Duş Aksesuarları ve Çeşitleri

Duş aksesuarları ve çeşitleri arasından işinize yarayacak olanları seçerek banyonuzu daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Duş alırken konforunuzu artırmak ve daha kısa sürede daha rahat bir şekilde banyo yapabilmek için faydalanabileceğiniz ürünlerle aynı zamanda daha dekoratif bir görünüm de yaratabilirsiniz. Duşakabininizin renk ve tasarımına uygun aksesuarları tercih ederek göze hoş gelen ve işlevsel özellikler sunan gereçleri banyonuza monte edebilirsiniz. Duş aksesuarları ve çeşitlerinin suya karşı dayanıklı yapısı renk solması ya da leke oluşumu gibi problemlere karşı da çözüm üretir. Vidalı montaj özelliğini kullanarak duş aldığınız alana tek ya da iki katlı banyo raflarını yerleştirebilirsiniz. Sabun, şampuan gibi ürünleri koyabileceğiniz kullanışlı bir alan yaratan banyo rafları duş alırken ihtiyaç duyduğunuz gereçlere pratik bir şekilde erişebilmeniz için uygundur. Çelik desteğine sahip duş aksesuarları ve çeşitlerinden biri olan banyo rafları ağırlıkları kolayca kaldırır.

Özel Kaplamalarıyla Şıklık Yaratan Aksesuarlar

  • Banyonuzun ışıl ışıl ve parlak bir görünüm kazanması için duş aksesuarları ve çeşitlerinde kullanılan krom kaplamanın yarattığı estetik görünümden faydalanabilirsiniz.
  •  Geniş raf aralıkları sunan banyo rafları uzun kutulara sahip şampuanları ya da file, kese gibi gereçleri rahatça yerleştirebilmenizi sağlar.
  • Evinizin banyosunun sahip olduğu alana uygun boyutlara sahip aksesuarları tercih ederek yer tasarrufu yaratabilirsiniz.
  • Estetik kıvrımlara sahip tasarımlarıyla kendini belli eden duşakabin rafları asılabilir yapıda olmalarıyla ekstra vida kullanmadan da yararlanabileceğiniz ürünlerdendir.
  • Zarif banyo köşeliklerini satın alarak duş aksesuarları ve çeşitleri içerisindeki bu konforlu gereçlerle beraber banyonuzdaki köşe noktaları gerekli ürünleri yerleştirebilmek için ideal hale getirirsiniz.

Modern Özelliklerle Donatılmış Pratik Banyolar

Özellikle yaşlılar için banyo yapmayı kolaylaştıran, aynı zamanda kullanıcılarının güvenliğini de artıran tutunma barları kayıp düşme ya da denge kazanamama gibi sorunlara karşı çözüm üretir. Duşakabinin yer aldığı bölümde duvara monte edebileceğiniz duş aksesuarları ve çeşitlerinden biri olan tutunma barları kolayca kavranarak ellerin kaymasını da önler. Paslanmaz çelik gövdeye sahip banyo gereçleri sert ve sağlam yapılarını suyun yıpratıcı gücüne karşı koruyarak kullanıcılarına destek olur. Engelli kişilerin tutunabilmesi için duşakabininize monte edebileceğiniz tutunma barları rahat bir biçimde banyo yapabilmek için uygundur. Vakumlu yapılarıyla fayanslarınızı delmenize gerek bırakmayan banyo köşeliklerini sipariş ederek duş esnasında gereksinim duyduğunuz ürünlere pratik şekilde ulaşabilirsiniz. Suya ve basınca karşı dayanıklılık taşıyan duş aksesuarları ve çeşitleri vakum teknolojisiyle güven vererek matkap, çivi gibi gereçleri kullanmadan kurulum yapabilmenizi sağlar.

Keyifli Duşlar İçin Yardımcı Ürünler

Duş aksesuarları ve çeşitleri içerisinden sipariş edebileceğiniz ve klozetlerin yan kısmına monte edilebilen tutunma kolları tuvalet ihtiyacını giderirken engelli ve yaşlılar için güvenli bir destek yaratır. Engellilerin daha kolay bir şekilde duş alabilmesi ve ayakta durmak zorunda kalmalarının önlenmesi adına tasarlanan duş oturakları yumuşak yüzeyleriyle sorunsuz bir biçimde banyo yapabilmeye yardım eder. Oturan kişinin ağırlığını güvenle kaldıran oturaklar dayanıklı metal iskeletleriyle beğeni toplar. Duş aksesuarları ve çeşitleri içerisindeki uygun renkli modeller arasından seçebileceğiniz banyo perdeleri etrafa su sıçramasını engelleyen yapılarıyla konfor oluşturur. Suyu geçirmeyen ve duş aldığınız alanda tutan banyo perdelerini askılıklarıyla beraber kısa sürede kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Zarif desenlere sahip perdeler oldukça hafif olmalarına ek olarak özel yüzeyleri sayesinde kısa sürede kurur. Su itici yapıya sahip banyo perdeleri duş sırasında su izi ya da su lekesi kalmasını önleyerek kullanışlılık yaratır. Modern özelliklere sahip perdenizi askı sistemiyle kısa sürede açıp kapatabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duş Aksesuarları ve Çeşitleri

6456 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Banyo & Mutfak
Banyo & Mutfak
Duş Sistemleri
Duş Sistemleri
Duş Aksesuarları
Duş Aksesuarları
Banyo Taburesi
Banyo Taburesi
Köşe Rafları
Köşe Rafları
Tutamaklar
Tutamaklar
Banyo Perdeleri
Banyo Perdeleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 30 / 6456 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?