En Ucuz ve Kaliteli Koltuklar

Koltuk örtüsü, uzun yıllardan beri kullanılan bir ev eşyasıdır. Kullanım amacı, kişiye göre değişmekle birlikte genellikle kamuflaj niteliği taşır. Bu örtüler genellikle koltuklardaki eski görünümü gizlemek ya da mobilyaların kullanım ömrünü uzatmak gibi faktörler sebebiyle kullanılan ürünlerdir. Genellikle ev ortamında sıklıkla karşınıza çıkan bu ürünler koltukların kirlenmesini, geçmek bilmeyen inatçı lekelerin mobilyaya işlemesini engellemesiyle oldukça dikkat çekicidir. Ev dekorasyon ürünleri kategorisinde yer alan koltuk örtüleri sıklıkla ev ortamlarında insanların karşısına çıksa da otomobil, ofis gibi çeşitli ortamlarda oldukça sık tercih edilen eşyaların başında gelir. Bu örtüler, yaşadığınız veya çoğunlukla vakit geçirdiğiniz ortamlarda değişiklik yapmak istediğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz son derece fonksiyonel ürünlerdir. Dilediğiniz renk ve dokuda seçeceğiniz herhangi bir modelle ortamın havasını aniden değiştirebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Özellikle dekoratif amaçla yapılan değişikliklerde bütçe tasarrufu yapmanıza olanak sağlayan, serildiği mobilyada yeni bir görüntü sunan bu modeller müşterileri memnun edecek niteliktedir. Ev ortamında ani gelen değişiklik yapma istekleri genellikle o evdeki mobilyalar üzerinden başlar. Mobilya takımlarında değişiklik yapmak herkes için uygun bir seçenek değildir. Böyle durumlarda koltuk örtü çeşitleri imdadınıza yetişecek son derece nitelikli bir üründür. Bu örtülerin mobilya kumaşına uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekir. Bunun öncelikli sebebi kusursuz bir görüntü ortaya çıkmasını sağlamasıdır.

Koltuk Örtüsü ve Şalların Kullanım Alanları

Mobilyaları farklı bir görünüme kavuşturmak isteyen herkes ilk olarak koltuk örtüsü tercih eder. Koltuk örtüsü modelleri, onlarca renk seçeneğiyle karşınıza çıkar. Uzun yıllardır kullanılan eşyalar zamanla deforme olur. Bu deformasyonların önüne geçmek için bu ürünler sıklıkla tercih edilir. Koltuk şalları birçok ihtiyaca aynı anda cevap veren niteliklere sahiptir. Bürümcük, saten veya pamuk birçok koltuk örtüsü modeli bulunur. Kullanıldıkları ortamda oldukça hoş bir görüntü elde edilmesi sağlanır. Evlerinde evcil hayvan besleyen bireylerin yaşadığı en büyük problemlerden biri tüy dökülmesidir. Bu sorunun önüne geçmek için çeşitli tüy toplama aparatları veya spreyler kullanılır. Bu tip önlemlerin işe yaramadığı zamanlarda insanların ihtiyacına koltuk örtüsü veya koltuk şalları yetişir. Koltuk şalları berjerlerde veya tekli koltukta oldukça şık duran bir örtüdür. Sadece tekli koltuklarda kullanılan şallar bile ortamın ambiyansını değiştirmek için yeterlidir. Onlarca renk ve modelde şal modelleri bulunur. Tekli koltuk berjerler için şal seçerken kullanacağınız mobilyanın dokusu, rengi ve büyüklüğüne göre bir model seçerek hem uyumlu hem de kullanışlı bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu ürünler ofis ortamlarında da sıklıkla karşınıza çıkar. Ofis atmosferine daha sakin veya bohem bir hava katmak isteyen herkes bu örtüler sayesinde istediklerini elde eder. Koltuk örtülerinin standart koltuk ölçülerine daha uygun üretildiği düşünülse de sanılanın aksine her tip mobilya tasarımına özel olarak üretilen örtü modelleri mevcuttur.

