Oturma Grubu Fiyatları ve Modelleri

İnsanların günlük hayatlarında ihtiyaç duydukları birçok eşya vardır. Her biri hayatı kolaylaştıran, pratiklik kazandıran ve belli bir amaca hizmet eden türdendir. Bu sebeple de istek ve ihtiyaçlara uygun eşyalara sahip olmak önemlidir. Bu durum özellikle ev ve ofis gibi sık vakit geçirilen çeşitli yaşam alanlarında geçerlidir. Bu tarz yerlerde dinlenmek, çalışmak, temel gereksinimleri karşılamak ve hoş bir ambiyans yaratmak amacıyla birbirinden güzel eşyalar vardır. Kaliteli markalar tarafından üretilen ve herkese hitap edebilmesi adına çeşitlendirilen bu ürünler sizlere birçok farklı avantaj sağlar. Hem ihtiyacınızı karşılayan özellikler hem de şık tasarımlar ürünleri keyifle uzun süre kullanmanızı sağlar. Özellikle birçok yerde sıklıkla kullanılan oturma odası takımları ortama ayrıcalık kazandırır. Hem evlerde hem de bazı ofislerde kullanıma uygun olan bu ürünler ortamın havasını büyük oranda değiştirir. Kaliteli markalar tarafından üretilen birbirinden kullanışlı tasarımlar insanların rahatlığı ve konforu baz alınarak hazırlanır. Alanında başarılı ekiplerce ortaya konulan her bir ürün uzun süre kullanıma uygundur. Farklı model, renk, ebat ve özelliklere sahip olması edenile de ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar. Birçok ihtiyacınızı kolaylıkla karşılamanız amacıyla sunulan çeşitlilik her geçen gün artar. Bu nedenle de aradığınız ürüne rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Ürünlerin kullanım alanları, amaçları ve tasarımlarının yanı sıra materyalleri de farklılık gösterir. Hem görünüm hem de kullanım bakımından son derece özel bir konudur. Bu nedenle yaşam alanlarına ayrıcalık kazandıran birbirinden şık tasarıma sahip olmanız kolay hale gelir. Farklı kategorilere ait seçkin markalar tarafından üretilen birçok ürün çeşidi arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Oturma odası grubu kategorileri arasında yer alan kanepe, koltuk, TV ünitesi, sehpa, puf, minder ve gazeteliklerle ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Oturma Odası Takımlarının Vazgeçilmezi Rahat Koltuklar

Birçok yaşam alanında ihtiyaç duyulan koltuk ve kanepeler sizlere zengin ürün çeşitliliği ile sunulur. Bu çeşitlilik sayesinde bulunduğunuz ortama farklı bir hava katmanız mümkün hale gelir. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı koltuklar sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Her ortama uygun çeşitli özelliklere sahip eşyalarla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Odanın boyutu ve kapasitesine uygun olarak tercih edebileceğiniz farklı ebatlar vardır. Bunun yanında bir de zevkinizi ve tarzınızı yansıtan tasarımlar bulunur. Tüm bu çeşitlilik günlük hayatınızda sizlere avantaj sağlar. Oturma odası takımları L koltuk modelleri son dönemlerin gözde tasarımları arasındadır. Modern ve dinamik bir görünüme sahip olan bu tasarımlar sıcaklık katar. Rahatlığı ve işlevselliği ile ayrıcalık kazanmanıza olanak sağlar. Üstelik L modeller geniş oturma kapasitesine sahip olmalarının yanında küçük mekanlara da uyum sağlar. Fazla yer kaplamayan tasarımlar sayesinde düzenli ve işlevsel bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. Üstelik puflu ve pufsuz modellerle de ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Benzer tasarımlara sahip olan U oturma grupları da ortama fark katan bir diğer ürün çeşididir. Bütün halde olan ve U harfi şeklini anımsatan bu tasarımlar geniş bir oturum alanı sunar. Oldukça rahat ve işlevsel olan bu ürünler modern görünümü destekler. Farklı tasarımları ile ortama ayrı bir hava katmayı başarır. Oturma odası takımları spor ve klasik tarzda karşınıza çıkabilir. Klasik tarzda olan ve başarılı tasarımcılar sayesinde modern bir görünüm kazandıran ikili, üçlü ve dörtlü koltuklar da tercih edebileceğiniz çeşitler arasındadır. Hem tamamlayıcı hem de küçük alanlara uygun ikililer, sıklıkla tercih edilen ve ihtiyaçları karşılayabilen üçlüler, kalabalık aileler ve ortamlara uygun 4 lü oturma grubu çeşitleri arasından size uygun olanları tercih edebilirsiniz. Avantaj sağlayan oturma odası koltuk takımları fiyatlarından faydalanarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkündür.

