Evye Fiyatları

Mutfakta kullanımı rahat bir alan oluşturmak bu ortamda geçirilen zamanın verimli olmasını sağlar. Mutfakta oldukça sık kullanılan bu alanlardan biri de tezgahtır. Kullanışlı ve rahat bir tezgah kullanıcıları her anlamda memnun eder. Günlük yaşamda yemek yaparken, bulaşık yıkarken sıklıkla vakit geçirilen alanlardan biri olan mutfak eviye modelleri ile daha kullanışlı bir hale getirilebilir. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen bu ürün mutfakta suyla uzun süre temas eden alanlardan biridir. Bu ürünün devamlı kuru kalması kullanım açısından mümkün değildir. Bu yüzden kaliteli malzemelerden üretilen çeşitleri suya ve nemli kalmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Ömür boyu kullanıma imkan tanıyan ürün çeşitlerinde aşınma ve yıpranma gibi durumlar gözlenmez. Estetik görünümü ve kullanım özellikleri açısından oldukça kullanışlı olan bu ürünü tezgahınızın modeline göre tercih edebilirsiniz. Uygun boyut ve modele sahip ürün seçeneği ile uzun yıllar rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen bu ürünün dayanıklı ve sağlam bir malzeme olarak bilinen granitten üretilen modelleri de mevcuttur. Zevkinize uygun olacak şekilde dilediğiniz modeli seçerek mutfağınıza estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Tezgah altı eviye modellerini mutfağınızın tarzıyla uyumlu renk ve formda tercih ederek bütünlük oluşturabilirsiniz. Ürün çeşitleri tezgah üzerinde belirlenen bölgeye kolayca monte edilir. Tercih ettiğiniz ürün modeli tezgah üzerinde monte edilecek alanın ölçüleriyle uyumlu olmalıdır. Bu sayede rahatlıkla ürünü boşluğa yerleştirerek montajını yapabilirsiniz. Tezgahın alt kısmından yapılan montaj işlemiyle kullanılmaya başlanabilen bu ürün çeşidi oldukça pratiktir. Tezgah üzerinde bulunan su birikintisinin direk olarak lavaboya akıtılmasını sağlayan bu ürün sayesinde mutfakta zahmetsiz bir temizlik yapabilirsiniz. Farklı görünümü ve avantajları ile sizlerin beğenisine sunulan tezgah üstü eviye modelleri lavabonun tezgahın üstünden yerleştirilmesi ile kullanıma hazır hale gelir. Günümüzde kullanımı oldukça artan bu ürün çeşidi sayesinde musluktan sıçrayan sular tezgah üzerinde birikmeden silinebilir. Böylece suyu tutan kenar yapısı ile ekstra avantaj sağlayan bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli markaların uygun kalınlıkta dayanıklı malzeme kullanarak ürettiği bu ürün çeşidini severek kullanabilirsiniz.

Kullanışlı Eviye Modelleri

İnce işçilikle hazırlanan birbirinden avantajlı modellerin yer aldığı bu ürün çeşidi mutfakta inanılmaz kolaylık sağlar. Tezgahın kullanım alanında rahatlık sağlayan bu ürünleri mutfak dekoruna uygun bulabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak türden özelliklere sahip olan eviye modelleri farklı mutfak tiplerine uygulanabilir. Tezgah ölçüsüyle orantılı bir şekilde tasarlanan ürün çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mutfakta bulaşık yıkamak oldukça zahmetli ve yorucu işlemlerden biridir. Tezgah üzerinde bulaşıkların toplanmasını sağlayan bu ürün işlerin kolayca bitmesine yardımcı olur. Geniş lavabo avantajı ile büyük tencere, tava gibi ürünlerin kolayca yıkanmasını sağlar. Geniş bir alan oluşturarak hareket etmenizi kolaylaştıran bu ürünün modellerinden bazıları şunlardır:

