En iyi Blenderlar Hepsiburada.com'da

Blender mutfaktaki en yakın dostunuz, acil durumlarda sizi yalnız bırakmayan en büyük yardımcınızdır. Pratik kullanımı ile birçok yemeği aynı anda, zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak hazırlamanıza yardımcı olur. Masanızda yemeklerinizin görüntüsüne şıklık, lezzetine lezzet katarak damaklarda hoş tatlar bırakmasını sağlar. Siz de blender kullanarak büyük bir zevkle pişirdiğiniz yemeklerinizi, konuklarınıza keyifle ikram edebilirsiniz.

Blender Fiyatları ve Modelleri

Sadece birkaç dakika içerisinde istediğiniz sonucu elde edebileceğiniz modeller ile ihtiyacınıza yönelik farklı aksesuarları, kolayca inceleyebilirsiniz. Yemeklerinizin her aşamasında kullanabileceğiniz blenderlar daha lezzetli ve göz zevkinize hitap edecek yiyecekler hazırlamanızı sağlar. Neredeyse binbir çeşit özelliği olan, çok fonksiyonlu bu ürünler ile yumurta çırpmadan, krema, mayonez hazırlamaya ve fındık, fıstık, ceviz, badem gibi kuru gıdaları parçalamaya kadar her türlü işlevi yerine getirebilirsiniz. Çocuğunuzun sevmediği gıdalardan karışım elde edip çorba yapabilir ya da farklı meyveleri karıştırarak, vücudunuzun ihtiyacı olan birçok vitamini almasını sağlayabilirsiniz.

Blenderlar, mutfağınıza girdiğiniz anda, her an elinizin altında olması gereken en önemli elektrikli mutfak aletlerinden birisidir. Sadece birkaç dakika içerisinde istediğiniz sonucu elde edebileceğiniz ürünler, ihtiyacınıza yönelik farklı parça, model ve çeşitleri ile sizlerin beğenisini kazanır.

Güçlü motoru, yatay ve dikey kesebilme özelliğindeki bıçağı, katı gıdalar için ekstra güç düğmesi, krema ve mayonez gibi yumuşak gıdaları çırpmak için aksesuarı sayesinde pratik çözümler yaratabilirsiniz. Yemeğinizi hazırlamak için ölçek kabı, bıçağını koruma ve sıçrama önleyici kapağı, miktarı çok olan gıdaları doğramak için aksesuarı ve ayrılabilir paslanmaz çelik gövdesi ile çeşitli parçaları bulunan blenderlar, farklı model ve aksesuarları ile mutfağınızda zaman kazanmanızı sağlarlar.

İsterseniz bu ürünleri tezgah üzerinde isterseniz pratik kullanımı ile duvara monteli şekilde tercih edebilirsiniz. Çok fonksiyonlu blender çeşitlerini, farklı özellik ve modellerde her bütçeye uygun fiyatları ile bulabilirsiniz.

Blender Kullanımı

Blenderınızın öncelikle mutfak tezgahında kaymamasına ve sabit konumda olmasına özen göstermelisiniz. Sürahinin içerisine kullanmak istediğiniz parçasını yerleştirip, üzerine kesme ya da karışım için istediğiniz gıdaları koyduktan sonra, sürahinin kapağını kapatıyorsunuz. Kapağın üzerine motor aksesuarını yerleştirdikten sonra blenderı kilitlemelisiniz. Kilitleme işlemi genelde sola doğru döndürerek gerçekleşir. Kilitleme işleminden sonra, yavaş yavaş birinci ayarda başlayarak çalıştırmalı, bir süre sonra gücünü artırmalısınız. İstediğiniz oranda gücünü ayarladığınız ürünün güç düğmesine bastığınız anda, çalışmaya başlar.

İşleminiz bittikten sonra motor aksesuarını çıkarıp sürahi ve bıçağını temizleyebilirsiniz. Motor aksesuarının ucuna çırpıcı parçasını takarak yumurta, krep, krema, çorba gibi sıvı gıdaların karışımını sağlayabilirsiniz

Bu sayede sağlıklı ve lezzetli yemekler pişirebilir, aynı zamanda pratik bir şekilde işlerinizi tamamlayarak, mutfakta fazla vakit harcamadan, zamandan kazanırsınız.

