı özelliğe sahip olması sebebi ile birden çok parçanın birbiri ile kullanılmasına da olanak sağlar. Kullanıcıların tercihleri, ihtiyaçları ve kullanacakları alanlar doğrultusunda tunik seçimi yapmak mümkündür.

Tunik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı tarzlara ve kullanıcı gruplarına hitap eden, kullanışlı tasarımlara sahip olan tunik modelleri seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Tunikler, farklı mevsimlerde ve farklı parçalarla kullanılmak üzere tercih edilebilir. Bu sebeple tunik seçimi yaparken, tuniklerin kumaşına dikkat etmek gerekir. Soğuk kış günlerinde ceket, mont ve kabanların altında kullanılmak üzere tunik modelleri çeşitlendirilir. Pantolon, etek ve taytlarla kullanılabilecek tunikler, kış ayarına uyarlanabilir olması sebebi ile kalın kumaşlardan tercih edilmelidir. Kalın örgülü tunikler, standart kalıptaki kazaklara nazaran daha uzun ölçülere sahiptir. Kışlık tunik çeşitleri, kullanıcıların tercihlerine göre farklı boyut ve renklerde sunulur. Bej, su yeşili, renkli, fuşya, indigo tunik seçeneklerini, kış aylarında jean ve eteklerle kombinleyebilirsiniz. Tunikler, renk çeşitliliğinin yanında tasarım farklılıklarına da sahiptir. Jean pantolonlarla kullanılabilecek günlük tunik modellerinin yanında; şık kombinlere eşlik edecek düğmeli, taşlı, boğazlı, pullu, simli tunik tasarımları da bulunur. dikkat çekici detaylara sahip olan tunikler, şık davetlerde kullanılabilir. Klasik görünüme uyum salayabilecek tunikler, ofis şıklığına da uyum sağlaması sebebi ile oldukça kullanışlıdır. Soğuk kış günlerinde kullanılabilecek kalın örgü kumaşlardan üretilen tuniklerin yanında, her mevsim kullanıma uygun rahat kumaşlara sahip tunik modeller de bulunur. Mevsimlik tunik seçenekleri, bahar ve yaz aylarında tek başına bir parça olarak kullanılabilirken, kış aylarında ise hırka ve kazakların içine tamamlayıcı olarak kullanılabilir. Mevsimlik tunikler, çoğunlukla rahat kesimlere sahiptir. Aynı zamanda birden çok kıyafetle kombin edilebilmesi sebebi ile rahat kumaşların kullanımı ile tasarlanır. Penye kumaşların kullanımı ile üretilen tunikler, kullanıcılara rahat hareket alanı sağlar. Aynı zamanda her mevsim kullanıma uygundur. Vücuda yapışmayan ve ekstra hacim vermeyen yapısı sebebi ile, tek başına kullanabilmenin yanında hırka ve kazakların içlerinde de kullanılabilir. Yaz aylarında kullanılmak üzere tercih edilecek tunikleri ise, nefes alan kumaşlara sahip olmaları oldukça önemlidir. Sıcak yaz günlerinde tercih edilecek tunikler, kullanıcıların tercihlerine göre spor ya da şık olarak tasarlanır. Oversize, bol, ince tunik rahat kesimleri ve ince kumaşları sebebi ile yaz ayları için oldukça kullanışlıdır. Oversize kesimler, rahat ve salaş olması sebebi ile yaz aylarında bunaltmaz ve bu sebeple oldukça sık tercih edilir.