Oturma Odası Takımları İşlevsel Koltuk Özellikleri

Koltuklar birçok ortama uyum sağlayan, insan hayatını kolaylaştıran ve güzellik katan ürünlerdir. Her insan açısından farklılık gösteren bazı özellikler de bu ürünler sayesinde sizlere sunulur. Hem çok amaçlı olarak kullanabilmenizi sağlayan hem de ihtiyaçlarınızı karşılayabilen bazı özellikler şunlardır:

  • Koltuk takımları farklı materyaller kullanılarak üretilir. Bu durum hem tarzınızı yansıtmada hem de uzun süre kullanım imkanı sunmada sizlere avantaj sağlar. Kumaş ve deri oturma odası takımları arasından tercihlerinizi zevkinize göre yapabilirsiniz.
  • Farklı materyallerin yanı sıra birbirinden güzel renk seçenekleri de seçkin markalar tarafından sunulur. Beğendiğiniz renklere sahip ürünleri kolaylıkla bularak diğer mobilyalarınızla uyumlu bir görünüm yaratabilirsiniz.
  • Yatılı misafirleriniz için avantaj sağlayan çeşitler de evinizin kapasitesini artırır. Farklı formlarda üretilen yataklı oturma odası takımları sayesinde fazladan yatak alanına sahip olabilirsiniz. Farklı şekillerde yatağa dönüşen modeller rahatlığı ile fark yaratmayı başarır.
  • Oturma grubu açılabilir özelliğe sahip olarak üretilebilir. Açılabilir koltuklar rahat yataklara dönüşebilir. Bunun yanında bazı modeller sandıklı olması nedeniyle sizlere fazladan depolama alanı da sunar. Sık kullanmadığınız eşyalarınızı açılabilen sandıklı koltuklarınızda saklayabilir, düzen sağlayabilirsiniz.
  • Çeşitler arasında sıklıkla tercih edilen berjerli oturma grupları da ortama farklı bir hava katabilir. Çoklu oturma alanına sahip olan koltuklara uyumlu olarak tasarlanan birbirinden rahat berjerler tek kişilik oturma alanı sunar. Takımları tamamlayan berjerler oldukça rahat ve işlevseldir.
  • Birçok farklı tasarım ve haliyle çeşitli özellikler sunan çok fonksiyonlu oturma grupları sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Geniş ve dar alanlara uygun tasarımlar arasından aradığınızı bularak pratiklik kazanabilirsiniz.
İşlevsel TV Üniteleri ile Şık Oturma Odası Takımları

