Her eve ve her zevke göre seçenekleri bulunan değişik tarzlardaki Tv sehpaları ve üniteler, salonlarınızda şık ve derli toplu bir görüntü yaratmanın yanı sıra televizyon, sinema ve müzik keyfinizi artırmaya da yardımcı oluyor. Kullanacağınız odanın boyutuna ve tasarımına rahatlıkla uydurabileceğiniz televizyon üniteleri ile sehpaları, fiyat ve model açısından neredeyse sınırsız bir çeşitlilikte beğeninize sunuluyor. Farklı malzemelerden yapılan ürünler, her birine özel olarak hazırlanan parçaların sağladığı montaj kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

Tv Sehpası Fiyatları

Teknolojinin hızlı değişiminin sonucunda sayılamayacak kadar çok çeşitlenen televizyonlara ve film veya müzik oynatan diğer cihazlara bağlı olarak ortaya da yeni ihtiyaçlar çıkıyor. Bu ihtiyaçları karşılamak için daha çok sayıda ve yeni nesil televizyon sehpaları üretiliyor. Bu ürünlerin evlerde, hatta ofislerde git gide daha vazgeçilmez hâle gelmeleri, artık olağan bir dekorasyon gerçeği sayılıyor. İhtiyaçların farklılaşması ile modellerde; modellerin farklılaşması ile de fiyatlarda değişimlere rastlanıyor. Tv sehpası fiyatları, tercih edilen tasarıma göre farklılık gösterebiliyor.

Hemen hemen her evde rastlanan Tv sehpaları, bütün bütçe aralıklarına hitap edebilecek geniş bir ürün yelpazesini de beraberinde getiriyor. Bu yelpazede, sadece televizyon koymaya yönelik üretilen daha sade ve ufak modellerden salonunuzda bulundurmak istediğiniz diğer eşyaları da koyabileceğiniz çoklu modüle sahip modellere kadar birçok seçenek, sizi bekliyor.

Malzeme türü ve kalitesi de fiyatları etkileyen faktörlerden biri oluyor. Meşe ve ceviz gibi yaygın ağaç türlerinden üretilen ahşap ürünlere, ahşaba benzeyen sunta tipi malzemelerin kullanıldığı ürünlere, metal veya pirinç tutacaklar ile cam veya mika raflar gibi ek parçalara sahip olanlarına sıklıkla rastlanabiliyor. Kullanılan bütün malzemeler, gerekli ölçüler ve hesaplamalar yapıldıktan sonra televizyonun ve sehpaların üstüne konulacak diğer eşyaların ağırlığını taşıyacak hâle getiriliyor.

Tv Ünitesi Modelleri

Salonunuzun veya ürünü yerleştireceğiniz diğer odalarınızın dekorasyon trendinde ve kişisel tarzınızda ağır basan çizgilere göre seçebileceğiniz tv ünitesi modelleri; ayaklı ya da ayaksız, düz kesimli ya da oymalı birçok tasarımla üretiliyor. Oymalı modeller, daha çok klasik tarza; minimal ve düz kesimli tasarımlar ise daha çok modern tarza hitap ediyor. Ayaklı sehpa modelleri, altlarında bulunan boşluk sayesinde ortama hafiflik hissi katarken ayaksız modeller, doğrudan zeminle temas ederek oda ile bir bütünmüş gibi görünüyor ve sağlamlık hissini kuvvetlendiriyor. Ayrıca, televizyonunuzu bağımsız olarak yerleştirebileceğiniz ya da entegre aparatlarla sabitleyebileceğiniz ürünler de bulunuyor.

Salonunuzdaki diğer eşyalarla uyum sağlayacak renk seçenekleri, televizyon ünitelerinin rağbet gören özelliklerinden biri olarak göze çarpıyor. Koyu renkler, açık renkli bir odada; açık renkler ise koyu renkli bir odada kontrast etkisi yaratarak şık bir görüntü elde etmenizi sağlıyor. Ünitelerin kendi tasarımlarında da kontrast renkler tercih edilebiliyor. Özellikle siyah ve beyaz ile beyaz ve kahverengi, başarılı şekilde kullanılan renk kombinasyonları arasında yer alıyor. Ayrıca, ürünün cilasının parlak ya da mat olması da renk yönünden ilginç efektler yaratarak arzu ettiğiniz kombinasyonu gerçekleştirmenizi daha olası hâle getiriyor. Ahşap ünitelerde, kullanılan ağacın dokusuna bağlı olarak, zeminle paralel efektler yaratmak mümkün oluyor.

Üniteler, kullanışlı renklerinin yanı sıra özgün tasarımları sayesinde duvar, koltuk, halı ve perde gibi odadaki diğer eşyalarınız ile birlikte başka evlerde göremeyeceğiniz benzersiz kombinasyonlar meydana getirme fırsatı sunuyor. Modüller, ünitelere bitişik ya da onlardan ayrı olarak tasarlanabiliyor. Ayrı olan modüller, tamamen sizin tercihinize dayanan esnek tasarımlara olanak tanıyor. Modelden bağımsız olarak bütün televizyon üniteleri, kitaplarınıza, biblolarınıza, canlı veya yapma çiçeklerinize, çerçevelerinize, masa saatlerinize ve diğer küçük eşyalarınıza yer açarak evinizi keyifli bir şekilde düzenlemenize de katkıda bulunuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Tv Sehpası - Tv Ünitesi

2.800 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Tv Sehpaları Üniteleri
  2. Yıldız Mobilya Tv Sehpaları Üniteleri
  3. RomanoDizayn Tv Sehpaları Üniteleri
  4. Engince Tv Sehpaları Üniteleri
  5. Decoraktiv Tv Sehpaları Üniteleri
  6. BMdekor Tv Sehpaları Üniteleri
  7. Decorotika Tv Sehpaları Üniteleri
  8. Rani Tv Sehpaları Üniteleri
  9. Erva Tv Sehpaları Üniteleri
  10. Givayo Tv Sehpaları Üniteleri
  11. Mobilyahane Tv Sehpaları Üniteleri
  12. Homemanya Tv Sehpaları Üniteleri
  13. Obuts Home Tv Sehpaları Üniteleri
  14. Kelebek Mobilya Tv Sehpaları Üniteleri
  15. Enza Home Tv Sehpaları Üniteleri
  16. Naze Mobilya Tv Sehpaları Üniteleri
  17. Diğer Tv Sehpaları Üniteleri
  18. Kenz Life Tv Sehpaları Üniteleri
  19. Sonorous Tv Sehpaları Üniteleri
  20. Yurudesign Tv Sehpaları Üniteleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Yükseklik A-Z
 6. Malzeme
 7. Renk A-Z
  1. Beyaz
  2. Ceviz
  3. Beyaz - Ceviz
  4. Ceviz - Beyaz
  5. Beyaz - Siyah
  6. Ceviz - Siyah
  7. Antrasit
  8. Kahverengi
  9. Siyah
  10. Gri
  11. Meşe
  12. Ahşap
  13. Desenli
  14. Ceviz - Antrasit
  15. Cordoba
  16. Minyatür - Beyaz
  17. Krem
  18. Bej
  19. Ekru
  20. Meşe - Beyaz
 8. Satıcı A-Z
 9. Genişlik A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021336
Başa dön