Tunikler, günlük giyimde sokak stilinin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Bunun yanında, ölçülü giyimi tercih eden kullanıcılar için hayatın her alanında tunik modelleri tercih edilebilir. Çalışan kadınlar, şık ve dikkat çekici görünümlere sahip olan tunik tasarımlarını, ofis stiline kolaylıkla uyarlayarak kullanabilirler. Çizgili, fermuarlı, piliseli, dantelli, puantiyeli tunik modelleri, kendilerine özgü tarzları, rahat ve şık tasarımlarıyla ofis stiline uyum sağlar. Bunun yanında, şık davetler ve özel geceler için tercih edilebilecek güpürlü, nakışlı, kuşaklı, volanlı, yırtmaçlı tunik modelleri de bulunur. Şık ve dikkat çekici kumaşların kullanımı ile üretilen tunikler, özel davetlerd egöz önünde olmanız aimkan tanır. Güpürlü tunikler, birbirinden farklı renk ve tasarımlarda güpürlerin kullanımı ile tasarlanır. Volanlı tunik modellerinde ise, tunik tasarımında kol ya da bedene verilen hareket dikkatleri üzerinize çekmenize olanak tanır. Bunun yanında fırfırlı, desenli, kemerli, payetli, pileli tunik modeller de özel günlerde kullanılabilen ürünler arasında yer alır. Payetli tunik modelleri, payetin dikkat çekici ve parlak yapısı sebebi ile tek parçayla özel görünmenizi sağlar. Kemerli tunik modelleri ise şık ve klasik görünümü kullanıcılar için bir arada sunar.Şık ve spor kombinler eşlik edebilecek, farklı tasarım ve kalıplara shaip tunikleri; kullanıcıların beklentilerine ve tercihlerine göre çeşitli boyutlarda üretilir. Etek ve pantolonlarla kullanılabilecek uzun, kısa tunik seçenekleri bulunur. Ölçülü giyim tarzına sahip kullanıcılar, farklı kalıp ve kesimlerdeki pantolonlarla tunikleri sıklıkla tercih ederler, Uzun tunikler, dar kalıplarda pantolonlara tercih edilerek kullanılabilir. Uzun tunikler, elbise ve gömlek tarzında tasarlanabilir. Kullanıcılar, kullanım avantajlarına ve stillerine en uygun modelleri tercih eder. Uzun elbise tunik modelleri, dar kalıplı pantolonlarla ve taytlarla kullanılarak özgün bir görünüm yakalanabilir. Kısa boyda üretilen tunikleri ise, etek ve çeşitli genişliklerdeki pantolonlarla kullanmak mümkündür. Kısa tunikler; kazak, hırka, gömlek ve bluz görünümüne sahip olabilirler. Tunik gömlek modelleri, düğmeli yapısı ile genellikle spor giyim tarzına eşlik eder.

Her mevsime ve her kombine uygun olarak tasarlanan tunikler, geniş renk çeşitliliğine sahip olması sebebi ile kullanıcılar tarafından beğeni kazanır. Sarı, mavi, yeşil, turuncu, bordo tunik çeşitleri, farklı renklerdeki etek ve pantolonlarla kullanılabilir. Kalın örgü kazak ve hırka görünümündeki renkli tunikleri, farklı tasarımlardaki elbiselerle kullanarak özgün bir görünüm yakalamak da mümkündür. Tunik modelleri, spor ayakkabı, bot ve babetlerle kullanılabilir. Silinize uygun tunik modelini Hepsiburada ile bularak satın alma kolaylıkları ile sahip olabilirsiniz.

