Zebra Perde

Görünüm olarak stor perdeler ile benzerlik gösteren zebra perdeler, hem gece hem de gündüz kullanılabilir olmalarıyla öne çıkar. Zebra perdeler sayesinde gece olduğunda ortamı karartmak için kalın perde, gündüz olduğunda ise aydınlatmak için tül perde kullanmak zorunda kalmaz, tek perde kullanmanın pratikliğinden faydalanabilirsiniz.

Zebra Perde Modelleri

Pratik olmaları sayesinde gerek evlerde, gerekse ofislerde sıkça tercih edilen zebra perdeler, farklı kalınlıktaki kumaşların enine şeritler halinde birleşmesinden oluşur. Perde üzerine monte edilen mekanizmalar, perde üzerinde şeritler halinde bulunan ince kumaşları yan yana getirerek gündüz için kullanılacak tül perde görünümünü; gece içinse kalın perde görünümünü sağlamaya yarar. Bu perdelerdeki mekanizmalar, yandan zincir ile monte edilerek manuel kullanıma uygun olabileceği gibi motorlu olarak da üretilip tüketiciye sunulabilir. Manuel mekanizmalar perdeyi yukarıya ve aşağıya hareket ettirerek tül perde ve güneşlik geçişinin kolaylıkla yapılmasını sağlar. Aynı mantık, motorlu mekanizmalar için de geçerliliğini korur.

Birbirinden şık zebra perde modelleri arasından yapacağınız seçimlerle evinizde modern ve zarif bir atmosfer yaratabilirsiniz. Kategoride yer alan; düz, çiçekli, benekli, degradeli, geometrik desenli, çizgili, ekoseli gibi onlarca desen seçeneği arasından ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun ürünü bulabilirsiniz. Sadece yetişkinler için değil, çocuk ve bebek odaları için tasarlanmış zebra perde modellerini de inceleyerek farklı desenlerdeki perdeleri evinizin farklı farklı odalarında kullanabilirsiniz.

Bilinen markaların kaliteli ürünlerinden oluşturulan geniş seçkide, farklı perde desenlerini farklı dokuları ve jakarlı tasarımları inceleyerek dekorasyon stilinize en uygun seçimi yapabilirsiniz. Zebra perde modelleri arasında dikkat çekici farklılıklar perde bitimlerinde de ortaya çıkabilir. Düz bitimli perdeler yerine dilimli bitimli perdeler, ya da ucu püsküllü, ucu boncuklu modellerden tercih ederek farklı dekoratif görünümler oluşturabilirsiniz.

Çocukların en çok sevdiği çizgi karakterler ve neşeli desenlerin yer aldığı zebra modelleri de ilginizi çekebilir. Gerek büyükler için, gerekse çocuklar için üretilen perdelerde testlerden geçmiş, sağlığa zararlı olmayan kaliteli polyester malzemeler ve dijital ya da su bazlı baskı teknikleri kullanıldığı için ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Pliseli ya da plisesiz modeller ve onlarca renk seçeneği arasından dekorasyon stilinize en uygun alternatifleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

Zebra Perde Fiyatları

Diğer perde modellerinde olduğu gibi zebra perde modellerinde de fiyatı belirleyen farklı unsurlar bulunur. Farklı markaların farklı üretim tekniklerinde ürettikleri modellerde her bütçeye uyabilen geniş bir fiyat aralığı arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Perdenin boyutu, kullanılan mekanizmanın manuel ya da otomatik oluşu ve perde üzerindeki desenin çeşidi fiyatı belirleyen unsurların en önemlileri arasında yer alır. Kendi kendini temizleyebilen yüksek teknolojili polyesterden üretilen modellerin fiyatları diğerlerine göre biraz farklılık gösterebilir.

Koku yapmayan, nemli bir bez yardımıyla pratik bir şekilde temizlenebilen, bu sayede de pratik bir kullanım olanağı sunan zebra perdelerin kalitesine göre belirlenen fiyat dengeleri, uzun kullanım avantajıyla doğru orantılı olarak bütçelere pozitif katkı sunar.

“İkisi bir arada” ya da “gece-gündüz perdesi” olarak da adlandırılan zebra perdelerin fiyatlarını değerlendirirken tül ve güneşlik yerine geçen tek perde aldığınızı düşünerek değerlendirme yapabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ışık kontrolünü kolaylıkla yapacağınız bu modellerle pencerelerinize hem estetik hem de fonksiyonel bir çözüm üretmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Perdenin bitiminin düz ya da dilimli oluşu, dekoratif boncuk ya da püsküllerin kullanılması da fiyatları doğal olarak etkileyen unsurlardır. Kullanılan malzemenin kumaş ya da bambu oluşu, üzerindeki desenin zorluğu gibi detaylara karar vererek perdenizi daha ekonomik koşullarda satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zebra Perde Fiyatları

2916 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 44 / 2916 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?