En Ucuz ve Kaliteli Yataklar

Yatak

Çok sayıda özelliğe ve tasarım detayına sahip olan yataklar arasından kendiniz için en ideal seçimi yapmak kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı oluyor. İyi bir uyku çekmek ve vücudun ihtiyaç duyduğu kadar dinlenmek, hem sonraki günü verimli geçirebilmek hem de genel itibarıyla sağlıklı bir yaşam sürebilmek açısından büyük önem taşıyor. Kişinin anatomisine uygun olmayan ve omurgayı düzgün şekilde desteklemeyen yataklar ise uyku kalitesini düşürerek sabahları yorgun uyanmaya sebebiyet veriyor. Verimsiz uykular uzun süre devam ettiği takdirde kişinin sağlığı da olumsuz etkileniyor. ‌Hepsiburada güvencesiyle satın alabileceğiniz birbirinden konforlu ve şık yataklar hem evinizin dekorasyonu konusunda tamamlayıcı bir ürüne dönüşüyor hem de dinlenmenize yardımcı oluyor. Siz de kendiniz için en ideal yatağı ‌Hepsiburada üzerinden seçerek, kaliteli uykunun getirdiği olumlu etkileri vücudunuzda ve günlük yaşantınızda gözlemleyebilirsiniz.

Ne kadar uzun süre uyumuş olursanız olun, bazı sabahlar gözlerinizi kendinizi yorgun hissederek açtığınız oluyor mu? Cevabınız evet ise bu çok büyük oranda yatağınızdan kaynaklı bir sorunu işaret ediyor. Sizi rahat ettiren, vücudunuzu ideal şekilde destekleyen bir yatakta uyuduğunuzda bu yorgunluk hissi kısa sürede geçiyor. Çok sayıda seçeneği bulunan yataklar arasından neye göre seçim yapılması gerektiğiyse hemen herkes tarafından merak ediliyor. Uzmanlara göre yatak alışverişi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, yatağın omurgayı ne kadar desteklediği olarak öne çıkıyor. Sırtı ve omurgayı ideal şekilde destekleyen bir yatakta yatmak, uykunun verimliliğini artırıyor. Elbette bir yatağın sizin için iyi bir seçenek olması için yalnızca omurganızı desteklemesi yetmiyor. Uyku esnasında hareket edilebildiği için yatağın da sizin hareketlerinize göre değişim sağlaması gerekiyor. Hangi pozisyonda uyuyor olursanız olun, vücudunuzu destekleyen bir yatakta uyumak ertesi güne çok daha dinç başlamanızı sağlıyor. 

Sağlığı korumanın ve hatta iyileştirmenin anahtarlarından biri olan iyi uyku uyumak için kaliteli bir ürün seçmek de büyük önem taşıyor. Kötü uykunun zihinsel ve fiziksel sağlığınızı ne denli etkileyeceğini göz önüne almanız ve yatak alışverişini bir yatırım gibi görmeniz öneriliyor. Kendinize yapacağınız bu yatırım konusunda en ideal satın alma kararını vermek için de farklı alternatifleri değerlendirmek büyük önem taşıyor. Satın alma işlemi öncesi Hepsiburada'nın sunduğu yüzlerce farklı seçeneği incelemek, farklı zevklere ve dekorasyon tercihlerine uygun modeller arasından seçim yapmayı kolay hale getiriyor. Çağdaş tasarım çizgileriyle dikkat çeken ürünlerden klasik tarzdaki seçeneklere kadar çok sayıda model arasından size sadece kendiniz için ideal ürünü seçmek kalıyor.

Farklılaşan kullanıcı talepleri doğrultusunda günümüz dünyasında yatak tercih etme kriterleri de değişiyor. Bunun yanında kaliteli uykuya dair bilinç arttıkça iyi bir yatakta uyumak için mutlaka sırt ya da bel ağrıları çekmek gerekmediği anlayışı da yaygınlaşıyor. Yumuşak, orta sertlikte ve sert olarak üçe ayrılabilecek yataklardan en sık tercih edilenleri orta sertlikteki yataklar oluyor. Yatakların sertlik düzeyine karar verme aşamasındaysa kişinin vücut yapısı önemli rol oynuyor. Amaç yatakta uzanırken omurgayı olabildiğince düz tutmak olduğu için geniş kalçalara sahip olan kişilerin daha yumuşak, dar kalçalara sahip olan kişilerinse sert yataklar seçmesi öneriliyor. Zira bu şekilde yapılan seçimler, omurganızın düz kalmasına yardımcı oluyor. 