Her Stile Uygun Tunikler

Tunik modelleri, her yaş grubuna ve her bedene hitap eden tasarımlara sahiptir. Bu sebeple kadın giyimde vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yerini alır. Bol ve salaş kalıplara sahip olan tunikler geniş beden aralıklarına hitap eder. Bunun yanında, yalnızca büyük bedenler için tasarlanan büyük beden tunik seçenekleri de kullanıcılar için sunulur. Büyük beden giyen kadınlar için, kendi bedenlerine ve kendi stiline uygun tunikleri bulmak, oldukça kolaydır. Spor ve şık parçalarla kullanılabilecek çeşitli renklerdeki tunik modelleri, geniş beden çeşitliliği ile bir araya getirilir. Büyük bedende, spor, salaş, abiye modeller bulunur. Abiye tunikler, dikkat çekici görüntüleri ile özel günlerde dikkatleri üzerinize çekmenize olanak sağlar. Kot, triko, penye, şifon, kadife tunik seçenekler ise genellikle spor giyim tarzına hitap eder. Rahat harekete olanak sağlayan penye tunikler, günlük yaşamda eşofman altlarıyla da kombin edilerek kullanılabilir. Spor tasarımlara ve spor kumaşlara shaip tunikler, ölçülü giyim tarzına sahip kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Rahat ve spor tunikleri, uzun yürüyüşler ve çeşitli sportif aktiviteler esnasında kullanmak mümkündür. Rahat tunik modellerini, jean pantolon ve rahat eşofman altlarıyla kullanarak haftasonu stiline de rahatlıkla uyarlayabilirsiniz. Haftasonu stiline ve spor giyim tarzına uyum sağlayan tunik modelleri için renk çeşitliliği mevcuttur. Ekru, kahverengi, kiremit rengi, lacivert, pembe tunik seçenekleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Hemen tüm renklerdeki etek ve pantolonla uyum sağlayabilen bu renkler, birden çok parça ile tamamlanarak kullanılabilir. Bu sebeple oldukça kullanışlıdır.

Giyim tarzı ve kıyafetler, dış görünüşü etkileyen en önemli kriterler arasında yer alır. Kadınlar, gün içinde kullanılmak üzere kıyafet tercihi yaparken oldukça zorlanırlar. İyi ve özenli bir görünüme sahip olmak için, kıyafetlerin renk ve doku uyumuna sahip olması gerekir. Tüm kıyafetlerin renk ve doku uyumunu göz önünde bulundurarak bir araya getirmek oldukça zordur. Bu sebeple tunik takım seçenekleri, kullanışlı ve kurtarıcı parçalar arasında yer alır. Tunik akımlar, etek ve pantolon takım olmak üzere kullanıcıların zevk ve tercihlerine göre tasarlanabilir. Aynı renk ve dokudaki kumaşların kullanımı ile tasarlanan tunik takımlar, bütüncül ve tamamlanmış bir görünüme yol açar. Takım halinde tasarlanmaları sebebi ile gündelik kıyafet seçimi sorununu önemli ölçüde ortadan kaldırır. Tunik takımlar,spor ve şık tarzlara uyum sağlayacak tasarımlara sahiptir. Rahat ve basic kumaşların kullanımı ile üretilen, sokak stiline uyum sağlayabilecek tunik takım modellerini bulmak oldukça kolaydır. Rahat ve spor kumaşlarla tasarlanan tunik takımlar, uzun yürüyüşlerde, ve çeşitli spor aktivitelerinde de kullanılabilir. Viskon, tensel, saten tunik takımlar ise, şık kumaş dokuları sebebi ile ofis stilinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ekose, kareli, pötikare, robalı, fistolu tunik ya da tunik takım olarak tasarlanan ürünler, kendiliğinden hareketli ve dikkat çekici yapıları ile tercih ettiğiniz her ortamda iyi ve özenli bir görünüm sahip olmanıza olanak tanır.

Hayatın her alanında giyim konforu ve şık tasarım sunan tunik modelleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Birbirinden farklı tasarımlara ve renklere sahip olan tunik fiyatları, farklı bütçelere sahip kullanıcılar için ulaşılabilir ölçülere sahiptir. Tuniklerin fiyatları konusund, tasarımları, üretimlerinde kullanılan kumaşlar gibi değişkenler belirleyici rol oynar. Tarzınıza uygun ve ihtiyacınıza yönelik tasarımlara sahip indirimli tunik modellerine Hepsiburada ayrıcalıkları ile kolaylıkla sahip ve şık görünümün keyfini sürebilirsiniz.

Şık Tunik Seçimi Nasıl Yapılır?

Tunik modelleri, her stile uyum sağlaması sebebi ile kadın giyimde sıklıkla tercih edilen parçalar arasında yer alır. Kadınlar için şık ve özenli görünmek oldukça önemlidir. Farklı renk ve tasarımlara sahip tunik modelleri ile şık görünmek oldukça kolaydır. Gündelik kullanıma uygun, rahat ve salaş kesimlere sahip tunik modellerinin yanı sıra; şık davetlerde kullanılabilecek, özel ve dikkat çekici detaylara sahip tunik tasarımları da bulunur. Şık bir davet, ya da özel bir görünüm için tunik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar bulunur. Tuniklerin, şık ya da spor görünümünü belirleyen üretiminde kullanılan kumaşlar ve detaylardır. Keten, deri, pamuklu, viskon tunik seçenekleri, tercih edilen görünümü etkileyen önemli unsurlar arasında yer alır. Keten tunikler, nefes alan ve doğal içeriğe sahip olan yapıları sebebi ile yaz aylarında şık görünümlere eşlik edebilir. Deri tunikler ise, bahar ve kış aylarında kullanılabilecek, şık ve iddialı görünümlerin temel parçaları arasında yer alır. Bunun yanında, şık tunik seçiminde detaylar da belirleyici rol oynar. Payetli ve güpürlü detayların kullanımı, tunikleri şık ve dikkat çekici görünümlere kavuşturur. İstediğiniz stile uygun renk ve modeldeki tuniği bulmak oldukça kolaydır.

Günlük Kullanıma Uygun Tunik Kombinleri Nasıl Yapılır?

Gündelik hayatta kullanılmak üzere tercih edilecek kıyafetlerin, rahat kumaşlara sahip olması ve hareket konforu sağlaması oldukça önemlidir. Bu sebeple günlük kullanıma uygun tunik seçerken; tuniğin kumaşına, kesimine ve detaylarına dikkat etmek gerekir. Rahat tunik modelleri, genellikle rahat ve salaş kesimlere sahiptir. Rahat kesimli tunik modelleri, kullanıcılara hareket özgürlüğü sağlar. Penye kumaşların kullanımı ile üretilen tunikler, rahat ve salaş görünümler yakalanmasına olanak sağlar. Penye kumaşlar, salaş bir görünüm sağlamanın yanında aynı zamanda nefes alan bir yapıya sahiptir. Bu sebeple kullanıcıların gün boyu kendilerini rahat hissetmelerine olanak sağlar. Rahat tasarım ve kalıplara sahip tunik modelleri, çeşitli spor aktiviteleri, uzun yürüyüşler ve yoğun tempolu günlerde tercih edilerek rahatlıkla kullanılabilir. Krem, pudra, haki tunik jean, polar tunik modelleri, hemen her parçaya uyum sağlayan renk ve kumaş yapıları sebebi ile oldukça kullanışlıdır.

Tunik Kullanım Alanı Nelerdir?

Ölçülü giyim tarzını tercih eden kadınlar için tuniklerin kullanım alanları oldukça geniştir. Uzun ve salaş yapılarda tasarlanan tunikler, vücut hatlarını önemli ölçüde kapatarak kullanıcıların konforlu kullanımına olanak sağlar. Tunik modelleri, üretiminde kullanılan kumaşlar ve kalıplarla orantılı olarak hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilir. Kapalı tunik modelleri, ölçülü giyimin vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Tek başına şık bir görünüme sahip olan tunikler, kazak ve hırkaların içinde de kullanılabilir. Gündelik hayatta, özel davetlerde ve şık ortamlarda kullanıma olanak sağlayan tunik modellerine Hepsiburada ile kolaylıkla ulaşabilir ve sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tunik Modelleri

.
Siyah
Bej
Mavi
Yeşil
Pembe
Kahverengi
Kırmızı
Gri
Beyaz
Mor
Sarı
Lacivert
Turuncu
Krem
Çok Renkli
Gümüş
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 6091 ürün