Blender nedir ?

Blender çırpıcı, karıştırıcı anlamındadır. Havuç, patates, soğan, gibi katı gıdaları kolaylıkla ve pratik bir şekilde kesme ve karıştırma işlemini gerçekleştirir. Sadece katı gıdalarla kalmamakla beraber, kıvamını ayarlayamayacağınız krema, çorba, kek hamuru gibi eşit bir karışım elde etmek istediğiniz gıdalarda da her zaman en yakın mutfak dostunuzdur.

Özellikle de özenle hazırladığınız kek hamurunu pişmek üzere fırın ile buluşturmadan önce, karışımın eşit olmasına dikkat edersiniz. Eşit karşım elde edemediğiniz zaman, kek piştiğinde yer yer pütürlükler oluşur ve bu durum kekin kabarmasını engeller.

Kek, karışımını elde yapmaya çalıştığınız zaman, fazlasıyla oyalayıcı ve güç gerektiren bir işlemdir. Aynı zamanda da malzemeleri eşit miktarda karıştırmanız hayli zordur. Oysa mutfakta en büyük yardımcınız olan blender ile sadece birkaç dakika içerisinde istediğiniz sonucu elde edebilir, kekinizi gönül rahatlığı ile pişirebilirsiniz.

Blender Nasıl Kullanılır?

Farklı kullanım amaçlarına uygun parça ve materyaller ile birlikte satışa sunulan blender modelleri, amacına uygun olarak birçok farklı biçimde kullanılıyor. Örneğin, çubuk blender modelleri, yemeğin pişirilmesi esnasında, yemeğin içine direkt olarak temas ediyor. Çorbalar ve püre haline getirilmiş yiyecekler çubuk blender ile kolayca ve kısa sürede hazırlanıyor. Bunun dışında, karıştırıcı blender çeşitleri, blender kabına koyduğunuz meyve parçalarının üzerine, süt, buz gibi farklı besin ögeleri ilave ederek, sağlıklı karışımlar elde etmek amacıyla kullanılıyor. Almış olduğunuz blender modeli set halinde ve birçok işlevsel parça ile birlikte satışa sunuluyorsa, ambalaj içeriğinde bulunan diğer yardımcı parçalarla, farklı gıda hazırlama metotları elde edebilirsiniz. Mikser ucu bulunan blender seti modelleri, kek ve pasta karışımları yapmak için benzersiz bir asistan görevi üstleniyor. Parçalayıcı ve doğrayıcı bıçak setlerinin de dahil olduğu blender modelleri, sebze, meyve ve et gibi katı gıdaları, seçtiğiniz bıçak modeline göre istediğiniz ölçülerde doğrayıp, parçalıyor. Kolay ve hızlı yoldan gıda hazırlamanın en eğlenceli yolu, blender modellerinden yardım almaktan geçiyor. 

Hangi Blender Setini Almalıyım?

Günlük dengeli beslenme ihtiyaçlarınız için, sağlıklı karışımlar hazırlamaya imkan veren Smoothie blender modelleri, sporcular ve sağlıklı diyet programları uygulayan kişiler için ideal bir ürün niteliği taşıyor. Bebeklerinizin 6. aydan sonra başlayacağı çorba ve meyve pürelerini de blender yardımıyla kolayca hazırlayabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz için günlük yemek hazırlama telaşında, etkin bir yardımcıya ihtiyacınız varsa, bunun için çubuk blender ve çok parçalı blender setlerinden yardım alabilirsiniz. Doğum günleri, partiler ve eğlenceli arkadaş toplantıları için de kek, börek ve pasta hazırlıklarında büyük katkı sağlayan karıştırıcı blender modelleri, kolay ve işlevsel bir yardımcı olarak öne çıkıyor. Blender seti modelini tercih ederken, dikkat edilmesi gereken bir diğer konu; mutfak tezgahının büyüklüğünün yanı sıra genel mutfak dekorasyonunun renk ve tarzı. Çok parçalı bir blender seti aldığınızda, tüm parçalarını en verimli şekilde kullanabilmeniz için mutfak büyüklüğünüzün ve kullanım ihtiyacınızın doğru orantılı olarak eşleşmesi büyük önem taşıyor. Zira yeni nesil blender çeşitlerinin birçoğu, tek parçalı ürün modellerinde kompakt tasarımlar kullanıyor. Küçük mutfaklar ve daha az kullanım ihtiyacına bağlı blender tercihlerini, bu gibi çok amaçlı kompakt tasarımlardan yana yapabilirsiniz. 