Deliksiz Bir Uyku Uyumanızı Sağlayacak Yaylı Yataklar

Vücudu desteklemek için çeşitli yay mekanizmalarından güç alan yaylı yataklar, ana dolgu malzemesi olarak da aynı materyalden yararlanıyor. Bunun yanında yaylı yataklar; elyaf, sünger ve çeşitli dolgu malzemeleri de içeriyor. Yaylı yatakların en üst seviyede konfor sağlayabilmesi için dış yüzeyleri kapitone kumaşlarla kaplanıyor. En çok tercih edilen yatak türlerinden biri olan yaylı yataklar, farklı kullanıcı taleplerine cevap verecek nitelikte üretiliyor. Tek kişilik ve çift kişilik modelleri bulunan yaylı yataklar ayrıca tek ya da çift kişilik ürünlere ek olarak, daha fazla uyuma alanı sağlayan geniş tek kişilik yatak ve geniş çift kişilik yatak modelleriyle de farklı beklentilere yanıt veriyor. 

Farklı dolgu malzemelerine sahip olan yaylı yataklar, gece boyu konforlu bir uyku uyumanıza yardımcı oluyor. Çok sayıda alternatifi bulunan yaylı yataklar arasında en çok tercih edilen modellerden biri de çift taraflı yataklar oluyor. Çoğu zaman bir yüzü yazlık diğer yüzü de kışlık kullanım için önerilen bu yataklar, iki tarafıyla da vücudun baskı noktalarını destekliyor. Nefes alabilen yapıya sahip doğal kumaşlar, sıcak olduğunda vücut nemini emerek size kendinizi ferah hissettiriyor. Yaylı yataklardan maksimum seviyede verim alabilmek için yatakların belli aralıklarla baş tarafı ayak tarafına gelecek şekilde döndürülmesi öneriliyor. 

Yüksek Konfor Sağlayan Visco Yataklar

Vücudun şeklini alan ve omurgayı son derece rahat tutan visco yataklar, günün yorgunluğunu atacağınız kaliteli bir uykunun önünü açıyor. Ana maddesini visco oluşturan bu yataklar, farklı köpük dolgularla ve süngerlerle desteklenerek rahatlığı en üst seviyeye çıkarıyor. Yaylı ve yaysız seçenekleri bulunan visco yataklar, hava dolaşımını en üst seviyede tutarak terlemeyi önlemeye yardımcı oluyor. Dokularını uzun süre koruma eğiliminde olan bu yataklar, uzun yıllar kullanım fırsatı sunuyor. 

Tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri bulunan visco yatakların geniş tek ve çift kişilik modelleriyle daha büyük ebatlı seçenekleri de bulunuyor. Size yalnızca kendi yatak ihtiyacınıza en uygun visco yatak seçeneğiniz değerlendirmek kalıyor. Visco yatakların sağladığı kullanım avantajlarından biri de visco dokunun çökme yapmaması olarak öne çıkıyor. 

Visco yatakların üzerinde oluşan lekeler nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebildiği için yatakların hijyenini sağlamak da son derece kolay hale geliyor. Hepsiburada üzerinde çok sayıda seçeneği bulunan visco yataklar arasından ihtiyacınıza en uygun seçeneği bulmak için ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz. 

Kullanım İhtiyaçlarınıza Göre Seçebileceğiniz Bazalar

Yatakların alt kısmında destek olarak kullanılan ürünlerden biri olan bazalar, farklı kullanım gereksinimlerine cevap verecek şekilde çeşitlilik gösteriyor. Yatak odasında alandan tasarruf etmenin yolunu açan bazalı yatak modelleri, birer depolama aracı olarak sıklıkla tercih ediliyor. Ürünlerin sandık kısmında çeşitli eşyaları saklayabilmek, bazaların sağladığı en önemli avantaj olarak öne çıkıyor. Birbirinden farklı modelleri ve renkleri bulunan bazalar arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü bulmak için öncelikle gereksinimlerinizi net olarak tanımlamanız öneriliyor.

