2020 TV Unitesi Fiyatları

Farklı tasarımları ile salonlarda yerlerini alan; televizyonların ve DVD’lerin odanın en uygun köşesinde konumlanmasını sağlayan televizyon üniteleri, işlevsel kullanım sağlıyor. Rafları, dolapları ve televizyonu kolaylıkla yerleştirebileceğiniz geniş bölmeleri ile dekorasyonu şık bir şekilde tamamlıyor. Farklı materyallerden tasarımlara yer veren Sanal Mobilya, Kenyap ve Dekorister gibi markaların koleksiyonlarında aradığınız modeli bulabilirsiniz.

TV ünitesi fiyatları, ürünün tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere, parça çeşitliliğine göre farklılık gösteriyor. Kalite-fiyat dengesini en iyi şekilde kuran markaların televizyon ünitesi modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Her bütçeye ve dekora uygun ünitenin bulunabileceği koleksiyonlar arasında evinize uyum sağlayacak türde bir modeli seçerek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Televizyonunuzu güvenli şekilde yerleştirebileceğiniz ünitelere DVD oynatıcı, uydu ve dekoratif eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Tasarımlar arasından bütçenize uyan fiyatlarda seçimler yapabilirsiniz.

Genellikle siyah, beyaz ve kahverenginin tonlarından oluşan materyallere ek olarak farklı renklerde aksesuar seçimleri ile birleştirilen tasarımlar, farklı zevklere hitap ediyor. Renkli tasarımlarda sarı, mavi, yeşil, kırmızı ve pembenin pastel tonları kullanılarak farklı stiller ortaya çıkarılıyor. Televizyonları, ünitelerin üzerine yerleştirebilir; dilerseniz ünitenin TV bölmesini kullanarak duvara monte edebilirsiniz. Ünitenin çekmecelerine kumandalarınızı, dergilerinizi, CD ve DVD’lerinizi koyabilirsiniz. Eğer ilginiz var ise oyun konsollarını ve oyun CD’lerini de yerleştirerek her zaman ulaşılabilir bir yerde olmalarını sağlayabilirsiniz.

Salon ve oturma odalarında sıklıkla tercih edilen televizyon sehpalarının modelleri, yerleştirilecek alanın genişliğine göre belirleniyor. Alan geniş ise TV ve TV aparatlarının tümünü aynı üniteye yerleştireceğiniz raflı dolaplı ve çekmeceli modelleri tercih edebilirsiniz. Alan dar ise, duvara monte edilebilen tablo ünite modellerini ya da televizyonun boyutlarına yakın bir sehpa modelini seçebilirsiniz.

TV Ünitesi Modelleri

TV ünitesi modelleri, dekoratif olmaları ile dikkat çekiyor. Evin dekoratif bütünlüğünü sağlayabilmek için oturma odası takımları, koltuk takımları ve köşe koltuk takımları ile uyum gösterebilecek şekilde seçimler yapmanız gerekiyor. Koltuk takımlarınızın mobilya ve kumaş rengine, kullanılan materyal stiline göre seçimler yaparak dekoratif bütünlüğü oluşturabilirsiniz. Üniteler arasında tek renkli tasarımlar olabildiği gibi iki ya da üç renkten oluşan tasarımlar da bulunabiliyor. Raflı tasarımların bölmeleri, kitaplık olarak da kullanılabildiği için küçük evlerde işlevsel kullanım olanağı sağlıyor. Geniş ve uzun raflar, dekoratif objelerin dizilebileceği bir alan yarattığı için odanın dizaynına katkı sunuyor. Çekmeceli modeller, ortada kalmasını istemediğiniz eşyalarınızı düzenleyebilmenize olanak tanıyor.

Lake, ahşap, ceviz gibi materyallerden üretilen ünite modelleri, estetik görünümleri ile ev dekorasyonunda önemli bir parça haline geliyor. TV ünitelerini kurabilmek için gerekli olan parçalar, kaliteli malzemeden üretiliyor. Böylece hem kurulması kolay hem de kullanımı uzun ömürlü oluyor. Üniteler, genellikle yeni ev alanlar, evlenecekler, eşyalarını değiştirenler ve ikinci bir ev satın alanlar tarafından tercih ediliyor. Evlerde bütünlük oluşması için diğer eşyaların tarz ve materyallerine uygun seçimler yapılması öneriliyor. Ayrıca, beğenilere uygun stillerde tercihler yapmak, işlevselliğin yanı sıra kendinizi iyi hissedeceğiniz bir atmosfere ulaşmanıza da yardımcı oluyor.

Televizyon ünitelerinin çekmecelerinin ve dolap kulplarının gizli olmasına ya da eğer gizlenmemişlerse tasarımın bütünlüğünü sağlayan renk ve stillerde olmalarına da önem gösteriliyor. Kaliteli malzemelerden seçilen ünite aksesuarlarının aynı şekilde estetik olması da önem taşıyor. Dolap kapaklarının ve çekmecelerin kolay açılabilir olması ile eşyaları kullanırken hızlı hareket edilebilmesi sağlanıyor. Ek olarak, zigon sehpaları da koyabileceğiniz ünite tasarımları, iki farklı eşyayı bir arada bulundurması ile işlevsel kullanım sunuyor. Kaliteli markaların koleksiyonlarında yer alan TV ünitelerini inceleyebilir; beğendiğiniz ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Pek çok farklı ürün seçeneği sunan, TV ünitesi modellerini inceleyebilirsiniz.

 • TV Ünitesinin Temizlik ve Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

 • Dekoratif özellikler taşıyan ve farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle bütünlenen televizyon üniteleri, düzenli aralıklarla temizlenmeli ve bakımları yapılmalıdır. Televizyon ve diğer elektrikli aletleri taşıdıkları için yoğun miktarda toza maruz kalırlar. Çünkü manyetik alan yaratan cihazlar, ortamdaki tozları üniteye çeker. Nemli bezle tozunu alarak günlük temizliğini yapabilirsiniz. Ahşap malzemeden tasarlanmış televizyon ünitelerinizi, zaman zaman ahşap parlatıcı yüzey temizleyicileri ile temizlemeyi de ihmal etmemelisiniz.
 • TV Ünitelerinde Aranan Özellikler Nelerdir?

 • Konsept tasarım özelliği sunan bir ürün olmalıdır. Farklı amaçlara hitap edebilen televizyon ünitesi, yaşam alanınıza özel bir tarz katar. Televizyon ve beraberinde kullanmak istediğiniz elektronik cihazları bir arada tutabilen yapıya sahip olmalıdır. TV üniteniz, kitaplar, objeler, biblolar, süs bitkileri ve aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz kullanım alanlarına sahip olursa, salonunuza şık bir görünüm de kazandırır. Duvardan duvara monte edilen modeller, geniş yaşam alanları için en uygun seçenekleri oluşturur. Ahşaptan üretilen modeller gibi alçıpandan üretilen modeller de çok kullanışlı ve gösterişli ürünler sunabilmektedir. Nişlerle süslenmiş alçıpan televizyon üniteleri, değerli aksesuarlarınızı yerleştirebileceğiniz şık tasarımlardır. Bazı üniteler ise büfe özelliği sunan camlı bölmelere sahiptir. Bu tarz bir ürün alırsanız değerli cam eşyalarınızı o bölmelerde sergileyebilirsiniz. Küçük bir odada kullanmak istediğiniz ürünler için de şık ama sade tasarımları tercih edebilirsiniz.
 • Televizyon Ünitesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Mobilyanıza uyum sağlayacak ve yaşam tarzınızla örtüşecek bir model almanız öncelikli seçeneğiniz olmalıdır. Ünitenin, monte edileceği alanla uyumlu boyutlarda olması gerekir. Kocaman salonda küçük bir TV ünitesi hoş durmayacağı gibi küçük bir odada da büyük ünite uygun olmayacaktır. Alacağınız modelin işlevsel olmasına önem verirseniz çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Geniş boyutlu üniteye ihtiyacınız varsa, kapaklı bölmeleri olan modelleri seçebilirsiniz. Çünkü bu küçük kapaklı dolaplar, çeşitli eşyalarınızı barındırmanıza yardımcı olur. Seçtiğiniz ürünün, sağlam ve ısıya dayanıklı bir malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Elektronik cihazlar uzun süre kullanıldığında ısınacakları için ünitenize zarar verebilirler. Kaliteli ve ısıya dayanıklı malzemeden üretilen TV ünitelerini, yıllar boyunca keyifle kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın tarzına uygun renk, desen ve tasarım özellikleri taşıyan, çekmeceli ve raflı modelleri seçerseniz, kitaplarınız, fotoğraf çerçeveleriniz ve dekoratif aksesuarlarınız için de uygun alanlar yaratabilirsiniz.
 • TV Ünitesi Nedir?

 • TV ünitesi sadece gelişmiş televizyon modellerinin yer aldığı mobilyalar değildir. Televizyon ünitesi modelleri dekoratif ürünlerdir. Farklı tasarımlarıyla şıklık sundukları gibi konforlu yaşam imkânı da tanıyan yeni nesil mobilyalardır. LCD, IPS ve LED televizyonlar ile kullanılan sinema sistemlerini, kartlı dijital yayın cihazlarını, çeşitli elektronik aksesuarları ve oyun konsollarını üzerinde toplayan ünitelerdir. Şık tasarımları, farklı yapım malzemeleri ve raf düzenleriyle, konforlu kullanım olanakları sunarlar. İhtiyacınız olan tüm elektronik cihazları bir arada bulunduran kullanışlı mobilyalardır. Dekoratif objelerinize, kitaplarınıza ve biblolarınıza da ev sahipliği yapabilirler. Farklı materyallerden üretilebilen TV üniteleri, en çok satan ev mobilyaları arasındadır.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

TV Ünitesi Fiyatları & Modelleri

1.774 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Tv Üniteleri
  2. Yıldız Mobilya Tv Üniteleri
  3. RomanoDizayn Tv Üniteleri
  4. Decoraktiv Tv Üniteleri
  5. BMdekor Tv Üniteleri
  6. Dekorister Tv Üniteleri
  7. Rani Tv Üniteleri
  8. Decorotika Tv Üniteleri
  9. Givayo Tv Üniteleri
  10. Mobilyahane Tv Üniteleri
  11. Homemanya Tv Üniteleri
  12. Sanal Mobilya Tv Üniteleri
  13. Rafline Tv Üniteleri
  14. Erva Tv Üniteleri
  15. Bimossa Tv Üniteleri
  16. Modatte Mobilya Tv Üniteleri
  17. Variant Mobilya Tv Üniteleri
  18. Sem Tv Üniteleri
  19. Nur Mobilya Tv Üniteleri
  20. Cantek Tv Üniteleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Yükseklik A-Z
 6. Malzeme
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Genişlik A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021336/18021389
Başa dön