Köşe Rafları

Dekor yaşam alanlarının güzel görünmesi, hayat akışını bozmaması için gereklidir. Düzen, uyum ve tertip her gün kullanılan alanların refahını yükseltir. Banyo, duşa kabin veya küvet içerisinde konfor sağlayan köşe rafları şampuan, duş jeli, tarak, ponza taşı, saç kremlerinin bir arada ve düzen içerisinde durmasını sağlar.Banyonun iç mimarisine uyumlu olabilecek oval, kare, dikdörtgen, üçgen veya beşgen gibi farklı şekillerde tasarlanan köşe rafları yer kazanmak, toplu bir görüntü oluşturmak için de kullanılabilir.Genellikle tek parçadan oluşan gövdesiyle kolayca monte edilen banyo rafları dağınıklığı düzene dönüştürür. Küçük alanları toparlayan portatif ürünler arasında yer alır.Şekli kadar ekstra özellikleriyle de birbirinden ayrılan köşe rafları kendinden ayarlı, kapaklı, yaylı, XL raflı, fazladan askılı modelleriyle kullanım amaçlarına ve ihtiyaca göre tasarlanmaktadır.

Kullanım Kolaylığı

Kapaklı köşe rafları duş ürünlerini su lekesinden korur. Ürünle birlikte gelen yapıştırıcısı duvara denk gelecek parçalara bolca sürülür ve kuruması için bir süre beklenir.

Montaj gerektiren ürünler için gerektiği sayı adedi kadar dübel ve vidalarıyla birlikte teslim edilir.Raflar arasında yükselti farklılıkları olması ürünlerin boyutlarına göre yerleşimini yönlendirir. Banyo malzemelerinin erişimini kolaylaştırır. Kargaşa ve dağınıklıktan uzak bir banyo keyfi sunar. Duş başlığı baz alınarak yerleştirilen köşe raflarının duş sırasında kullanımı ergonomiktir. Duşakabin içerisine asılarak, vidasız kullanılan askılı banyo rafları sık sık yer değiştirmeler için elverişlidir. Banyo duvarına ya da duşakabine delik delme zorunluluğu olmadığından diğer malzemeler üzerinde deformasyona neden olmaz.Askılı modeller banyo lifi, tarak, ponza taşı, kese, toka gibi kişisel eşyaların temiz ve düzenli durmasını sağlar. Vidalama ve delme gerektirmeyen asma modellerinde ise kurulum oldukça kolaydır.

Ergonomik Tasarımlar

Tek parça halindeki askılı duş raflarının üst ve alt bölümlerinde yer alan plastik korumalı askıları akıllı çözümler sunar. Bu ürünlerin alt askılarına duş malzemeleri, arka askılıklarına bornoz, havlu asılabilir ve gerektiğinde kolayca taşınabilir. Plastik koruma başlıkları banyo lifleri, kese gibi kumaş ürünlerin takılıp, yıpranmasını önler. Islak alan ürünleri olan banyo rafları suya dayanıklı krom kaplamasıyla üretildiği için uzun ömürlüdür.

XL duş rafları büyük boy duş ürünlerine geniş yer açar. Alüminyum gövdesi sudan etkilenmez, paslanmaz. Raflarda bulunan delikler suyu raf kesesinde biriktirmeden akıtır. Büyük boy şampuan şişeleri, lif ve diğer aksesuarlar için uygundur.

Duş sırasında istenilen ürüne ulaşım pratikliği sunan banyo raflarının koruyucu yan parçaları üzerindeki malzemelerin kayıp düşmesini engeller.

Pratik Montaj İmkânı

Demonte şeklinde olan duşakabin paneline veya duvara asılan duşakabin askıları vidasız montajlıdır. Tavan ile zemin arası yaylı baskı ile monte edilir. Raflar arası yükseklik ayarlanabilir. Sökülüp, montesi tekrar yapılabilir. Baş aşağı duran şampuan, saç kremi gibi ürünler sorunsuzca durabilir. Çok amaçlı köşe rafları tekli, ikili, üçlü veya dörtlü katlar halinde ihtiyacınıza ve yerleştirilecek alan genişliğine göre raflar azaltılıp, çoğaltılabilir. Uzun ömürlü malzemelerden üretilen banyo köşe rafları;

- Banyo ve duşakabinlerde düzen sağlar.

- Montajı kolaydır.

- Dekorasyona uyum sağlar.

- Uzun süreli kullanıma uygundur.

- Üründe herhangi bir deforme olmaz.

- Paslanmaz, küflenmez.

- Dayanıklı malzemeden üretilmiştir.

Banyoda Farklı Çözümler

Saç kurutma makinesi tutucu, ıslak saçların banyoda hızlı kurutulması için saç kurutma makinesinin tutucuda hazır beklemesi için üretilmiştir.

Duştan sonra hızlı bir şekilde el çabukluğuyla bulunmasını kolaylaştıran, elektrikli bir alet olan saç kurutma makinesini suyla temastan koruyan saç kurutma makinesi tutucunun günlük kullanımı pratiktir. Standart saç kurutma makinelerinin ebatlarıyla uyumludur. El alışkanlığına veya banyo dekoruna göre duruş açısı ayarlanabilir. Duvara bir adet vida ile monte edilen saç kurutma makinesi tutucu;

- Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiştir.

- Ev ve salon kullanımına uygundur.

- Kolay montaj edilir.

- Üründe herhangi bir solma, yıpranma olmaz.

- Paslanmaz.

