Tutamaklar

İnsanlar, sevdikleri söz konusu olduğunda onlar için her şeyin en iyisini düşünür. Hele ki hasta, yaşlı, zihinsel veya bedensel engelli yakınları varsa, özverileri ve duyarlılıkları ikiye katlanır. Onların kendi yaşam alanlarında bilhassa banyo ve tuvalet gibi hususi ve umumi yerlerde güvende ve rahat olmalarını isterler. Standart banyo ve tuvalet dizaynları kaygan zemini sebebiyle bu kişiler için yüksek risk barındırır. Aynı zamanda engelli bireylerin birinden destek almadan ihtiyaçlarını gidermeleri de oldukça zordur. Tüm bu ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan tutamak sayesinde bireylerin hareket kabiliyetleri desteklenirken, tüm gereksinimlerini kendi başına yapabilmelerine de olanak tanınır. Bu yönüyle güven ve konforu bir arada sunan tutamaklar, sevdikleri için hayatı kolaylaştıran kişilerin en doğru tercihlerinden biridir.

Tutamak Fiyatları ve Ayrıcalıklı Özellikleri

Tutamak fiyatları ve ayrıcalıkları açısından bakıldığında, ürün engelli ve yaşlı kişilerin gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamaya müsaittir. Bu minvalde ürünün benzersiz özellikleri şunlardır:

  • Klozet yanı, küvet içi ve duş kabini başta olmak üzere birbirinden bağımsız bölgeler için kullanıma elverişlidir.
  • Tutamağın; klozetin, küvetin veya duş kabininin bulunduğu alanın geniş veya dar olmasına göre açılı, hareketli, vantuzlu veya sabit olarak uygulanması sayesinde bireylere, işlevsel ve benzersiz alternatifler sunar.
  • Hasta, engelli veya yaşlı kişilerin rahat ve doğru pozisyonda oturup kalkmalarına ve dengede durmalarına fayda sağlayan bir destekçi görevi görür.
  • Duş ve küvet kabini içine pratik bir şekilde yerleştirilebilen tutamak ve oturaklar ile duş esnasında kayma, çarpma, düşme gibi kazalar ve aksilikler sıfıra indirilir ve güvenlik maksimum seviyede tutulur. Ürün, banyoda rahat bir şekilde yıkanma olanağı verir.
  • Zengin yelpazeye sahip modelleri ile ihtiyaca göre birbirinden farklı seçenekler bir arada kullanıcıların ve yakınlarının beğenisine sunulur.

Tutamak Fiyatları Kadar Tasarımları da Dikkat Çekici

Model, şık ve stilize tasarımı ile girdiği her mekâna modern bir hava katar. Çelik, krom gibi paslanmayan özel malzeme ile üretilen tutamaklar, elden kolayca kaymaz; ergonomik bir tutuş ve kavrayış sağlar. Kolayca temizlenebilen yapısı sayesinde pratiklik kazandırır. Ürünün, tuvalet kağıtlı ve süngerlikli serileri, kompakt bir tasarıma sahip olup, kullanıcı dostudur. Kilitli vantuzlu modelleri ise, hiçbir montaj işlemine gerek kalmadan vakum düğmeleriyle sabitlenen ve kullanıma hazır hâlde gelen özelliğiyle bireylere kolaylık sunar.

Tutamak fiyatları ve fonksiyonel yapısı ile özel desteğe ihtiyaç duyan bireyler için en ekonomik ve doğru ürünlerden biridir. Yere, duvara ya da yerden duvara olmak üzere talep ve beklentilere göre değişik açılı zeminlerde zahmetsizce uygulanır. Ürün, çeşitli boylardaki modelleri ile gereksinime göre azami yarar ve konfor sağlar. Sabitlenebilen sağlam ve dayanıklı yapısı ile tutunma barını kullanan gerek engelli bireylerin gerekse yaşlıların korkmadan, kendilerini güvende hissetmeleri mümkün kılınır. Böylece bu özel kişiler, sevdikleri ile birlikte sadece bir arada vakit geçirdikleri güzel anlara odaklanır ve hayatın keyfini özgürce çıkarır.

Farklı Kullanım Alanlarına Özel Tutamak Fiyatları

Yaşlı, engelli veya kısa süreli rahatsızlık yaşayanların evlerinde kolaylıkla yardım aldıkları tutamak, farklı mekânlar için de kullanıma elverişlidir. Özellikle otel, hastane, alışveriş merkezi, iş yeri ve havalimanı gibi tesislerde tutamak bulundurulmasının, yaşlı ve engelli bireyler başta olmak üzere umumi tuvaletlerde özel desteğe gereksinim duyanlar adına son derece önemli bir konudur. Vantuzlu seriler, portatif yapısı ile hem evde hem de dışarıda kolaylıkla taşınır ve kullanılır. Kamuya açık mekanlar için ciddi bir ihtiyaç olan tutamaklar, bu alanlara özel birbirinden ayrı ebatlarda ve niteliklerde imal edilir. Tutamak fiyatları ve avantajları bu anlamda değerlendirildiğinde kullanıcılardan olumlu yönde geri bildirimler alır. 


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tutamak Fiyatları

870 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 870 ürün
DSACategoryId/60002028/455418/18021934/18021932/18022486