Ev dekorasyonları büyük ölçüde duvarların boyaları, mobilyaların tarzları, aydınlatma ürünleri ve büyük boyutlu dekorasyon ürünlerinden oluşur. Ancak ev dekorasyonu yaparken göz ardı edilen bir aksesuar çeşidi bulunuyor; dekoratif biblolar! Dekoratif biblolar, küçük boyutlarının aksine ambiyans yaratmak konusunda oldukça büyük bir etkisi bulunur. Yaşam alanlarınızın dekorlarını küçük boyuttaki dekoratif ürünlerle tamamlamak ya da oldukça orijinal ambiyanslar yaratmak istiyorsanız dekoratif biblolar tam da size göre. Kiralık dairede yaşayan insanlar, evlerinde yapısal değişiklikler gerçekleştiremediğinden özellikle bibloları tercih ediyor. Çünkü biblolar duvarlara çakılmayı ya da yapısal değişiklik gerektirecek herhangi bir işleme gerek duymuyor. Birbirinden çeşitli bibloları kitaplıklarınızda, aksesuar köşelerinizde, salonlarınızdan mutfaklarınıza kadar birçok farklı alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Boyutu Küçük, Dekorasyonda Etkisi Büyük: Dekoratif Biblolar

Eviniz için dekoratif biblo seçimi yaparken, evinizin sahip olduğu genel stilin dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü, bibloların boyutu her ne kadar küçük olsa da dekorasyon söz konusu olduğunda en az duvardaki tablolar kadar etkili oluyor. Küçük alanların daha büyük görünmesini sağlayan, geniş renk skalalarıyla dekorasyonlarınızı tamamlayan ve farklı tarzlarıyla stilinizi temsil eden dekoratif biblolar, küçük boyutları sayesinde yaşam alanlarınızın birçok bölümünde rahatça kullanılabilir. Dekoratif biblolarda daha çok ahşap, metal, mermer, plastik ve cam gibi malzemeler kullanılıyor. Bu malzemeler işlenmeye ve farklı renkler boyanmaya oldukça müsait olduğundan dekoratif bibloların çeşitleri de bir hayli artıyor. Melek figürlerinden insan figürlerine, hayvan figürlerinden otomobil figürlerine, tarihi karakterlerden mitolojik karakterlere ve daha birçok farklı tarzda dekoratif biblo bulunabiliyor. Kullanıcılar tarafından en çok melek figürlü biblolar tercih ediliyor. Bunun sebebi genellikle beyaz mermerden üretilen melek biblolarının ev bitkilerinin yakınında çok hoş durması. Hem beyaz renkleri ile bitkilerin vazolarına uyum sağlıyor, hem de görünümleri itibariyle yaşam alanlarınıza huzurlu bir görünüm sağlıyor. Modern tasarıma sahip evlerde ise genellikle üretiminde mat renkler ve demir kullanılan heykelcikler tercih ediliyor. Bu biblo çeşitleri çok fazla detay içermediğinden göze batmıyor ve düz tasarımları sayesinde modern ev dekorlarını tamamlıyor.

Dekoratif Biblolar Herkesin Zevkine Uygun Tasarımlara Sahip

Dekoratif biblolar konusunda herkesin zevkine uygun bir biblo bulabileceği rahatlıkla söylenebilir. Örneğin tarih hayranıysanız ve çalışma masanızı bir orta çağ zırhı ile süslemek istiyorsanız, sizin için de dekoratif biblolar üretiliyor. Deniz tutkunları için kayıklar, gemiler, yelkenliler çeşitli balıklar, denizci düğümleri ve denizi temsil eden simgelere bezeli biblolar da bulunabiliyor. Sahip oldukları renk ve model çeşitlilikleri ile her türlü dekorasyon trendine uyum sağlayabiliyorlar. Biblolar, özellikle vintage tarzına gönül verenleri en çok mutlu eden dekoratif ürünlerden biri. Vintage tarzını yansıtan dekorasyon ürünlerini bulmak bir hayli zor, genelde dekorasyon ürünleri yerine direkt eski zamanlardan kalma dikiş makineleri, sandalyeler, masalar ve lambalar kullanılıyor. Görünüş itibariyle oldukça hoş olsalar da genellikle büyük boyutlu ürünler olduğundan dekoratif biblolar gibi işlevsel olarak kullanılmaları mümkün olmuyor. Nostaljik radyo bibloları, dikiş makinesi bibloları, ankesörlü telefon bibloları ve hatta bakır güğüm, leğen gibi ürünlerin biblo versiyonları da rahatlıkla bulunabiliyor. Hayvan biblolarını da unutmamak gerek, birbirinden sevimli kedi ve köpek biblolarıyla ister evinizi isterseniz de bahçenizi süsleyebilirsiniz.

Yalnızca Dekorasyon Ürünü Değil, Aynı Zamanda Bir Hediye

Anneler günü, sevgililer günü, yıl dönümleri ve yeni ev ziyaretleri. Bu özel günlerin hepsinde mutlaka bir hediye edinmeniz gerekiyor. Herkesin farklı zevkleri ve farklı kullanım tercihleri vardır, bu sebepten insanlar için ideal hediyeyi belirlemek oldukça zor olabilir. Ancak herkes evini sevdiğinden ve evinin güzel görünmesini istediğinden, dekoratif biblolar adeta ideal bir hediye oluyor. Anneler gününde, anne ve çocuk temalı biblodan daha uygun bir hediye olabilir mi?

Şimdi siz de annenize, sevgilinize ya da arkadaşınıza hediye edebileceğiniz veya evlerinizde dekorasyonlarınızı tamamlamak için kullanabileceğiniz birbirinden şık dekoratif bibloları Hepsiburada’da keşfedebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dekoratif Biblolar

+10.000 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Malzeme A-Z
 4. Boy A-Z
 5. Karakter / Tema Seçenekleri A-Z
 6. En A-Z
 7. Markalar A-Z
  1. Dünyadan Hediyeler Biblolar
  2. Saksı Deposu Biblolar
  3. Hiper Biblolar
  4. Wise Biblolar
  5. Eymense Biblolar
  6. Hediye Dükkanı Biblolar
  7. Bayman Ticaret Biblolar
  8. Egenin Sepeti Biblolar
  9. Gift Cloud Biblolar
  10. Euro Flora Biblolar
  11. Vitale Biblolar
  12. Caş Dekorasyon Biblolar
  13. Barış Hediyelik Biblolar
  14. Hediyekanalı Biblolar
  15. Lime Art Shop Biblolar
  16. Fikir Harika Biblolar
  17. İkizler Biblolar
  18. Helal Hediyelik Biblolar
  19. Turkuaz Hediyelik Biblolar
  20. Hediye Seviyorum Biblolar
 8. Ev ve Yaşam Trendleri
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002028/18021300/60003776
Başa dön