2024 TV Unitesi Fiyatları

TV Ünitesi

Son yıllarda neredeyse her evin en az bir odasını süsleyen televizyonların duvara monte şeklinde kullanılması ortaya karışık kablolar gibi kirli görüntüler çıkarabilir. Bu kablo ve hoparlör gibi televizyon parça ve aksesuarlarını hem muhafaza etmek, hem de hoş bir görüntü sağlamak için TV üniteleri her ev ve ortama uygun sağlayabilecek binlerce farklı seçenek ile üretilir. TV ünitesi seçenekleri, sağladığı avantajlar ile birlikte yaşam alanınıza farklı bir hava da katar. Genelde sıkça vakit geçirdiğiniz ve ortak olan oturma odası gibi alanlarda kullanmanız için üretilen birbirinden çeşitli TV ünitesi tasarımları, zevkinize uygun onlarca farklı modeli tercihlerinize göre size sunuyor. TV ünitesi modelleri arasında, farklı fonksiyonel görevlere, farklı boyutlara ve tasarım özelliklerine sahip farklı malzemelerden yapılmış onlarca model bulunur. Televizyon üniteleri arasından seçim yaparken, kullanabileceğiniz birçok model ve renkten faydalanabilirsiniz.

Televizyon üniteleri aynı zamanda ev dekorasyonlarının önemli parçalarından biridir, dekorasyon aşamasında tercih edeceğiniz renk, stil ve boyut gibi değişkenlere bağlı olarak odanın atmosferini TV üniteleri ile de kolayca değiştirebilirsiniz. Televizyon ile birlikte kullanmanın yanında depolama alanlarına da sahip olan farklı tasarımlar, raf ve çekmeceler gibi diğer öğeler için depolama alanı oluşturabilir. Kamuya açık alanlarda kullanılan TV, DVD gibi elektronik cihazlar için tasarlanan üniteler, fonksiyonel kullanım alanları sağlar. İhtiyaç duyduğunuz modeli birçok farklı stil ve forma sahip ürün grupları arasında bulabilirsiniz. Ünitelerin depolama alanlarına DVD, uydu ve benzeri parçaları koyarak gizleyebilir veya açık raflara dekoratif ev eşyaları yerleştirerek tüm mekanlarda keyifli bir alan yaratabilirsiniz. TV ünitesini yerleştirmek istediğiniz alan ve diğer ev eşyalarının büyüklüğünü göz önünde bulundurularak seçim yapabilir, ortama en uygun mobilyaya sahip olarak hem estetik hem de depolama açısından çözüme ulaşabilirsiniz. 

TV Üniteleri ile Odanızı Eşsiz Kılın

Salonda eksiksiz bir dekorasyon sağlamak ve sıcak bir atmosfer yaratmak için evinize bir TV dolabı yerleştirebilir ve bu dolabı binlerce çeşit arasından zevkinize en uygun olacak şekilde seçebilirsiniz. TV ünitesi modelleri arasından konumlandıracağınız odaya boyut ve renk açısından en uygun olanı seçtikten sonra depolama alanı elde edebilirsiniz ve bu sayede televizyonunuzu duvara monte etmek ve duvarlarınızda delikler açmak zorunda kalmazsınız. Kendi zevkinize uygun seçeceğiniz televizyon ünitesi modelleri ile kullanmak istediğiniz alanda aynı zamanda çok fazla yerden tasarruf edebilirsiniz. Televizyon ünitelerinin birden fazla işlevi olduğu için depolama dışında ürünün formuna bağlı ayrı bir köşeye de dönüştürebilir, kişisel alan yaratabilirsiniz.  Duvara monte şekilde kullanımları da olan duvara monte televizyon ünitesi seçeneklerinden birini tercih ederek, yaşam alanınızda keyifli bir film ve dizi deneyimi yaşayabilirsiniz. Bağımsız üniteler sayesinde alanı temizlerken oldukça rahat bir alana sahip olacaksınız. Dekoratif TV üniteleri, farklı tasarım özelliklerinden dolayı, kullanılacak alanda istenilen görünümü daha şık şekilde oluşturmanıza yardımcı olabilir

