Zigon Sehpa Fiyatları & Sehpa Takımı

Zigon Sehpa

Yaşam alanlarının en küçük mobilya aksesuarlarından birisi olan zigon sehpalar, fark edilmese de aslında dekorasyonun en önemli öğeleri arasında yer alır. Salonlar başta olmak üzere yaşam alanlarında oturma odası ve mutfaklarda da sıklıkla tercih ettiğiniz zigon sehpa modelleri aslında sizin günlük yaşamdaki en büyük yardımcılarınızdır. Her odada kullanımı bulunan sehpalar, tercih edilirken hem kullanışlı olmasına hem de dekorasyona tam anlamı ile uyum sağlamasına dikkat edilir. Kalitesi ile de ön plana çıkan zigon sehpa modelleri, sahip oldukları geniş ürün yelpazesi ile de size sayısız ürün arasından seçme şansı verir.

Dekorasyonlarınızı bir bütün haline getiren zigon sehpa modelleri fonksiyonellik ve estetik bakımından tüm gereksinimlerinizi karşılayacak tasarımlarda sizlere sunuluyor. Hem şık hem de son derece zarif olan modeller yaşam alanınızda elinizde bulunan her türlü ürün ve gereci her yere kolay bir şekilde bırakabilmenize zemin hazırlıyor. Misafir ağırlamalarınızın olmazsa olmazı zigon sehpa modelleri minimum yer kaplayan özel tasarımları ve uygun fiyat seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. 

Zigon Sehpa Modelleri

Zigon sehpa modelleri hem aile hem de arkadaşlarınız ile bir araya geldiğinizde, misafirlerinize rahat bir ikram servisi yapmanıza olanak tanır. İkramlık olarak sunacağınız ürünleri mükemmel bir şekilde sergileyen ve taşıyan zigon sehpaları, servis ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre oval, kare, dikdörtgen, altıgen, yuvarlak ve üçgen sehpa modelleri arasından beğendiğini ürünü inceleyebilir ve ortamlarınıza mükemmel ve şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Birçok farklı ölçü seçeneğine sahip olan sehpalar özel tasarımı ile de ilginizi çekecek birçok modele sahiptir Dilediğiniz sehpanın ürün özelliklerine göz atarak size uygunluğuna karar verdikten sonra güvenilir koşullarda sipariş verme işleminizi tamamlayabilirsiniz. 

Salon veya oturma odalarınızda sunum ve servis için pratik çözümler arıyorsanız, zigon sehpa modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Servis ve sunumların en göze çarpan parçaları olan zigon sehpa modelleri arasında hem iç içe geçebilen hem de üst üste konabilen birçok farklı ürün modeli yer alır. Müsait alanınıza göre üst üste konan ya da iç içe geçebilen modelleri tercih ederek dekorasyonunuzda farklılık yaratabilirsiniz. Geniş fonksiyonel özellikleri kadar tasarımları ile de kendine hayran bırakan sehpalar kolay kullanımları ve saklama koşulları ile de muhteşem bir kullanım imkânı sunar. 

Zigon Sehpa Çeşitleri

Zigon sehpa çeşitleri özellikle son yıllarda dekorasyona verilen önemin artması ile daha da arttı. Klasik tasarımın yanı sıra günümüzde artık çok fazla modelde zigon sehpa satışa sunuluyor. Her biri birbirinden farklı ve özel tasarımı ile göz dolduran zigon sehpalar pratik kullanım sağlamaları nedeni ile de güven veriyor. 

Uzun ömürlü kullanım performansı sağlaması nedeni ile de tercih edebileceğiniz zigon sehpa modelleri hem renk hem de tasarım olarak oldukça geniş bir skalaya sahiptir. Dekorasyonunuza uygun sayısız renk ve model seçenekleri arasından beğendiğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Bütçe olarak da son derece uygun olan zigon sehpalar her dönem fiyat performans ürünü olarak değerlendirilen ürünler arasında yer alır.

