En Ucuz ve Kaliteli Banyo Tekstili Ürünleri

Evin en önemli bölümlerinden biri olan banyolar, değişen dekorasyon anlayışı ile yenilenmeye ve modernleşmeye başladı. Özellikle soğuk bir atmosfere sahip banyolar, değişen banyo dekorasyonu ile daha enerjik ve modern hal aldı. Banyoya modern bir hava katan küvet, dolap gibi temel mobilyaların yanı sıra çeşitli tekstil ürünleri banyolardaki atmosferi değiştirmek için kullanılan ürünler arasında yer alır. Banyoya şık ve canlı bir hava katan aynı zamanda kişisel zevkler doğrultusunda banyoyu dekore etmeye imkan veren banyo tekstili ürünleri farklı renk ve tasarımlar ile kullanıcıya sunulur.

Banyo dekorasyonunun yanında tekstil ürünleri arasında kişisel ürünler de bulunur. Özellikle banyoda kullanılan havlu, bornoz, terlik benzeri ürünler modern ve şık tarzları ile dikkat çeker. Renk seçimleri, kullanışlı tasarımları ve modern tarzları ile öne çıkan kişisel banyo ürünlerini banyo tekstili ürünlerini arasından inceleyerek uygun ürünlere ulaşabilirsiniz.

Banyo Tekstil Ürünleri

Banyolara şıklık katacak tekstil ürünleri arasında bornoz takımları, havlular, klozet takımı, banyo perdesi ve peştamal çeşitleri yer alır. Banyo dekorunda kullanılan klozet takımlarında farklı parça sayısına sahip ürünler öne çıkar. Tek parça satılan banyo halılarının yanında iki ve üçlü setlerden oluşan takımlara ulaşabilirsiniz. 2’li setlerde klozet önü paspası ile düz paspas modelleri kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Üçlü setlerin içinde ise klozet kapağı paspası da bulunur. Farklı parçalardan oluşan paspas çeşitlerde kaymaz tabana sahip, ebatları birbirinden farklı ürün çeşitleri yer alır. Kaymaz taban özelliği ile özellikle fayans üzerinde sabit durduğu için kolay bir kullanım sunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak akrilik kumaştan üretilen paspaslar, aynı zamanda kolayca yıkanabildiği için pratik bir yapıdadır. Esnek dokusu ile yıkandığında şekli bozulmayan ürünleri farklı renk ve desenlerde bulabilir, özellikle banyonuza şıklık katacak canlı renklerde ve şık desenlerde ürünleri tercih edebilirsiniz. Banyo perdesi çeşitlerindeyse %100 polyesterden üretilen ürünler düşük ısıda kuruyabilme özelliği ile öne çıkar. Su itici özelliği ile banyo zemininin ıslanmasını engelleyen ürünler, çamaşır makinesinde yıkanabildiği için zahmetsizce temizlenebilir. Asma halkası ile birlikte satılan perde çeşitleri arasında tek kanat ve çift kanat ürünleri bulabilirsiniz.

Banyo tekstil ürünleri arasında yer alan bornoz, bornoz takımı, havlu ve peştamal çeşitleri ise farklı modellere sahiptir. Bornoz takımlarında ikili aile setleri yer alır. İki adet bornoz, iki adet havlu, bir adet ayak havlusu gibi parçalardan oluşan setlerin modelleri de farklıdır. Dantel ve nakış işlemeleri ile süslü bornozlarının bulunduğu takımlar dışında tek satılan bornoz çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Tek parça ürünlerde kadınlara ve erkeklere yönelik ürünleri ve farklı yaş gruplarında çocuklar için üretilen bornozları bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak %100 pamuklu kumaştan üretilen farklı yaşlara ve cinsiyetlere uygun bornozlar arasında bambu kumaşın kullanıldığı ürünlerde mevcuttur. Özellikle antibakteriyel yapısı ile benzer modellerden ayrılan bambu bornozları hem ailecek kullanacağınız setler halinde bulabilir hem de tek bornoz halinde satın alabilirsiniz.

Havlu çeşitlerinde ise el ve yüz havlusu, banyo havlusu ve plaj havlusu modelleri bulunur. Sahilde kullanabileceğiniz büyük ebatlı sahil havluları arasında desenli ve desensiz ürünler yer alır. Banyo havlularında %100 pamuktan üretilen, klasik beyaz ve tek renk havlulara ulaşabilirsiniz. Ağırlıklı olarak hamamda ve saunada kullanılan peştamal çeşitlerinde ise yumuşak bir dokuya sahip kullanışlı modeller öne çıkar. Hafif yapısı ve hızlı su emme özelliği ile banyo da ve plajda da kullanılabilen ürünler, ebat olarak farklılık gösterir. Kumaş yapıları da farklılık gösteren peştamallar arasında pamuk ürünler dışında keten peştamallara da ulaşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Tekstil Ürünleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Banyo Tekstili
Banyo Tekstili
Bornoz Takımı
Bornoz Takımı
Bornoz
Bornoz
Banyo Klozet Takımı
Banyo Klozet Takımı
Banyo Perdesi
Banyo Perdesi
Peştemal
Peştemal
Plaj Havlusu
Plaj Havlusu
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073