TV ünitesi ürün grubu ahşap, rustik, lake, avangart, cam, özel tasarım, modern, retro gibi çeşitli form ve dokulara sahip ürünleri barındırır, istediğiniz tüm fonksiyonlar tek bir ürün modelinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Farklı büyüklükteki ünite seçeneklerinden odanızın boyutlarına göre kolaylıkla seçim yapabilir ve farklı yaşam alanlarına uyum sağlayabilirsiniz. Modern bir oturma odası ortamında farklı işlevlere sahip birçok TV ünitesi modelini kullanmaktan keyif alırsınız, ortama kolayca sıcaklık katabilirsiniz. Otantik tarzdaki ünitelerin rustik dokuları ile sıcak bir atmosferi tek bir parça ile yaratarak bu stili evinize modern bir şekilde sağlayabilirsiniz. Daha çok gençlerin ya da sportifliği sevenlerin tercih edebileceği spor tarzdaki TV ünitesi modelleri, rahat bir tarz benimseyenler için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Klasik görünümlü lake kaplama TV üniteleri, evinde klasik bir tarz seçenler için çeşitli modeller sunarak, modern tasarım stili ile oturma odanızda şık bir atmosfer yaratır. Göze çarpan ve farklı bir görünüm ortaya çıkaran oval tasarıma sahip şekilli TV ünitesi modelleri, sıra dışı tarzlara sahip kişiler tarafından tercih edilebilir. Daha da farklı ve sıradanlıktan oldukça uzak televizyon ünitesi modelleri arasındaki ayna kaplı TV ünitelerini kullanarak farklı saklama alanlarına sahip olabilir, görenleri odanıza hayran bırakabilirsiniz.

Dağınıklıklardan Kurtulun

Televizyonunuz ile birlikte kullanmak üzere TV ünitesi almaya karar verdiğinizde dikkat edeceğiniz noktalardan biri ünitenin bulunacağı oda ile sağlaması gereken uyumdur. Geniş odalarda genelde ünite için ayrılan kısma daha büyük ebatlarda tercih edeceğiniz TV üniteleri yerleştirerek daha havalı bir görünüm sağlayabilirsiniz. Duvar rengine ve odadaki diğer mobilyalar ile uyum sağlayacak renk ve dokulara sahip TV üniteleri arasından depolama açısından da size uygun bir tane seçmelisiniz. Kapaklı ve büyük bir bölümü kapalı televizyon ünitesi seçenekleri ile odanın dağınıklığının büyük bir kısmını kolayca yok edebilirsiniz. Daha sakin ve sade bir ortam elde edebilir, ünitenizin varsa açık kısımlarına küçük aksesuarlar yerleştirerek odanın ve ortamın sıcaklığını artırabilirsiniz. Odanızda bulunan diğer mobilyaların renk ve doku yoğunluğuna göre ahşap, mat ya da farklı dokulara sahip üniteleri tercih edebilirsiniz. Piyasadaki birçok markanın oldukça çeşitli stillere ve boyutlara sahip televizyon üniteleri arasından zevkinize en çok hitap edeni televizyonlu odanıza yerleştirebilirsiniz. TV modelleri arasında seçim yaparken birçok farklı fonksiyona dikkat etmeniz gerekiyor. Bu özellikler pratikliği arttırmaya ve dekorasyonda şıklık yaratmanıza katkı sağlar.