4’lü zigon sehpa modelleri: 4’lü zigon sehpa modelleri, sunum sehpalarının ilk olarak kullanılmaya başladığı dönemlerden itibaren kullanıma sunulan birçok farklı modele sahiptir. Daha geniş bir alana hizmet vermesi ile tercih edebileceğiniz 4’lü zigon sehpa modelleri sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Birçok farklı rengi, modeli ve tasarımı bulunan zigon sehpa 4’lü olması ile daha fazla misafiri daha rahat koşullarda ağırlamanızı sağlar. Sunumlarınızda yer sıkıntısı yaşatmayan 4’lü zigon sehpa modelleri arasında dikdörtgen tasarımlar oldukça yaygındır. Ortamlarınızda güvenle kullanacağınız zigon sehpa modeline karar verdikten sonra 4’lü zigon sehpa fiyatları hakkında da daha net bilgi sahibi olabilir ve siparişlerinizi güven çerçevesinde oluşturabilirsiniz. 

3’lü zigon sehpa: Klasik tasarıma bağlı olarak satışa sunulan 4’lü zigon sehpa modelleri ile birlikte artık günümüzde 3’lü zigon sehpa modelleri de oldukça ilgi görüyor. Son dönem tasarımlar arasında göze çarpan 3’lü sehpalar farklı dekorasyonların da vazgeçilmez unsurları arasında yer alıyor. Her biri adeta birer tasarım harikası olan 3’lü zigon sehpalar özellikle sahip oldukları dekoratif ayakları ile de kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Zigon sehpa 3’lü modeller geniş yüzeyleri ile her türlü sunumlarda mükemmel bir şekilde beklentilerinizi karşılıyor. Tercih edeceğiniz sehpa modelinin kullanışlı olması kadar dekoratif anlamda da ön plana çıkmasını istiyorsanız 3’lü zigon sehpa modellerine göz atabilirsiniz. 

Ev Dekorasyonunda Zigon Sehpalar Neden Önemli?

Zigon sehpa modelleri ev dekorasyonunda yardımcı tasarım ürünleri olarak görülür. Bunun yanı sıra evlerde günlük kullanımlarda da en fazla tercih edilen mobilya aksesuarlarıdır. İç içe geçmesi sayesinde mükemmel bir şekilde alandan tasarruf sağlayan sehpalar açıldığında sunumlarda sayısız ürünü taşıyabilecek bir yüzey kapasitesine sahiptir. Modern ve klasik tarzın en önemli temsilcileri olan zigon sehpa modelleri arasından yapacağınız tercihi le siz de evlerinizde tamamlayıcı bir mobilya aksesuarına sahip olabilirsiniz. 

Her Dekorasyona Uyum Sağlayan Ahşap Zigon Sehpalar

Zigon sehpa ahşap modeller ile hemen herkesin beğenisini kazanır. Sade tasarımları ile dikkat çeken ahşap tasarımlar şıklıkları ile de dekorasyonunuzu büyüler. Tabanı çizmeyen özel ayak tasarımları ile her zeminde kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Ahşap zigon sehpa modelleri hafif tasarımları ile de kullanımda kolaylık sunar. Düz zeminlerde herhangi bir sorun yaşamadan dilediğiniz yere yerleştirebilir ve kolay taşınabilir olması nedeni ile evde her odada kolay bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. 

Zigon sehpa tasarımları arasında ilk olarak ortaya çıkan modeller ahşap sehpa modelleridir. Bu anlamda ahşap sehpa tercihlerinizde sayısız ürün modeli ile karşılaşabilirsiniz. Klasik dekorasyonun en önemli parçaları arasında yer alan ahşap zigon sehpa modelleri arasından beğendiğiniz ürüne kara vererek pişman olmayacağınız bir satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Çekici Tasarımları ile Göz Dolduran Ceviz Zigon Sehpa Modelleri

Göz alıcı dokusu ve tasarımı ile ortamları zenginleştiren ceviz zigon sehpa modelleri mobilyalarınız ile muhteşem bir uyum yakalar. Her alana uyum sağlayan özel dokusu kadar parlak görünümü ile de beğeni toplayan zigon sehpa ceviz modelleri uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. İç içe geçen tasarımları ile ortamlarınızda mükemmel bir yer tasarrufu yapan ceviz zigon sehpa modelleri özellikle barok sanatını andıran tasarımları ile odalarınıza farklı bir hava katar. Günlük kullanımlar için de ide al bir sehpa modelidir ve çizilmeyen özel koruyucu tabanı sayesinde her türü sunumlarınızda sizi mükemmel bir şekilde destekler.

