Vitrifiye Fiyatları ve Modelleri

Sabahtan itibaren, gecenin ilerleyen saatlerine dek kullanılan banyo, tuvalet gibi alanların şık ve dekoratif oluşu kişisel zamanlarınızı daha keyifli geçirmenizi sağlıyor. Uyumlu renkler ve kullanım kolaylığı olan ürünler ile vitrifiye modellerine ulaşmak, Hepsiburada.com ile çok daha hızlı oluyor. Vitrifiye fiyatları ve modelleri üzerine karar verirken banyonuzun boyutları ve dekorasyon için ayırdığınız bütçe ön plana çıkıyor.

Özel Tasarım Evyeler Mutfakta Pratik Çözümler

Mutfak ve evye, evin en çok kullanılan yerlerinden birisi olarak öne çıkıyor. Özellikle yeni bir eve taşınırken yeni evye taktırmak isteyenler için çeşitli ebatlarda ve fiyatlarda evyeler bulunuyor. Paslanmaz krom ya da çelik alaşımlı evyelerden granit evyelere kadar birçok model arasından tercih yapmak tamamen beğeninize kalıyor. Tezgâhınız mermer ise mermer altı daire şeklinde evye çeşitlerine bakmanız gerekiyor.

Tezgâhın boyutuna göre evye çeşitleri tercih edilebiliyor. Geniş tezgahlarda iki gözlü evyeler kullanılabiliyor. Bu evyelerin yan tarafından bulunan damlalıklar, yıkanan şeylerden süzülen suların rahatlıkla akmasına yardımcı oluyor. Damlalıklar sayesinde lavabo yanına bulaşık sepeti gibi süzecekler koymanıza gerek kalmıyor. Metal renklerinin yanı sıra beyaz ve siyah renkleri ile evye çeşitlerine göre vitrifiye fiyatları bulunuyor.

Ufak Değişikliklerle Yenilenmiş Hissettirecek Ürünler

Yeni bir eve taşınırken ya da ev içinde dekorasyon değişikliği yaparken ilk değiştirilenler arasında lavabo ve klozetler de oluyor. Bu ürünlerin yenilenmesi, kişiye kendisini yenilenmiş hissettiriyor. Her banyo boyutuna ve klozet yapısına göre uygun modellere ulaşmak mümkün oluyor. Banyoya göre tasarlanan lavabolar arasında, 20 cm’den 100 cm’ye kadar olan boyutlarda lavabolar bulabiliyorsunuz. Lavabolar üzerinde yer alan armatürlerin yerleştirildiği konumlar bile kullanım kolaylığı ön plana alarak düşünülmüş detaylar içeriyor. Bazı lavabolarda armatür yan tarafta yer alıyor. 

Dekorasyon zevkinize ya da tercih ettiğiniz kullanım şekline göre ayaklı, etejerli, tezgah üstü lavaboları seçebilirsiniz. Ayaklı lavabolarda, duvara monte edilebilen yarım ayaklı ya da yerden destek alan bütün ayaklı modellere ulaşmak mümkün oluyor. Bu modeller, lavabo marka ve modeline göre seçilerek lavabonun ayağın üzerine tam oturması sağlanıyor. Oval, yuvarlak ya da dikdörtgen şekilli lavaboların büyüklüğü ve şekli, kullanıcı sayısına göre de hesaplanabiliyor. Ancak ön planda, banyoda nasıl durduğu ve ne kadarlık bir hacim kapladığı önem taşıyor.

Temizlik ve Hijyenin Korunması İçin Tasarlanmış Klozetler

Klozet ve klozet kapağı, en temiz olması gereken yerlerden bir tanesi. Açılıp kapanırken ses çıkarmayan amortisörlü klozet kapakları, çocuk için özel modellerin eklendiği aile klozet kapağı modelleri, ihtiyaca göre satın alınabiliyor. Pisuar ve ara bölmelerinde de çeşitli boyutlar ve modellere ulaşmak mümkün oluyor. Özellikle alışveriş merkezleri gibi çok ziyaretçisi bulunan tuvaletlerde erkekler için hijyen ve kolaylık açısından kullanışlı olan pisuvarlar, her bölgeye uyacak şekilde dizayn ediliyor.

Vitrifiye ürünler arasında klozet kapağı ruloları da dikkat çekiyor. Sensörlü ve manuel klozet kapağı rulosu ile tuvalet kullanımından sonra kapağı temizleme sorunu ortadan kalkıyor. Kullanılan kısım sarılarak makinenin içine doğru çekilirken, kullanılmamış ve temiz kapak örtüsü ile klozet kapağı temizlenmiş ve hizmete hazır hale geliyor. 

Vitrifiye modelleri arasında yer alan klozet kumanda modellerinde, şıklık ve göz alıcı tasarımlar öne çıkıyor. Parlak krom, mat krom gibi gümüşi metal renklerin yanı sıra, altın renginde de kumanda panelleri de bulunuyor. Metalik renk tercih etmiyorsanız kumanda panelleri arasında size uygun kırmızı, beyaz – kırmızı gibi çeşitli renk ve kombinasyonlarda da ürünler bulunuyor. Işık sensörlü kumanda panelleri de beğeninize sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vitrifiye Fiyatları ve Modelleri

9711 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Banyo & Mutfak
Banyo & Mutfak
Vitrifiye
Vitrifiye
Lavabo
Lavabo
Klozet Kapağı
Klozet Kapağı
Klozet
Klozet
Pisuar
Pisuar
Kumanda Paneli
Kumanda Paneli
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 32 / 9711 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?