 • Granit eviye modelleri sağlam ve dayanıklı taş malzemeden üretilir. Üretim aşamasında yapılan işlemlerden dolayı oldukça kaliteli bir ürün olan bu model sıklıkla tercih edilir.
 • Bu ürün çeşidinde zamanla kullanıma bağlı olarak çatlama veya aşınma görülmez. Ayrıca bu ürün çizilmeye veya yüksek sıcaklığa karşı dayanıklıdır.
 • Doğal taş dokusunun farklı desenlerinden oluşan bu ürünü mutfak dolaplarına ve aksesuarlara uygun tonlarda tercih edebilirsiniz.
 • Kireç, pas gibi istenmeyen durumları oluşturmayan bu modelin temizliği ve bakımı oldukça kolaydır.
 • Suyun lavaboda toplanacak şekilde yönlendirilerek tezgah üstünde birikmesine engel olan ürün çeşitleri mutfak işlerinin kısa sürede tamamlanmasını sağlar.
 • Mutfakta tercih ettiğiniz tarza uyum sağlayan modellerin seçilmesi uzun vakit geçirdiğiniz bu ortamın güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar.
 • Ayrıca açık renklerde tercih edeceğiniz ürün modelleri ferah bir görünüm sunar.
 • Beyaz eviye modelleri bu konuda beklentinizi karşılar. Renginin avantajı sayesinde tezgahın görünümüne derinlik kazanır.
 • Geniş ve aydınlık bir alan oluşturan bu ürün çeşidi yaptığınız temizliğin görünmesini sağlayan beyaz rengiyle dikkat çeker.
 • Her renk dolap ve tezgah ile uyum sağlayan bu ürünü beyaz veya metal renkte muslukla kullanabilirsiniz.
 • Tezgah büyüklüğüne göre seçeneğiniz bu ürünler derinlikleriyle de kullanışlıdır.
 • Derin ve geniş bir alan sunarak yıkanacak malzemelerin rahatlıkla yıkanmasını sağlar.
 • Ayrıca bu derinlik sayesinde suyun etrafa sıçramasına engel olur.
 • Estetik açıdan mükemmel bir görüntü sunan köşe eviye modelleri tezgah köşelerinin değerlendirilmesini sağlar. Bazı modelleri çift gözlü olan bu ürün çeşidi tezgah üzerinde alandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Bu model genelde L şeklinde tasarlanan tezgahlar için uygundur. Farklı bir stil oluşturarak mutfağın atmosferini değiştiren bu ürün büyük beğeni toplar.
 • Mutfağın boyutlarını göz önünde bulundurarak renk seçimi yapabileceğiniz bu ürünler mükemmel bir uyum yakalar. Küçük ve orta boyutlu mutfaklar için açık renkli modeller geniş bir görünüm sunar.
 • Büyük mutfaklarda her renk ürün rahatlıkla tercih edilebilir.
 • Tek gözlü eviye modellerinin yanı sıra çift gözlü modeller kullanım alanını genişletir.
 • Modern bir görünüme sahip olan bu ürün çeşidi ile mutfağın atmosferini yenileyebilirsiniz. Özellikle geniş bir tezgah bulunan mutfaklarda kullanmaya uygun olan çift gözlü modeller aynı anda iki işin yapılmasına imkan tanır.
 • Bu ürün seçeneği ile bir tarafta yıkama yaparken diğer tarafta durulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan tasarruf edebilirsiniz.
 • Bu ürün çeşitleri arasından doğru bir tercih yaparak tezgahın kullanım alanını genişletebilirsiniz.
Modeline Göre Eviye Avantajları