Modern Dekorasyonun En Önemli Öğeleri Beyaz Zigon Sehpa Modelleri

Yaşam alanlarınızı aydınlatacak olan beyaz zigon sehpa modelleri kullanışlı olmaları kadar tasarımları ile de göz dolduruyor. Saflığın ve temizliğin simgesi beyaz, sehpalar ile bir araya geldiğinde yaşam alanlarınızda son derece ferah bir ortam yaratıyor. Muhteşem renk uyumu ile kullanımınıza sunulan zigon sehpa beyaz modeller aynı zamanda uyumlu birkaç renk ile birlikte de tercih edilebiliyor. Eğer uyumlu tonları bir arada kullanmayı seviyor ve mobilyalarınızda hareketlilik sağlamak istiyorsanız 3’lü ve 4’lü olarak satışa sunulan beyaz zigon sehpa modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Zengin Tasarımın Baş Mimarları Mermer Zigon Sehpalar

Mermer, son dönemlerde birçok farklı dekoratif ürün de karşınıza çıkıyor ve kullanıldığı her üründe tüm gözleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle salon için tercih edeceğiniz zigon sehpa modelinde mermer detaylarına dikkat ederek dekoratif anlamda muhteşem bir başarı elde edebilirsiniz. Mermer her ortamda ağırlığını ortaya koyan bir malzemedir ve tasarımları ile sehpalarda adeta göz doldurur. Hem orta sehpa hem de 3’lü ve 4’lü zigon sehpa olarak tercih edeceğiniz mermer modeller ortamlarınıza farklı ve büyülü bir hava katar. Yüzeyi çizilmez özel doku ile kaplanmıştır ve farklı renk ayak modelleri ile dekorasyonda ihtiyacınız olan uyumu size sağlar. Siyah mermer, beyaz ve krem mermer gibi modeller arasından yapacağınız zigon sehpa mermer desen tercihinizi siyah ya da gold ayak şıklığı ile bütünleştirebilirsiniz.

Rengi ile Ortamları Isıtan Gold Zigon Sehpalar

Gold, son dönemlerde dekorasyona farklı bir bakış açısı kazandıran tasarımlarda mutlaka bulunuyor ve ürünlerin zengin görünümlerine önemli yönde katkı sağlıyor. Parlaklığı ile gözleri üzerine çeken gold tasarımlar adeta dekorasyonun incisi olarak tanım buluyor ve ortamlara zengin bir hava katıyor. Işıltılı yapısı ile her üründe dikkatleri üzerine çeken tasarımlar sehpalar ile evlerde muhteşem bir uyum kazanıyor. Özellikle gold dekorasyon ürünlerine meraklıysanız salonlarınızda tercih edeceğiniz gold sehpa tasarımları ile muhteşem bir kompozisyon sağlayabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip olan zigon sehpa gold modeller sunum esasında sizin misafirlerinizi adeta baştan çıkartacak.

Özel Seri Ağaç Zigon Sehpa Modelleri

Zigon sehpalar, ağacın kullanılması ile adeta farklı bir boyut kazanmıştır. Özel el işçiliği ile üretilen ve mükemmel bir uyum yakalayan ağaç zigon modelleri hem kapalı alanlarda hem de balkon gibi açık alanlarda kullanım için tercih edilebilecek en iyi tasarım ürünleridir. Her biri özel tasarım ürünü olan zigon sehpa ağaç modeller ince işçilik ile üretilerek en kullanışlı halleri ile satışa sunulmuştur. Değeri paha biçilemeyen ağaç tasarımlar ortamlarda ihtiyacınız olan sıcaklığı sağlar ve farklı dekorasyon ihtiyacınıza çözüm getirir. Sahip oldukları özel ayak tasarımları ile kullanmadığınız anlarda bile salon ve odalarınızın havasını değiştirme ve tüm dikkatleri üzerine çekme konusunda oldukça iddialıdır. Sehpa ayakları zeminleri çizmeyen özel dokusu ile güvenli bir kulanım imkânı sunar.

