Sabunluk Fiyatları

İnsan yaşamının sürdüğü her ortamda hijyen kurallarına dikkat edilir. Ev ya da yazlık gibi özel alanlarda ofis, otel, spor salonu ya da umumi tuvalet gibi kamu alanlarında kullanılan temel hijyen malzemesi ise sabundur. Daha sağlıklı kullanılabilmeleri için sabunların da hijyenik şekilde kullanılabilmeleri gerekir. Bu anlamda en önemli görevi ise sabunluklar üstlenir. 

Kişisel temizliğin vazgeçilmez unsurlarından olan sabunlar kokularına, renklerine ya da hijyen özelliklerine göre farklı çeşitlerde bulunabilirken, aynı doğrultuda sabunluklar da çeşitli renk ve boyutta satışa sunulabilmektedir. Ürünlerin katı sabunluk, sıvı sabunluk, ev tipi, restoran tipi, sensörlü, dispenseri, basmalı ve benzeri çok sayıda modeli bulunabilir.

Profesyonel Tip Sabunluklar 

Yoğun insan trafiğinin yaşandığı restoranlar, iş merkezleri, fabrikalar, büyük dükkanlar, alışveriş merkezleri, zincir kafeteryalar, spor merkezleri ve daha birçok iş yeri sıvı sabun kullanımını uygun görüyor. Bu sıvı sabunlar için de farklı boyutta hazneleri olan sabunlukları tercih ediyor. Büyük alanlarda ve çok sayıda kişinin kullanımında olan lavabolarda çoğunlukla duvara monte edilen sabunluklara rastlanıyor. Sensörlü ya da basmalı olan bu modeller oldukça kullanışlı olabiliyor. Likit akışının da kullanıcı tarafından ayarlandığı bu ürünlerin plastik olanları en sık kullanılanlar arasında yer alıyor. Daha üst segment profile hitap eden yerlerde ise çelik sabunluk kullanımı tercih ediliyor. Sensörlü olan modeller pille çalıştığından, işlevsellikleri açısından kaliteli ürünlere yönelmek daha avantajlı oluyor. Basmalı olan ürünlerde de bilinirliği ve güvenilirliği olan markalara ait modeller hem kullanım açısından daha rahat hem de kolay bozulmuyor. Hazne büyüklüğü farklı olan ürünler seçilirken, kullanan kişi sayısını öngörmek önemli olabiliyor. Alışveriş merkezlerinin en büyük ebatlara sahip modelleri seçmeleri herkes için daha avantajlı görülebiliyor. Öte yandan sadece çalışanların kullanımında olan küçük şirketler için ufak boy sıvı sabunluklar yeterli oluyor. Profesyonel kullanım için satın alınan sabunluk çeşitlerinin fonksiyonel özellikleri ve kolay temizlenebilir oluşları da tercih edilmelerindeki en önemli etkenler arasında yer alıyor.

Ev Tipi Sabunluklarda Dekoratif Detaylar 

Evlerde kullanılan sabunluklar hem tuvalet hem banyo hem de mutfak için ayrı ayrı gerekli oluyor. Burada ürün seçimleri genellikle dekoratif amaç taşıdığından ürünlerin görselliği önem kazanıyor. Markaların ürün seçkisinde evlerde kullanıma uygun çok sayıda şık tasarım yer alıyor. Farklı materyallerden tasarlanmış ürünlerin değişik modelleri ve çok sayıda renk seçenekleri bulunuyor. Seramik, porselen, tahta ve kaliteli plastikten üretilen ürünler evlerde tercih edilen tasarımlar arasında. Mutfak ve banyolar için çoğunlukla farklı ürünler seçiliyor. Katı sabunlar için tasarlanan sabunlukların genellikle tabak ya da çanak şeklinde olduğu görülüyor. Sıvı sabunluklar deterjan ve şampuan için de kullanılıyor. Evlerin banyosunda kullanılan ürünlerin köşeli, yuvarlak, kabartmalı, desenli ve benzeri çok sayıda alternatifi mevcut. Bu ürünlerde de modellere ve tasarım özelliklerine göre oldukça farklı fiyat aralıkları görülüyor. 

Her Bütçeye Uygun Sabunluk Fiyatları

Sabunluk modellerinin gençler ve çocuklar için tasarlanan özel tasarımları da markaların ürün gamında yer alıyor. Desenli, baskılı, çok renkli ürünlerle çocuklar hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de bu arada kişisel temizlik alışkanlıklarına katkı sağlanıyor. Sabunluk ürünleri kişilerin hem kendilerine hem de sevdiklerine hediye olarak satın almayı sevdikleri ürünler arasında yer alıyor. Yeni taşınan kişilere ev hediyesi olarak alabileceğiniz sabunluklar bulundukları ortama farklı bir hava katabiliyor. 

Sabunluk fiyatları; ürünlerin modellerine, kullanılan materyallere, boyutlarına ve diğer ayırıcı özelliklerine göre farklı aralıklarda seyrediyor. Hem kişisel ve toplumsal alanlarda tuvalet ve banyolarda olmazsa olmaz ürünlerden olan sabunluk modellerine daima ihtiyaç duyuluyor. Siz de  Hepsiburada.com aracılığıyla sabunluk modellerine ve fiyatlarına ulaşabilir, beğendiğiniz ve hem özellik hem fiyat yönünden size uygun olanlar arasından seçim yapabilirsiniz. 


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Sabunluk Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 5745 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021925/18021936