Blender Nasıl Temizlenir?

Günümüzde tasarlanan yeni teknoloji ürünü blender modelleri, motoru hariç diğer tüm parçalarının bulaşık makinesinde yıkanmasına imkan verecek biçimde üretiliyor. Çok parçalı modellerde büyük avantaj sağlayan bu özellik, hızlı ve pratik bir kullanım alanı oluşturuyor. Ürünün, plastik ve metal parçalarını, kullanım kılavuzunda aksi belirtilmedikçe, güvenli bir biçimde makinede yıkamak mümkün oluyor. Bazı blender modellerinde bulunan hassas materyaller ile tasarlanmış ürün parçalarını, aşındırıcı deterjan kullanmadan elde yıkamak öneriliyor. Blender kabını ve parçalarını, kullandıktan hemen sonra su ile durularsanız, gıda parçalarının bıçak ve karıştırıcı uçlara yapışmasını da engellemiş olursunuz. Makinede yıkama işleminin performansına da olumlu yönde katkı sağlayan bu küçük hareketle, blender setinizin daha uzun ömürlü ve daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. 

Blender Setleri

Teknolojik yenilikler günlük hayatımızın içine dahil olmaya ve yaşamımızı daha önce olmadığı kadar kolaylaştırmaya devam ediyor. Teknolojinin günlük yaşama en fazla dokunduğu alanlardan biri de evlerimiz, özellikle de mutfaklarımız. Yemeklerin hazırlanmasından ısıtılmasına, muhafaza edilmesinden temizliğine kadar birçok evrede teknolojik ürünlerden yararlanıyoruz. Mutfaklarda yapılan yemeklerin daha kısa sürede hazırlanmasına yardımcı olan küçük ev aletleri hem zamandan hem enerjiden tasarruf edilmesini sağlıyor. Bu ürünlerin en başında ise sıklıkla kullanılan küçük ev aletlerinden biri olan blender geliyor. Farklı amaçların kullanımı için çeşitli özelliklere sahip olan bu cihazlar, gelişen teknoloji sayesinde sayısız çeşit ve fonksiyonlarda kullanıcılara sunuluyor. Zengin çeşitlilik ve özellik yelpazesi, herkesin kullanım amacına uygun olan modeli bulmasını kolaylaştırıyor. Kişisel kullanıma uygun olan blendar ile daha büyük boyutlara sahip blender setleri hem kullanım açısından hem sunduğu özellikler bakımından birbirinden farklılık gösterir. Ayrıca üretilen iki model seçenekleri kendi içlerinde tasarımsal ve teknik özellikler açısından da birbirinden ayrılır. Renk, hazne boyutu ve kapasitelerinin yanı sıra ürünlerin watt farklılıkları, ek aksesuarları, parça çeşitlilikleri gibi özellikler modelleri birbirinden farklı kılar. Ürün alternatifleri arasındaki bu zenginlik hem görünüm hem de fonksiyonel olarak her kullanıcının istediği modele ulaşabilmesini sağlar.

