TV Sehpaları / Üniteleri

Tv Sehpası - Tv Ünitesi

Her evin vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alan ve geleneksel medya ile olan bağımızı güçlü tutan televizyonlarımızı ne şekilde konumlandıracağımız, dekorasyon açısından büyük ölçüde önem arz etmektedir. Bu ürünlerin evlerde güvenli bir şekilde sergilenmesi için kullanıcılar TV ünitesi ya da TV sehpası gibi ürünlere yönelmektedirler. Farklı ebatlar arasında değişkenlik gösterebilen bu ürünler, farklı ihtiyaçlara hitap etmek üzere farklı şekillerde detaylandırılmışlardır. Örneğin bazı TV üniteleri bütün bir duvarı kaplayabilirken bazıları yalnızca ufak bir alana ihtiyaç duymaktadır. Farklı seçenekler arasından hangisinin daha uygun olacağı, evinizin ölçüleri ve sizin kendi kişisel talepleriniz doğrultusunda şekillenecektir. Alandan tasarruf etmek ya da kitaplarınızı görünür bir alanda sergilemek istiyorsanız, kitaplıklı TV ünitesi modelleri sizin için uygun bir seçenek olabilir. Bu modeldeki ürünler yalnızca kitaplık yerleştirmek için değil, çeşitli aksesuarların sergilenmesi için de kullanılabilmektedirler. Çeşitli biblolar ya da fotoğraf çerçevelerini sergilemek için bu türdeki TV üniteleri oldukça uygundur.

Evinizin ölçüleri bu büyüklükte bir ürün için uygun değilse küçük TV ünitesi modellerine göz atmanızda fayda vardır. Bu modeller, minimal bir yaşam tarzını benimseyen kullanıcılar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Yalnızca televizyonunuzun boyutu kadar bir alan kaplayan bu ürünler, eşya kalabalığından hoşlanmayan kullanıcıların yoğun ilgisini çekmektedir. TV ünitesinin boyutu kadar rengi de oldukça önemli bir kriterdir. Açık tonlardaki renkler, dar alanlar için sıklıkla tercih edilirken koyu tonlardaki renkler, geniş odalar için oldukça ideal bir seçenek olabilir. Evlerinde otantik bir hava yakalamak isteyen kullanıcılar ise ahşap TV sehpası modellerine yönelebilmektedirler. Dilerseniz siz de farklı seçenekler arasında göz gezdirebilir, eviniz için en uygun TV ünitesinin hangisi olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz.

TV Üniteleriniz ile Evinizi Dekore Edin

Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan TV üniteleri, hem televizyonlarımızı güvenle muhafaza etmemiz hem de görsel açıdan tatmin edici bir görünüm elde etmemiz açısından hayatlarımızda oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Odanın her açısından rahatlıkla görülmeye imkan tanıyacak bir kısımda konumlandırılan televizyonların nasıl bir ünite içerisine konumlandırılacağı da oldukça önemli bir meseledir. Sürekli göz önünde bulunan bu ürünlerin evin geri kalan kısmı ile uyum içerisinde yer alması ve ev sahibinin tarzını yansıtması oldukça önemlidir. Kullanıcılar çoğunlukla cam TV sehpası ya da duvara monte TV ünitesi gibi sade modelleri tercih ederken uygun boyutlarda alana sahip olan kullanıcılar, evlerinde otantik bir hava yaratmak amacıyla şömineli TV ünitesi gibi  modellere de yönelebilmektedirler. Alçıpan TV ünitesi modelleri ise hem alandan tasarruf etmeyi sağlaması hem de ilgi çekici bir görünüm sergilemesi nedeniyle evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Evinizde, muhafaza etmenizi gerektirecek fazla eşya varsa çekemeceli TV ünitesi modelleri sizin için uygun bir seçenek olabilir. Ünitenizin büyüklüğüne göre sahip olacağınız alan artacağından, ne ölçüde bir ünite tercih edeceğiniz hem muhafaza etmek istediğiniz eşyaların miktarına hem de evinizde sahip olduğunuz alana göre değişkenlik gösterebilir.