Kitaplık televizyon ünitesi modelleri sayesinde yaşam alanınızda şık ve eğlenceli bir hobi alanı oluşturmak için kitaplarınızı TV ünitenize koyabilirsiniz. Kitaplık ile birleşik olarak tasarlanan televizyon ünitelerinin kitaplara özel raf işlevini kullanarak, ayrı bir kitaplık satın almadan alanı daha rahat ve geniş kullanabilirsiniz. Dekoratif eşyalar veya sık kullanılan parçaları da ünitenin depolama bölmelerine yerleştirerek şık bir görüntü sağlayabilir, çeşitli bölmelere kolayca ulaşabilirsiniz. Otantik formda tasarlanan TV ünitesi seçenekleri, oturma odası ya da televizyonun bulunduğu odada farklı bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olabilir. Evinize doğa ve gerçekçilik getirmek için salaş tarzdaki otantik televizyon üniteleri, ahşap, ceviz, taş tasarım televizyon üniteleri ve meşe üniteleri kullanabilirsiniz. TV ünitesi köşe tipi seçenekleri köşe dekorasyonu için kullanılabilecek onlarca farklı renk ve stil ile bulunmaktadır. Köşe ölçünüze bağlı olarak dekorasyonda tamamlayıcı bir görünüm oluşturan bir ünite seçebilirsiniz. Oturma odasına mobilyayı nasıl yerleştireceğinize ve tarzınızı nasıl yansıtacağınıza karar vermek, mobilya seçimi kadar önemlidir. Bu noktaları çeşitli fikirler yardımıyla kişisel tercihlerinize göre geliştirebilirsiniz. TV ünitesi modellerinin nasıl dekore edileceğine ve evde nasıl güzel görüneceğine dair tüm seçenekleri ayrı ayrı değerlendirerek farklı kararlar verebilirsiniz.  Aynı zamanda ünitenin tasarımında bulunan malzemeler, desenler ve renkler de dekorasyon zevkinize göre düzenleme yapmanıza yardımcı olacaktır.

Evinizin Dekorasyonuna Farklılık Katın

Üniteyi kullanacağınız alana göre küçük ya da büyük gibi boyut seçenekleri arasından tercih yaparken aynı zamanda farklı tasarımlara da şans vererek ev dekorasyonunuzda sıra dışı bir estetiğe imza atabilirsiniz. Birçok boyutta ve renkteki TV üniteleri ile farklı ihtiyaç ve gereksinimleri olan kullanıcılar için çeşitli avantajlar sağlamanız oldukça kolaydır. Farklı ortamlara uyum sağlayabilecek şekilde geliştirilen ve tasarlanan ünite modelleri farklı görünüm ve fonksiyonlara sahiptir. Ev dekorunu tamamlayabildiği ve kullanışlı alanlar yaratabildiği için pek çok farklı dekoratif televizyon ünitesi piyasada bulunur. Opsiyonel olarak çekmeceli olarak tasarlanan TV ünitesi ile ortamda bulunan küçük ya da büyük objeleri, dergi ve kitapları bölmelerde rahatlıkla saklayabilirsiniz. Sık kullandığınız ortak veya kişisel eşyalarınızı kolayca erişilebilen bir alanda saklayacağınız için oldukça rahat edebilirsiniz. Seçkin tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleri ile büyük odalar için tercih edebileceğiniz oldukça geniş ve uzun TV ünitesi modelleri, evinizde sahip olmak istediğiniz benzersiz alanı yaratmanıza olanak tanır. Masif ahşap TV üniteleri gibi belirli stillerde farklı işlevlere ve ayrıntılara sahip ürünler, oturma odanıza şık bir dokunuş katar.

Metal malzemelerle birleştirilerek üretilen TV ünite çeşitleri sayesinde evinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz. Farklı metal kaplamalar veya metal görünümlü eşyalar kullanarak dekorasyonda güzel bir görünüm elde edebilir, ünite raf ve bölmelerine rahatlıkla koyabilirsiniz. TV ünitesi seçenekleri ev dekorasyonunuz için ideal bir görünüm sağlayabilir ve bunun yanında farklı tasarımlardan dolayı size depolama alanında çok yardımcı olabilirler. Yalnızca TV'niz için güvenli bir muhafaza alanı oluşturmakla kalmaz, aynı zamanda ortamınızda başka estetik ve atmosfer oluşturmanızı da kolaylaştırır. TV üniteleri bulundukları ortamda TV eğlencesini tam anlamıyla yaşamanıza olanak tanıyan birçok farklı seçeneği ile birlikte piyasada bulunmaktadır. Metal ve ahşap malzemelerle kombinlenerek üretilen TV üniteleri, hoş görünümleri ile ortamınıza dinlendirici bir dekorasyon tarzı katar. Basit ve göz alıcı tasarımları sevenler için ise cam TV üniteleri oldukça uygun bir seçenek olabilir. Mermer malzemeden üretilen TV üniteleri, mekanınız için modern ve mükemmel bir dekoratif ortam yaratır. Farklı mermer renk ve modellerini inceleyerek zevk ve odanıza en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Odanızın Atmosferini Değiştirin

TV ünitelerinin fiyatları modelden modele değişiklik gösterebilir. Televizyon bulunan odanıza bir ünite almaya karar verdikten sonra, tek tip renk tasarımı ve renkli tasarımlar içeren modeller arasında seçim yapmanız gerekir. Renkli televizyon ünite modelleri desen, renk veya düz renk dekorasyon ürünleri ile mekanınızdaki modayı daha iyi yansıtır, genelde açık renklerde bir dekorasyona sahip olan odalar için tercih edilir. Modern TV ünitesi seçenekleri, iddialı detaylar içerir; mekanınızda güzel bir görünüm yaratmak için yeşil, siyah, beyaz, kahverengi, altın, metal, gri, pembe gibi farklı renk ve mermer desen gibi tarzlarda tasarlanır.  Açık gri ve bej gibi renklerdeki TV üniteleri evinizdeki diğer mobilyalara oldukça kolay bir şekilde adapte edilebilir. Siyah televizyon ünitesi ile ortamı eşsiz bir modern görünüme kavuşturabilir. Ortamda çarpıcı efektler oluşturmak için kırmızı ve lacivert gibi iddialı renklere sahip TV ünitelerini kullanabilirsiniz. Koyu renkleri ve doğal tonlu mobilyaları sevenler için kahverengi hatta ahşap dokulardaki üniteler iyi bir seçimdir.

Pembe ve mor gibi spesifik zevklere hitap eden televizyon üniteleri ile odanızı tamamen kişiselleştirmenize ve yüksek kaliteli ve farklı stiller oluşturmanıza olanak sağlarken, yeşil tonlarındaki ürünler ile kanepe, dolap ve sehpaların renkleri uyumlu hale getirebilir. Çeşitli stil ve detaylara sahip TV üniteleri, dekorasyonun odak noktası olabilecek mobilya düzenine kendi yorumunuzu eklemenize yardımcı olabilir. Çarpıcı bir etki yaratmak için rengarenk ya da zıt renklere sahip bir TV ünitesi seçebilirsiniz. Özel olarak tasarlatabileceğiniz modeller sayesinde, ev dekorasyonunuzda kişisel tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. MDF dokulara sahip TV ünite modelleri diğerlerine oranla daha yüksek nem direncine sahiptir. Modern zevke sahip tasarım özelliklerinin yanı sıra evinize çok fazla kullanım kolaylığı da getirirler. TV ünitelerinin MDF modelleri sayesinde ünitenizde oluşabilecek hasar, genişleme ve deformasyon gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.  Basit tasarımlardan yana iseniz ve sadeliği seviyorsanız TV ünitesi seçiminizi beyaz renkten yana kullanabilirsiniz. Yaşam alanınızın genel görünümünde sade olmayı tercih ediyorsanız, TV ünitesinde renkli ve dinamik bir tasarım kullanarak ortama sıcaklık katabilirsiniz.  Oturma odasında sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanlarda diğer mobilyaların yanı sıra televizyon üniteniz ile rahat edin ve modaya uygun tasarımın keyfini çıkarın, birlikte geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirin.