Evler başta olmak üzere farklı yaşam alanlarında kullanılan eşyalar oldukça fazladır. Koltuk ve kanepeler birçok evin ihtiyacıdır. Bunun yanında oldukça yaygın bir kullanım ağına sahip olan televizyonlar için de çeşitli üniteler üretilir. Seçkin markalar tarafından sunulan TV üniteleri ve sehpaları sayesinde şık bir dizayn yaratabilirsiniz. Oturma odası mobilyası olarak sıklıkla tercih edilen TV üniteleri oldukça çeşitlidir. Ortama şık bir hava katarken ihtiyaçlarınızı da karşılar. Tercihinize uygun olarak farklı ebat ve kapasitelerde sunulur. Bunun yanı sıra tasarımlarıyla da ayrıcalık kazandırır. Hem ihtiyacınıza hem de zevkinize uyum sağlayabilen çeşitler arasından tercihlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Televizyonların yalın ve çıplak görünümüne son veren bu üniteler oldukça şık tasarımlara sahiptir. Modern bir dokunuş katarken bazı özellikleriyle de hayatınızı kolaylaştırır. Tercihinize bağlı olarak alabileceğiniz sehpalar depolama alanına sahip olarak üretilebilir. Bu durum çeşitli eşyalarınızın etrafta kalabalık bir görüntü yaratmasına engel olur. Düzenli ve pratik kullanım imkanı yaratır. Ayrıca kitaplıklı modeller de sevdiğiniz kitapları, bibloları ve eşyaları sergileme imkanı sunar. Dekorasyona fark katan bu ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercihlerinizi yapabilirsiniz. En güzel oturma odası takımlarına sahip olmak için seçeneklere göz atmanız yeterlidir. Bu ürünleri dilerseniz zıtlık dilerseniz de bütünlük yaratmak amacıyla tercih edebilirsiniz. Koltuklarınız ve diğer mobilyalarınızla uyum sağlaması amacıyla üretilen modeller birçok farklı çeşitle sizlere sunulur. Malzemesi, rengi, tasarımı ve ebatları açısından görülen farklılıklarla avantaj sahibi olmanız mümkündür. Ortamın genişliğine uygun olarak tercih edebileceğiniz birbirinden kaliteli ürünle pratiklik kazanabilirsiniz. Hem ünite halinde olan kapsamlı modelleri hem de şık ve sade sehpaları tercih ederek ortamın havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı Sehpalarla Göz Alıcı Oturma Odası Takımları

Yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan birçok eşya vardır. Her biri çeşitli amaçlara hizmet ederken insan hayatını kolaylaştırmayı hedefler. Farklılık gösteren insan ihtiyaçlarına uygun modeller de bu sebeple revaçtadır. Son modaya uygun birbirinden güzel tasarımlar sayesinde yaşam alanlarınızı renklendirmek isterseniz sizin için sunulan çeşitleri incelemeye başlayabilirsiniz. Oturma odası takımları arasında sıklıkla tercih edilen sehpalar farklı formlarda üretilir. Hem yan hem de orta sehpa olarak tasarlanabilen bu ürünler sizlere pratiklik kazandırır. Diğer mobilyalarla tamamlayıcı bir görünüm yaratan sehpalar işlevsel özellikler sunar. Çeşitli biblolar sergilemede oldukça avantajlı olan orta sehpalar aynı zamanda oturma gruplarında geçirdiğiniz vakitlere de pratiklik kazandırır. Bazı yiyecek ve içeceklerinizi koyabileceğiniz, sevdiklerinizle oynadığınız oyunlarda rahatlık sunan ve aynı zamanda şık bir görünüm yaratan bu ürünler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İşlevsel oturma odası grubu modelleri arasında yer alan birçok farklı renk ve model seçeneğine sahip orta sehpalar farklı bir hava katar. Bunun yanı sıra pratik kullanım imkanı sunan ve rahat taşınabilir olan yan sehpalar da sıklıkla tercih edilir. Tekli veya çoklu olarak birbirinden ayrılan çeşitler sayesinde fazla yer kaplamadan kullanabileceğiniz sehpalara sahip olabilirsiniz. Bu ürünler hem kişisel kullanımınız hem de kalabalık misafirleriniz açısından büyük oranda avantaj sağlar. Bunun yanında fark yaratan ve oldukça modern bir kullanım imkanı sunan yan sehpalar arasında koltuk kollarına geçirilebilen modeller bulunur. Farklı koltuk modellerine uygun olarak üretilen sehpalar oldukça işlevseldir. Ayarlanabilir özelliğiyle koltuk kollarına uyum sağlayan modeller oturduğunuz yerden kalkmadan atıştırmalıklarınıza ulaşmanızı kolaylaştırır. Sert ve kaliteli malzemelerden üretilen modeller sıcak içeceklerinizi bile güvenle koymanızı sağlar. Bu çeşitlilik sayesinde ihtiyacınıza uygun mobilyalar bulabilir hem tamamlayıcı hem de kullanışlı ürünlerin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Kaliteli Puf Çeşitleri ile Fark Yaratan Oturma Odası Takımları