Farklı dizaynlara sahip mutfaklarda ortama uyum sağlayan ürünler kullanılır. Bu ürünler için seçim yaparken kullanışlı ve rahat olması göz önünde bulundurulur. Ayrıca temizlik ve bakım işlemleri pratik olan ürünler herkes tarafından tercih edilir. Mutfağın etkileyici bir görünüme kavuşmasını sağlayan eviye modelleri birbirinden avantajlı fırsatlar sunar. Ürünün tezgahla mükemmel uyumu sayesinde şık ve gösterişli bir ortam elde edebilirsiniz. Bu ürün kaliteli ve oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Ürün modelleri kaliteli markalar tarafından özenle hazırlanır. Tasarlanan her model farklı mutfaklara uyum sağlayacak özelliklere sahiptir. Bu ürün çeşidi kullanılan malzemeye göre farklı fırsatlar sunar. Krom eviye modelleri tezgah üzerinde klasik bir görünüm oluşturur. Bu ürün paslanmaz olması ve rahat temizlenebilmesi açısından oldukça kullanışlıdır. Ürünün aşınmaya karşı dirençli olmasının yanı sıra yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır. Bu sayede üzerine sıcak tencere, tava, demlik gibi eşyaları koyabilirsiniz. Kromun sağladığı avantajlardan biri ise pürüzsüz olmasıdır. Parlak ve eşsiz bir görünüm sunan bu ürün mutfağın sahip olması gereken hijyenik atmosferi yansıtır. Aşınmaya karşı dirençli olan ürünleri kimyasal temizleyicilerle istediğiniz gibi temizleyebilirsiniz. Her kullanımdan sonra kuru bir bezle tezgah üzerinde kalan kısımları kurulayarak ürün üzerinde su lekesi kalmasına engel olabilirsiniz. Ürün leke tutmayan özelliği sayesinde kolaylıkla temizlenir. Uzun süre vakit geçirdiğiniz ortamlardan biri olan mutfağın temiz ve güzel görünümlü bir yer olmasını sağlayan bu ürünün sağladığı avantajlardan faydalanmak için ihtiyacınız olan modeli belirleyebilirsiniz. Ürünün tezgahın altından monte edilen modelleri fazla yer kaplamaz ve küçük tezgahlı mutfaklar için uygundur. Alt kısmı tezgah altında bulunan dolap tarafından desteklenen bu modeller sahip olduğu derinlik sayesinde büyük mutfak malzemelerinin yıkanması için kolaylık sağlar. Eviye lavabo kullanımını kolaylaştıran modelleriyle dikkat çeker. Lavabonun rahatça kullanılması ve uygun ölçülerde olması özellikle bulaşık yıkarken önem kazanır. Pratik ve konforlu bir ortama sahip olmak için beklentinizi karşılayacağını düşündüğünüz ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Tezgahta boş alan bırakmak isteyenlerin tercih edeceği köşeye uyumlu modeller genelde L tezgahlara uyumludur. Bu ürün sayesinde hem boş kalan tezgah köşesini değerlendirebilir, hem de doğrama, kesme veya küçük mutfak aletlerini yerleştirmek için gerekli alanı sağlayabilirsiniz.

Eviye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfağınız için doğru seçimler yaparak ihtiyacınız olan konforu elde edebilirsiniz. Bu ürünün seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar bulunur. Temel olarak ürünün kullanıldığı alana uygun olması gerekir. Eviye ölçüleri tezgah boyutlarıyla orantılı olacak şekilde tercih edilerek yüksek bir verim sağlanabilir. Tezgaha göre büyük veya küçük kalan modeller yeterli konforu sağlamaz. Ürün bulaşık yıkamanın yanı sıra sebze, meyve gibi gıda ürünlerinin hijyenini sağlarken de kullanışlı modellere sahiptir. Mutfağın ve tezgahın genişliğine göre kullanılabilen çift gözlü ürün seçenekleri iki farklı alan sunar. İsteğe bağlı olarak bu alanlardan birini yalnızca gıda ürünlerini yıkamak için kullanabilirsiniz. Yapılan işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanarak zamandan tasarruf edilmesini sağlayan ürün çeşitleri mutfağın dokusuna ve genel atmosferine uyum sağlamalıdır. Bu yüzden krom, metal, taş gibi farklı üretim malzemelerinden hazırlanan ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünü tezgah üzerinde kullandığınız sabunluk gibi eşyalarla veya aksesuarlarla uyumlu olacak şekilde seçerek inanılmaz bir görüntü yakalayabilirsiniz. Eviye nereden alınır sorusu merak edilen konulardan biridir. Bu konuda öne çıkan ürünü kaliteli ve ihtiyacınıza yönelik özelliklerle üreten markalardır. Bu markaların birbirinden avantajlı ürünlerine göz atarak dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Şık ve gösterişli tasarımlardan oluşan modellerle hayal ettiğiniz mutfağı oluşturabilirsiniz. Ayrıca ürün çeşitleri sayesinde bu ortamda geçirdiğiniz zamanı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Şık ve Modern Tasarımlarıyla Eviye

