En Ucuz ve Kaliteli Güneşlikler

Güneşlik Perde

Bir evin içerisinde bulunması gereken parçalardan biri perdedir. Eşyalarınızın uyumunu yakalayan ve evinizi bir bütün hale getirmektedir. Oldukça çok gruplanabilen perde kumaş türü, rengi, deseni ve boyutu gibi kategorilere ayrılmaktadır. Güneşlik perde modelinin mantığı ise güneş ışığından ve evinizin özelini dışarıdan gizleme mantığı ile üretilmiştir. Hayat kalitenizi yükselten perde seçimi oldukça önemlidir. İnce veya yanlış seçilen güneşlik perde, güneş ışığını evinize yansıtabilir veya akşam ışığı kırabilir ve mahreminizi dışarıya gösterebilir. Dolayısıyla önemli bir ihtiyaç haline gelen güneşlik perde farklı renk ve modelleri ile gruplandırılmaktadır.

Birden çok amaca yönelik üretilen bu perdeler kullanıcıların olmazsa olmazları arasındadır. Hem sizi dışarıdan ve güneşten korurken aynı zamanda da evinizin dekorunu sağlamaktadırlar. Oldukça çok renk, model, desen ve doku barındıran markalar arasında tarzınıza uygun modeli bulmak çok kolaydır. Odanın görünümünü tamamen etkileyen perde doğru seçim ile modernlik katacaktır. Eşyalarınıza kontrast renkler ile veya zıt renklerle özgünlük katarak farklılık yaratabilirsiniz.Hijyen ve sağlığınızı düşünen bu markalar tamamen kaliteli kumaşlardan üretilmiş yanında barındırdıkları plastik veya metaller küflenme ve erime gibi faaliyetler göstermemektedir.

Neredeyse akla gelen bütün renkleri kapsamaktadır. Siyah, beyaz, krem, bej, kahverengi, vizon, mor, pembe, gri, turuncu ve sarı gibi renkleri bulunmaktadır. Genel anlamda beyaz ve siyah renkleri oldukça çok tercih edilmektedir. Kendi tarzınıza uygun perdeyi seçerek evinize eşsiz bir hava katmış olacaksınız. Oturma için kullanılan odalarda genel anlamda krem ve beyaz gibi açık renkler tercih edilirken, tamamen ışığı engellemek istediğiniz odalarda da siyah ve koyu renkler oldukça çok tercih edilmektedir. Tamamen kişinin arzusuna göre değişiklik göstermektedir. Keten güneşlik perde ve pamuklu kumaşlar oldukça çok tercih edilmektedir. Ayrıca koltuk veya eşyalarınızın kumaş türüne göre de birebir renk ve türde perde seçimi yapabilir evinizdeki uyumu yakalayabilirsiniz. Perdeler sadece evinizde değil aynı zamanda iş yeri, okul ve hastane gibi mekanlarda da kullanılmaktadır. Okullarda tahtaya yansıyan ışığı engellemek için kullanılırken, hastanelerde ise hem ışığı engellemek hem de hasta mahremiyetini korumak için kullanılmaktadır.

Evinizin tarzını oluştururken mobilyalar, halı, masa gibi eşyaları seçtikten sonra seçilen perde ile evinizin uyumunu yakalayabilirsiniz. Birden çok amaca yönelik üretilen bu perdeler tarzınızı ve ihtiyacınızı aynı anda karşılayacaktır. Kalın güneşlik perde sayesinde evinizi ister aydınlık ister karanlık modda kullanabilmek için üretilmektedir. Kullanıcıların severek tercih ettiği kalınlıktır. Markalar kullanıcıların ihtiyacını ve tarzını göz önünde bulundurarak tasarım yapıp üretmişlerdir. Bu perde türü oldukça kullanışlı ve güneş ışınlarını tamamen yok etmekte bir numaralıdır. Hem evinizin mahremini hem de konforunu bir arada sağlamak için bu markayı tercih edebilirsiniz.

Renk ve model olarak farklılık gösterirken boy olarak da farklılık göstermiştir. Tam boy ve sadece pencereyi kapsayan boyları ile oda tipinize uygun model ve boyu seçebilirsiniz. Evinizde bilgisayar, projeksiyon ve televizyon bulunan odalarda koyu renkli perdeler seçmeniz önerilir. Bu da cihazın ışığın yansımasını ve güneş ışığının kırılmasının önüne geçmiştir. Güneşlik perde kumaşları oldukça çeşitlilik göstermektedir. Modellerinden biri ise stor perdedir. İstenilen boya kadar inebilen ve tekrar çıkabilen bu perde hem karanlık hem de aydınlık modda kullanılabilir.