Blender Setlerinin Sunduğu İşlevsel Özellikler

Mutfaktaki ihtiyaca göre farklı seçenekleri bulunan blender setleri, çeşitli işlevlere sahip parçalarıyla birçok işin üstesinden gelir. Setin içinde bulunduğu parçalara göre ürünlerin fiyatları birbirinden farklılık gösterir. Üç parçası bulunan modeller fonksiyonelliği ile en çok tercih edilen blender çeşitleri arasında yer alır. Bu setlerin içinde el blenderı, mikser ve rondo bulunur. Sette bulunan mikser, uzun süre ve belirli bir hızda çırpılması gereken tariflerin, olması gereken kıvama gelmesini sağlarken olan işlemin çok efor harcamadan yapılmasına da yardımcı olur. Bazı setlerdeki mikserler iki parçaya sahip olurken, bazılarının içinde karıştırma kabı ve standı da bulunur. Çeşitli markaların ürettiği blender setleri ısıya dayanıklı parçaları sayesinde pişirme sırasında çırpma ve karıştırmaya da olanak sağlar. Karıştırma ve çırpmanın yanında rendeleme, kesme ve doğrama gibi detay gerektiren küçük işleri de yerine getirir. Sebzeleri eğlenceli ve lezzetli yemeklere dönüştüren modeller, yemek hazırlama işini bir hayli kolaylaştırır. Özel tasarımlara sahip blender setlerinde bulunan rendeler, sebzelerin spiral şekilde doğranmasını sağlayarak yemek yemeyi keyifli bir hale dönüştürür. Bu setler özellikle sebze yemekte zorluk çıkaran çocuklara bile sebze yemeyi sevdirir. Ayrıca sebzeleri, çocukların çok sevdiği spagetti şeklinde doğramasını sağlayan parçalar da nefis sebze makarnalarının hazırlanmasına olanak sağlar. Aynı cihazın içinde bulunan diğer doğrayıcı parçalar, küçük dokunuşlarda devreye girerek büyük parçaların kıyma ve doğrama işlemini basit bir şekilde halleder. Kolay kullanıma sahip olan ürünlerin parçaları rahatlıkla çıkarılıp temizlendikten sonra tekrar kolayca eski haline getirilir.

Farklı Kapasitelere ve Özelliklere Sahip Blender Modelleri

Her teknolojik üründe olduğu gibi konu blender olunca da birçok farklı özellikle birbirinden ayrılan modeller bulunur. Seçenekler arasından çeşitlilik oluşturan özelliklerden biri cihazların sahip olduğu hazne kapasitesidir. Tasarımların alt kısmında bulunan hazne, makinelerin türüne göre farklı boyutlarda üretilir. Set halinde satılan ürünlerin içerisinde her işlemde kullanılmak üzere tasarlanmış parçalar bulunur. Set halinde kullanım özelliğinin yanı sıra tek başına kullanıma uygun olan parçalayıcı ve çırpıcı modelleri de değişik hazne boyutlarında imal edilir. Haznelerin büyüklüğü kadar kullanılan malzemeleri de farklı yapılara sahip olabilir. Cam hazneli tasarımlar; ideal hazne boyutu ve kaliteli cam malzemesi ile uzun uzun süreli kullanım ömrü vadeder. Haznenin boyutu ne kadar büyük olursa yapılan işlem o kadar kısa süre içinde biter. Bununla birlikte blender setlerinin hız ayarlarının ve kontrol sistemlerinin pratik bir kullanım sunması da kullanıcıları oldukça memnun eder. Farklı hız ayarlarına sahip modeller daha iyi sonuçlar elde edilmesini ve makinenin daha verimli çalışmasını sağlar. Setin içinde yer alan ek parçalar ise kullanım alanının çeşitliliğini artırır. Dilimleme ve rendeleme bıçakların sayısının yanı sıra hamur yoğurmayı sağlayan aparatlar daha fonksiyonel bir deneyim yaşanmasına yardımcı olur. Bazı modellerde yer alan buharlı pişirme özelliği de dikkate değer bir artıdır. Bu cihazlar besinlerin önce buharda pişirilmesine daha sonra karıştırılarak ideal kıvama getirilmesine imkan tanır. Başka bir ürüne ya da kaba ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla yapılan bu işlem, pratikliğin yanında hijyen ve zamandan da tasarruf edilmesine destek olur. Smoothie hazırlamak için kullanılan blender çeşitlerinde bulunan şişeler, elde edilen karışımın ek bir aksesuara ihtiyaç duyulmadan taşınmasını sağlar. Modeline göre farklı boyutlarda üretilen şişeler doku ve desen açısından da farklılıklar gösterir.

Her Evin İhtiyacı Çubuk Blender Setleri

Çırpma ve kıyma gibi işlemlerin yapılmadığı yalnızca parçalama işleminin yapılacağı durumlarda çubuk blenderler tek başına büyük bir iş görür. Eli rahatça kavrayan ergonomik bir gövdeye sahip olan ve yer kaplamayan hacmi ile mutfakların gözdesi olan çubuk blenderlar, çorba, pasta, püre, sos ve içecek gibi birçok yiyeceğin kolayca hazırlanmasına yardımcı olur. Cihaz, pratik olan yemeklerde işlerin hızlanmasını sağlayıp zaman kaybını önlerken kolay temizleniyor olmasıyla da bulaşık kalabalığının önüne geçer. Ana gövdesine rahatlıkla çıkarılıp takılabilen aparatlar, dayanıklı yapıları ile bulaşık makinesinde de yıkanmaya uygundur. Özellikle bebekli ailelerin kurtarıcısı olan el blenderı, bebekler için hazırlanan sağlıklı yiyecekleri küçük parçalara ayırarak onların yiyebileceği uygun kıvama getirir. Kemiksiz et ve sebze yemekleri pişirme sırasında, öncesinde ya da sonrasında blender yardımıyla kolaylıkla parçalanabilir. Bazı modellerde kullanılan tırtıklı bıçak teknolojisi ise meyve ve sebzelerin daha hızlı bir şekilde parçalanmasını sağlar. Çubuk blendar modelleri çorba terbiyelerinin yapılışında ya da iri taneli malzemelerle pişen çorbaların öğütülmesinde de yardımcı olur. Böylece lezzetli çorbalar yapabilmenin yolu çubuk blenderlerin pratikliğinden geçer. Tüm bunların yanında bu cihazlar çekirdekli malzemeleri, kuru yemişleri, kurutulmuş sebze ve meyveleri parçalayabilme özelliği de sunar. Yemeklerin en büyük tamamlayıcısı olan lezzetli sosların yapımına da büyük yardımı dokunan bu blenderlar, tariflerin ayrılmaz parçası olarak mutfaktaki görevini başarılı bir şekilde yerine getirir. Çubuk blenderlar fiyatları ile kullanıcı dostu bir tutum sergilerken güzel renkleriyle de göz doldurur. İnce tasarımları ve fazla yer kaplamayan küçük ev aletlerinden biri olan ürün zarif görünümleriyle mutfak konseptlerinin parçası haline gelir.

Smoothie Blender ile Lezzetli ve Sağlıklı İçecekler

Sağlıklı beslenme konusu özellikle son yıllarda hiç olmadığı kadar önem kazandı. Yaşamın hızlı temposuna ayak uydurmak isteyen fakat aynı zamanda da sağlığına özen gösterenlerin mutfaktaki tercihlerinin başında smoothie blenderlar geliyor. Bu ürün sağlıklı, lezzetli ve aynı zamanda doyurucu içecekler hazırlamak için çikolata, kahve çekirdeği ve buz gibi malzemeleri parçalayıp karıştırarak harika smoothieler yaratıyor. Aynı zamanda meyve içeren içecek tariflerinin kolayca ve hızlı bir şekilde hazırlanmasını sağlıyor. Blenderların güçlü ve dayanıklı çelik bıçakları kivi, muz, ananas ve çilek gibi yumuşak meyvelerin dışında sert meyveleri ve buz küplerini de parçalıyor. Tüm modellerde olduğu gibi bu ürünlerin çeşitleri de fonksiyonlarına göre birbirinden farklı özelliklere sahip. Buz kırma özelliği bulunan modeller içecekler yapılırken ya da tek başına kullanılabilir. Smoothie fonksiyonu ise kahvaltıda içilebilecek soğuk ve sıcak içeceklerin pratik bir şekilde uygulanmasına yardım eder. Değişik hız kademelerinde çalışma özelliği bulunan blendarlar farklı damak tatlarına hitap eden kıvamlardaki içeceklerin hazırlanmasını da sağlar. Geniş iç hazneleri tarifte yer alan tüm malzemelerin tek seferde parçalanmasına ve çırpılmasına imkan tanır. Bu sayede çok aşamalı tarifler kısa zaman içinde ve tek hareketle lezzetli içeceklere dönüşür. Parçaların birbirinden kolay bir şekilde ayrılarak sökülmeleri; temizlenmesi açısından pratikliği artırır. Modern tasarımlara sahip olan smoothie blenderlar inox, rose, gold ve siyah gibi değişik renk alternatifleriyle farklı tarzlara hitap eder. Aynı zamanda zorlu mutfak işlerini kolaylaştırarak eğlenceli hale getiren ürünler, zarif tasarımlarıyla ve şıklıklarıyla mutfakların estetik görüntüsünü de destekler. Sağlıklı beslenmek isteyenlere birbirinden farklı içecekler hazırlamanın keyifli yolunu sunan ürünler her yönüyle mutfakların en sevilen pratik aletleri arasında yer alır.

