En Ucuz ve Kaliteli Güneşlikler

Evinizde ya da iş yerinizdeyken bu mekanların daha hoş görünmesini sağlarken, özellikle gündüz vakitlerinde ve güneşin dik geldiği saatlerde daha verimli kullanılmasını arzu ediyorsanız, çok sayıda marka tarafından farklı renk ve boyutlarda geliştirilen güneşlik modellerine yönelebilirsiniz. Böylelikle yoğun iş saatlerinizin güneş ışığı yüzünden bölünmesi ve bilgisayar ekranının tam olarak görülememesi gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Güneşlik Modelleri

Odaların olduğundan daha şık görünmesinde etkili olan perdeler, aynı zamanda mobilyalarınızla uyumlu görünümleri sayesinde tamamlayıcı olarak değerlendirilir. Her zevke ve gereksinime göre tasarlanan modeller, kendi içlerinde kullanım alanları ve üretim süreçlerine göre sınıflandırılır. Güneşlik modelleri, odaların olması gerekenden daha fazla güneş gören pencerelerine ya da sürgülü kapılarının kapatılmasında değerlendirilebilen, normal perdelere nazaran daha kalın yapıda üretilen perdelerdir. Güneş ışığını büyük oranda azaltan bu ürünler aynı zamanda akşam saatlerinde odanızın dışarıdan görünmesini de engeller.

Beyaz, krem, mavi, kırmızı, mor ve siyah gibi çok sayıda renk seçeneğine sahip olan modeller, genellikle saten malzemeden imal edildikleri için kendilerine has bir dokuyla gelirler. Yeni nesil ev sinema sistemi kuranların odalarını tamamen karartmak için de tercih edebilecekleri Blackout yapılı güneşlik modelleri, güneşin odanıza en dik geldiği saatlerde bile odanızın karanlık bir hale gelmesini sağlar. Dershane ve sunum yapılan iş yeri salonları gibi mekanlarda da sıklıkla seçilen bu modeller, ortamı tamamen karartarak takip edilen yazı ya da görsellerden en iyi verimin alınmasına katkıda bulunur.

Evlerde yer verilen tüllerin arkasında da değerlendirilebilecek, çamaşır makinesinde ve elde yıkamaya uygun olan ürünleri ütüleyerek uzun süreyle sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemeden üretilen modeller, yıkama ve ütüleme sonrası çekme ya da deformasyona uğramamalarının yanı sıra uzun süreli kullanımlarda renk atmamaları dolayısıyla da tercih nedeniniz haline gelirler.

Güneşlik Fiyatları

Bilhassa evde bilgisayar aracılığıyla tamamlanması gereken projelerle uğraşanların en büyük sorunlarından biri olan ve sıradan çözümlerle sağlıklı netice alınamayan güneş kaynaklı yüksek miktarda ışık, güncel bilgisayar monitörlerindeki görüntünün tam olarak görülebilmesini engeller. Tam da bu noktada devreye giren güneşlik modelleri, pencereye yakın çalışan ya da odalarının konumu itibariyle doğrudan güneş alması dolayısıyla çalışma sürekliliği sekteye uğrayan kişilerin en sık yöneldiği ürünler arasında yer alır.

Üreticilerin sunduğu modeller, seçiminize göre ölçülendirilerek teslim edilebileceği gibi, güneşlik perdeleri sabit boyutlarla da sunarak aynı oranlardaki pencere ya da sürgülü cam kapılarınızda kullanmanıza imkan tanır. Tercih edeceğiniz güneşlik fiyatları, ürünün; markası, modeli, imal edildiği kumaşın cinsi, kullanım alanı, ölçüleri ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre farklılık arz eder. Eviniz ya da iş yeriniz için gerekli olan güneşlik modellerini, ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak edinmeniz, en doğru ürünü almanız açısından son derece önemlidir. Hedefiniz geniş salonunuzun hem daha dekoratif bir havaya kavuşması hem de gündüz saatlerinde yüksek oranda güneş almasını engellemekse, görece açık renkli güneşlik yapılı perdelere yönelebilirsiniz. Duvar boyası ve mobilya renkleri gibi değişkenleri dikkate alarak klasik beyaz ya da bej renkler yerine daha pastel tonlu güneşlikleri de seçebilirsiniz. Amacınız, evinizde kurduğunuz sinema odasını tam anlamıyla karanlık hale getirmek veya iş yerinizdeki sunum odasının ışık almasını engellemekse, kahverengi ve siyah renklerdeki Blackout yapılı ürünler, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılar.

Odalarınızın normalden daha yüksek güneş ışığı almasını engellemek için dekoratif görünümlü güneşliklerden arzu ettiklerinizi alabilir, hem günlük yaşamınızı hem de işlerinizi daha verimli sürdürebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güneşlik Fiyatları

4330 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 4330 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022247/9022249