Birbirinden Şık Koltuk Örtüsü ve Şal Modelleri

Bazı mobilyalar kumaş yapısı gereği kaygan ve üzerinde herhangi bir eşyanın düzenli durmasına engel olan niteliklere sahiptir. Bu tip mobilyalarda ekstra ürün kullanımı zaman zaman zorlaşır. İnsanlar sürekli örtü düzeltmek yerine o örtüyü kullanmamayı daha pratik bulabilir. Bu tamamen kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına hitap eden bir durumdur. Mobilyalarında düzenli bir görüntü isteyenler için koltuk örtüsü lastikli modeller oldukça kullanışlıdır. Örtünün lastikli olmasının artıları çok fazladır. Lastikli modellerde koltuk daha düzenli durur. Ürünün lastikleri koltuğu çepeçevre sarar ve kaymasını engeller. Bu sayede düzeltilmesi ve düzenli durması kolaylaşır. Bu ürünler aynı zamanda yıkanabilir olması ile dikkat çeker. Kuru temizleme ihtiyacı olmadan direkt çamaşır makinesi ile tavsiye edilen derecelerde yıkayabilir ve hem mobilyanızı hem de örtülerinizin temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Hijyenik açıdan bireylere büyük kolaylık sağlayan modellerdir. Berjerler mobilyalardan bağımsız tercih edilen, kullanılacağı ortamın mobilyaları ile uyumlu olan genellikle dekor amaçlı alınan ürünlerdir. Hem dekorasyon ihtiyacına cevap verir hem de son derece kullanışlı bir üründür. Bu tip ev eşyaları ofis ortamlarında sıklıkla tercih edilir. Tek tip görüntüsünden kurtulmak için ise yine bu tip mobilyalara uygun örtüler tercih edilir. Berjerler için en çok tercih edilen örtü kumaşlarından biri peluş dokudaki kumaşlardır. Her çeşit koltuk tipinde ve mobilyalarda peluş koltuk örtü modeli tercih edilebilir. Peluş koltuk şalları son derece kullanışlıdır. Kullanıldığı zaman ortamın havasını hemen hareketlendirir. Bu yönüyle oldukça dikkat çekicidir ve sıkça tercih edilir.

Araç İçi Koltuk Örtüsü Seçenekleri

Otomobiller insan hayatını birçok yönden kolaylaştıran oldukça konforlu ve kullanışlı teknoloji araçlarıdır. Oto koltuk örtü kullanarak araç içi koltukların kullanım ömrü uzatılır. Bu bağlamda araçların uzun ömürlü olması son derece önemlidir. Hem maliyet hem de konfor açısından insanlar araçlarını titizlikle kullanır. Koltuk örtüleri araç içi koltuklarda toplumun büyük bir kısmı tarafından tercih edilir. Bunun nedeni araç içi eşyaların kullanım ömrünü uzatmaktır. Araç koltuk örtü tercihi sizlerin ihtiyaçlarına cevap veren nitelikli bir üründür. Bu ürünleri hazır satın almak her zaman kolay bir seçenek olmayabilir. Dilediğiniz anda istediğiniz gibi bir ürün bulmak zorlaşabilir. Online seçeneklerle çeşitli modellere erişim oldukça kolaydır. Koltuk örtü takımları parça parça örtü satın almaktan sizi kurtarır. Aynı anda birçok ihtiyacı gidermenize katkı sağlar. Gri renk aydınlık ortamlarda kullanıldığı zaman ortama ferah ve temiz bir görüntü katar. Daha loş ortamlarda ise cazibesi yüksek bir atmosfer sağlar. Koltuk örtüsü gri tonlarda kullanılmak istenirse bu detaya dikkat etmek tarzınızı daha iyi yansıtmanızı sağlar. Koltuk şalları modelleri her zevke hitap edebilen ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde mobilyalarınızın kirden ve tozdan korunmasını sağlarken aynı zamanda tarzınızı da yansıtabilirsiniz. Ev ortamında en çok vakit geçirilen yer genellikle oturma salonlarıdır. Her türlü aktivitenin yapıldığı bu ortamlarda dağınıklık ve kirlilik kaçınılmazdır. Böyle durumlardan şal veya örtü seçenekleri ile kurtulmak son derece kolaydır.

Koltuk Örtüleri ve Şalların Avantajları

Koltuklar kullanılan her ortamda sık tercih edilen, yeme içme gibi çeşitli faaliyetlerin gerçekleştirildiği yerdir. Böyle anlarda koltukların üzerinde ve kenarlarında yemek kırıntıları oluşur. Bu kırıntıları temizlemek için detaylı bir koltuk temizliği yapılır. Bu temizlik uzunca bir zaman dilimini alır. Kirden ve tozdan korumak için örtü kullanmak temizleme işlemini kolaylaştırır. Çeşitli dokularda örtü modelleri bulunur. Kayma ve dağınık bir toparlanma görüntüsünden hoşlanmayanlar için koltuk örtüsü süngerli tercih etmek bu ihtiyaca direkt cevap verir. Kış aylarında koltuk yanı battaniyeler her evin vazgeçilmezidir. Hem battaniye hem örtü görüntüsünden hoşlanmayanlar için örgü koltuk şalları oldukça ideal modellerdir. Örgü koltuk şalları ile soğuk havalarda koltuğunuzda dinlenirken ısınma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Örgü koltuk örtüsü ise koltuğunuza hoş ve zarif bir görünüm kazandırır. Örgü modellerin iplikleri ısı sağlaması yönüyle birçok kumaş çeşidinden ayrılarak daha iyi bir performans gösterir. Bu yönüyle müşterilerin memnuniyetini kazanan bir modeldir. Kadife kumaş, kullanıldığı her alanda şık görünümüyle ön plana çıkar. Mobilya ve ev dekorasyonunda dikkat çeken bu kumaşlara rağbet oldukça yüksektir. Koltuk örtüsü kadife detaylarla öne çıkarıldığında ortama şık bir hava katar. Kadife, kumaş yapısı itibariyle oldukça dayanıklıdır. Modern ve klasik duruşuyla son derece dikkat çekicidir. Temizliğinin son derece kolay olması bu modelin tercih edilmesinin sebeplerindendir.

