Dekoratif Biblolar

Dekoratif biblolar, ev ya da ofislerinizin atmosferini değiştirerek ruhunuzu yansıtan yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olur. Son derece geniş ürün çeşitliliği içerisinde yaşam alanlarınızın stilini tamamlayacak estetik ürünler bulabilirsiniz.

Dekoratif Biblo Modelleri

Dekoratif biblo modelleri, son derece farklı ürünleri bir arada sunan bir kategoridir. Evinizin tarzı ile en iyi şekilde uyum sağlayacak biblo modelini seçmek için öncelikle evinizin hangi dekorasyon tarzı ile döşendiğine karar vermeniz gerekir. Örneğin, klasik tarzda bir eviniz varsa çinili ürünler, bakır işlemeli parçalar ya da pirinç rengindeki biblolar arasından seçim yapabilirsiniz. Daha modern tarzda bir ev dekorasyonuna sahipseniz, tarzınızı tamamlayan heykel figürleri, Afro esintiler içeren biblolar gibi ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, eğer endüstriyel tarzda döşenmiş bir evde yaşıyorsanız, eskitme boya ile boyanmış parçalar, ahşap biblolar gibi daha tamamlanmamış hissi veren ürünlere göz atabilirsiniz. Vintage tarzı benimseyenlerdenseniz ev telefonu, gramofon veya radyo gibi nostaljik eşyaların biblolarını vitrininizde kullanabilirsiniz. Son derece geniş ürün seçeneği içerisinde eviniz ile uyum sağlayan biblo modellerini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Oldukça dayanıklı malzemelerden imal edilen biblo modelleri, dikkatli kullanıldığında uzun yıllar boyunca evinizi süslemeye devam edebilir.

Her Koşula Uygun Zamansız Parçalar

Zamansız parçalar arasında yer alan biblo çeşitleri, herhangi bir modaya veya trende göre değiştirmek zorunda kalmayacağınız ürünlerdir. Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayacak ürünü bulabileceğiniz biblo modelleri, kişisel zevklerinize göre karar verebileceğiniz çok sayıda ürünü içerir. Hayvan figürleri, tarihi kişiliklerin figürleri, eski arabaların minyatürleri ya da dekoratif kutu çeşitleri gibi birçok farklı dekorasyon malzemesine ulaşabileceğiniz biblo modellerinin öne çıkan bazı avantajları ise şu şekildedir:

 • Son derece dayanıklı malzeme çeşitlerinden imal edilen biblo modelleri, dikkatli kullanıldığında uzun süre evinizi süslemeye devam eder.
 • Biblo çeşitleri oldukça farklı tarzlarda tasarlandığı için geniş bir kullanım alanı sunar. İster salonunuzda isterseniz antrenizde ya da mutfağınızda kullanabileceğiniz biblo çeşitleri, ofiste kullanıma da uygundur.
 • Hediyelik eşya olarak da sıklıkla tercih edilen biblo çeşitlerini sevdiklerinizi mutlu etmek için kullanabilirsiniz. Biblolar doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerini oluşturur.
 • Heykel şeklinde tasarlanan biblolar ise evinizde sanat galerisi izlenimi yaratarak entelektüel kişiliğinizi sergileme fırsatı verir.
 • Ahşap biblo çeşitleri, evinizde rustik bir hava oluşturarak sıcak ve samimi bir ortam yaratmanıza yardımcı olur.
 • Modası geçmeyen parçalardan oluşan biblo çeşitleri, herhangi bir trende göre satın almak zorunda olduğunuz ürünler değildir. Kişisel zevklerinize uygun bir ürün seçtiğiniz sürece, biblonuzu ömür boyu kullanabilirsiniz.

Dekoratif Biblo Fiyatları

Dekoratif biblo fiyatları ürünün boyutlarına, malzemesine, işçiliğine, kalitesine, boyasına ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterir. Biblo modelleri oldukça geniş bir tabana yayılan ürün çeşitliliğini içerdiği için fiyatlarda da önemli derecede değişiklik olabilir. Daha minimal biblo çeşitlerinin fiyatları daha düşük olurken, büyük biblo modellerinin fiyatı bir miktar daha yüksek olabilir. Bunun yanı sıra, bibloda işçilik gerektiren ayrıntılı bir çalışma söz konusu ise, bu da fiyatı artıran faktörler arasında sayılabilir. Ürünün hangi malzemeden imal edildiği de fiyatına etki eden en önemli unsurlar arasındadır. Biblonun üretildiği malzeme fiyatına doğrudan etki eder. Farklı fiyat aralıkları içerisinde sunulan biblo modelleri, evinize yapabileceğiniz en güzel yatırımlardandır. Zamansız parçalardan oluşan biblo modellerinin modası hiçbir zaman geçmeyeceği için satın alacağınız ürünü uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası haline gelecek olan biblo modelleri ile evinizi daha kişisel bir yaşam alanına dönüştürebilir, zevkinize göre süsleyebilirsiniz.

Dekoratif Biblolar

6.617 ürün var
 1. Efsane İndirimler
 2. Markalar A-Z
  1. Hiper
  2. Euro Flora
  3. Gift Cloud
  4. İkizler
  5. Piyop
  6. Ancel
  7. Misiny
  8. Yağmur Can
  9. Mutlu Adım
  10. Gift Home
  11. Zytn
  12. Gökçe
  13. GiftPoint
  14. Cemile
  15. GP
  16. Evim Tatlı Evim
  17. Atölye Hezarfen
  18. The Mia
  19. Gold Dekor
  20. Tahtakale Toptancısı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60003776
BAŞA DÖN