Misafirlerin ağırlandığı, sohbet ve film keyiflerinin vazgeçilmez mekanı oturma odalarını güzelleştirecek oturma odası takımı ürünleri kategoride kullanıcıları bekliyor. Oturma odasında olması beklenen, dekorasyona stil katacak tüm parçalar bir arada bulunuyor. Gazetelik, minder, koltuk ve sehpaların yer aldığı alt başlıklar arasında puf ve kanepe ürünleri de kendine yer buluyor. Öğrenci evinden stüdyo dairelere ya da geniş evlere kadar birçok ev tipine uygun çeşitli alternatifler, her ihtiyaca cevap verebiliyor.

Oturma Odası Takımı Fiyatları

Her bütçeye uygun seçenekler bulunduran oturma odası takımı fiyatları da yüz güldürüyor. Özel tasarım ürünler, daha yüksek fiyatlarla sunulurken, hazır tasarımlar ise biraz daha uygun fiyatlarla etiketleniyor. Minder ve koltukların kumaş materyalleri, mobilyaların hangi ağaçtan yapıldığı bilgileri de fiyat değişikliğine neden olurken, puf ve kanepelerin iç dolgusunun hangi malzemeden yapıldığı da fiyat belirleyebiliyor. Kuş tüyü dolgular, organik olduğu için daha yüksek fiyatlarla alıcı bulurken; sünger, elyaf ve köpükler, görece daha makul fiyatlarla kullanıcılarla buluşabiliyor.

Koltukların açılabilmesi, sehpaların çekmece bulundurması veya minderlerin katlanması gibi işlevsel detaylar, ürün fiyatlarını etkilerken, mobilyaların demonte olup olmaması da fiyatları değiştiriyor. Farklı garanti süreleri ve kapsamları bulunan ürünlerin fiyatları da farklılık gösterebiliyor. Ahşap mobilyaların materyalleri, desenli kumaşların türü, baskının kalitesi, dikiş işçiliği gibi seçim sırasında pek de dikkat edilmeyen detaylar, fiyat için kıstas oluşturuyor. Kullanıcıların seçim yaparken tüm bu maddelere dikkat ederek karşılaştırma yapması öneriliyor. İki veya üç ürün arasında seçimde zorlanıldığı takdirde sitenin karşılaştır butonundan destek alınarak ürün görselleri ve özellikleri kıyaslanabiliyor.

Oturma Odası Takımı Modelleri

Oturma odası takımı modelleri arasında "country" tarzda modeller dikkat çekiyor. Floral desenli, pastel renklerdeki ve bol minderli koltuklar, beyaz veya bej sehpalarla tamamlanırken, yine aynı tarzı tamamlayacak aksesuarlar da oturma odalarının vazgeçilmezi oluyor. Retro tarzdaki oturma odaları için eskitme mobilyalar, "patch" koltuk döşemeleri, gazete desenli tablolar seçilirken oturma odası takımı modelleri istenen tarza uygun detaylarla kullanıcılara sunuluyor.

Modern tasarımdaki evler için cam, pleksi ve metal detaylar göze çarparken oturma odası ürünleri de aynı izleri taşıyor. Örneğin, modern bir oturma odası, deri koltuk, desenli pleksi bir gazetelik, beyaz veya metal sehpalar ile tamamlanabiliyor. Oturma odası takımı modelleri, eğer Amerikan mutfaklı bir ev söz konusu ise mutfak dolaplarına göre de belirlenebiliyor. "Vintage" bir buzdolabının yanına "country" tarzı bir koltuk konulamayacağı gibi birbiri ile uyumlu parçalar seçilerek dekorasyon estetize ediliyor.

Oturma odaları tasarımında duvar boyalarının, aksesuarların; hatta, kapı renklerinin bile mobilyaların kendini göstermesi için doğru seçilmesi gerekiyor. Kalabalık evlerde üçlü kanepe modelleri arasından seçim yapılabilirken, iki veya tek kişilik bölümlerde berjer koltuklar görücüye çıkıyor. Oturma odası takımlarına uygun yemek takımlarının, masa ve sandalye seçimlerinin yapılması da önem arz ediyor. Koltuk takımları seçilirken boyutların dikkatli hesaplanması tavsiye edilerek, oda boyutlarına göre opsiyonların değerlendirilmesi salık veriliyor. Yazlık evler veya bahçeli müstakil dairelerde ferforje mobilyalar da seçilebiliyor. Paslanmaz maddelerden imal edilen ve güneş ışığına dayanıklı olan ferforje oturma takımları da ürünler arasında kendine yer buluyor.

Birden çok ürünü bulunduran setlerin de yer alabildiği kategoride, her eve ve zevke uygun alternatifler göze çarpıyor. Ürün boyutları ve materyal detayları ürün açıklamaları içerisinde yazarken, kullanıcıların bu detayları göz önüne alarak seçim yapması bekleniyor. Oldukça geniş alternatifler arasında yapacağınız detaylı incelemeler ve karşılaştırmalar sonunda ihtiyacınız olan mobilyaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Oturma Odası Takımları

10.978 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Adore
  3. Agm Ahşap
  4. RomanoDizayn
  5. 3A Mobilya
  6. Veys Sehpa
  7. Allmode
  8. Kaliza Home
  9. Evdebiz
  10. Minderim
  11. ASEH
  12. Masifart
  13. Yıldız Mobilya
  14. Yurudesign
  15. Delcatu
  16. Dekorister
  17. Rani
  18. Lorence Home
  19. Sanal Mobilya
  20. BMdekor
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303
BAŞA DÖN