Şık Görünüm Sunan Koltuk Örtü ve Şalları

Ev dekorasyonunda çok küçük detaylar şık bir görüntü yakalamanızı sağlar. Bu bazen bir tablo, abajur veya koltuk örtüsü ile desteklenebilen detaylardır. Koltuk şalları son derece şık bir görünüm kazandırır. Kullanılan renk ve modeller kişilerin karakteristik özelliklerini yansıtır. Yaşam alanlarınızı kendi karakteristik tarzınıza göre dekore ederek rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Koltuk örtüleri ve şalları son derece fonksiyoneldir. Mobilyalarınızın ömrünü uzatır ve ortama şık bir hava katar. Koltuk örtüleri genellikle bir iki mobilya üzerinde kullanılır fakat bazı evlerde bütün koltuklarda örtü kullanmak gerekebilir. Evinde küçük çocuğu olan biri ya da evcil hayvana sahip birinin bütün koltuklarını koruma ihtiyacı kaçınılmazdır. Gerek çeşitli boyalarla gerekse yiyeceklerle kirlenmeye oldukça müsaittir. Böyle durumlarda direkt kılıfları temizlemek daha kolay olduğu için bütün mobilyalarda koltuk örtü takımı tercih edilir. Böylece alerjik reaksiyonların da önüne geçilmiş olur. Online alışverişlerde koltuk örtüsü en ucuz fiyatlara satın alınabilen ürünlerdir. Hem kullanışlı hem de zarif görünümleriyle müşterileri memnun eden modellere sahiptir.

Koltuk Örtüsü ve Şalların Fiyatları

İnsanlar ev dekorasyonlarında değişiklik yapmak istediklerinde bu işe önce mobilya gruplarından başlar. Böyle durumlarda insanlar alternatif yollara başvurmayı tercih eder. Modern dünyaya hitap edecek şekilde üretilen kılıf, örtü veya şallar tüm bu ihtiyaçlara cevap verir. Bu, hem daha ekonomiktir hem de bütçeden tasarruf etme seçeneği sunar. Mobilya değişikliği yapmak isteyip çekimser kalanlara genellikle koltuk örtüsü tavsiye edilir. Bu seçenek müşteri memnuniyetini artırır. Kumaş pazarında dekoratif koltuk şalları çeşitliliğinin fazla olması oldukça keyifli bir durumdur. L tipi koltuklarda, bu ürünleri kullanmak düşündürücü olabilir. Mobilya ile uyumlu olup olmayacağı ya da dağınık durup durmayacağı merak konusu olur. Asimetrik mobilyalar, l tipi koltuklar için üretilen son derece şık örtü modelleri bulunur. L koltuk örtüsü, soru işareti oluşturmayan örtülen koltukta oldukça şık duran bir modeldir. Bu ürünü kullanarak hem şık hem de daha temiz bir ortam sağlamak mümkündür. İnsanlar dinlenmek istedikleri saatlerde televizyon karşısında vakit geçirmek ister. Seyir zevkini yükseltmek için abur cubur yemeyi isteyebilir. Bu aktivitenin sonunda kırıntılar mobilyaların üzerinde ve köşelerinde kendine yer bulur. Bunu temizlemenin en kolay yolu koltuk örtüsünü kaldırmak ve direkt örtüyü temizlemektir. Örtüyü yıkamak veya silkelemek mobilyaya direkt işlem uygulamaktan daha pratik bir yoldur. Koltuk örtüsü veya şalı kullanmanın birbirinden işlevsel yönleri bulunur. Koltuk örtü fiyatları ve önerilerini incelemek için Hepsiburada’nın sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesinden faydalanabilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Kullanışlı mı?

Koltuk örtüleri, mobilyalarınızı deforme olmaktan koruyan ürünlerdir. Üzerinde yemek yemek veya kehve içmek dökülmesi durumunda koltuğu kirletir. Böyle durumlarda direkt örtünüzü çıkarabilir ve temizleyebilirsiniz.

Koltuk Örtüsü ve Şalı Nasıl Kullanılır?

Bu ürünler dekorasyon değişiklikleri ve mobilya koruma gibi durumlar için tercih edilen işlevsel niteliklere sahip ürünlerdir. Oturma grubu veya kullanıldığı alandaki diğer eşyalara uyumlu bir tonda ürün satın alırsanız daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Koltuk Örtüsü ve Şalı Yıkanır mı?

Koltuk örtüleri ve şalları yıkanabilen ürünlerdir. Bazıları ise yıkanmaması gereken farklı temizleme yöntemlerine sahiptir. Kullanma talimatlarına uyarak ürünlerin hijyenini sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Koltuk Örtü-Koltuk Şalları

8909 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 48 / 8909 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?