Klozet Kapağı Fiyatları

Klozet kapağı çeşitleri ve aksesuarları hijyen ve konfor vadediyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan klozet kapağı ürünleri kullanıcıların yaşamını kolaylaştırması bakımından rağbet görüyor. Ürünlerin işlevleri, ana maddeleri fonksiyonellikleri, boyutları, dayanıklılıkları ve ergonomileri de değişkenlik gösteriyor. Klozet kapakları ve klozet kapağı örtüleri ile birlikte bunların tamamlayıcı ekipmanları da farklı özelliklerle sizlere ulaşıyor. Bunlar arasından dilediğinizi tercih edebilir, tuvalet ve banyo alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Klozet kapağı fiyatları da tüm bu ürünlerin özelliklerine göre farklılaşabiliyor.

Hijyenik Klozet Kapakları

  • Klozet kapakları farklı dayanıklılık, rahatlık ve ebatlarda üretiliyor. Darbelere ve düşmeye dayanıklı modeller güvenliği artırması ile dikkat çekiyor. Kolay kolay çatlamayan ve kırılmayan klozet kapakları uzun süre kullanım vadediyor.
  • Yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de klozet kapakları bulunuyor. Klozete kolaylıkla yerleştirilebilen çocuk klozet kapakları ile hem minikler hem de ebeveynler rahat ediyor.
  • Antibakteriyel özelliğe sahip kapaklar temizlik ve hijyeni önceleyenleri memnun ediyor. Kolay temizlenebilen bu ürünlerin geri dönüşümlü malzemeden imal edilenleri farklı renk ve doku seçenekleri ile sizlere sunuluyor.
  • Klozet kapaklarının daha hijyenik olması adına manuel kullanımlı kapak örtüleri ile sensörlü klozet kapakları üretiliyor. Kişisel kullanımda hijyeni doğrudan artıran bu kapaklar tüm alanın daha temiz olmasına katkı sağlıyor.
  • Duvara sıfır klozetler, klasik asma modeller ve standart klozetlere uyumlu olan kapakların farklı modelleri bulunuyor. Temel olarak vücut ergonomisi göz önüne alınarak geliştirilen klozet kapağı ürünlerine yönelik çeşitli ekipman ve aksesuarlar konforu doğrudan artırıyor.

Yenilikçi Klozet Kapağı Tasarımları

Klozet kapakları kurulumdan kullanıma değin tüm aşamalarında farklı sistemlerden beslenebiliyor. Örneğin aile klozet kapakları özel tak çıkar mekanizması ile vida sökme gerekliliğini ortadan kaldırıyor. Tek bir dokunuşla çıkarılabilen ve kolayca temizlenebilen kapaklar gündelik kullanımda da bakım anlamında da avantaj sağlıyor. Yavaş kapanma sistemine sahip klozet kapakları, kullanım öncesi ve sonrasında sessiz bir alan yaratmanızı sağlıyor. Yavaş kapanan mekanizma ile örneğin gece klozet kullanımı sonrası kapak kapatılırken gürültü oluşmuyor, sessizlik sayesinde kimsenin uykusu bölünmüyor. Mıknatıslı küçük kapak sistemlerinde minik kapak kullanımda olmadığında mıknatıs mekanizması kapağı tutuyor ve pasif kapak kullanıcının sırtına düşmüyor. Küçüklerin ve yetişkinlerin kolayca kullanabileceği çocuk oturaklı klozet kapakları fiyat anlamında da geniş bir yelpaze sunuyor.

Ekstra Hijyen Özellikli Kapak ve Ekipmanlar

Hijyenik klozet kapakları yaşam alanlarından okullara, kafelerden ofislere kadar hemen her yerde kullanılıyor. Klozet sistemlerine montajlanan rulolu kapakların sensörlü ve manuel modelleri bulunuyor. Sensörlü klozet kapaklarını çalıştırmak için herhangi bir buton ya da kol aparatına basmak gerekmezken, manuel klozet kapakları basit bir dokunuşla klozet oturağını özel rulo ile kaplıyor. Kızaklı yapıdaki bu kapaklar kolayca çıkarılıp temizlenebiliyor. Rulolu kapaklar israfı ve gereksiz kullanımı önlüyor. Sensörlü kapaklarda hiçbir temas olmaması ve her kullanımdan sonra yeni örtü ile oturağın kaplanması hijyenin hayli yüksek olmasında etkili oluyor.

Fonksiyonel, Şık ve Konforlu

Klozet oturak mekanizmaları için farklı özelliklerde özel rulolar bulunuyor. Kağıt klozet örtüleri de yine oturakla vücudun doğrudan temasını kesiyor ve hijyeni artıran bir başka klozet ürünü olarak tercih ediliyor. Amortisörlü, mıknatıs mekanizmalı, çocuk adaptörlü, kolay montaj özellikli, tak-çıkar yapılı, sensörlü, çocuk ve yetişkin kullanımlı gibi klozet kapakları farklı tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Parlak beyaz, klasik, süngerli, dolgulu, desenli de dahil pek çok dizayna sahip modelleri üretiliyor. Klozet kapağı fiyatları da ürünlerin bu tür kolay kullanım, kalite, tasarım, fonksiyonellik gibi niteliklerine bağlı olarak farklılık gösteriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Klozet Kapağı Fiyatları

Ahşap
Dekoratif
Plastik
Çocuk Klozet Kapakları
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 1697 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/60000509/18021958