Orta Sehpası ile Şıklık Yaratabileceğiniz Zigon Sehpa Modelleri

Servis ihtiyacınızı 3’lü ve 4’lü zigon sehpalar ile birlikte orta sehpalar ile de tamamlayabilir ve mükemmel bir kullanım performansı elde edebilirsiniz. Birçok ürün modelinde tamamlayıcı ürün konumunda yer alan orta sehpalar, zigon sehpalar ile muhteşem bir bütünlük sağlar. Oval ve yuvarlak tasarımları ile kategoride yer alan orta sehpalar salonlarınızı doldurur ve kullanmadığınız zamanlarda bile dekorasyonunuza katkı sağlar. Farklı ölçü ve ebatlar ile tercih edebileceğiniz orta sehpa modellerini kolay temizleyebilir ve çizilmeden uzun ömürlü olarak evlerinizde koruyabilirsiniz. Farklı ayak tasarımları ile de dikkat çeken orta sehpa zigon modelleri en acil kullanım ihtiyacınızı da mükemmel bir şekilde karşılayacaktır. 

Yeni Trend Retro Baskılı Cam Zigon Sehpa Modelleri

Retro tasarımlar artık her geçen gün çığ gibi büyüyor ve daha fazla üründe karşınıza çıkıyor. İlginç tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine toplayan Retro tasarımlar, sehpalarda misafirlerin adeta bütün ilgilerini kendi üzerlerinde toplamayı başarıyor. Son trendler arasında yer alan Retro tasarımlar sehpalarda muhteşem bir şekilde kullanımınıza sunuluyor. Her birisi bir diğerinden farklı tasarımlar sizin de ortamınızı özelleştirerek farklı bir dekorasyon yapma fırsatını size sunar. İddialı ürünleri seviyorsanız ve ortamlarınızda farklı bir hareketliliğe ihtiyacınız varsa tasarımı ile fark yaratan Retro baskılı cam zigon sehpa modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Özel cam dokusu her türlü çizilmeye karşı koruma sağlar ve parlak dokusu bütün gözlerin sehpanızda toplanmasına zemin hazırlar. Misafirlerinizin dikkatini farklı bir yöne çekmek ve unutulmaz ağırlamalar yapmak için Retro tasarım zigon sehpa modellerin gözden geçirebilirsiniz. Retro tasarım cam zigon sehpa takımı modelleri uygun fiyat seçenekleri ile de bütçenize dosttur.

Her Bütçeye Uygun Modern Tasarımlı Zigon Sehpalar

Zigon sehpa modelleri ürün seçeneği anlamında oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Hem ev yaşam alanlarınızda hem de ofislerinizde rahat bir kullanım imkânı sunan modeller arasında her bütçeye uygun seçenekler ve modeller yer alır. Zigon sehpa modelleri ve fiyatları ürünün özelliklerine göre değişkenlik göstermekle birlikte bütçenize dosttur. Tercih edeceğiniz modele karar vererek fiyatlar konusunda daha net bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Zigon sehpalar renkli tasarımları ile her yaşa ve her dekorasyona uygun kullanım imkânı sunar. Zigon sehpa renkli tasarımlar ile ortamlarınıza ihtiyacı olan hareketliliği katar. Sade dekorasyonlarınızı renkli sehpalar ile hareketlendirmek için renkli zigon sehpa modellerini tercih edebilirsiniz. 