Kalitesi ve Üst Düzey Dayanıklılık Gösteren Blender Malzemeleri

Blenderlar içeceklerden yemeklere, yemeklerden tatlılara, tatlılardan atıştırmalıklara kadar çok büyük bir kullanım alanı sunar. Mutfaktaki birçok önemli işi üstlenen bu küçük ev aletleri pratik kullanımları sayesinde zamandan tasarruf yapılmasına yardımcı olur. İçecek hazırlamak için tasarlanan modeller, hafif yapıları ve sade tasarımları ile çok kısa süre içinde içeceğin hazırlanmasını mümkün kılar. Gelişen teknoloji ile üretilen bazı modeller çorba yapımı ve hamur hazırlamanın dışında buz kırma gibi farklı fonksiyonel özelliklere de sahiptir. Ürünlerin tasarımsal ve teknik özelliklerinin dışında üretimde kullanılan materyallerin türü de oldukça önemlidir. Blenderlar günlük hayatta sık kullanılan ev aletlerinden olduğu için kullanıcılar tarafından uzun süreli kullanıma uygun olması beklenir. Modellerde yer alan bıçak ve çırpıcı gibi parçaların dayanıklı yapıya sahip olmaları büyük avantaj sağlar. Bunun için özellikle buz kırma işlevine sahip olan modeller diğer ürünlere göre daha dayanıklı malzemeler kullanılarak imal edilir. Ayrıca besinlere doğrudan temas eden ürünler sağlık kriterlerine uygun parçalardan üretilir. Bu kapsamda bıçak ve çırpıcılarda paslanmaz çelik tercih edilir. Böylece cihazlar daha uzun süreli kullanılır ve sağlık açısından oluşabilecek risklerin meydana gelmesi önlenir. Blender setlerinin içinde bulunan karıştırma kapları ve şişelerde ise genellikle plastik malzemeler kullanılır. BPA içermeyen parçalar sağlık bakımından da uygun özellikler taşır. Bu nedenle cihazların üretiminde kullanılan parçaların malzeme kalitesi konforlu, sağlıklı ve uzun süreli kullanım sunması açısından oldukça önemli bir kriterdir.

Kullanım alanına göre birbirinden ayrılan blendarlar kaç watt güce sahiptir?

Blender arasında zorlu ezme işlemlerini gerçekleştirebilmek için en yüksek 1800 watt gücüne sahip ürünler bulunur. 1800 watt'a alternatif olarak ise 1000 watt’lık modeller üretilir. Bunların dışında daha yumuşak gıdalar için 600 watt ve günlük meyve sularının hazırlanmasına yardımcı olan 500 watt gücündeki blender modelleri kullanıcılara sunulur.

El blenderında sökülen parçaların hepsi bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun mudur?

Çıkan parçalar arasından ölçek kabı eve doğrama bıçağı ile birlikte diğer tüm aksesuarlar bulaşık makinesinin içinde zarar görmeden yıkanabilir.

Smothie blender ile normal blender arasındaki fark nedir?

Smoothie hazırlamak için daha büyük güce ve boyuta sahip olan tezgah üstü modeller, sert olan gıdaları zorlanmadan ve makineye zarar vermeden parçalar. Ancak el blenderlarının birçoğu bu gıdaları parçalayabilse de istenilen pürüzsüzlükte bir kıvama getiremez.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/3
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Blender Fiyatları

3682 ürün listeleniyor
Philips
Tefal
Arzum
Bosch
Braun
Arçelik
Fakir
Karaca
Beko
Grundig
Vestel
Sanlindou
Xinhang
Korkmaz
Three Beans
Arnica
Cvs
HaiTun
KitchenAid
Xhang
Sürahili / Smoothie Blender
El Tipi Blender
Çoklu Set
Vakumlu Blender
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Beyaz
Siyah
Kırmızı
Pembe
Gri
Mavi
Gümüş
Yeşil
Akşam Güneşi
Mor
Inox
Rose Gold
Krem
Bej
Antrasit
Açık Kırmızı
Kahverengi
Sarı
Açık Mavi
Açık Yeşil
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 46 / 3682 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?