Farklı Tasarımlarla Tanışın

Kişisel tercihlerinize göre odanızda kendi modanızı oluşturmak için birçok farklı fonksiyona sahip TV ünitelerini kullanabilirsiniz. TV ünitesi seçeneği, oda dekorasyonunda istediğiniz görüntüyü yakalamak için farklı malzemeler kullanmanıza olanak tanır. Modern tasarımı ile zamanın yeniliklerini yansıtan ve zevkinizi farklı şekillerde sunan ürünler ile dekore etmenize yardımcı olabilir. Dilerseniz klasik bir TV ünitesi tercih edebilir ya da sıra dışı tasarımlara ve detaylara sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Muhteşem ve klasik stili yansıtan avangart TV ünitesi çeşitlerini klasik ama havalı tarzda bir ev tasarlamak için kullanabilirsiniz. TV ünitesi çeşitleri ve yüksek kaliteli seçenekler seçiminize bağlı olarak tüm mobilya dekorasyonuna uygun olacağından uzun süreli kullanıma çok uygundur.

TV ünitesi ürün grubu yaşam alanınızda hobi ve kültürel köşe atmosferi oluşturmanıza yardımcı olabilir, diğer mobilyaların oluşturduğu tasarıma farklı pozisyonlar ekleyerek ister kütüphane ister aksesuar köşesi olarak kullanılabilir. Üniteyi konumlandırmak istediğiniz alan ve odaya göre TV ünitelerinin koltuk, sehpa, masa gibi önemli mobilyalarla uyumlu birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlerin içinde bulunduğu geniş seçenek yelpazesi sayesinde mutlu ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz dilediğiniz modellere sahip olabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen TV dolapları uzun süre kullanıma uygundur. TV üniteleri aynı zamanda şömine tasarımlı modelleri ile mekanınızda şık bir görünüm yaratır ve oda sıcaklığına katkıda bulunur. Sakin ve şık görünümü ile evinizde zarif bir atmosfer yaratır. Şömineli TV dolabının yanı sıra LED ışıklarla süslenmiş TV ünite modellerini de tercih edebilirsiniz. Hepsiburada ile çeşitli TV konsol seçenekleri sayesinde kullanmak istediğiniz tüm özelliklere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Ürünü yerleştireceğiniz oda ve kendi kişisel zevklerinize göre seçeceğiniz TV ünitesini Hepsiburada güvencesi ile satın alabilir ve ürünün tüm avantajlarından faydalanmaya başlayabilir, güvenli ve rahat alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

TV Ünitesi Nasıl Kurulur?

Her televizyon ünitesinin kendine özel şekli, parçaları ve kurulum tekniği vardır. Satın aldığınız TV ünitesinin kurulum aşamasında sorun yaşamamak için ürün ile birlikte gelen kullanım ve kurulum kılavuzlarını inceleyebilirsiniz.

TV Ünitesi Nasıl Olmalı?

Televizyonlu odanıza konumlandıracağınız üniteler odanın ve televizyonun boyutlarına göre doğru büyüklüklerde olmalıdır. Bunun yanında TV ünitesinin raf ve çekmece gibi bölmeleri ihtiyacınıza uygun sayı ve büyüklükte olmalıdır. Estetik ve uyum açısından satın alacağınız TV ünitesinin rengini de kendi zevkiniz ve odaya uygun seçmelisiniz.

TV Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

TV ünitesi satın alırken ihtiyaç ve zevklerinizin tam olarak karşılandığından emin ve tatmin olmalısınız. Bunun yanı sıra ürünlerin uzun ömürlü olmaları açısından kaliteli malzemelerden üretilmesine, dış kaplamaların ise dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

  • TV Ünitesinin Temizlik ve Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

  • Dekoratif özellikler taşıyan ve farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle bütünlenen televizyon üniteleri, düzenli aralıklarla temizlenmeli ve bakımları yapılmalıdır. Televizyon ve diğer elektrikli aletleri taşıdıkları için yoğun miktarda toza maruz kalırlar. Çünkü manyetik alan yaratan cihazlar, ortamdaki tozları üniteye çeker. Nemli bezle tozunu alarak günlük temizliğini yapabilirsiniz. Ahşap malzemeden tasarlanmış televizyon ünitelerinizi, zaman zaman ahşap parlatıcı yüzey temizleyicileri ile temizlemeyi de ihmal etmemelisiniz.
  • TV Ünitelerinde Aranan Özellikler Nelerdir?