Eğer köşegen dekorasyon aksesuarlarını tercih etmek istemiyorsanız yuvarlak zigon sehpa modelleri tam size göre olabilir. Zigon sehpa yuvarlak tasarımı ile güvenli bir kullanım sağlar. Sivri köşelere karşı evlerinizde daha korumalı bir alan yaratabilir ve çocuklarınız ile birlikte daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yine iç içe geçen tasarıların ön plana çıktığı yuvarlak zigon sehpalar tasarımlarında bulunan farklılık ile de dikkatleri üzerine çeker. Sayısız model seçeneği bulunan yuvarlak zigon sehpa modelleri arasından bütçenize uygun ürüne karar vererek memnun kalacağınız bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanımda rahatlık sağlatan tekerlekli zigon sehpalar dev ve ofislerinizde sehpaları sürükleyerek istediğiniz bölgeye görebilmenizi sağlar. Özel dizayn ayaklı sistemler sehpanın tasarımını bütünleştirecek şekilde ayarlanmıştır ve sehpaların duruşuna şıklık katar. Zeminlere zarar vermeyen özel sistemi sayesinde dilediğiniz her mekânda, güvenilir koşullarda sehpalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Zigon sehpa tekerlekli tasarımlar arasında yuvarlak, kare, oval ve dikdörtgen gibi sehpa modelleri ön plandadır. Dekorasyonunuza en uygun modeli tercih ederek uzun ömürlü kullanabileceğiniz zigon sehpa modellerine sahip olabilirsiniz. 

Siyahın şıklığını ve zarafetini dekorasyonlarınızda yansıtmak istiyorsanız, siyah zigon sehpa modelleri tam da size göre olabilir. Şıklık ve asaleti en iyi şekilde üzerinde taşımayı başaran zigon sehpa siyah tasarımlar arasında sayısız ürün ön plana çıkar. Gümüş ve gold ayrıntılar ile süslenmiş zigon sehpalar ile dekorasyonlarınızda mükemmel bir uyum sağlayabilir ve mobilyalarınızda ihtiyacınız olan patlamayı meydana getirebilirsiniz. Siyah zigon sehpa modelleri mermer tasarımları, gold ve gümüş ayak seçenekleri ile kullanıcılarına mükemmel bir deneyim sunar. İddialı olmak isteyenlerin tercihi olan siyah zigon sehpa modelleri uygun fiyat seçenekleri ile kategoride beğeninize sunulmuştur.

Zigon Sehpa Fiyatları

Zigon sehpalar geniş ürün seçenekleri ile birlikte oldukça da geniş fiyat aralığına sahiptir. Her bütçeye dost ürünler uzun ömürlü kullanım konusunda garanti verirler. Kategoride yer alan ürünler arasında dilediğiniz ürünü inceleyebilir ve beğendiğiniz zigon sehpa fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Zigon sehpalarda fiyatı etkileyen birçok farklı unsur bulunur. Üretimde kullanılan malzemeler, sehpanın fonksiyonelliği, sehpanın boyutları ve ebatları gibi birçok faktör ürünün fiyatlandırılmasında söz sahibidir. En kaliteli tasarımları en uygun fiyatlar ile incelemek ve en uygun zigon sehpa fiyatları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olmak için kategoriye göz atabilirsiniz. 

Zigon Sehpa Montajı Nasıl Yapılır?

Zigon sehpa modellerini kullanıma hazır hale getirmek için sadece sehpa ayakları ile gövdeyi birleştirmek yeterlidir. Birleştirme için gerekli aparatlar ürün ile birlikte alıcılara gönderilir. Aparatları gövdeye sabitleyerek ardından da sehpa ayaklarını aparat yerlerine yerleştirerek zigon sehpa modelleri kullanıma hazır hale getirilebilir.

Zigon Sehpa Fiyatları Ne Kadar?

Zigon sehpa fiyatları tercih edilecek modele ve ürün kalitesine göre değişiklik gösterir. Tercih edilecek olan zigon sehpa modeline karar verildikten sonra ürün özelliklerine göre daha net fiyat bilgisine sahip olunabilir. 

Zigon Sehpa Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Zigon sehpa alırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay ürün özellikleridir. Hangi alanda kullanılacağına karar verildikten sonra ürünün ebatlarına ve modellerine göre zevke uygun tercihler yapılabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zigon Sehpa

4297 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı