Banyo Paspas Takımı

Şık desenler, göz alıcı renkler, yumuşak ve sert dokular ile tasarlanan paspas takımları, banyonuzda sıcak bir ortam yaratıyor. Ürün modelleri, her banyo dekorasyonuna uyum sağlayan formlarla üretildiği için seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. İstediğiniz renge, dokuma özelliğine ve parça sayısına karar verdikten sonra alışverişinizi yapabilirsiniz. Çoğunlukla 2 bazen de 3 parçadan oluşan banyo paspas takımı seçenekleri, beğenerek kullanacağınız alternatifler sunuyor. Banyonuzun havasını yenilemek istiyorsanız kategori modellerini inceleyebilirsiniz. Özgün desenler, farklı boyutlar, canlı ve pastel renkler sunan banyo paspasları arasından size hitap eden modeli kolayca bulabilirsiniz.

Özgün Tasarımlı Paspas Takımları ile Banyonuzu Özelleştirin

Çok sayıda renk, desen ve dokuma alternatifiyle üretilen banyo paspasları, her beğeniye ve ihtiyaca cevap verebilen modeller sunuyor. Bej, mavi, pudra, beyaz, siyah, kırmızı, mor, pembe, lila ve gri başta olmak üzere pek çok renk seçeneği ile üretiliyor. Sade tasarımları seviyorsanız düz ve tek renkli ürünlere yönelebilirsiniz. Pastel renklerle tasarlanan ve soluk desenler içeren modelleri seçebilirsiniz. Canlı renkler ve sıra dışı desenler ilginizi çekiyorsa, koyu renk fon üzerine ışıltılı, geometrik ya da asimetrik çizgilerle tasarlanan ürünleri düşünebilirsiniz. Deniz taşları, kabukları, deniz yıldızları ve kaldırım taşları gibi desenler sunan modeller ile İstanbul’da lale zamanı gibi özel temalı ürünler de ilginizi çekebilir.

Yumuşacık ve kabarık dokuya sahip, %100 pamuk ipliği ile üretilen ve kenarlarında sevimli ponponlar, püsküller olan doğal pamuklu paspaslar ise görenleri hayran bırakıyor. Yumuşak üst yüzeyleri ve zemini kolayca tutan taban detayları ile banyonuza sevimli ve modern bir tarz katıyor. Çiçek, kalp, kuş, balık, bulut gibi figürlerin yanı sıra halı motifleriyle tasarlanan paspas modelleri de bulunuyor. Küçük ve büyük banyolar için farklı ebat ölçüleriyle üretilen banyo paspasları konforlu kullanım keyfi sunuyor. Kare, oval, yuvarlak ve dikdörtgen formlu modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Güvenle Kullanacağınız İşlevsel Banyo Paspasları

Banyonuzda kullanacağınız paspas takımlarını, 2 veya 3 parçalı olarak tercih edebilirsiniz. Küçük bir halı gibi tasarlanan modelleri ise farklı yaşam alanlarında değerlendirmeniz mümkün. Ferahlık hissi yaratan beyaz, pudra, kirli beyaz, bej ve uçuk mavi gibi renklere sahip modeller, aydınlık bir banyo isteyenler için ideal oluyor. Kaymayan taban detayı ile tasarlanan ürünler arasında antibakteriyel özellikli modeller de bulunuyor. Alt tabanı %100 poliüretan malzemeyle üretilen paspas takımları zeminine yapıştıkları için kaymıyor. Yaşlılar ve çocuklar için güvenli kullanım imkânı tanıyor.

Küçük ve büyük parçalar şeklinde üretilen bazı paspas modellerinde, klozetin önüne koyabileceğiniz oyuntulu parçalar bulmanız mümkün oluyor. Bol seçenekli banyo paspas takımları farklı hav yüksekliğiyle üretildiği için çok amaçlı kullanım konforu tanıyor. Bastığınızda ayağınızın içine gömüldüğü modellerden, kısa hav yüksekliğine sahip paspaslara kadar birçok model bulabilirsiniz. Banyo paspasları, ıslak zemine uygun malzemelerle üretildikleri için belli bir noktaya kadar neme dayanıklı oluyor ama uzun süre suya maruz kalması tavsiye edilmiyor.

Kirlenen Banyo Paspasları Kolayca Temizlenir

Pratik kullanım konforu tanıyan banyo paspas takımlarının temizlik ve bakım işlemleri de çok kolay. Kirlenen ürünlerinizi çamaşır makinenizin hassas yıkama programında ve 30 derecede yıkayarak hijyenik biçimde temizleyebilirsiniz. Paspaslarınızın doku, desen ve renk özelliğini korumak istiyorsanız ağartıcı madde kullanmamanız gerekiyor. Dokusuna uygun nitelikli deterjanlar ile kolayca yıkayabilirsiniz.

Genel olarak paspas takımları birbirine uyumlu ürünler sunuyor olsa da farklı renk ve desen detayı ile tasarlanan modeller de bulabilirsiniz. Kategori aracılığıyla ürün modellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz takıma hemen sahip olabilirsiniz. Dilerseniz yakınlarınıza hediye etmek için de alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Paspas Takımı & Banyo Halısı

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler