Dekoratif Duşakabin Modellerini Ev Dekorasyonu ve Banyo kategorilerimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli, Sağlam ve Dekoratif Duşakabin Modelleri; Duşakabinler, duş alırken banyomuzun su ile ıslanmamasını, duş aldığımız alan dışında herhangi bir yerin ıslak olmaması ve kullanıma açık olabilmesi için üretilmiş bir banyo dekorasyon ürünüdür. Duşakabinler, 3 ana grupta incelenebilir; bunlar, mika ya da polistren duşakabinler, temperli cam duşakabinler ve compakt duşakabinlerdir. Kaliteli ve sağlam bir duşakabin arayan, banyo keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz, bir duşakabinden beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz, Hydrocabin ve Cabbin gibi önemli duşakabin markalarının ürettiği sağlam ve dayanıklı duşakabin modellerini;  90x90 cm duş tekneli duşakabin modelleri, kare duşakabinler, mini küvetli duşakabinler, duş tekneleri, şeffaf camlı duşakabinler, desenli duşakabinler, düz renk duşakabinler, oval duşakabinler, temper camlı duşakabinler, buzlu camlı duşakabinler,  çizgili camlı duşakabinler, jakuzili duşakabinler, menteşeli duşakabin modelleri, iki duvar arası duşakabinler, ahşap kasalı duşakabinler, cam küvetli duşakabinler, indirimli duşakabinler, 90x90 cm duşakabinler, taksitli duşakabinler, 120x120 cm duşakabinler, kampanyalı duşakabinler, 100x100 cm duşakabinler, ucuz duşakabinler, uygun fiyatlı duşakabin modelleri, mini küvetli duşakabinlerini  ev dekorasyon, banyo ve duş sistemleri kategorilerimiz altında bulabilirsiniz. Siz de hepsiburada.com’un benzersiz seçeneklerle dolu, taksitli ödeme imkanlı, garantili ve uygun fiyatlı ürünlerini güvenle alabilmek, kampanyalardan ve süper indirimlerden faydalanmak için bizi takip etmeyi unutmayın. İyi alışverişler dileriz.

Duşakabin Çeşitleri Nelerdir?

Banyonuzun dekorasyonu sırasında verilecek en önemli kararlardan birisi duşakabin seçimidir. Banyonuzda büyük bir alan kaplayacak olan duşakabin, elbette dekorasyonunuzun en önemli belirleyicisi olacaktır. Doğru duşakabin seçimiyle banyo keyfinizi artırırken aynı zamanda da banyonuzun yüzünü tamamen değiştirebilirsiniz. Günümüzde her türlü banyo şekline, boyutuna ve ihtiyacına uygun bir duşakabin bulabilirsiniz. Duşakabinler, kapılarının yapısına göre çeşitli modellerde üretildikleri gibi boyutlarına, cam malzemelerine ve tekne malzemelerine göre de ayrılmaktadırlar. Sürgülü kapılı ya da ortadan iki kapılı modeller olduğu gibi, düz zeminli, tırtıklı zeminli, tekneli ve teknesiz modeller de vardır. Dilerseniz tekne üzerine duşakabin alabilir ya da banyo zemini üzerine duşakabin koymayı da tercih edebilirsiniz.

Hangi Duşakabin Daha Kullanışlıdır?

Duşakabin seçimi sırasında göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta, banyonuzun şekli ve alanınızın yeterliliğidir. Eğer çok küçük bir banyonuz varsa, gereğinden fazla büyüklükte bir duşakabin seçmeniz, alanı iyice daraltarak banyo keyfinizi olumsuz etkileyecektir. Duşakabininizin boyutunu seçtikten sonra ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hangi tür bir duşakabin seçeceğinize karar vermelisiniz. Eğer daha pratik kullanıma sahip bir duşakabin arayışındaysanız, tek kapılı ve sürgülü duşakabinler işinizi görecektir. Eğer sürgülü modeller hoşunuza gitmiyorsa, ortadan iki kapılı modellere de yönelebilirsiniz. İçi tırtıklı ve akrilik modeller, duş sırasında ayağınızın kaymasını engelleyecektir. Duşakabin seçimi hem banyonuza hem ihtiyaçlarınıza göre şekillenmelidir, dolayısıyla en kullanışlı model aslında sizin ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren modeldir. 

Duşakabin Temizliği Nasıl yapılır?

Hijyenik bir banyo deneyimi için duşakabin temizliği çok önemlidir. Duşakabininizi doğru şekilde temizlemek için krem temizleyicilerden ve farklı fırçalardan yararlanabilirsiniz. Derinlemesine temizlik için krem temizleyicinizi duşakabininize döküp sonrasında fırçalayabilirsiniz. Fırça, duşakabininizin detaylı şekilde temizlenmesini sağlayacak, krem temizleyici ise özellikle tekneli duşakabin modellerinde teknenizin rengini korumanıza yardımcı olacaktır. Duşakabininizin camlarını da yine krem temizleyici ve sünger yardımıyla temizleyip, her zaman parlak görünmelerini sağlayabilirsiniz. Her duştan sonra camları ve tekne kısmını sudan geçirmeniz, duşakabininizin sürekli temiz kalmasını sağlayacak ve genel temizlik sırasında işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. 

Duşakabin Fiyatları Nelerdir?

Duşakabin modelleri arttıkça, farklı bütçelere uygun duşakabin seçenekleri de artmıştır. Günümüzde her bütçeye uygun duşakabin modelleri bulunabilmektedir. İhtiyaçlarınızı ve banyonuzun alanını belirledikten sonra bütçenizi de göz önünde bulundurarak kesenize uygun bir duşakabin edinebilirsiniz. Ek olarak farklı işlevlere sahip duşakabinleri de farklı fiyatlara bulmanız mümkün. Duşakabinin boyutuna, modeline, malzemesine ve markasına göre farklı fiyatlarda duşakabinler mevcuttur. Ekonomik bir duşakabin almak istiyorsanız daha az işlevli olan modellere bakabilirsiniz. Her modelde ve her bütçeye uygun duşakabin modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. Duşakabin seçeneklerine baktığınızda küçük boyutlu ve daha az işlevli modellerin daha ekonomik ve bütçe dostu olduğunu, daha fonksiyonel ve büyük boyutlu modellerin ise daha az ekonomik olduğunu görebilirsiniz. 

Duşakabin Fiyatları

87 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hydrocabin
  2. Hepsiburada Home
  3. Batheus
  4. Eko
  5. EREL
  6. S'tina
  7. Armina
  8. Viorre
  9. Bocchı
  10. Drophill
  11. Erl
  12. Sea
  13. Selena
  14. Shower
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/455418/18021934/18021979
BAŞA DÖN