Her zevke ve tarza hitap eden ürün seçeneklerinin bulunduğu bu grupta aynı zamanda beklentiyi karşılayan modeller mevcuttur. Kullanıma bağlı olarak herhangi bir yıpranma, çatlama veya aşınma görülmeyen ürün çeşitleri herkes tarafından beğenilir. Eviye çeşitleri modern görünümü ile mutfağa yeni bir soluk kazandırır. Ayrıca ortamda bulunan her detayla ayrı bir uyum yakalayarak görsel açıdan avantaj sunar. Ürün modelleri tasarlanırken kullanışlı olması ön planda tutulur. Böylece yapılan tüm işlemler hızlı ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanır. Tezgahın başında uzun süre yapılan işlemler sırasında ayakta kalınır. Bu zaman içinde yorgunluğa veya farklı sorunlara neden olur. Bulaşık yıkarken geçirilen zamanı azaltarak istenmeyen durumları ortadan kaldıran ürün seçenekleri her yönden avantaj sağlar. Günümüzde sıklıkla tercih edilen yuvarlak eviye modelleri estetik bir görünüme sahiptir. Alttan monte edilebilen bu ürün çeşidi köşelerinin olmaması sayesinde yıkanan eşyaların lavaboya girmesini kolaylaştırır. Bu formuyla hem görünüm hem de kullanım açısından beğenilen ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her türlü tezgah modeline uyum sağlayan bu seçenek farklı ölçülerde ve derinliklerde olabilir. Bunun için gerekli olan ölçüleri belirleyerek aradığınız ürüne sahip olabilirsiniz. Ürüne uygun çap ölçüsüne sahip tezgah boşluğu bulunan mutfaklarda kullanılan bu model krom, granit gibi malzemelerden oluşur. Ayrıca farklı renk özelliklerine sahip olan modeller tezgah ve mutfak dolaplarına uyumlu olacak şekilde kullanılabilir.

Mutfağınıza Uygun Eviye Seçenekleri

Mutfakta olmazsa olmaz ürünlerden biri olan eviye çeşitleri arasından seçim yapmak alanın yapısı ve özellikleriyle paralel olmalıdır. Birbiriyle uyumlu görünen eşyalar ortamın samimi ve kullanışlı olmasını sağlar. Zevkinize uygun renk ve modelleri seçeceğiniz bu ortam için eviye markaları inanılmaz ürünler üretir. Bu ürünler kullanım açısından avantajlı olduğu gibi eşsiz bir görünüm sunar. Hijyenik olması gereken bu ürünün sıklıkla temizlenmesi gerekir. Kullanım sıklığına göre değişen bu durum ürün çeşitleri sayesinde pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Nemli bir bez yardımıyla kısa süre içinde temizlenen ürün seçenekleri için güçlü kimyasal temizleyiciler kullanmanıza gerek olmaz. Ürünün çevresinin kuru kalmasını sağlayarak daha hijyenik ve rahat bir ortam elde edebilirsiniz. Bu ürün üretilen malzemenin dışında monte edilme şekline göre farklılık gösterir. Üstten monte edilen ürün modellerinde yan tarafında aynı malzeme kullanılarak tasarlanan bir kısım bulundurur. Bu kısım yıkanacak eşyaların orada toplanması için kullanılabilir. Ayrıca tezgahtan az bir miktar yüksek olması sayesinde ürün üzerinde biriken suyun tezgaha akmasına engel olabilirsiniz. Tezgaha sıfır modeller ise kenarda biriken suyun lavaboda birikmesini sağlar. Bu ürün tezgaha asılarak veya alttan desteklenerek monte edilebilir. İstediğiniz tarzda tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri farklı avantajlarla karşınıza çıkar. Uzun yıllar kullanımda bile parlaklığını ve pürüzsüz yüzeyini kaybetmeyen paslanmaz çelik eviye modellerini mutfağınızla uyumlu olacak şekilde seçebilirsiniz.