  • Konsept tasarım özelliği sunan bir ürün olmalıdır. Farklı amaçlara hitap edebilen televizyon ünitesi, yaşam alanınıza özel bir tarz katar. Televizyon ve beraberinde kullanmak istediğiniz elektronik cihazları bir arada tutabilen yapıya sahip olmalıdır. TV üniteniz, kitaplar, objeler, biblolar, süs bitkileri ve aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz kullanım alanlarına sahip olursa, salonunuza şık bir görünüm de kazandırır. Duvardan duvara monte edilen modeller, geniş yaşam alanları için en uygun seçenekleri oluşturur. Ahşaptan üretilen modeller gibi alçıpandan üretilen modeller de çok kullanışlı ve gösterişli ürünler sunabilmektedir. Nişlerle süslenmiş alçıpan televizyon üniteleri, değerli aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz şık tasarımlardır. Bazı üniteler ise büfe özelliği sunan camlı bölmelere sahiptir. Bu tarz bir ürün alırsanız değerli cam eşyalarınızı o bölmelerde sergileyebilirsiniz. Küçük bir odada kullanmak istediğiniz ürünler için de şık ama sade tasarımları tercih edebilirsiniz.
  • Televizyon Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Mobilyanıza uyum sağlayacak ve yaşam tarzınızla örtüşecek bir model almanız öncelikli seçeneğiniz olmalıdır. Ünitenin, monte edileceği alanla uyumlu boyutlarda olması gerekir. Kocaman salonda küçük bir TV ünitesi hoş durmayacağı gibi küçük bir odada da büyük ünite uygun olmayacaktır. Alacağınız modelin işlevsel olmasına önem verirseniz çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Geniş boyutlu üniteye ihtiyacınız varsa, kapaklı bölmeleri olan modelleri seçebilirsiniz. Çünkü bu küçük kapaklı dolaplar, çeşitli eşyalarınızı barındırmanıza yardımcı olur. Seçtiğiniz ürünün, sağlam ve ısıya dayanıklı bir malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Elektronik cihazlar uzun süre kullanıldığında ısınacakları için ünitenize zarar verebilirler. Kaliteli ve ısıya dayanıklı malzemeden üretilen TV ünitelerini, yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın tarzına uygun renk, desen ve tasarım özellikleri taşıyan, çekmeceli ve raflı modelleri seçerseniz, kitaplarınız, fotoğraf çerçeveleriniz ve dekoratif aksesuarlarınız için de uygun alanlar yaratabilirsiniz.
  • TV Ünitesi Nedir?

  • TV ünitesi sadece gelişmiş televizyon modellerinin yer aldığı mobilyalar değildir. Televizyon ünitesi modelleri dekoratif ürünlerdir. Farklı tasarımlarıyla şıklık sundukları gibi konforlu yaşam imkânı da tanıyan yeni nesil mobilyalardır. LCD, IPS ve LED televizyonlar ile kullanılan sinema sistemlerini, kartlı dijital yayın cihazlarını, çeşitli elektronik aksesuarları ve oyun konsollarını üzerinde toplayan ünitelerdir. Şık tasarımları, farklı yapım malzemeleri ve raf düzenleriyle, konforlu kullanım olanakları sunarlar. İhtiyacınız olan tüm elektronik cihazları bir arada bulunduran kullanışlı mobilyalardır. Dekoratif objelerinize, kitaplarınıza ve biblolarınıza da ev sahipliği yapabilirler. Farklı materyallerden üretilebilen TV üniteleri, en çok satan ev mobilyaları arasındadır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TV Ünitesi Fiyatları & Modelleri

5532 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Genişlik
Toplam 45 / 5532 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?