Yan sehpalar, kitabı ve kahveyi alıp keyifli zaman geçirme, koltuğa kıvrılıp sıcak bir şeyler içerken televizyon karşısında uyuklama anlarında kolaylık sunuyor. İçeceğinizi, okuduğunuz kitabı, dergiyi, kumandayı, elinizdeki örgüyü bırakabileceğiniz pratik bir alan yaratıyor. Farklı materyallerden oluşan farklı tasarımlar, genellikle salon ve oturma odalarında kullanılıyor. SKaliteli markaların koleksiyonlarında geniş yer tutan yan sehpa modellerinden ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Yan Sehpa Fiyatları

Yan sehpa fiyatları; ürünün markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan materyal ve aksesuarlara göre farklılık gösteriyor. Her markanın kendi stili doğrultusunda hazırladığı sehpa modelleri, farklı zevklere, farklı kullanım amaçlarına hitap ediyor. Genellikle kalite-fiyat dengesinin gözetildiği ürünler arasında her bütçeye uygun tasarımlara rastlanıyor. Yan sehpanın konforundan yararlanmak, estetik bir tercih yaparak evin dekoru ile uyumunu sağlamak için modeller arasından seçimler yapabilirsiniz. Belirli bir fiyat aralığında ürüne sahip olmak istiyorsanız filtreleme seçeneklerini kullanarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Sehpa modelleri; koltukların kumaşı, ahşap bölümleri ya da aksesuarları ile uyumlu olarak seçiliyor. Böylece evin ya da ofisin dekoruna uygun seçimler gerçekleştiriliyor. İçecek, diz üstü bilgisayar, tablet, telefon, kumanda, kitap, dergi, gazete gibi elde sürekli tutmanın zor olduğu; ancak belirli bir süre yararlanmak istenilen gereçler, sehpa üzerine konularak konfor sağlanıyor. Dar alanlar için ergonomik tasarımlar, yeri en iyi şekilde kullanabilmenize destek oluyor. Genellikle koltuğun dayanak kısımlarına oturtulabilen modeller, oda içinde ayrıca sehpalara geniş bir yer ayırma mecburiyetini ortadan kaldırıyor. Küçük tabure benzeri sandalyeler de hafifliği ile oda içinde istediğiniz yere kolayca taşınabilmelerini sağlıyor.

Yan Sehpa Modelleri

Yan sehpa modelleri, farklı stilleri ile odanızın dekoruna yeni bir hava katıyor. Yüzlerce model arasında evinizin dekoruna uygun olabilecek estetik tasarımların yanında ergonomisi ile de ev içinde özgürce hareket edebilmenizi sağlayacak tasarımlar yer alıyor. Yuvarlak, kare ve üçgen kesimli tabure modeli küçük sehpalar, pastel tonlardaki materyal seçimleri ile dikkat çekiyor. Hem modern hem de her odaya uyum sağlayabilecek türde geniş bir renk skalasına sahip modeller arasından ev ve ofisiniz için tercihte bulunabilirsiniz. Fiskos sehpaları da yıllardır güncelliğini yitirmeyen estetik tasarımları ile salonlarda yerini almaya devam ediyor. Üzerine koyacağınız şık bir vazo ile salonunuzda dekoratif bir köşe oluşturabilirsiniz.

Yan sehpalar, genellikle koltukların yanına yaslanan sehpalar olarak biliniyor; ancak geliştirilen tasarımlar ve markaların koleksiyonlarında sehpalara geniş yer verilmesi sayesinde birçok farklı modeli de yan sehpa çeşitleri arasında görebilirsiniz. Koltuk yanına yaslanan modeller, birkaç katlı olmaları ile dekoratif süs eşyalarına da alan açabilmeyi sağlıyor. Vazo ya da küçük biblolarınızı üzerine koyabilirsiniz. Dilerseniz yakın zamanda okumayı planladığınız birkaç kitap ve dergi için de üzerinde yer bulabileceğiniz koltuk yanı sehpalar, ihtiyacınız olan her şeyi bir kol boyu uzağınızda bulundurabilmeniz için tasarlanıyor. Evlerdeki yaşam alanlarında işleri kolaylaştıran kullanışlı seçenekler oluyor.

Saksılık olarak adlandırılan yan sehpa modelleri de iki katlı tasarımları ile işlevsel bir kullanım alanı yaratıyor. Üst bölümü günlük kullanım için boş bırakılırken alt bölüme saksılarınızı koyabilir ya da iki katı da çiçeklerinize ayırarak pencere kenarında durmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece odanızın bir köşesinde renkli çiçeklerden oluşan dekoratif bir mobilyaya sahip olabilirsiniz. Modern sehpaların yanında eskitilmiş, cam, ahşap gibi malzemelerden oymalı ayaklara sahip gösterişli tasarımlara da yer veriliyor. Birçok sehpa modeli görebileceğiniz koleksiyonlar arasında karar vermeniz gereken; minimalist, modern, rustik, sportif, işlevsel gibi stiller arasından hangisine ihtiyacınız olduğudur. Sayısız seçenekler arasından zevkinize ve evinize en uygun modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yan Sehpa Fiyatları

3.379 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Yükseklik A-Z
 3. Renk A-Z
 4. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Yan Sehpalar
  2. RomanoDizayn Yan Sehpalar
  3. Maksa Mimarlık Yan Sehpalar
  4. Lita Concept Yan Sehpalar
  5. Kaliza Home Yan Sehpalar
  6. Evka Yan Sehpalar
  7. Olunca Yan Sehpalar
  8. Mobitell Yan Sehpalar
  9. Nett Mobilya Yan Sehpalar
  10. Enza Home Yan Sehpalar
  11. Marlin Home Design Yan Sehpalar
  12. Hitit Dekorasyon Yan Sehpalar
  13. Togo Style Yan Sehpalar
  14. Özer Çelik Yan Sehpalar
  15. Mobilya Baba Yan Sehpalar
  16. Artvani Yan Sehpalar
  17. Desa Mobilya Yan Sehpalar
  18. Pasific Home Yan Sehpalar
  19. Star Yan Sehpalar
  20. Püff Konsept Yan Sehpalar
 5. Ev ve Yaşam Trendleri
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Güncel Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021332/18021616
Başa dön