TV ünitenizi yalnızca dekorasyon amaçlı kullanacaksanız raflı modeller sizin ilgilerinize hitap edecek niteliktedir. Bu modeller çoğunlukla sehpa şeklindedir; sahip olduğu raflara ufak biblolar ve fotoğraf çerçeveleri yerleştirilebilir. Daha büyük boylardaki raflı TV üniteleri ise kitaplık amacıyla da kullanılabilmektedir; kitaplarını bir dekorasyon malzemesi olarak kullanmayı tercih eden kullanıcılar bu modellere yönelebilmektedirler. TV ünitesinin yerden yüksekliği, ayakları da genişliği de oldukça bir kriter olarak belirlenebilir. Ayakları yüksek modeller temizlik açısından kullanıcılara kolaylık sağlarken yere yakın modeller tasarım açısından kullanıcıların ilgisini çekebilmektedir. Televizyonunuzu dilerseniz TV ünitenize yerleştirebilir, dilerseniz ünitenin üstünde bir noktada duvara monte edebilirsiniz. Çocuklu evlerde yaşayan kullanıcılar çoğunlukla, daha güvenli olması açısından televizyonlarını duvara monte etmeyi tercih edebilmektedirler. Ancak evde çocuk yoksa ve duvarın deforme olmasını istemiyorsanız, televizyonunuzu TV üniteniz üzerinde konumlandırabilirsiniz. Her iki durumda da oldukça şık bir görünüm sergileyen TV ünitelerinin ne şekilde kullanılacağı kullanıcıların kişisel tercihleri etrafında belirlenmektedir. Model tercihinde olduğu kadar renk tercihinde de oldukça titiz bir tavır sergileyen kullanıcılar, kullandıkları ünitenin evin geri kalan kısmına uyum gösterdiğinden emin olmak istemektedirler. Piyasada her ihtiyaca ve ilgiye karşılık gelecek bir modelde TV ünitesi ile karşılaşmak mümkündür.

TV Üniteleri ile Hayatınıza Renk Katın

Günümüzde televizyon kullanımı, yalnızca geleneksel medya olan bağlarımızı belirlemekle kalmamakta, yeni nesil medya hizmetleri sağlayıcılarına da ulaşım imkanı tanımaktadır. İnternet bağlantısı ile erişim imkanı elde edilen bu medya sağlayıcılarına günün istediğimiz saati erişim sağlamamız mümkündür. Televizyon dünyasında meydana gelen bu yenilik, televizyon ile olan bağlarımızı yeniden şekillendirmiş, internet ve bilgisayar kullanımının artması ile birlikte gittikçe zayıflayan televizyon ile olan bağlarımızın yeniden kuvvetlenmesine imkan sağlamıştır. Kullanıcılar, işten ya da okuldan geldiklerinde, bilgisayarlarının başına geçmek yerine televizyonun açma düğmesine basmakta, uzun saatlerini televizyon karşısında dizi ve film izleyerek geçirebilmektedirler. Kişilerin uzun saatlerini birlikte geçirdikleri bu teknolojik aletlerin konumlandırılacağı ünite de oldukça önemlidir. Yalnız yaşayan biriyseniz ve zamanınızı çoğu zaman televizyon karşısında geçiriyorsanız, koltuğunuza uygun mesafeye bir TV ünitesi yerleştirebilirsiniz. Ancak aile hayatı yaşıyorsanız ya da hane içindeki insan sayısı ikiden fazlaysa, televizyon ünitesini koltuk takımının bütün parçalarına eşit uzaklıkta bulunacak ve her yerden görünecek şekilde yerleştirmeniz uygun olabilir. Bu sayede oturma odasında bulunan herkesin televizyona eşit uzaklıkta olması sağlanabilir. Televizyon ünitenizi konumlandıracağınız yere göre ünitenizin modeli de farklılık gösterebilir. Televizyonunuzun büyüklüğü, raflı ya da çekmeceli olup olmayacağı, bu kriter etrafında şekillenebilir.

