En Ucuz ve Kaliteli Banyo Klozet Takımları

Özenle dekore ettiğiniz banyolarınızın zevkli bir görünüme kavuşmasını sağlayan en önemli parçalardan biri olan banyo takımı modelleri etkileyici tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Rengarenk banyo ve klozet takımları hemen her beğeniye hitap edebilecek özgün modelleri sayesinde banyonuzda şık ve orijinal bir görüntü yaratıyor. Klasik, modern veya egzotik banyo mobilyaları ve aksesuarlarıyla birlikte kullanılabilecek pek çok modelin tasarımında, bu mobilya ve aksesuarların dahil olduğu özgün tasarım unsurlarına yer veriliyor.

Klozet Takımı

Banyoda kulanım kolaylığı sağlayan ve göz dolduran şık klozet takımı modelleri çoğunlukla üç parçadan oluşuyor. Klozet kapağını örtmek için kullanılan parça, standart klozet kapağı şekline uygun ebatlarda ve şekilde tasarlanıyor. Farklı kapak modelleri için uygun klozet kapağı parçasının takım içerisinde yer aldığı setler de bulunuyor. Banyo takımları içerisinde klozet önüne sermek için kullanılan bir parça da yer alıyor. Bu parça bazı modellerde klozet gövdesini yarım daire içerisine alacak şekilde tasarlanırken, bazılarında ise klozet gövdesini çevrelemeyen farklı ebat ve şeklerde tasarlanıyor. Klozeti kullanırken ayakların yere değmesini engelleyen bu parça banyoya güzel bir görünüm katmanın yanı sıra, kulanım kolaylığı da sağlıyor. Üçlü setlerde lavabo önüne serilebilecek bir parça daha bulunuyor. Takımın bu parçasının boyutu diğer parçalara göre daha büyük oluyor. Lavaboyu kullanırken konfor sağlayan ürün, duş aldıktan sonra suyun yerlerde birikmesini ve diğer odalara taşınmasını engelliyor. Banyo kullanımının daha temiz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu ürünler diğer odalara saç tellerinin taşınmasını da önlüyor ve hijyen sağlıyor.

Ürünlerin üretiminde pek çok farklı malzeme kullanılıyor. Halı dokusuna sahip ürünlerde polyester, yün ve pamuk; havlu dokusuna sahip ürünlerde yün, mikrofiber, pamuk; sert yüzeyli ürünlerde bambu; kumaş yüzeyli ve kaymaz tabanlı modellerde polyester gibi pek çok farklı dokuya sahip tasarımlar ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Klozet takımlarının temizliği ürünün üretildiği malzemenin özeliklerine göre değişiklik gösteriyor. Kumaş yüzeyli ve bambu ürünlerin yüzeyini temizlemek için daha çok silme işlemi gerçekleştirmeniz önerilirken, havlu dokusuna sahip ürünlerin pek çoğu için düşük sıcaklıkta, makinede yıkama işlemi ile temizleme sağlanabiliyor. Halı tipi ürünlerin bazılarında önerilen temizlik uygulaması silme ile gerçekleştirilirken, bazı halı banyo takımlarının temizliği için elde yıkama öneriliyor. Temizlikte kullanmak istediğiniz yöntemi belirleyip, temizlik alışkanlığınıza uyan seti satın alarak kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Takım halinde satılan ürünler içerisinde üçten fazla parçanın bulunduğu ürünler de yer alıyor. Bu son parça bazı modellerde ufak bir aksesuar olarak yer alırken, bazı modellerde ise lavabo önü için tasarlanan modele yakın büyüklükte oluyor. Büyük ikinci bir parçanın yer aldığı ürünler geniş bir banyoya sahip kişiler tarafından daha çok tercih ediliyor. Dekoratif küçük parçalar kalp, çiçek veya sevimli bir hayvan gibi birçok farklı şeklinde olabiliyor. Küçük banyolar veya ikinci tuvaletler için, sadece lavabo ve kapı önüne yerleştirilecek ikili takımlar da satışa sunuluyor. Klasik tarzdaki ürünlerde tek renkli, sade detaylara sahip tasarımlar, avangart, kilim deseni ve barok tarzı detayların yer aldığı modeller dikkat çekiyor. Modern tasarımlar arasında yer alan bazı ürünlerde manzara resimlerinden yazılara, etkileyici fotoğraflardan grafik çizimlere kadar pek çok farklı tarza hitap edebilecek detaylar kullanılıyor. Özelikle gençlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında olan bu tasarımlar, genellikle silinebilir polyester kumaş üzerine baskı yapılarak üretiliyor. Modern çizgilere sahip ürünlerin pek çoğunun tasarımında asimetrik desenler, yazılar, resim ve sevimli çizimler tercih ediliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Banyo Takımı ve Klozet Fiyatları

5.511 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Taç
  3. Brillant
  4. Özdilek
  5. Karaca Home
  6. Madame Coco
  7. Chakra
  8. Confetti
  9. Aksu
  10. Chilai Home
  11. Cici Halı
  12. Alanur Home
  13. Colorix
  14. Halıforum
  15. Aktunç
  16. Else Halı
  17. Casberghome
  18. Soley
  19. Bonny Home
  20. Jungle Halı
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
 6. Ebatlar A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073/9010082
Başa dön