En Ucuz ve Kaliteli Koltuklar

Ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan, gündelik hayatta en çok kullanılan mobilyalardan biri koltuk takımlarını gerek korumak gerekse süslemek için koltuk örtüsü ve koltuk şallarını kullanabilirsiniz. Değişik koltuk örtüsü ve şalı modelleri kullanarak her seferinde yeni bir koltuk takımı almış gibi hissedebilirsiniz.

Koltuk Şalları

Salonunuzu veya oturma odanızı döşerken koltuk takımı seçmek önemli kararlardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Koltuk takımı değerli bir mobilya olduğu ve sık değiştirilmediği için özellikle koltuğun modeli ve renk seçiminde kararsız kalabilir veya satın aldığınız koltuk takımını uzun yıllar kullandığınız için zaman içinde değişiklik isteği duyabilirsiniz. Böyle durumlarda koltuk şallarını kullanarak koltuğunuzun görüntüsünü değiştirmek, yeni dekorasyonlara adapte etmek mümkün oluyor. Sade ve minimalist koltuk takımlarını ve tek renkli modelleri koltuk şalı kullanarak değiştirebilir, salonunuzda veya oturma odanızda yeni bir hava estirebilirsiniz. Koltuğunuzun üzerine yerleştireceğiniz renkli ya da desenli bir şal, en sade koltuk takımını bile çarpıcı bir hale dönüştürebilir. Dekorasyondaki hakim renk krem, bej, beyaz gibi sade bir renk ise, koltuklarınızın üzerine atacağınız pembe, mavi, yeşil gibi dinamik renklerle odanızı canlandırabilir ve enerjik bir hava yakalayabilirsiniz. Özel günlerde evinizin görüntüsünü değiştirip süslemek istediğinizde de koltuk şallarını kullanabilir, yılbaşı için kırmızı ve yeşil şalları tercih ederek evinizi günün anlamına uygun şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz. Eğer koltuklarınızın üzerinde geçmişten kalma istenmeyen lekeler varsa bunları da koltuk şalı kullanarak pratik bir şekilde gizleyebilirsiniz.

Koltuk Örtüsü Modelleri

Koltuk örtüsü çeşitleri, takımlarınızı koruyor, gündelik kullanım yüzünden yıpranmasını, eskimesini ve lekelenmesini engelliyor. Koltuk örtüsü modelleri birçok farklı kumaştan üretiliyor, her kullanım amacına uygun bir koltuk örtüsü bulunuyor. Koltuk örtüsünü en çok tercih eden kesim çocuklu aileler oluyor. Evin içerisinde özgürce oynayan çocukların sebep olabileceği kazalara karşı önlem olarak kullanılabilecek olan örtüler, koltukları lekelerden ve kumaş çekilmelerinden koruyor. Böylece misafirleriniz geldiğinde örtüleri kaldırarak koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz ve orijinal kumaşlarıyla kullanabiliyorsunuz. Koltuk örtülerini tercih etme sebeplerinden biri ise koltuk takımlarının kumaşlarının günlük kullanım için uygun olmamaları olabiliyor. Örneğin koltuğunuz deri veya kadife gibi her gün rahatça kullanamayacağınız bir materyalden yapılmışsa, koltuk örtüsü kullanarak koltuklarınızı daha rahat bir hale dönüştürebilirsiniz. Bunun için pamuklu ağırlıklı kumaşları tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen koltuk örtüsü modelleri buldan, bürümcük gibi kumaşlardan yapılıyor. Daha gösterişli olan şönil kumaş gibi malzemeler ise kullanım rahatlığı ile kullanıcının ilgisini çekiyor. Koltuk örtüleri sizin rahatlığınızı ve pratik kullanım amaçlanarak üretildiği için genelde kolayca yıkanıp, temizleniyor. Koltuk örtüleri her koltuğa uyması için farklı ebatlarda da üretiliyor. Koltuk örtünüzü seçerken hem koltuğunuzun ebatlarına hem de örtünün kumaş materyaline dikkat etmek isteyebilir ve koltuk örtüsü takımlarını set halinde satın alabilirsiniz. Bu setlerden koltuk takımınızdaki koltukların sayısına göre sizin için uygun olan modeli seçebilir, dilerseniz farklı setlerle evinizin havasını ruh halinize göre değiştirebilirsiniz. Arzu ederseniz koltuk örtülerinizi tek tek de satın alabilirsiniz. Böylece her koltuğunuzda farklı desenleri renkleri kullanabilirsiniz. Sıklıkla kullanılan dekorasyon tercihlerinden biri, bazı koltuklarda düz renkli örtüler kullanırken bazılarında desenli kumaştan örtüler kullanmak oluyor. Böylece koltuk takımı farklı bir tarza bürünüyor ve salonunuzu daha sıcak gösteriyor.

Çeşit çeşit koltuk örtüleri ve koltuk şalları arasından size uygun ürünleri seçebilir, dilerseniz farklı modelleri bir arada kullanabilir bu pratik ev tekstili ürünleri sayesinde evinizin dekorasyonunda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Koltuk Örtü-Koltuk Şalları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler