Farklı tasarımları ile salonlarda yerlerini alan; televizyonların ve DVD’lerin odanın en uygun köşesinde konumlanmasını sağlayan televizyon üniteleri, işlevsel kullanım sağlıyor. Rafları, dolapları ve televizyonu kolaylıkla yerleştirebileceğiniz geniş bölmeleri ile dekorasyonu şık bir şekilde tamamlıyor. Farklı materyallerden tasarımlara yer veren Sanal Mobilya, Kenyap ve Dekorister gibi markaların koleksiyonlarında aradığınız modeli bulabilirsiniz.

TV Ünitesi Fiyatları

TV ünitesi fiyatları, ürünün tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere, parça çeşitliliğine göre farklılık gösteriyor. Kalite-fiyat dengesini en iyi şekilde kuran markaların televizyon ünitesi modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Her bütçeye ve dekora uygun ünitenin bulunabileceği koleksiyonlar arasında evinize uyum sağlayacak türde bir modeli seçerek dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Televizyonunuzu güvenli şekilde yerleştirebileceğiniz ünitelere DVD oynatıcı, uydu ve dekoratif eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Tasarımlar arasından bütçenize uyan fiyatlarda seçimler yapabilirsiniz.

Genellikle siyah, beyaz ve kahverenginin tonlarından oluşan materyallere ek olarak farklı renklerde aksesuar seçimleri ile birleştirilen tasarımlar, farklı zevklere hitap ediyor. Renkli tasarımlarda sarı, mavi, yeşil, kırmızı ve pembenin pastel tonları kullanılarak farklı stiller ortaya çıkarılıyor. Televizyonları, ünitelerin üzerine yerleştirebilir; dilerseniz ünitenin TV bölmesini kullanarak duvara monte edebilirsiniz. Ünitenin çekmecelerine kumandalarınızı, dergilerinizi, CD ve DVD’lerinizi koyabilirsiniz. Eğer ilginiz var ise oyun konsollarını ve oyun CD’lerini de yerleştirerek her zaman ulaşılabilir bir yerde olmalarını sağlayabilirsiniz.

Salon ve oturma odalarında sıklıkla tercih edilen televizyon sehpalarının modelleri, yerleştirilecek alanın genişliğine göre belirleniyor. Alan geniş ise TV ve TV aparatlarının tümünü aynı üniteye yerleştireceğiniz raflı dolaplı ve çekmeceli modelleri tercih edebilirsiniz. Alan dar ise, duvara monte edilebilen tablo ünite modellerini ya da televizyonun boyutlarına yakın bir sehpa modelini seçebilirsiniz.

TV Ünitesi Modelleri

TV ünitesi modelleri, dekoratif olmaları ile dikkat çekiyor. Evin dekoratif bütünlüğünü sağlayabilmek için oturma odası takımları, koltuk takımları ve köşe koltuk takımları ile uyum gösterebilecek şekilde seçimler yapmanız gerekiyor. Koltuk takımlarınızın mobilya ve kumaş rengine, kullanılan materyal stiline göre seçimler yaparak dekoratif bütünlüğü oluşturabilirsiniz. Üniteler arasında tek renkli tasarımlar olabildiği gibi iki ya da üç renkten oluşan tasarımlar da bulunabiliyor. Raflı tasarımların bölmeleri, kitaplık olarak da kullanılabildiği için küçük evlerde işlevsel kullanım olanağı sağlıyor. Geniş ve uzun raflar, dekoratif objelerin dizilebileceği bir alan yarattığı için odanın dizaynına katkı sunuyor. Çekmeceli modeller, ortada kalmasını istemediğiniz eşyalarınızı düzenleyebilmenize olanak tanıyor.

Lake, ahşap, ceviz gibi materyallerden üretilen ünite modelleri, estetik görünümleri ile ev dekorasyonunda önemli bir parça haline geliyor. TV ünitelerini kurabilmek için gerekli olan parçalar, kaliteli malzemeden üretiliyor. Böylece hem kurulması kolay hem de kullanımı uzun ömürlü oluyor. Üniteler, genellikle yeni ev alanlar, evlenecekler, eşyalarını değiştirenler ve ikinci bir ev satın alanlar tarafından tercih ediliyor. Evlerde bütünlük oluşması için diğer eşyaların tarz ve materyallerine uygun seçimler yapılması öneriliyor. Ayrıca, beğenilere uygun stillerde tercihler yapmak, işlevselliğin yanı sıra kendinizi iyi hissedeceğiniz bir atmosfere ulaşmanıza da yardımcı oluyor.

Televizyon ünitelerinin çekmecelerinin ve dolap kulplarının gizli olmasına ya da eğer gizlenmemişlerse tasarımın bütünlüğünü sağlayan renk ve stillerde olmalarına da önem gösteriliyor. Kaliteli malzemelerden seçilen ünite aksesuarlarının aynı şekilde estetik olması da önem taşıyor. Dolap kapaklarının ve çekmecelerin kolay açılabilir olması ile eşyaları kullanırken hızlı hareket edilebilmesi sağlanıyor. Ek olarak, zigon sehpaları da koyabileceğiniz ünite tasarımları, iki farklı eşyayı bir arada bulundurması ile işlevsel kullanım sunuyor. Kaliteli markaların koleksiyonlarında yer alan TV ünitelerini inceleyebilir; beğendiğiniz ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

TV Ünitesi Fiyatları

1.355 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Adore
  3. Sanal Mobilya
  4. BMdekor
  5. Yurudesign
  6. Decorotika
  7. Dekorister
  8. Rafline
  9. Endizayn
  10. ASEH
  11. GadaHome
  12. Variant Concept
  13. Evbingo
  14. Minar
  15. Puzzle Design
  16. Pegai
  17. Calitelli
  18. Givayo
  19. Endustriyel Mobilya
  20. Eyibil Mobilya
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021336/18021389
BAŞA DÖN