Mevsim geçişlerinde gardırobunuzdaki yazlık kışlık değişimlerini yaparken bazaların sağladığı depolama alanından faydalanabilirsiniz. Hurçlara koyacağınız kıyafetleri, onlara yeniden ihtiyaç duyana kadar bazaların sandıklarında muhafaza edebilirsiniz. Yine benzer şekilde bazaların saklama alanlarını nadir kullandığınız objeler ve eşyalar için de kullanabilirsiniz. Evinizin derli toplu olmasına katkıda bulunacak bu özellik, bazaların sıklıkla tercih edilme sebeplerinin de başında geliyor. 

İdeal bazayı bulmak için ürünün parçalarına dikkat ederek dayanıklılık ve sağlamlık taleplerinize karşılık verip vermediğini kontrol etmeniz öneriliyor. Depolayacağınız malzemeler eğer hafif ürünlerden oluşuyorsa, baza seçerken de hafif bir ürün alabilirsiniz. Ancak bazaların sandık kısmına ağır ürünler koymayı planlıyorsanız, bazaların da bu ağırlığı destekleyecek güçte olmasına önem vermelisiniz. 

Hayalinizdeki ürünü ararken, bazaların süspansiyon sistemini ve ayaklarını da kontrol etmeniz öneriliyor. Bazanın taşıyacağı ortalama ağırlığa bağlı olarak ayak kısmında kullanılan materyaller önem kazanıyor. Benzer şekilde bazayı açıp kapatırken devreye giren süspansiyon sistemi konusunda da kaliteli ürünler seçilmesi öneriliyor. Uzun yıllar kullanmak isteyeceğiniz bir bazanın yay mekanizmasının kaliteli olması, baza sandığını açıp kapatırken kolaylık sağladığı gibi deformasyon problemlerinin de önüne geçiyor.

Çok sayıda modeli ve tasarım alternatifi bulunan bazalar arasından seçim yaparken, yatak odanıza ne kadar uyum sağlayıp sağlamayacağını da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Eğer yatak odanızda diğer eşyalarınız mevcutsa, baza seçerken odadaki eşyalarla nasıl bir uyum yaratacağına dikkat edilmesi öneriliyor. Renk ve materyal bakımından diğer eşyalarla örtüşen bir tercih yapmak size daha keyifli ve göz hitap eden bir kullanım avantajı sağlıyor. Yatak odanızda koyu renkler hakimse baza rengini de bu doğrultuda belirleyebilir, aksesuar olarak deri herhangi bir ürün varsa bazayla arasında bir bağ kurmak için ürünü deri kaplama modeller arasından seçebilirsiniz. 

İyi Seçilen Yatak ve Baza Başlıkları Uyku Kalitesini Artırıyor

Konu yatak ve baza başlığı olduğunda akıllara ilk gelen şey tasarım detayları ve görünüm olsa da başlıkların sağladığı farklı avantajlar da bulunuyor. Siz uyurken duvarla aranızda bir bariyer görevi gören başlıklar, duvardan gelebilecek soğuğu kesmekte çok işe yarıyor. Yatak ve duvar arasında belli bir miktar boşluk varsa bu kez de siz uyurken aniden yere düşen yastıklar yüzünden uykunuz bölünüyor. Uykunuzun kesintiye uğramaması için siz de yatak başlığı kullanabilirsiniz. 

Çok farklı tasarım ve renk seçenekleri bulunun yatak başlıklarını yatak odanızda göze hoş görünen bir ambiyans yaratmak için de kullanabilirsiniz. Kumaş, kadife ve deri gibi kaplama seçenekleri bulunan baza başlıkları aynı zamanda çok farklı tasarım çizgileri de barındırıyor. Odadaki diğer eşyalarla uyumu neticesinde tercih edebileceğiniz yatak başlıkları yalnızca göze hoş hitap eden bir görüntü yaratmıyor. İyi seçilmiş ve etrafına uyum gösteren bir yatak başlığı uyku kalitesini de etkiliyor. Uyumlu ve huzur veren bir ortamda uyumak çok daha verimli bir uyku çekmenize de yardımcı oluyor. 

