En Ucuz ve Kaliteli Makina Halıları

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte evimizde kullandığımız birçok eşya üretimini daha hızlı ve seri bir şekilde yapabilen makinelere bırakıyor. Ev dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası olan halılar da artık makineler yardımı ile üretiliyor. Eskiden el ile dokunan ve uzun zahmetler sonucu ortaya çıkan halılar, makineler sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde üretiliyor. Sorunsuz ve kaliteli bir şekilde üretilen makine halısı modelleri de evlerinizi süslemek, temizlik ve hijyen konularında yardımcınız olmak için sizleri bekliyor. İster evinizin mobilyaları ile uyumlu bir halı alarak ev dekorasyonunuzu tamamlayabilir isterseniz de çok fazla toza ve yoğunluğa maruz kalan yerlerde halı kullanarak ekstra bir hijyen sağlayabilirsiniz.

Makina Halısı Modelleri

Birbirinden şık ve kaliteli bir şekilde tasarlanan, teknolojinin tüm imkanları kullanılarak geliştirilen makina halısı modelleri, evinize farklı bir atmosfer katmayı bekliyor. Çift mekik, dokuma taban, jüt-pamuk, lateks ya da örme taban gibi farklı çeşitleri bulunan ve hepsi özenle dokunmuş halı seçenekleri, mobilyalarınız ile bütünleşerek evinizin şık dekorasyonuna keyifli bir dokunuş yapıyor. Metrekareye yaklaşık 700.000 ilmik ile dokunan ve bu sayede bakteriyel madde oluşumunu en aza indirgeyen halı seçenekleri, hijyen ve temizlik konusunda da güvenilir yardımcınız oluyor. Salon, mutfak, koridor ya da çocuk odası biri odalarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz halı seçeneklerini dilerseniz iş yerlerinizin şıklığını taçlandırmak için de tercih edebilirsiniz.

Farklı desenler ve estetik tasarımlar ile üretilmiş olan makine halısı modelleri, odanızın havasını değiştirmek ve evinizi sıcacık bir yuva haline getirmenize yardımcı oluyor. Dünyanın ikonik yapılarının resmedildiği, otantik desenler ile üretilen ya da doğunun oryantal havasını yansıtan birçok farklı halı modeli evinize farklılığı ve yeniliği getirmek için kullanıcısı ile buluşmayı bekliyor. Modern ve renkli tasarımların geleneksel normlar ile bütünleştirildiği ve makine dokuması ile yeniden yorumlanan halı modelleri, evinizin şıklığını ve dekoratif görüntüsünü taçlandırıyor.

Makina Halısı Fiyatları

Evinizin dekorasyonuna ve temizliğine büyük katkılar sağlayacak olan makina halısı fiyatları da halıların ebatlarına ve dokunma tarzlarına göre değişiyor. Modern, klasik, otantik, elegan, doğa ve Osmanlı gibi temaları bulunan makine halısı seçenekleri kullanıcısının istek ve beklentilerini karşılamayı bekliyor. Dörtlü, ikili set ya da tekli seçeneklerdeki, 70 x 120, 78 x 300, 133 x 195, 200 x 290 gibi farklı ebatlara sahip birçok halı farklı fiyat ve seçenekler ile sizlere sunuluyor. Evinizin ya da kullanmak istediğiniz yerin ihtiyaçlarına göre seçiminizi yaparak ister dekoratif isterseniz de hijyen sağlayan halı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Yaklaşık 11-13 mm hav yüksekliğindeki dayanıklılığı ve kalitesi arttırılmış onlarca halı, dekorasyon ve temizlik konularında evinizdeki yardımcınız oluyor.

Dünyaca ünlü ve alanında uzman onlarca markanın geliştirilmiş olduğu makine halısı seçenekleri, ev tekstili ve estetiği konusunda farklı bir hava yakalamanızı sağlıyor. İster otantik halı seçenekleri ile doğunun mistik havasını evinizde yeniden yorumlayabilir, ister modern halı modelleri ile odalarınızda elegant bir hava yaratabilir, isterseniz de renkli halı çeşitleri ile yaşam alanınıza keyifli bir müdahalede bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı desenler ile örülmüş, geçmişi ve geleceği anlatan, tasarımları ve dayanıklılıkları test edilmiş makina halıları evinize renk ve keyif katmak için sizleri bekliyor. Ebatına, dokuma çeşidine ve kullanılan malzemesine göre değişen fiyatları ile de her bütçeye uygun halı seçenekleri bir arada sunuluyor. İhtiyacınız olan ebatları belirledikten sonra mobilyalarınız ve dekorasyonunuz ile en uyumlu halıyı seçerek kullanmaya başlayabilir, hem evinizin estetiğine hem de hijyenine katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Makine Halısı Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Ebatlar
Toplam 45 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?