Son dönemlerde oldukça yaygınlaşan puflar, yaşam alanlarına fark katar. Oturma alanını artıran ve fazla yer kaplamayan tasarımlar sağladığı avantajlar sayesinde sıklıkla tercih edilir. Farklı formlarda üretilmesi nedeniyle her ortama uyum sağlamayı başaran ürünlerdir. Koltuk ve kanepelerinizle uyum sağlayabilecek modeller bütünlük yaratma açısından avantaj sağlar. Bunun yanında yatak odaları, balkonlar, bahçeler ve hatta mutfaklarda bile kullanım imkanı sunar. Armut koltuk olarak adlandırılan modeller rahatlığı ile cezbeder. Bazı işletmeler tarafından da kullanılan armut koltuklar taşınabilir özelliğe sahiptir. Dilediğiniz birçok yerde kullanabileceğiniz bu ürünleri temin ederek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanında puflar farklı boyut ve şekillere sahip olması nedeniyle ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılar. Oturma odası takımı modelleri arasında yer alan L ve U koltukların bazıları pufludur. Puflar oturma alanını artırmasının yanı sıra bazı l koltuklarla birleşerek yatak olma özelliğine de sahiptir. Bu sebeple açılmayan bir koltuk tercih etmeniz halinde uyumlu bir puf alarak veya puflu modelleri tercih ederek yatak kapasitesini artırabilirsiniz. Bu ürünleri tek halde alarak oturma grupları ile bütünlük yaratmalarını da sağlayabilirsiniz. Oldukça işlevsel ve şık ürünlerle dizayn zevkinizi ortaya koyabilirsiniz. Farklı ebat, materyal ve özelliğe sahip modeller arasından size hitap edenleri temin edebilirsiniz. Tüm bunların yanında koltuklarınız ve puflarınız ile uyum sağlayan minderler de bulunur. Yer ve koltuk minderi olarak ikiye ayrılan bu ürünler arasından tercih yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Koltuklarınıza uygun birbirinden göz alıcı dekoratif yastıklar ile de bütünlük elde edebilirsiniz. Oldukça şık tasarımlara sahip olan ürünlerle ortama ayrı bir hava katmanız mümkündür. Bu sebeple sunulan çeşitlilikten faydalanarak ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun oturma odası takımlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Oturma Odası Takımları