Kalabalık bir evde yaşıyorsanız ve televizyon üniteniz koltuk takımının her parçasına eşit uzaklıkta bir yerde konumlanacaksa, köşe TV ünitesi modellerini gözden geçirmenizde fayda vardır. Bunun yanında, böyle bir kullanım alanına sahip olacak ürünün olabildiğince küçük olması, evde daha ferah bir atmosfer yakalamaya imkan tanıyabilir. Ancak yalnız yaşayan ve evdeki zamanının çoğunu televizyon karşısında geçirenlerin kullanımına duvarı boydan boya kaplayan modeller daha uygun olabilir. Zira bu evlerde çoğunlukla az sayıda mobilya bulunmakta, odada belli bir kontrastı yakalamak için TV üniteleri büyük boylarda tercih edilmektedir. Öte yandan, eğer oyun konsolları ile zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız ve konsolunuzu sabitleyeceğiniz bir alana ihtiyacınız varsa, bu modeldeki ürünler sizin uygun seçenekler arasında yer alabilir. Çekmeceli modeller ise oyun konsolunuzun parçalarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza etmenize imkan sağlar. Gününüzün büyük bir çoğunluğunu karşısında geçireceğiniz bu ünitelerin göz zevkinize hitap etmesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle TV ünitesi tercihinde bulunurken renk, model, genişlik gibi birçok kriter göz önünde bulundurulmalı, ünitenin, evin geri kalan kısmı ile uyum içerisinde konumlandığından emin olmak gerekir. Günlük rutinlerimizi belirleyen ve hayatımızı kuşatan bu alanda kendimizi olabildiğince rahat hissetmemiz oldukça önemlidir.

Kendinize Alan Yaratın

İnsanlar, modern yaşamın koşulları altında çoğu zaman sürekli kendilerini bir koşuşturmacanın içerisinde bulmakta, günün belli saatlerinde dinlenebilecekleri ve kendilerini güvende hissedebilecekleri bir alana ihtiyaç duymaktadırlar. Bu alan çoğunlukla işten ya da okuldan geldikten sonra geçilen televizyonun önündeki koltuk olarak kendisini göstermektedir. Günümüzde, çeşitli medya sağlayıcıları sayesinde kullanıcılar dünyanın birçok yerinden yayınlanan farklı yapımlara kolaylıkla ulaşmakta, izledikleri filmler, diziler ve belgeseller ile genel kültürlerine katkı sağlayabilmekte ve kendilerini geliştirme imkanı elde etmektedirler. İmkana internet bağlantısı bulunan televizyonlar aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Kişiler, kendi kişisel alanlarını yaratırken televizyonlarını da bu alana dahil etmekte, bir anlamda yaşamlarını zenginleştirmektedirler. Bu nedenle, televizyonunun konumlanacağı alan da oldukça önemli bir mesele olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendinize ayırdığınız zamanın büyük bir çoğunluğunu karşısında geçireceğiniz bir mobilyanın göz zevkinize hitap etmesini isteyebilirsiniz. Televizyon üniteleri ile birlikte kişisel alanınızı dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Birçok farklı renk seçeneği ile dekorasyon hilesi yapmanız mümkündür. Örneğin dar alanları olduğundan daha geniş göstermek için kullanıcılar çoğunlukla aynalı TV ünitesi modellerine yönelmektedirler. Bu modeller, iç mekanı olduğundan daha geniş göstererek oldukça ferah bir kullanım imkanı sunmaktadırlar.

Kişisel alanınızda daha sıcak ve samimi bir hava yakalamak isterseniz, koltuğunuzun karşısında konumlandırdığınız TV ünitenizin daha sıcak renklere sahip olmasını tercih edebilirsiniz. Örneğin ceviz TV ünitesi modelleri bunun için oldukça uygundur. Bunun yanında krem rengi gibi renkler de tercih edilebilir. Siyah TV ünitesi ise ortama daha ciddi bir hava katarak evinizde ağırbaşlı bir görünüm elde etmenize katkı sağlar. Beyaz TV sehpası ise genellikle dar alanların ferah bir hava kazanmasına katkı sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Son zamanlarda trend haline gelen masif TV ünitesi modelleri ise kullanıcıların evlerinde otantik bir hava yakalamalarına ve sıcak bir ortam oluşturmalarına imkan sağlamaktadır. Oldukça huzurlu bir alan sunan bu ürünler aynı zamanda oldukça kullanışlıdır. Çekmeceli ve raflı olmak üzere farklı fonksiyonlara sahip bu ürünlerden dilediğinizi tercih edebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda evinizi şekillendirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz modelin tarzınızı yansıtması, daha önce de ifade edildiği gibi, oldukça önemlidir. Dekorasyon tercihinde bulunmadan önce ev tasarımınızın ruh haliniz üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olduğunu fark etmek ve bu doğrultuda hareket etmek oldukça kıymetlidir. Piyasada birbirinden farklı birçok model seçeneği bulunmaktadır; bunlar arasından size en uygun modeli belirlemeniz, kendinize ayırdığınız bu kişisel alanda keyifli vakit geçirmenize imkan sağlayacaktır.

