Sabunluk Fiyatları

Hijyenin birincil kaygı haline geldiği günümüzde, hem katı hem de sıvı sabunları steril halde muhafaza edebilmek için dekoratif çözüm arayışları günden güne ivme kazanmaktadır. Özellikle ortak yaşam alanlarında dezenfeksiyon kriterlerinin artmasıyla sensörlü, fotoselli, otomatik, mıknatıslı, pilli sabunluk çeşitlerinin popülaritesi de hızla yükselmektedir. Ev içi özel kullanımda, diş macunu ve diş fırçası bölmesi ile tek parça ya da takım halinde gelen geleneksel ve şık sabunluk seti yaygın kullanımını korusa da, seçenek yoğunluğu zaman zaman tercih sürecini zorlaştırabilir. Alternatifleri değerlendirirken göz önüne almanız gereken bazı kriterler mevcuttur. Ev tipi kullanım için sabunluk, tekli ya da set halinde tercih edilebilir. Yalnızca aile bireyleri tarafından kullanılan sabunluklar için özel bir hijyen önlemine gerek olmayacaktır. Öte yandan alışveriş merkezi, hastane, otel, ofis, çalışma tesisi gibi kalabalık alanlarda steril bir ortam için, günlük kullanım yoğunluğunu karşılayabilecek sağlamlıkta ve uzun süre dayanacak geniş iç hacme sahip seçeneklere yönelmek, verimli sonuç almanızı sağlar. Dikkat edilmesi gereken unsurlardan bazıları; günlük ortalama sabun kullanım miktarını karşılayan hacim, temassız kullanım imkanı sunan sensör ya da fotosel teknolojisi, yoğun kullanıma dayanabilecek uzun vadeli sağlamlık, elektrikli ve pilli sabunluk için düşük enerji tüketimi olarak sıralanabilir.

Sabunluk Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyaçlara ve kullanım alanına en verimli biçimde hizmet eden ürünü bulabilmeniz adına ürün özelliklerine hakim olmanız faydalı olabilir. Gereksinimlerinizi analiz ettikten sonra tek başına sıvı sabunluk ya da kalıp sabunluk tercih edebilir, ya da ikisini set halinde edinebilirsiniz. Kişisel kullanım için siyah, gold, beyaz, yeşil, turkuaz sabunluk seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek, dezenfeksiyon amaçlı ürünü dekoratif bir unsura dönüştürüp banyonuzu renklendirebilirsiniz. Ürün kategorisinde dilediğiniz renk ve materyalde alternatifler bulabilirsiniz. Ortak kullanımda vakumlu, depolu, elektrikli, vantuzlu, paslanmaz sabunluk tercih etmeniz, sürdürülebilir bir hijyen çözümü olacaktır. Bu tür ürünler genellikle duvar sabunluk olarak tasarlanır, kolay monte edilir ve sabit durduğu için pratik bir kullanım sağlar. Köpük sabunluk ise pek çok restoran ve alışveriş merkezinde karşınıza çıkan sensörlü seçenekler arasında en yaygın kullanıma sahip olanlardan biridir. Endüstriyel ve standart bir görünüme sahip bu profesyonel ürünler, evlerde yerini geleneksel ahşap, bambu, cam, mermer, metal sabunluk çeşitlerine bırakır. Çeşitli renk ve model seçeneklerine sahip olan bu ürünleri tek tek ya da set olarak almak mümkündür. Genellikle sıvı, katı sabunluk takımı olarak beraber tercih edilen çeşitlerin geniş bir kategori skalası vardır. Sabunluk fiyatları üzerindeki değişkenliğe, bahsedilen unsurların tamamı etki etmektedir. İhtiyaç duyduğunuz sabunluğu bulmak için özel gereksinimleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda tercih sürecine yön verebilirsiniz. Böylelikle doğru fonksiyon ve depolama hacmine sahip, zevkinize uygun sabunluğu bulmanız kolaylaşacaktır.

Sabunluk Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Sabunluk çeşitleri ev tipi ve ortak kullanım olarak ikiye ayrılabileceği gibi, mutfak, tuvalet ve banyo kullanımı için de farklı faktörler çerçevesinde kategorize edilebilir. Halka açık mekanlar için temassız kullanıma olanak veren sensörlü ve fotoselli seçenekler uygun olacaktır. Ev kullanımında tercih sürecini belirleyen başlıca kriter olarak dekoratif zevkler öne çıkabilir. Her iki durum için de kapaklı, taşınabilir, ayaklı, basmalı ve aynalı sabunluk çeşitleri mevcuttur. Ev kullanımı için sabunluk modelleri, renk ve materyal çeşitliliği açısından zengin bir ürün yelpazesi sunar. Plastik, seramik, krom, porselen,silikon sabunluk gibi pek çok seçenek arasında zevkinize en uygun olanları inceleyebilirsiniz. Şık ve zarif sabunluklar arasında en sevilenlerden biri kelebek sabunluk olarak öne çıkmaktadır. Çocuk odalarının özel banyolarında da tercih edilebilecek bu renkli alternatif, banyonuza renkli bir dokunuş sağlayacaktır. Çocuklarınızın kullanımına özel mini sabunluk çeşitleri arasından da tercih yapabilirsiniz. Fayans üzerinde iz bırakmayan, tahta üzerinde ise kabarma yapmayan sıvı sabunluk, ev için işlevsel kullanım sunar. Duşakabin sabunluk, duş esnasında kalıp sabun kullanmaktan vazgeçemeyenler için, sabunu hijyen esasları dahilinde muhafaza etmek adına olmazsa olmazlardandır. Bambu materyalinden yana tercih kullanarak banyonuza otantik bir esinti kazandırabilir, kendinizi spa ortamında hissedebilirsiniz. Manyetik sabunluk ise katı sabunun herhangi bir yüzeye temasına engel olarak steril kalmasını sağlar. Lif sabunluk, hem lifinizi hem de sabununuzu bir arada muhafaza edeceğiniz genişlikte bir alan sunar. Küvet sabunluk ise seramik yüzeyde sabunun kaymadan sabit kalmasına yardımcı olur. Banyoda da duvara monte edilen sabunluk kullanmak isterseniz, hem şampuan ve duş jellerini hem de sabun ve lifleri organize edebileceğiniz metal korumalı ve kaymaz yüzeye sahip seçeneklere göz atabilirsiniz. Katı sabunun duş esnasında kaymasına engel olan bu ürün kullanım kolaylığı sağlar ve sabunun steril kalmasına yardımcı olur.

Şık ve Sağlam Sabunluk Modelleri

Gün içinde defalarca kullandığımız sabunluğun, sağlamlığı kadar göze hitap etmesi de önemlidir. Tel, taş, pirinç, akrilik, alüminyum, polyester gibi sabunluk çeşitleri her zevke hitap eden alternatifleriyle tercih edilen seçeneklerdir. Cam sabunluk da hem mutfak, hem de banyo kullanımına uygun sağlıklı seçenekler arasındadır. Mutfak için aynı zamanda deterjan da doldurabileceğiniz ikili sabunluk modellerini tercih edebilirsiniz. Bulaşık süngeri bölmesi olan seçenekler, mutfak tezgahı üzerinde az yer kaplamasıyla ekstra avantaj sağlayacaktır. Sağlam yapısıyla ve şık görünümüyle akrilik, mutfağın yoğun kullanımında tavsiye edilen seçeneklerden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Sabunluk takımı, mutfak havlusu asabileceğiniz aparatla gelen seçeneklere de sahiptir. Halka açık alanlarda sensörlü seçenekler yaygın olarak tercih edilir. Genelde duvara monte edilen bu sabunluk çeşidinin elektrikli ya da pille çalışan seçenekleri mevcuttur. Sağlam yapıda olan bu tür modellerin duvarda sabit kalması da yoğun kullanımda düşme, kaybolma gibi risklerin önüne geçen bir unsurdur. Yüksek kapasiteli deposu olan sabunluklar, yoğun olarak el yıkanan alanlarda daha kullanışlı olacaktır. Bu tür sabunluklara isteğe göre dezenfektan da doldurulabilir. Steril bir kullanım açısından oldukça verimli olan sensörlü, fotoselli sabunluk, pek çok hastane, alışveriş merkezi, otel ve okulun tercihidir.

Sabunluk Çeşitleri Fiyatları

Sabunluk kullanımı, tekrar doldurulabilir olması sayesinde plastik tüketiminin de önüne geçeceği için tüm avantajlarının yanı sıra aynı zamanda çevre ve bütçe dostu bir çözümdür. Ufak boyutlu ürünler alıp, bittikten sonra ambalajını çöpe atmak hem bütçenize zarar verecek hem de doğadaki plastik miktarını arttıracaktır. Bunun yerine tekrar doldurulabilir sabunluk edinmek ve litrelik sabun satın almak hem fazla atık üretmenize engel olur, hem de harcamalarınızı azaltır. Gereksinimlerinizi belirlerken göz önüne almak isteyeceğiniz kriterleri yanıtladıktan sonra, geniş ürün yelpazesi içinden istediğiniz ürünü seçebilir, çeşitli fiyat seçeneklerine göz atabilirsiniz. Hem mutfak hem de banyoda kullanabilmeniz  için çeşitli dizayn ve fonksiyonlarda sabunluk takımı olarak beğeninize sunulmuş pek çok ürün mevcuttur. Banyo için aynalı ve diş fırçası bölmeli olanların yanı sıra, mutfak için bulaşık süngeri saklayabileceğiniz alan sunan seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Hem sıvı hem de katı sabunu steril şekilde muhafaza etmek için olmazsa olmaz bu ürünlerin pek çok çeşidini inceleyerek dilediğiniz fonksiyon, şekil ve renkte olan sabunlukları hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sabunluk Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Yaci Shop
Jinlin Shop B
Mingjin Shop2
Masoffy 2
Zhuxi Shop C
Primanova
Xiaobaoyu
Three Beans
HaiTun
San Gold
Xhang
Haitn
Xinhang
Selim
Faith
Xhltd
Xinh
Homence
Weichuang
Palex
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 45 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?