En Ucuz ve Kaliteli Yataklar

Yatak odasının en önemli parçalarından olan yatak, kişinin rahat uyuma standartlarına göre yumuşak ya sert olarak tercih edilebilir. Ev tekstilinde yaşanan hızlı gelişme sayesinde günümüzde pek çok farklı özelliğe sahip olan yatak modellerini inceleyerek kendiniz için en uygun ve en rahat olanını tercih edebilirsiniz. Kullanım alanına göre tek kişilik ya da çift kişilik olarak alabileceğiniz yatağın, gece boyunca sizi rahat ettirmesine ve sabah uyandığınızda ağrısız şekilde kalkmanıza yardımcı olabilecek bir ürün olması fiziksel olarak dinlenmenize katkı sağlar. Yatak modellerinin çok fazla çeşide sahip olması yatak fiyatları konusunda da değişimlerin meydana gelmesine zemin hazırlar.

Yatak Modelleri

Yatak modelleri arasında tam ortopedik olma özelliği ile bir adım daha öne çıkan ve ev sahiplerinin ilgisini çeken yatak modelleri, rahatlığın ve gece deliksiz bir uyku çekmenin anahtarını kullanıcıya sunar. Özel olarak hazırlanan ortopedik yataklar, özellikle bel ve sırt ağrısı gibi sorunlar yaşayan kişiler için ideal ürünler arasında yer alır.

Ortopedik yataklarda kullanılan özel kumaşlar, yatağın nefes almasını sağlayarak gece boyunca rahat uyumanıza yardımcı olur. Aynı zamanda ortopedik yataklarda kullanılan sünger ve elyaf birleşimi kapitone dolgu malzemesi, yatağınızın kullanım ömrünü uzatmaya destek olur. Alacağınız ürünlerde anti alerjik ve antibakteriyel elyaf malzemesinin kullanılmış olması uzun süreli kullanımlarda sorun çıkma durumunu en aza indirir. Bu sayede uzun yıllar boyunca daha sağlıklı ve güvenilir bir uyku keyfi yaşayabilirsiniz.

Uyku, hayatınızda öncelikleriniz arasında yer alıyorsa yatağınız da bir o kadar önem taşıyor demektir. Bütün günün iş stresini üzerinizden atabileceğiniz bir yatak seçerek geceleri, huzurla başınızı yastığınıza koyabilir ve dinlenme kalitenizi iki katına çıkabilirsiniz. Bu doğrultuda isteklerinizi karşılayacak olan full ortopedik yatak modelleri, özel raylı sistemleri sayesinde geceleri istenmeyen dönme hareketlerinin en aza indirilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda vücudunuzun şeklini alarak yaşadığınız fiziksel rahatsızlıkların ortadan kalkmasına destek sağlar.

Genel olarak kullanılan kapitone kumaşı sayesinde tozun, kirin ve bakterinin oluşmasını engeller. Hem yaz hem de kış mevsimlerinde güvenle kullanım imkanı sunan full ortopedik yatak modelleri, uzun ömürlü ürünler olup kaliteli yapıya sahiptirler. Sağlığa ve hijyene özen gösteren bu ürünler, vücut ısısına duyarlı olmaları sayesinde bakteri önleyici özellikte üretilir.

Yatak Fiyatları

Modern yatak modellerinde geliştirilen önemli bir özellik olan bonel yay, yatağın kullanıcının vücut yapısına göre şekle girmesine ve rahatlığı en yüksek kalitede elde edilmesinde büyük rol oynar. Beş konfor bölgeli bonel yayda çeşitli bölümlerde kullanılan takoz süngerleri, vücut ağırlığının fazla veya daha az olduğu bölgelerde dengeyi sağlayarak eşit bir kullanım sağlar. Bu sayede yatağın her bölümünde aynı konforu hissedebilir ve geceleri istediğiniz tarafa rahatça yatabilirsiniz. Doğru yatak seçimi yaparak omurga sağlığınızı yaşanılabilecek tüm olumsuz durumlara karşı koruyabilirsiniz.

Tek kişilik yatakların yanı sıra, çift kişilik yatak alımında dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri, ürünün kullanıcıların fiziksel durumlarına göre büyük ve geniş olmasıdır. Bu aşamada daha fazla ağırlık kaldıran yatağın bonel yay sistemi kullanılan modellerden tercih edilmesinde fayda görülür. Bu sayede yatağın ağırlık merkezi eşit olacağından çiftler birbirlerinden bağımsız olarak yatağın her kısmında konforu yakalayabilecektir. Normal yanı sıra Hepsiburada.com adresinde yuvarlak yatak fiyatları da bulabiliyorsunuz.

Birbirinden farklı tasarımlara ve özelliklere sahip olan yatakların fiyatları sahip olduğu özelliklere ve sağladığı rahatlığa göre değişim göstereceğinden, hem bütçenize hem de rahatınıza uygun yatağa sahip olarak geceleri mutlu ve huzurlu bir şekilde uyuyabilir, gün içerisinde dinlenmiş ve zinde olabilirsiniz.

Yatak Fiyatları

1.071 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Taç
  2. Merinos
  3. Hepsiburada Home
  4. Yataş Selena
  5. Padişah Halı
  6. MopaTeks
  7. Air Comfort
  8. Kaybed
  9. Mopa Teks
  10. WellMatt
  11. Minar
  12. Bera Yatak
  13. Heyner
  14. Opalın
  15. Bed Marine
  16. Serhat Mobilya
  17. Monessa
  18. Visco Power
  19. Gelişim Yatak
  20. Metalia
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Türü
 6. Ebatlar A-Z
 7. Malzeme A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/511123
BAŞA DÖN