Birbirinden özgün tasarımları ve işlevsel çözümleriyle ev dekorasyonunuzun şıklığına şıklık katan tv sehpaları ile yaşam konforunuzu yükseltebilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler hale gelen mobilyalar, iç mekanlarınızda yer tasarrufu yapmanızı sağlarken depolama alanları da sunuyor. Farklı ebat seçenekleriyle mekana göre çözümler yaratmanıza yardımcı olurken onlarca model seçeneğiyle de klasik ya da modern her türlü beğeniye hitap ediyor. Birçok markanın incelikli çizgilere sahip şık ve kullanışlı modelleri arasından evinizde mobilyayı koyacağınız bölüm ölçülerine ve kendi özgün zevkinize uyan ürünü kolaylıkla seçerek dilediğiniz dekorasyon tarzına ulaşabilirsiniz.

Tv Sehpası Fiyatları

Klasik tasarımlardan modern çizgilere, "vintage" modellerden sade detaylara varan geniş yelpazedeki ürün çeşitliliği ile evinizin dekorasyonunu güçlendiren tv sehpaları, sizler için kullanışlı alanlar yaratıyor. Geniş bir skalaya sahip tv sehpası fiyatları, kullanılan malzeme, model, model boyutları ve işlevsellik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Her kullanıcının beğenisini kazanan ürünler; televizyonlarınız ve uydu alıcılarınız için alan sunarken depolamak istediğiniz objeleriniz için de özel bölmeler sunuyor. Farklı ebatlardaki çeşitli modeller sayesinde her türlü mekana kolayca adapte olabilen ürünleri bulabilir; ek üniteler ile dekorasyonunuzu özgünleştirebilirsiniz.

Tv sehpası tercihinizi yaparken öncelikle ihtiyacınıza göre bir seçim yapmanız, kullanacağınız ürünün daha uzun süre sizinle birlikte olabilmesini sağlayacaktır. Kapaklı raflara, çekmece ve açık raf sistemlerine sahip modeller ile eşyalarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Televizyon keyfinizi bir adım öteye taşıyarak ses sistemlerinizi yerleştirebilir; ister sevdikleriniz ile birlikte isterseniz de tek başınıza keyifli bir film keyfi yaşayabileceğiniz ortamı oluşturarak ev içinde vakit geçirmeyi, mükemmel bir deneyim hâline getirebilirsiniz.

Oturma odanız ya da salonunuz daha dar bir mekanda konumlanıyorsa kompakt sistemleri tercih etmeniz, iç mekanınızın daha geniş ve ferah görünmesini sağlayacaktır. Bunun için açık raf sistemleri ile oluşturulan sade tasarımları seçebilir; oluşturacağınız yalın görünüm ile geniş bir salon algısı uyandırabilirsiniz. Tv sehpası şeklinde dizayn edilen ancak içerisine zigon sehpa da entegre edilen ürünler, özellikle dar alanlarda yaşayanlar için işlevsel bir kullanım sunuyor.

Tv Sehpası Modelleri

Onlarca markanın tasarım tutkunları için geliştirdiği birbirinden farklı tv sehpası modelleri, farklı stillere sahip iç mekan mobilyalarıyla kolayca uyum sağlayabiliyor. Mobilyanızı, mevcut mobilyalarınızla aynı doku ve renklerde satın alabileceğiniz gibi tamamen zıt bir tasarım da tercih ederek yeni tv sehpanızı, mekanınızın odak noktası hâline getirebilirsiniz. Ceviz ya da meşe dokulu, beyaz ya da siyah düz renkli gibi çeşit çeşit seçenekler ile özgün mekan tasarımınızı ortaya koyabilirsiniz.

Klasik bir tasarımdan vazgeçemeyenlerdenseniz, lükens ayaklara ve desenli kulplara sahip üniteler, dekorasyonunuzdaki uyumu yakalamanıza yardımcı oluyor. Daha modern bir tasarımdan yana dekorasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız üzerinde dekoratif ögelerinizi de sergileyebileceğiniz yatay ve sade tasarımları seçebilirsiniz. Şaşırtmalı tasarımlarıyla aynı anda kapalı ve açık raf sistemleriyle keyifli bir mekan yaratabilirsiniz. Tv asma sistemleriyle televizyonunuzu ünitenize ya da duvara asarak kullanabilir veya doğrudan mobilyanızın üzerine yerleştirebilirsiniz.

Endüstriyel görünümleriyle işlevsel kullanım olanakları tanıyan alüminyum tv üniteleri, her türlü beğeniye hitap eden tasarımlarıyla öne çıkıyor. Tv asma aparatlarıyla kendi televizyonunuzu oturma noktanıza göre kolayca çevirebilir; yaşam alanlarınızda maksimum konfor yaratabilirsiniz. Dilerseniz televizyonunuzun boyunu izleme açınıza göre yükseltip alçaltabilir; verimli bir görsel deneyim yaşayabilirsiniz. Cam tasarım detaylarına sahip ürünler, materyaller arası doku farklılıkları yaratarak mekanınızın kalitesini artırmaya yardımcı olur. LED aydınlatma entegreli bu sistemler ile sinema keyfinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarım detaylarıyla dikkat çeken tv sehpaları arasından ihtiyacınıza ve beğeninize göre bir seçim yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

TV Sehpası Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 1378 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021303/18021336/18021388