Kenarındaki zinciri sayesinde istediğiniz uzunluğa ve moda getirilmesi sayesinde hem pratik hem de ekonomik bir modeldir. Bu perde kumaşı yönünden farklı olduğu için solma, kararma ve yıpranma yapmamaktadır. Temizlenmesi de oldukça kolaydır. İster nemli bir bezle isterseniz de banyoda fıskiye yardımı ile yıkayıp temizleyebilirsiniz. Stor perde kullanıcıların sevdiği modeller arasındadır. İhtiyacınız olan odaya göre, model ve boyuta göre de güneşlik perde kumaşı değişiklik göstermektedir.

Güneşlik Perde Modelleri

Oldukça çok amaca yönelik perde üretiminden biri de balkonlar içindir.Bazı evlerin balkonları masa, sandalye veya koltuk takımı için oldukça müsaittir. Cam balkon ile tercih edilen balkonlar adeta bir oda görünümü kazanmıştır. Burada da ışığı engellemek için balkon güneşlik perde modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Odanıza şık ve modern bir görüntü katmak isterseniz kumaş olarak saten kumaşı tercih edebilirsiniz. Yapı olarak daha kaygan olduğundan kaynaklı toz tutmamakla birlikte temizlenmesi çok kolaydır.Balkon güneşlik perdesi koyu renkli olmaması önerilmektedir. Balkon ferah bir alan olduğundan ötürü karanlık istemeyen kullanıcılar açık renkteki kumaşları tercih etmektedir.

Renk kategorisi ile de birçok renk ve deseni bir arada barındıran bu ürün kullanıcılarının sevdiği modeller arasındadır. Saten güneşlik perde kalın kumaştan üretilmesi sayesinde amacını tam anlamıyla karşılamaktadır. Temizlenme pratikliği yanı sıra bu ürün kırışma yapmayacağından ötürü ütü de istemeyecektir. Sade ve şık görüntüsü ile dikkatli kullanımında uzun ömür sağlayacaktır. Perde amaçlarından biri de fazla güneşten eşyaların solmasını ve yıpranmasını engellemektedir. Bu perdede evinizi güneş ışıklarından oldukça iyi korumaktadır.Taç saten güneşlik perde 1.sınıf kalite olduğundan kaynaklı kullanıcılarını saten konusunda tatmin etmektedir.

Kullanıcıların ihtiyaçları gibi doğal olarak zevkleri de değişiklik göstermektedir. Kimi bu perdeleri dekor için kullanırken kimi ise güneşten korunmak için kullanmaktadır. Her evin ölçüsüne ve tarzına hitap edecek perde ürünleri geniş ürün yelpazesi içermektedir. Hem tarz hem de ihtiyacınızı aynı anda sağlayabilir evinizin tarzını geniş ürün ve renk kitlesi yardımı ile değiştirebilirsiniz. Her odanın konsepti farklılık göstermektedir aynı zamanda kişiden kişiye de farklılık göstermektedir. Neredeyse hiçbir evde çocuk odası ile salonun perdesi ve eşyaları aynı değildir. Çocuk odasında daha çok desenli perdeler kullanılmaktadır. Bu desenler erkek ve kız çocukları içinde farklılık göstermektedir. Erkek çocukları için araba ve uçak gibi modeller tercih edilirken kız çocukları için bebekler ve çiçek sembolleri kullanılmaktadır. Yani model ve renk farkı kendi evinizin farklı odalarında da değişiklik gösterirken evinize farklılık katmaktadır.

Güneşlik perde modelleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bir diğer model ise hasırdan üretilen güneşlik perdelerdir. Daha nostaljik görünüm katan bu model farklı tarzlara hitap etmektedir. Klasik perdeden sıkılan kullanıcıların sevdiği modellerdendir. Kaliteli hasırlardan üretilen bu modeller tam anlamı ile toz düşmanıdır. Üzerinde toz tutmaması yönüyle sevilirken yıkama istemeyen temizliği tamamen bez ile sağlanan bu model daha çok sevilmiştir. Doğru bez ve yeterli miktarda nemi ile kumaş temizliği için kullanılan bir temizlik malzemesi de tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem bedenen yorulmamış olacak hem de perdeniz yepyeni görünecektir.

Çoğu markanın kaliteli kumaş kullanımı sayesinde perdelerde bir bozulma ve yıpranma görülmemektedir. Markalar kullanıcılarının zevkini göz önünde bulundururken sağlığını da hesaba katmaktadır. Kalitesiz ve alerjik reaksiyon gösterebilecek maddelerden kaçınmaktadırlar. Bu yönü ile tamamen tarzınıza odaklanabilir binlerce model arasından en sevdiğiniz modeli gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Güneşlik perde denildiği zaman akla gelen markalardan biri iseTaç güneşlik perde olmuştur. Kalite yönünden size uzun yıllar sunmuştur. Dokusu ile tamamen güneş ışınlarını yok eden bu marka oldukça tercih edilmektedir. 