Bütçenize Uyan Eviye Fiyatları

Tüm özellikleriyle vazgeçilmez fırsatlar ve avantajlar sunan eviye fiyat konusunda da kullanıcıları memnun eder. Ürün fiyatları herkesin bütçesine uygun olacak şekilde belirlenir. Fiyatlar belirlenirken ürünün markası, üretim malzemesi, boyutu ve özellikleri göz önünde bulundurulur. İhtiyacınıza uygun olan ürün modelini belirledikten sonra basit bir montaj işlemi ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün tek gözlü veya çift gözlü olması sayesinde farklı işlemler için kullanılabilir. Kullanım şekline ve yoğunluğuna göre üretilen modellerden mutfağınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Böylece çok sayıda işi kısa bir süre içinde bitirebilirsiniz. Zamandan ve alandan tasarruf etmeye imkan tanıyan ürün modellerini tezgah üzerinde doğru bir şekilde konumlandırarak pratik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Küçük tezgaha sahip olan mutfaklarda açık renkli modellerin kullanışlı olmasının yanı sıra ürünün ortada olması kullanımı rahatlatır. Bu şekilde iki taraftan da kolaylıkla ulaşılan ürün zahmetsiz işlerin zahmetsizce devam etmesine yardımcı olur. Bu durumda eviye ne demek sorusu pratik bir şekilde bulaşıkların yıkanmasını sağlayan ve tezgaha monte edilen modern görünümlü bir ürün olarak açıklanabilir. Ürünün doğal taşlardan üretilen modelleri kendi görüntüsünü korur. Özel desenlere ve renklere sahip olan bu modeller estetik açıdan şık bir görünüm oluşturur. Leke tutmayan bu ürün çeşitleri temiz bir bez yardımıyla tüm izlerden arındırılabilir. Birbirinden kullanışlı ve avantajlı özelliklerle sizlere sunulan bu ürünün farklı modellerine Hepsiburada üzerinden ulaşabilir, inanılmaz fiyat fırsatlarıyla satın alabilirsiniz.

Eviye Ne İçin Kullanılır?

Kullanışlı olmasının dışında harika bir dekoratif görüntü oluşturan bu ürün bulaşıkların yıkanmasında veya sebze meyve gibi yiyeceklerin temizlenmesinde kullanılır. Ürün tezgaha monte edildikten sonra sorunsuz bir şekilde ömür boyu kullanılabilir.

Eviye Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Bu ürünün seçiminde tezgah ve boyutuna dikkat etmeniz gerekir. Sade bir mutfakta tercih edilebilen eviye renkleri ortamı cazip bir hale getirir. Model olarak zevkinize uygun olan modeli istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tezgah ölçülerini baz alarak belirleyeceğiniz modelleri zevkinize göre tercih yapabilirsiniz.

Eviye Hangi Malzemeden Üretilir?

Bu ürün oldukça sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Krom, çelik, granit gibi farklı özelliklere sahip olan ürünler kullanılarak geliştirilen ürünler aşınma ve çizilme gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Bu sayede özgürce kullanıma uygundur. Mutfak dekorunun yapısına göre evye çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evye Fiyatları

2565 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 2565 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?