Özgün Tasarımlar ile Evinizi Baştan Yaratın

Günümüz piyasasında estetik özellikleri ön plana çıkarılmış ve kaliteli malzemelerden üretilmiş özgün tasarımlara sahip TV ünitesi modellerine rastlamak mümkündür. Ünitelerin dış görünümü kadar üretildiği malzemenin cinsi de oldukça önemli bir kriterdir. Örneğin deprem bölgesinde yaşayanlar çoğunlukla darbelere karşı dayanıklı yapıya sahip ürünlere yönelmektedirler; bu alanda çoğunlukla lamine ahşap ile üretilmiş TV üniteleri tercih edilmektedir. Lamine ahşap ile üretilmiş TV üniteleri darbelere olduğu kadar neme karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu üniteler yalnızca televizyonu sabitlemek için değil, sahip olduğu çekmeceler ve raflarla da değerlendirilebilir. Bunun dışında, pürüzsüz bir yüzeye sahip olması ve kolay temizlenebilmesi dolayısıyla mermer TV ünitesi modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Benzer şekilde cam malzemeden elde edilen ürünler de darbelere karşı dayanıklı olmamasına karşın oldukça zarif bir görünüm sergilemesi dolayısıyla sıklıkla tercih edilmeye devam etmektedir. Kullanılan malzemenin cinsi, kullanıcıların kişisel tercihleri etrafında önem kazanmaktadır. Bu anlamda, farklı seçenekler arasında göz gezdirirken kendi taleplerinizi göz önünde bulundurmanız ve bir öncelik sırası belirlemeniz gerekebilir. Önceliğinizin darbelere karşı dayanıklılık ise lamine ahşap ürünler oldukça cazip bir seçenek olabilir; şıklık ve zarafet sizin için ön plandaysa cam malzemeden üretilmiş TV üniteleri oldukça şık bir görünüm sergileyebilmektedir.

TV ekipmanlarını muhafaza etmek için ve televizyonu konumlandırmak için kullanılan TV üniteleri ve sehpaları, bazı durumlarda evdeki fazla eşyaların da ortalıktan kaldırılmasına ve evin düzenlli bir görünüm kazanmasına imkan sağlamaktadır. Kullanıcılar TV ünitelerinin çekmecelerinde fotoğraf albümlerini, çocuklarının oyuncaklarını ve çeşitli eşyaları depolayabilmektedirler. Açık rafları bulunan TV ünitelerinde kimi zaman değerli eşyalar sergilenebilmekte, üniteler vitrin görevi görebilmektedir. Vitrin olarak kullanılan TV ünitesi beyaz renkte tercih edilebilir; böylece sergilenen eşyalarla birlikte evde boğucu bir hava oluşmasının önüne geçilir ve daha ferah bir görünüm elde edilebilir. Bunun yanında kitaplarınızı sergilemek için kullanacağınız TV üniteleri de ahşap görünüme sahip olabilir. Bu fikirlerin dışında, birçok farklı modeldeki üniteler arasında göz gezdirerek sizin için en uygun ürünü belirleyebilir, bu alandaki yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Üniteler, evinizin büyük bir kısmını kaplayacağından dolayı, evinizde bir dekorasyon değişikliği yapmak istediğinizde yenilemeyi ilk düşüneceğiniz ürünler arasında yer alabilir. TV ünitenizde yapacağınız ufak bir değişiklik, evin bütün havasına yansıyabilir ve günlük rutinleriniz bu değişimden olumlu anlamda etkilenebilir. Siz de evinizin tasarımında değişiklikler meydana getirerek günlük yaşamınızda bir değişim meydana getirmek isterseniz, farklı modellerdeki üniteler arasında göz gezdirebilir, uygun seçenekleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun TV Üniteleri

