Beyaz Eşya Paketi

Yeni bir eve yerleşirken bütün eşyaları özenle seçmek önemlidir. Fakat belki de bunlardan en önemlisi beyaz eşyalardır. Herkes hem uygun hem de kaliteli olanlarını almak ve bunları yıllarca kullanmak ister. Bunlar için hazırlanmış olan beyaz eşya paketi ise imdada yetişen bir kurtarıcıdır.

Beyaz Eşya Paketi

İçerisinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı bulunan beyaz eşya paketi bir evin en temel ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Her evin olmazsa olmazı, belki de en çok kullanılanı olan buzdolaplarının kapasiteleri litre olarak verilmektedir. Bu yüzden geniş bir buzdolabına ihtiyacınız varsa litresini öğrenmek ve buna göre karşılaştırmak önemlidir. Derin dondurucu özelliğinde ise soğutma oranını ayarlamak kullanım açısından kolaylık sağlar. Ayrıca zevkinize göre isterseniz dondurucusu dolabın alt kısmında olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Bazı modeller raf aralığını ayarlama özelliğine sahiptir. Bu da sizin günlük kullanım konusunda kolaylık sağlayan ve sıkıntıya düşmeden buzdolabınızı yeni bir şekle sokmanıza yarayan bir özelliktir.

Ev hanımları için ise çamaşır makinesi ve kapasitesi oldukça önemlidir. Evde bulunan battaniyeler ve hatta yorganlarını yıkamak isteyenler 7 veya 10 kiloluk çamaşır makinelerini tercih edebilirler. Aynı zamanda kalabalık evler için de bu durum geçerlidir. Tek başına yaşayan veya daha az nüfuslu evler için ise hem yer kaplamaması hem de ekonomik olması dolayısıyla daha düşük kapasitedeki ürünler tercih edilebilir.

Sık sık kullanılan bu elektronik aletler aynı zamanda enerji tüketimine göre de ayrışmıştır. Beyaz eşya paketleri harflerle adlandırılan tasarruflu model sıralamalarına sahiptir. En tasarruflu model A+ olarak adlandırılırken, sırasıyla A ve B şeklinde devam etmektedir. Enerji tasarruflu modelleri seçmenin, bu eşyaların yıllar boyunca kullanılacağı göz önünde bulundurulduğunda ne kadar ekonomik olduğu gözler önüne serilmektedir.

Beyaz eşya paketi sayesinde aynı markanın farklı özellikli ürünlerini bulabilirsiniz. Bu paketler oldukça çeşitli olduğu için, aynı seri üzerinden üretilmiş modelleri bir arada almak ve kullanmak zorunda kalmazsınız. Fakat yine de özellikle aynı segmentte olan ürünleri almanız tavsiye edilir.

Beyaz Eşya Paketi Fiyatları

Beyaz eşyalar marka ve boyutlarına göre fiyat farklılığı gösterir. Çamaşır makinesi ve buzdolabı için önemli bir ayrıştırıcı özellik olan kapasite arttıkça, fiyat olarak da bir artış göstermesi oldukça doğaldır. Teknolojik donanımı açısından da ayrışan beyaz eşyalar, elektronik göstergeleri ve programlama ayarları açısından oldukça zengin olabilir. Bir çamaşır makinesinin yıkama seçenekleri 5 ile sınırlıyken, bir diğerinde bu rakamlar 10'a yükselebilir. Programlama açısından çeşitlilik gösteren makineler fiyat açısından da birbirinden farklıdır.

Son yıllarda gelişen teknolojiyle daha düşük enerji tüketimine sahip beyaz eşyalar üretilmeye başlanmıştır. Bu tüketim harflerle belirlenir ve en düşük tüketime sahip olanlar A+ olarak geçer. Yıllar boyunca kullandığınız beyaz eşyaların faturalarınıza yük olmaması için seçebileceğiniz bu ürünler fiyat olarak biraz daha fazla görünse de, yıllar içerisinde yapacağınız tasarruf bu miktarın oldukça üzerindedir.

İçerisinde birbirine yakın özelliklere sahip olmasına rağmen, bu paketler markalara göre de farklılık göstermektedir. Fiyat politikası üzerinde geliştirilen stratejiler bunlara etki göstermektedir. Aynı zamanda teknik servis imkanı ve ürün ömrünün uzunluğunu garantilemek de markaların bu fiyat politikaları üzerinde etkilidir.

Özellikle yeni evlenecek çiftler için, tek seferde bütün beyaz eşyalara sahip olmak ve bunu daha uygun fiyatlara edinmek oldukça önemlidir. Evini yenileyenler için de tüm ürünler tek seferde karşılaştırabilmek için en uygun yöntemlerinden biri olan beyaz eşya paketleri, çeşitli markalar ve özelliklerle satışa sunulmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Eşya Paketleri ve Fiyatları

49 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Marka
Toplam 36 / 49 ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?