Gelişen üretim teknolojileri, yapı malzemesi sektörünü fonksiyonellik ve çeşitlilik konusunda besliyor. Geçmişte banyo bataryası dendiğinde akla yalnızca birkaç model gelirken, bugün onlarca birçok fonksiyon yüklediği göz kamaştıran tasarımlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. İster yeni inşa edilen binalarda olsun, ister yenilenen banyolarda olsun batarya seçimi en az seramik ve vitrifiye seçimleri kadar önemlidir.

Dekorasyonda bütünselliğin öneminin anlaşıldığı günümüzde genel yaklaşım, banyo bataryalarının lavabo, eviye bataryaları ve duş sistemleriyle takım halinde kullanılması yönündedir. Yalnızca banyo bataryası değişimi yapılmak istenen durumlarda ise mevcut lavabo bataryasına benzer stil ve çizgilerde seçim yapmak, banyonuzdaki ahengi yakalamanızı sağlayabilir. Banyo bataryaları marka, model ve kullanım çeşitliliğiyle de göz dolduruyor ve son teknolojiyi ıslak mekanlarda yaşama imkanı sunuyor.

Göz Kamaştıran Banyolar

Dekorasyonda uyumu yakalamak, set ya da takım halinde batarya kullanımıyla mümkün olabilir.

Krom, altın, bakır, bronz ve siyah modeller sıra dışı tasarımlarıyla beğeni kazanıyor.

Osmanlı ve antik modeller, klasik banyolara lüksü ve asaleti taşıyor.

Su tasarruflu modeller, hem aile ekonomisi hem de dünyanın devamlılığı için akıllı seçenekler arasında yer alıyor.

Tesisat alt yapısının yetersiz olduğu yaşam alanlarında termal banyo bataryaları suyu kendi ısıtabiliyor.

Kireç yok eden tasarımlara sahip banyo bataryaları ile arıza ve onarımlar tarihe karışıyor.

Fonksiyonel ve Çarpıcı Tasarımlar

Batarya seçimi ve montajı için mevcut tesisat altyapısı ve ortamdaki suyun basıncı dikkate alınıyor. Sıva üstü modeller doğrudan monte edilebiliyorken, sıva altı ankastre modeller için önceden duvar içinde altyapı oluşturulması gerekiyor. Ayrıca ortamın su basıncına uygun armatür seçimi, kullanım verimliliği açısından büyük önem taşıyor. Hala en çok kullanılan modeller olan tek kumandalı aç-kapa bataryalarda kolun rotasyonuyla suyun sıcaklığını idare etmek mümkünken, çift kollu mekanizmalarda sıcak ve soğuk su ayrı yerlerden yönetiliyor.

Batarya tek başına alınabileceği gibi hazır setler sayesinde banyo, lavabo, eviye bataryaları ve duş başlıkları takım halinde kullanılabiliyor. Diğer yandan el duşlarına yağmurlama şeklinde akış yapan tepe duşları eşlik edebiliyor. Dairesel ya da kare kesitlere sahip duş başlıklarının çapları, yıkanma alanınızın büyüklüğüne göre seçiliyor. Su tasarruflu modeller, günümüzde aciliyet kazanarak kuraklıkla mücadele ve su politikalarını destekliyor. Böylece düşen su fatura bedelleri yüzleri güldürürken, kaynakları verimli kullanmış olmak da doğaya destek sağlıyor.

Kireç kırıcı modeller sayesinde bataryaların ömrü uzuyor. Pratik ve verimli ürünlerden biri de tesisat altyapısının yetersiz olduğu durumlarda imdada yetişen ani su ısıtıcılı şofben bataryalardır. Doğal gazın, güneş enerjisinin ya da tüplü şofbenin bulunmadığı mekanlarda kendi gövdesi üzerinde bulunan aparatı sayesinde içinden geçen suyu beş saniye gibi kısa bir sürede ısıtarak kullanıma sunuyor. Ayrıca içinde bulunan ısı termostatı ve basınç sensörü tehlike anında kapanarak güvenli kullanım sunuyor.

Banyo Bataryası Fiyatları

Banyo bataryaları marka bilinirliği, model çeşitliliği, ilave fonksiyonları ve tesisat altyapısına göre farklılık gösteriyor. Tüm bu farklılıklar, banyo bataryası fiyatları üzerinde de oldukça etkili oluyor. Pirinç gövde üzeri krom kaplanarak ve özel seramik kartuşla tek kumandalı olarak kullanıma sunulan standart yerli üretim modeller en uygun fiyatlarla sunulurken; su tasarrufu, kireç yok ediciliği, sıva altı ankastre olması gibi ilave fonksiyon ve özellikler bedeli yükseltebiliyor. Altın, bakır, bronz kaplamalar, renkli modeller, Osmanlı motifleri ve küvet için tasarlanan özel bataryalar üst grup modelleri temsil ediyor. Siz de bu çeşitlilik içinde kendi banyonuza ve kişisel zevkinize uygun modele uygun fiyat avantajıyla sahip olup, zevkle yıllarca kullanabilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Banyo Bataryası Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2968 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021927/18021947