Ev dekorasyonunu yenilemek isteyen kullanıcıların dikkatlerini en çok yoğunlaştırdıkları alanlardan birisi de ürün fiyatlandırmalarıdır. Kullanıcılar, dekoratif özellikler gösteren ihtiyaç ürünlerine gereğinden fazla bütçe ayırmak istememekte, bu nedenle karşılaştıkları ilk uygun fiyatlı ürünü satın alma eğiliminde olabilmektedir. Aynı durum televizyon üniteleri için de geçerlidir. Günümüz piyasasında oldukça geniş bir yelpazede fiyatlandırılmış farklı modellerde TV ünitesi modelleriyle karşılaşmak mümkündür. Bu modeller arasında bir tercihte bulunurken, kullanıcıların kendi önceliklerini belirlemesi ve belli bir alışveriş planına sadık kalarak tercihlerde bulunması, verimli bir alışveriş deneyimi yaşamaları açısından oldukça önemlidir. Alışverişinize başlamadan önce TV ünitenizi ne şekilde kullanacağınızı belirleyebilirsiniz. Televizyonunuzu konumlandırma işlevinin yanı sıra eşyalarınızı depolamak için bir ünite arıyorsanız ve ayrıca ünitenizin vitrin görevi görmesini istiyorsanız, duvarı boydan boya kaplayan modellere göz atabilirsiniz. Bu modeller ile hem eşyalarınızı düzenli bir şekilde organize edebilir hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Büyük TV ünitesi modelleri, daha küçük modellere göre daha yüksek ücretlendirmelere tabi olabilir; ancak büyüklük fiyatlandırma konusundaki tek kriter değildir. Bu nedenle fiyatlar konusunda önyargı sahibi olmadan alışveriş gerçekleştirmek, ihtiyaç duyduğunuz ürünlere ulaşabilmeniz için oldukça önemlidir.

Televizyon ünitesi alırken belli adımları izlemekte fayda vardır. Eğer çok geniş bir alana sahip değilseniz, küçük boyutlarda televizyon sehpaları sizin için uygun bir seçenek olabilir. Ünitenizi vitrin olarak değil de eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz bir çeşit organizatör olarak kullanacaksanız, çekmeceli modellere yönelmenizde fayda vardır. Raflı modeller mahremiyet ihtiyacınızı karşılamakta yetersiz kalabilir. Ürünün bu özelliklerini belirledikten sonra renk tercihinde bulunabilirsiniz. Renk tercihleri, ortamın olduğundan geniş görünmesini sağlayacak dekorasyon hileleri ile yakından ilişkilidir. Hatta kullanıcıların bir kısmı, evi olduğundan geniş ve ferah göstermek için aynalı TV ünitesi modellerine yönelebilmektedirler. Buna benzer şekilde, siz de kendi ihtiyaçlarınızı belirleyebilir; buna uygun ünite tercihlerinde bulunabilirsiniz. Bu adımların hepsi tamamlandıktan sonra, kalan seçenekler arasında bir fiyat karşılaştırması yapılabilir. Sitenin sunduğu kriter daraltma seçeneği ile bu işlem dakikalar içerisinde kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Siz de, dilerseniz farklı seçenekler arasından en uygun televizyon ünitesi tercihinizi belirlemek için Hepsiburada sitesini ziyaret edebilir, kriter daraltma seçeneği ile istediğiniz sonuçlara kolaylıkla ulaşabilir, hızlı ve kolay alışveriş imkanlarından faydalanabilirsiniz.

TV Sehpası Nasıl Kurulur?

Televizyon sehpaları, ünitelere kıyasla daha az bileşen parçaya sahip olabilmektedir. İlgili parçaların birleştirilmesinde ürün ile beraber iletilen kurulum talimatlarını takip edebilirsiniz.

TV Ünitesi Nasıl Kurulur?

Televizyon ünitelerinin kurulumunu gerçekleştirirken ürün ile birlikte elinize ulaşan talimatlardan faydalanabilir, hızlı ve kolay bir şekilde ürün kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TV Ünitesi Hangi Renk Olmalı?

Televizyon ünitenizin hangi renk olması gerektiği, sizin kendi kişisel tercihleriniz etrafında şekillenecektir. Farklı seçenekler arasında göz gezdirerek estetik zevklerinize hitap eden ürüne kolaylıkla erişebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
1/1
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Tv Sehpası - Tv Ünitesi

7223 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Oturma Odası
Oturma Odası
TV Sehpaları / Üniteleri
TV Sehpaları / Üniteleri
TV Ünitesi
TV Ünitesi
TV Sehpası
TV Sehpası
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Genişlik
Toplam 46 / 7223 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?