Köşe Rafları ve Modelleri

Her evin en temel ihtiyaçları başında kuşkusuz raflar geliyor. Tasarlanan raf sistemleri arasında ön plana çıkan Köşe Rafları ve Modelleri, tasarımındaki zenginlik sayesinde bu ihtiyacı karşılıyor. Özellikle banyoların vazgeçilmezleri arasında yerini almaya hazırlanan ürün, duş alırken kullandığınız tüm malzemelerin elinizi altında olmasını sağlıyor. Getireceği düzen sayesinde banyolar güzelleşmekle kalmayıp, her zaman tertipli bir görüntüye de kavuşuyor. Başta banyolar olmak üzere ortamdaki dağınıklığı yok eden ürünler, şık duruşuyla da mekanlara güzellik katıyor.

Çok Sayıda Özellik Bir Arada

Köşe Rafları ve Modelleri kullanım kolaylığı sağlayan çok sayıda özelliği ile dikkat çekiyor: 

  • Banyoların Mimarisine Uygun Farklı Şekiller: Her banyonun mimari yapısı elbette aynı değildir. Bu nedenle oval, kare, dikdörtgen, kare, üçgen gibi çok sayıda şekil seçeneği sayesinde her türlü banyo modeli ile uyum sağlayan ürün modelleri bulunuyor.
  • Montaj Kolaylığı: Genel olarak tek parça olarak tasarlanan köşe rafları, son derece kolay monte edilebilme özelliği nedeni ile avantaj sağlıyor. Askılı ürünlerin yanında montaj gerektiren modeller, ambalaj içerisinde yer alan dübel ve vida ile sağlam bir yapıya kavuşuyor.
  • Askılı Seçeneği: Köşe rafları arasında yer alan askılı ürünler, duşakabin içerisine asılma özelliği ile gerektiğinde zahmetsizce yer değiştirmelere de olanak tanıyor. Bu portatif tasarım özelliği, ayrıca duvarların delinmesine de gerek bırakmadığı için fonksiyonel bir kullanım imkanı da sunuyor.
  • Dileyenler İçin Kapaklı Ürünler: Ürün seçenekleri arasında bulunan kapaklı tasarımlar, banyo esnasında diğer malzemelerin ıslanmasını önlemesi açısından tercih edilen modeller arasında yer alıyor.
  • Çekmece Avantajı: Banyoların düzeni açısından oldukça detaylı tasarımları bulunan köşe rafları arasında yer alan çekmeceli modeller, mevcut dağınıklığı gideriyor. Geniş iç hacimleri sayesinde pek çok malzemeyi içine alabilen çekmeceler, oldukça kolay açılıp kapanıyor.

Dağınıklığa Son Veren Ürün Modelleri

Köşe Rafları ve Modelleri arasından evinizin ihtiyacına göre tercih edebileceğiniz ürünlerden sonra, banyoların dağınıklığı son buluyor. Ancak evinizin diğer alanlarında da dilediğiniz takdirde kullanıma imkan veren yapısı sayesinde, tüm evin tertip ve düzeni de kolaylaşıyor. Ürünlerin tasarımında kullanılan birinci sınıf malzemeler sayesinde, uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunuluyor. Ürün modelleri, son derece uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Evlerin temel ihtiyaçları arasında bulunan köşe rafları, gerekli eşyaları belirli bir düzen içinde tuttuğu kadar, aranıldığında kolayca bulmanızı da sağlıyor. Mekanlardaki varlığı neredeyse fark edilmeyecek kadar hassas tasarımlara sahip olmasına rağmen işlevleri göz önüne alındığında evlerin gözde eşyaları arasında bulunuyor.

Alternatif Kullanımlara İmkan Veren Tasarımlar

  • Farklı Raf Yükseklikleri: Köşe raflarının farklı yüksekliklerle tasarlanmış olması, kullanıcıların diledikleri malzemeyi büyüklüklerine göre yerleştirmesine imkanı tanıyor. Bu sayede, özellikle banyoda şampuan, duş jeli gibi ürünlerle diğer kozmetik ürünleri birbirine karışmazken yeri belli olan malzemelerin ihtiyaç doğrultusunda kullanımı da kolaylaşıyor.
  • Paslanmaz Malzeme: Banyolarda su ile sıkça temas edeceğinden uzun yıllar boyunca kullanılması için paslanmaz malzemeden imal edilen ürünler, kir tutmayan özelliği ile de fark yaratıyor.
  • Vakumlu Tutunma Özelliği: Köşe rafları arasında dikkat çeken ürünlerin başında gelen vakum özelliği sayesinde, montaj sırasında duvarların delinmesine gerek kalmıyor. Buna rağmen oldukça sağlam duruşu ile dikkat çeken ürünler, kaldırdığı ağırlık kapasitesi ile oldukça fonksiyonel bir kullanıma imza atıyor.
  • Fön Makinası Askı Aparatı: Banyoların temel eşyaları arasında bulunan fön makinaları için özel olarak tasarlanan aparatlar, bu elektrikli aletin güvenli bir şekilde her zaman bulunabilecek bir yerde durmasını sağlıyor.
  • Dileyenler İçin Plastik Tasarımlar: Yaşam alanlarında plastiğin sadeliğinden vazgeçemeyenler için tasarlanan plastik köşe rafları, hafif ve kolay temizlenir yapısı ile dikkat çekiyor. Çekmeceli ve kapaklı gibi farklı modelleri olan ürün modellerinin ayrıca farklı renkleri de bulunuyor.  
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köşe Rafları ve Modelleri

2350 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 42 / 2350 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?