Ev ve ofislerde ihtiyaç duyulan birçok eşya vardır. Bu sebeple de markalar üretimlerini günden güne çeşitlendirir. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize uyum sağlamak adına ortaya konulan modeller arasından dilediğinizi tercih edebilmeniz için de sizlere bazı avantajlar sunulur. İhtiyaçlarınızı karşılarken uygun fiyat avantajlarından faydalanarak hoş bir dizayn yaratmanız mümkündür. Birbirinden uygun oturma odası mobilya fiyatları sayesinde alışverişlerinizi keyifle yapabilirsiniz. Ürünlerin özellikleri, ebatları, materyalleri ve işlevleri fiyat aralıklarına doğrudan yansır. Bu nedenle de mobilyalar için sabit bir fiyat verilmez. Farklılık gösteren fiyatlar ve zengin ürün çeşitliliğinin sizlere sağladığı bazı avantajlar vardır. Hem zevkinize hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun modeller bulmanız açısından kolaylık sağlayan bu durumdan faydalanmak için hemen seçeneklere göz atabilirsiniz. Oturma grubu takımları ve fiyatlarına sunulan kolaylıklardan faydalanarak erişim sağlamak için indirimleri takip edebilirsiniz. Belli dönemlerde gerçekleştirilen indirim ve kampanyalar sayesinde kaliteli markaların eşsiz tasarımlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu indirimler sayesinde oturma odası takımları ucuz bir şekilde sizlere sunulur. Buna ek olarak oturma odası takımı kampanyaları dışında sizlere avantaj sağlayan bir özellik daha bulunur. Ürünlere yapılan müşteri yorumları sayesinde güvenli alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamak ve doğru tercihler yapmak için deneyimli müşteriler tarafından verilen tavsiyeleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Çok amaçlı oturma grupları arasında yaşadığınız kararsızlıkları giderebilen, ürün özelliklerini ve işlevselliğini sizlere gösteren yorumlar sayesinde doğru bir model tercih edebilirsiniz. Vakitten tasarruf ederek hızlı bir şekilde alışverişlerinizi tamamlamanızı sağlayan bu özellik aynı zamanda marka ve ürün kalitesini de almadan önce öğrenmenizi sağlar. Bütçe dostu oturma odası takımları fiyatları ve kolaylık sağlayan ürün yorumları için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz.

Oturma Odası Takımları Koltuk Renk Seçenekleri Nelerdir?

Her insanın zevkleri ve tercihleri farklılık gösterir. Bu nedenle kaliteli markalar da birbirinden şık tasarımları için farklı renk seçenekleri sunar. Oturma odası takımı gri, siyah, beyaz, vizon, sarı, mavi, mor, kırmızı ve daha birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Fark yaratan yeşil oturma odası takımları ve desenli tasarımlar da sık olarak kullanılır.

Oturma Odası Takımları Markaları Nelerdir?

Seçkin markalar insan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla oldukça kaliteli, dayanıklı ve kullanışlı tasarımlar sunar. Oturma odası takımları Kelebek, İstikbal, Bellona, Enza Home, Evimo, Dekorbizden, Bengi, Doğtaş, Bofigo, NTConcept, Eymense ve onlarca farklı marka tarafından sizlere sunulur. Her biri birbirinden kaliteli olan markaların sağladığı avantajlardan faydalanmak için ürün çeşitlerine göz atmanız yeterlidir.

Oturma Odası Takımları Koltuk Çeşitleri Nelerdir?

Oturma odası nedir sorusuna insanların konfor alanı cevabı verilebilir. Sevdiklerinizle vakit geçirirken veya yalnızca dinlenirken bulunduğunuz oturma odalarında ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Koltuk takımlarında görülen çeşitlilik arasında kanepe, çekyat, köşe koltuk takımı, sofa ve çoklu koltuklar yer alır. Üstelik modellere uygun oturma odası örtü takımları da tercih edebileceğiniz çeşitler arasındadır. Hijyen sağlayan, farklılık sunan örtüler ve birbirinden kullanışlı koltuk çeşitleri arasından tercihlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Oturma Odası Takımları Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Uzun süre kullanmak üzere alabileceğiniz bu ürünler arasında sunulan çeşitlilik sizleri kararsız bırakabilir. Bu sebeple tercihlerinizi yaparken öncelikle ihtiyacınıza ardından da ortama uygunluğuna bakabilirsiniz. Ebat, materyal ve kapasite olarak uygun oturma odası takımlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Zevkinize, ihtiyacınıza, bütçenize uygun oturma odası takımları ve fiyatları arasından seçiminizi yaparak dilediğinizi alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/3
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Oturma Odası Takımları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Oturma Odası
Oturma Odası
Kanepe ve Koltuklar
Kanepe ve Koltuklar
TV Sehpaları / Üniteleri
TV Sehpaları / Üniteleri
Sehpalar
Sehpalar
Puf / Minderler
Puf / Minderler
Gazetelikler
Gazetelikler
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?