En Kaliteli Ayaklı Askılık Modelleri

Ev ya da ofis dekorasyonunda yer verebileceğiniz ayaklı askılıklar, şık tasarımlarının yanı sıra işlevsellikleriyle de ön plana çıkan aksesuarlar arasında yer alıyor. Genelde palto, kaban ve hırka gibi dışarıda kullanılan giyim ürünlerinin asılması için kullanılan ayaklı askılıklar, dilsiz uşak adı ile de anılıyor.

Ayaklı Askılık Modelleri

Pek çoğumuzun evlerin giriş kapısının yanında görmeye alışkın olduğu ayaklı askılık modelleri, kişisel ihtiyaçlara yönelik özel tasarımları ile dikkat çekiyor. Masif ahşap, gürgen, ceviz, krom, çelik, profil ve plastik gibi farklı materyallerden üretilen ayaklı askılıklar, kıyafetlerin ve aksesuarların yol açtığı dağınıklıkları şık ve kullanışlı tasarımları ile birlikte düzenliyor. Ev ve ofis dekorasyonuna katkı sağlayan, çok kullanışlı aksesuarlar arasında kendilerine yer buluyor.

Giyinme odanızda ya da kıyafetlerinizi sergileyebileceğiniz showroom köşesinde yer verebileceğiniz ayaklı askılar, kıyafetlerinizi organize etmenize yardımcı oluyor. Stant görünümünde olan modeller, ayak kısımlarında yer alan tekerlekler yardımı ile kolayca istediğiniz yere hareket ettirilebiliyor. Uzun elbiselerinizi organize etmek için tek katlı, üst ve alt giyim ürünlerini sıralamak için çift katlı modelleri tercih edebilirsiniz. Sadece kıyafetleriniz için değil takı, şal, kravat ve benzeri aksesuarlarınızı düzenleyebileceğiniz askılık modellerinden destek alabilirsiniz.

Ayaklı askılık denilince ilk akla gelen parçalardan olan dilsiz uşaklar, şık vintage tasarımların yanı sıra modern ve kullanışlı tasarımlarla da dikkat çekiyor. Klasik dilsiz uşak görünümlü modellerin yanı sıra kışlık dış giyim ürününü kırışmadan asmanıza yardımcı olan elbise askısı görünümünde modeller de bulunuyor. Çift ya da tek paltoluk olan modellerde şemsiye, şal ve atkı gibi parçaları asabilmeniz için ayrı bölümler de bulunuyor. Ayrıca portmanto kadar fazla yer kaplamayan fakat üzerinde yer alan askı ve raflarla pek çok eşyayı toparlayan çok bölmeli modeller de fazlasıyla seviliyor. Bazı modellerde ışık, ayna ve cep telefonu şarj standı gibi opsiyonlar da bulunuyor.

Ayaklı Askılık Fiyatları

Farklı modellerden üretilen ayaklı askılıklar, özel tasarımları ile farklı işlevselliklere kavuşuyorlar. Monte edilmiş formda satılan ürünleri olduğu gibi firmaların ulaşım, alan ve montaj masraflarından kısıp daha uygun fiyata ürün sunmak için piyasaya sürdüğü demonte formdaki ürünler de bulunuyor. İçinde yer alan kılavuzu takip ederek basit birkaç aletle kolayca monte edebileceğiniz ürünleri tercih ederek daha uygun fiyatlara ayaklı askılık sahip olabilirsiniz.

Ayaklı askılık fiyatları, kullanılan malzemeden işçiliğe ve tasarıma varıncaya kadar pek çok parametreye bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Görece daha pahalı olan ceviz, masif ahşap, gürgen ve krom gibi materyallerden üretilen ayaklı askılıkların fiyatları daha yüksek olabilir. Paslanmaz metal gövde, profil ve plastik aksamdan üretilen modeller ise uygun fiyatları ile dikkat çekiyor.

Ayaklı askılıkların fiyatlarına etki eden bir diğer husus da tasarımları. Farklı tarzdaki dekorasyonlar göz önüne alınarak üretilen ayaklı askılıklar, tasarımlarındaki ufak tefek farklılıklarla farklı işlevlere de hizmet ediyor. Eskitilmiş görünümleri ile dikkat çeken klasik ayaklı askılıklar, vintage tarz döşenmiş evlere yakışırken, metalik görünümlere sahip çok işlevli modern askılıklar da bulunuyor. Ayaklı askılık modellerinde yer verilen ayna, lamba ve raf gibi aksesuarlar da fiyatlarına etki ediyor. Kıyafetlerin yanı sıra şapka, şemsiye, şal ve benzeri aksesuarları düzenlemeye yardımcı bölmeler içeren modeller ile birlikte cep telefonunu şarj ederken etrafta kablo dağınıklığı görmek istemeyenler için özel şarj standı bulunduran ayaklı askılık modelleri de bulunuyor.

Evinizin dekorasyonu ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz işlevleri de göz önünde bulundurarak sizin için ideal ayaklı askılığı seçebilir, şıklıktan ödün vermeden dağınıklığınızı toparlayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ayaklı Askılık Fiyatları

388 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Carvensa Ayaklı Askılık
  2. Desa Mobilya Ayaklı Askılık
  3. Allmode Ayaklı Askılık
  4. Masifart Ayaklı Askılık
  5. Osaka Dekarasyon Ayaklı Askılık
  6. Primanova Ayaklı Askılık
  7. Ediz Home Ayaklı Askılık
  8. Obut's Home Ayaklı Askılık
  9. Tolunay Ayaklı Askılık
  10. Zengin Aksesuar Ayaklı Askılık
  11. Ada Mobilya Ayaklı Askılık
  12. Daylight Ayaklı Askılık
  13. Remaks Ayaklı Askılık
  14. Antartidee Ayaklı Askılık
  15. Bengi Ayaklı Askılık
  16. Mobilya Baba Ayaklı Askılık
  17. Asortics Ayaklı Askılık
  18. Azm Hırdavat Ayaklı Askılık
  19. Bidesenal Ayaklı Askılık
  20. Evim Hizmet Ayaklı Askılık
 2. Ev ve Yaşam Trendleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Yükseklik A-Z
 8. Malzeme
 9. Satıcı A-Z
 10. Genişlik A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021305/18021621
Başa dön