Ölçü yönünden de titizlik gösteren bu markalar standart olan pencerelere uygun hazır güneşlik perde üretimi yapmaktadırlar. Yine renk ve model yönünden oldukça çeşitlilik göstermektedir. Klasik ve spor tarz olarak ayrılan perde modelleri binlerce ürün barındırdığı için kullanıcılarını memnun etmekte bir numaralı markalar mevcuttur. Günümüzün trendini takip eden bu markalar standart kalıp olsun, renk ve desenleri ile evinize zarafet katacaktır. Hem amaç yönünden ihtiyacınızı karşılarken hem de eşyalarınıza uyum sağlayacaktır.

Kullanıcıların sıklıkla sorduğu sorular arasında ”Güneşlik perde kaç derecede yıkanır?” vardır. Bu sorunun cevabı güneşlik perde model ve kumaşınıza göre değişiklik göstermektedir. Ama genel olarak kumaşınız makinaya uygun bir kumaştan üretilmiş ise 30 veya 35 derece ile hassas programlarda yıkayabilirsiniz. Hassas kumaşların temizliği için ise kuru temizleme yaptırabilirsiniz.

Güneşlik Perde Fiyatları

Güneşlik perde fiyatları kullanacağınız mekâna, kumaşa ve boyuta göre çeşitlilik göstermektedir. Aynı anda zamana göre de değişebilen fiyatlar sadece perdeyi değil her ürünü ilgilendirmektedir. Perde seçimlerinin önemli hususlarından biri olan kumaş türü de fiyatı etkileyen bir konudur. Kalitesi, güneşi odaya ne kadar yansıtıyor ve ışık kırılmasını önlemesi açısından da güneşlik perde fiyatı değişiklik göstermektedir. Bazen aynı renk gözüken perdelerin fiyatını etkileyen nokta kumaşları olabilir. Bazen de birebir gibi duran kumaşların farkı ise de kalınlığı olabilir. 

Üzerinde bulundurduğu detay bile perdelerinizi ayıran noktalar olmaktadır. Temizlik açısından düşündüğümüz de yıkanabilen kumaşlar tercih edilmektedir. Bir diğer etken ise modelidir bu belki taşlı, stor veya desenli bir ürün olabilir. Renk ve kumaş tipi aynı olsa da model farkı işçilik istediğinden fiyatları değişmektedir.Onlarca renk ve kumaşı ile sizin arzularınızı karşılayacaktır. Fiyatları herkese hitap eden perdeler oldukça fazla modeli ile sizi beklemektedir. Sizde ihtiyacınız olan perde model ve renge karar verdikten sonra siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Güneşlik Perde Nasıl Yıkanır?

Kullanıcıların sıklıkla sorduğu sorulardan “Güneşlik perde nasıl yıkanır?” sorusu çeşitlilik göstermektedir. Bazı kumaşlar kir tutmadığından ötürü nemli bir temizleme isterken bazı kumaşlar makinada yıkanmaktadır. Model olarak stor perde ise makinada yıkanmaması gereken bir modeldir. Bazı kumaşlar sıcaklığa dayanıklı olmamasından ötürü kaynar su ile yıkanmaması önerilir. Toz bile tutmayan kumaşların temizlenmesi oldukça pratiktir. Zorlu lekeler için ise kumaş için üretilmiş deterjanları tercih edebilir evinize temiz bir görünüm katabilirsiniz. Çok hassas kumaşlar için makina veya nemli bez kullanmamız ve kuru temizleme yapmanız önerilmektedir.

Güneşlik Perde Ne İşe Yarar?

Birden çok amaca yönelik üretilen bu perdeler kullanıcıların olmazsa olmazları arasındadır. Hem sizi dışarıdan ve güneşten korurken aynı zamanda da evinizin dekorunu sağlamaktadırlar. Oldukça çok renk, model, desen ve doku barındıran markalar arasında tarzınıza uygun modeli bulmak çok kolaydır. Odanın görünümünü tamamen etkileyen perde doğru seçim ile modernlik katacaktır. Eşyalarınıza kontrast renkler ile veya zıt renklerle özgünlük katarak farklılık yaratabilirsiniz.

Güneşlik Perdenin Hangi Renkleri Mevcuttur?

Neredeyse akla gelen bütün renkleri kapsamaktadır. Siyah, beyaz, krem, bej, kahverengi, vizon, mor, pembe, gri, turuncu ve sarı gibi renkleri bulunmaktadır. Genel anlamda beyaz ve siyah renkleri oldukça çok tercih edilmektedir. Kendi tarzınıza uygun perdeyi seçerek evinize eşsiz bir hava katmış olacaksınız. Oturma için kullanılan odalarda genel anlamda krem ve beyaz gibi açık renkler tercih edilirken, tamamen ışığı engellemek istediğiniz odalarda da siyah ve koyu renkler oldukça çok tercih edilmektedir. Tamamen kişinin arzusuna göre değişiklik göstermektedir. Odanızda bulunan eşya renklerine uyum sağlayan güneşlik seçmek önemlidir.Bu uyum göz zevkinizi tamamlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güneşlik Fiyatları

4570 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 56 / 4570 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?