Tek kişilk ve çift kişilik yataklarla kullanmak üzere tercih edebileceğiniz yüzlerce başlık, çok farklı tasarım detayları itibarıyla da her zevke hitap ediyor. Araba, bitki ya da süper kahraman figürleriyle donatılmış yatak başlıklarına, çocuk yatakları için sıklıkla başvuruluyor. Yetişkin yatakları için seçenekler de bir hayli artıyor. Dizayn bakımından uygun yatak ve baza başlığını seçebilmek için öncelikle materyale karar vermeniz öneriliyor. Deri ve ahşap olarak ikiye ayrılan başlıklar, kendi aralarında da seçenek bolluğu sağlayacak düzeyde çeşitlilik gösteriyor. Ahşap başlıklar üzerine çeşitli kumaşlarla kaplama yapılabildiği için her zevke hitap eden bir ürün bulmak da mümkün oluyor. 

Birbirinden Güzel Yatak ve Baza Başlıkları İle Odanıza Canlılık Katın

Yatak odanızda daha dinamik bir görüntü yaratmak istiyorsanız, canlı renkleri barındıran kumaş yatak başlıklarını tercih edebilirsiniz. Çeşitli uzunluklarda ve formlarda hazırlanan bu başlıklar sayesinde yatak odanızda farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz. Yaşam alanlarında sadelikten yanaysanız bu kez de pastel ve krem tonlarındaki yatak ve baza başlıkları sizin için ideal seçimlere dönüşüyor. Renklerin en yumuşak ve huzur veren görüntüde olanlarıyla hazırlanan bu başlıklar yatak odanızda dingin ve huzurlu bir ortam yaratmanızı da sağlıyor. 

Eğer gösterişli tercihler yapmayı seviyorsanız, çeşitli kristallerle ve taşlarla süslenmiş yatak başlıklarına da yönelebilirsiniz. İlk bakışta dikkatleri çeken taş detaylarıyla ışıl ışıl bir görünüm sunan bu başlıklarla yatak odanıza ayrıcalıklı bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Konu gösterişli tercihler yapmak olduğunda bir diğer alternatif ise deri yatak ve baza başlıkları olarak karşımıza çıkıyor. Farklı formlarda üretilen başlıklar, üzerlerini kaplayan deri sayesinde kusursuz bir görünüm sunuyor. 

Deri başlıkları seçerken dilerseniz beyazın duru güzelliğinden yararlanabilirsiniz. Yatak odanıza aydınlık ve ferah bir hava katacak beyaz başlıklar sizin enerjinizi de daha dingin hale getiriyor. Koyu kahverengi ve siyah başlıklar ise kararlı görünümleri ve asil tarzlarıyla kendilerine hayran bırakıyor. Çeşitli motiflerle de hareketlendirilen deri yatak ve baza başlıkları onlarca farklı seçeneğiyle aralarından en uygun seçimi yapmanıza olanak tanıyor. 

Yatak Pedleri İle Uyku Konforunuzu En Üst Seviyeye Çıkarın

Deliksiz bir uyku çekmek isteyenlerin mevcut yataklarının konforunu artırmakta kullandıkları yatak pedleri, yumuşacık ve vücudunuzu doğru şekilde destekleyen ürünler olarak öne çıkıyor. Bambu, visco, pamuk, lateks ve kaz tüyü gibi çok farklı seçenekleri bulunan yatak pedleri, kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı oluyor. Yatağın üzerine serilerek kullanılan ürünler, son derece pratik kullanımlarıyla da sıklıkla tercih ediliyor. Yatak pedlerinin bu denli popüler olmalarının bir sebebi de yatakların ömrünü uzatmaları olarak öne çıkıyor. İyi seçilmiş bir yatak pedi, yatağınız için koruyucu görevi de görüyor. 

Uyku verimliliğini arttırmakta büyük başarı sağlan yatak pedlerinin her tür yatak için üretilen farklı seçenekleri bulunuyor. Tek kişilik ya da çift kişilik yataklar için direkt olarak boyutları üzerinden seçim yapmak, yatağınızın tam ölçüsüne uygun bir ped bulmanızı da kolaylaştırıyor. Yatakların üzerini bir örtü gibi kaplayan pedler, uyku verimliliğini artırarak kendinizi hem zihinsel hem de bedensel olarak daha dinç hissetmenize imkan tanıyor. 

İyi bir uyku çekmek için yatağın beden ağırlığını farklı noktalardan eş kalitede desteklemesi gerekiyor. Omurganın düz bir şekilde uzanabilmesi ise ne kadar kaliteli bir uyku çektiğinizi direkt olarak etkiliyor. Farklı malzemelerden üretilen onlarca yatak pedi, omurganızı desteklemek ve sizi gece boyunca rahat ettirmek üzere üretiliyor. Siz de uyku kalitenizi artırmak için Hepsiburada'nın sunduğu seçenek bolluğunu değerlendirerek yatağınız için uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Burada en önemli detay, yatağınızın tam ölçülerini bilmeniz olarak kendini gösteriyor. Yatağınızın ölçüsü doğrultusunda bir tercih yaparak siz de uygun yatak pedini seçebilirsiniz. 

Farklı İhtiyaçlara Yanıt Verebilen Ahşap Karyolalar

Tasarım detayları sayesinde otantikten moderne birçok farklı tarzda üretilen ahşap karyolalar, yatak odası ürünleri arasında kendilerine has bir yerde bulunuyor. Çeşitli kullanım alışkanlıklarına yanıt verecek şekilde dizayn edilen ahşap karyolalar, yatak odalarına hoş bir hava katıyor.

Aşhabın doğal görüntüsünü evlere taşıyan karyolalar, tek kişilik ve çift kişilik üretilen modellerinin yanı sıra çocuklar için daha küçük boyutlarda üretilenleriyle de öne çıkıyor. Materyal bakımından güvenli bir kullanım sunan ahşap karyolalar bebek odalarında da sıklıkla tercih ediliyor. Beşik formunda hareket ettirilebilen modüler karyolalar, özellikle yeni bebeği olmuş kişiler tarafından ilgi görüyor. Bebekler için tasarlanan ürünlerin yanları genellikle kapalı olduğu için ebeveynler de bebeklerinin güvenliğinden emin olarak rahat bir uyku çekebiliyor. 

Bebeklerin de ilgisini çekecek ölçüde, onları mutlu edecek tasarımlarla kendilerine has bir havaları olan çocuk ve bebek karyolaları ev ve araba gibi farklı formlarda da üretiliyor. Dekoratif yastıklarla, renkli yatak örtüleriyle de hareket katabileceğiniz bu tür ahşap karyolalar, bebeğiniz için adeta bir oyun alanına dönüşüyor. 

Depolama Alanına Sahip Ahşap Karyolalarla Yatak Odalarına Düzen Geliyor

Yetişkinlerin ihtiyaçlarına cevap verecek ölçüde farklı formlarda tasarlanan ahşap karyolalar ise depolama alanı sunan modelleri de bünyesinde barındırıyor. Alt kısmı bir çekmece gibi dizayn edilen karyolalar, çeşitli az kullanılan eşyaları depolamakta çok işe yarıyor. Eğer alandan tasarruf etmenizi gerektiren bir yatak odanız varsa, bu çekmeceleri kıyafetlerinizi koymak için de kullanabilirsiniz. 

Değişen ve gelişen kullanıcı taleplerine cevap verebilmek için farklı tasarımlarıyla da öne çıkan ahşap karyolalar, iki yanında komodin barındıran modelleriyle de göz dolduruyor. Yatağa monte halde sunulan bu komodinler, yatağın üretiminde kullanılan ahşapla hazırlandığı için bütünsel bir görüntü de sunuyor. Konu yatak odalarında uyumlu bir atmosfer yaratmak olduğunda sıklıkla tercih edilen bu ürünler; yatak başlığında, komodinlerde ve yatağın ayak kısmında benzer materyaller kullanıldığı için göze hoş görünen bir yapı sunuyor. Ahşap bir yatağın, başlık ve komodin gibi bölümlerinde tasarıma hareket katmak için tercih edilen deri kaplamalar ve detaylar bu tür ürünlerin çokça rağbet görmesini sağlıyor. 

Akşap karyolalar, yatak odasındaki dekorasyon tercihlerine de kolayca uyum sağlayan yapılarıyla öne çıkıyor. Farklı renklerde üretilen ahşap karyolalar, size yatak odanıza en çok yakışacak ürünü seçme şansı da tanıyor. Doğal, dingin ve huzur veren bir ambiyans yaratmak için tercih edebileceğiniz ahşap karyolalar, size rahat bir uyku çekmekte de yardımcı oluyor. 

Her Tarza Hitap Eden Metal Karyolalar Hepsiburada'da

Farklı modelleriyle göz dolduran metal karyolalar, yatak odalarına son derece şık ve modern bir hava katıyor. Yatak odalarını dekore ederken, siz de metalin güçlü ve uzun ömürlü materyal avantajından faydalanabilirsiniz. Zamansız görünümleriyle öne çıkan metal yataklar, kolay temizlenebilir olmalarıyla da kullanım kolaylığı sunuyor. Uzun yıllar güvenle kullanılabilen yataklar, farklı renk kaplamalarıyla da yatak odalarında hoş bir ambiyans yaratıyor. 

Yatak odalarında dekorasyon değişikliği istendiğinde kolaylıkla hareket ettirilebilen metal yataklar, kaliteli ve hafif yapılarıyla kolay kullanım imkanını harmanlıyor. Metal yatakların alt kısımlarındaki boş alanı değerlendirmek de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Bavullar için depolama alanı olarak kullanılabilen bu bölüme aynı zamanda kutular içinde farklı objeleri koymak da mümkün oluyor. 

Kurulumları da son derece kolay olan karyolaların metal yapısı olası ev kazalarında yatağın hasar almasını da büyük ölçüde engelliyor. Metal karyolalara evcil hayvanların zarar veremiyor oluşu da, evcil hayvanları dolayısıyla tırmalama ya da kemirme problemi yaşayan kullanıcılara rahat bir nefes aldırıyor. 

Tek kişilik ve çift kişilik birçok modeli bulunan metal karyolalar, direkt olarak ebatlarına göre seçmek de mümkün oluyor. Yatak odalarına klasik ve son derece şık bir atmosfer katmakta başarılı olan karyolalar, kaliteli bir uyku çekmenize de yardımcı oluyor.  Viktoryan modellerden modern tasarımlara kadar birçok alternatifi barındıran Hepsiburada metal karyola seçenekleri arasından siz de zevklerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. 

Soru 1: Doğru yatak seçimi nasıl yapılır?

Cevap 1:  Doğru yatak seçimi yapmak için vücudunuzu destekleyen ve omurganızı düz tutmanıza olanak tanıyan modelleri değerlendirmeniz öneriliyor. Kilo, boy ya da herhangi bir rahatsızlık yatak seçiminde önemli rol oynuyor. Bu nedenle yatak alışverişi yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemek ve seçimlerinizi daha sonra bu doğrultuda yapmak uyku kalitenizi artıracak faktörler olarak öne çıkıyor. 

Soru 2: Yatak uzunluğu ve genişliğine nasıl karar verilir?

Cevap 2: Yatak seçerken bedeninize uygun bir ürün seçmek uykunuzun kalitesini fazlasıyla etkiliyor. Bu konuda yatak uzunluğunun kişinin boyundan ortalama 20 cm daha uzun olması ve yatak genişliğinin de en az 95 cm olması öneriliyor.

Soru 3: İdeal baza seçimi nasıl yapılır?

Cevap 3: Yatak odanız için en uygun bazayı seçerken de kullanım alışkanlıklarınız doğrultusunda tercih yapmanız öneriliyor. Baza seçerken yüksekliğine dikkat edilmesi ve yatağınızın ne derece yüksek olmasını istiyorsanız bazanın da bu yönde seçilmesi gerekiyor. Depolama alanının genişliği, süspansiyon sisteminin kalitesi de baza seçerken dikkate alınması gereken unsurlar oluyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yatak Fiyatları

7006 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Yataklar
Yataklar
Visco Yatak
Visco Yatak
Yaylı Yatak
Yaylı Yatak
Lateks Yatak
Lateks Yatak
Yatak Pedleri / Şilteler
Yatak Pedleri / Şilteler
Hasta Yatağı
Hasta Yatağı
Engelli Yatağı
Engelli Yatağı
Sünger Yatak
Sünger Yatak
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 42 / 7006 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?