Evin en temel mobilyalarından olan şifonyer çeşitleri, tasarımları ve modelleri ile farklı ihtiyaçlara hitap ediyor. Çekmece sayısı ve boyutu sayesinde sunduğu saklama olanakları ile evin en kullanışlı parçası olan şifonyerler, modern tasarımların yanı sıra klasik çizgilerde de olabiliyor. Yatak odalarına yönelik ürün çeşitleri ile birlikte çocuk odasına, salonlara, antrelere ve genç odasına uygun çok işlevli şifonyerler, yenilikçi modelleri ile dikkat çekiyor.

Şifonyer Fiyatları

Çekmece kısımları ile birlikte kapaklı bölmeleri ile de farklı eşyaları içine yerleştirebileceğiniz modeller, kullanışlı bir mobilya seçeneği sunuyor. Aynalı şifonyer modelleri ise büyük ve orta boy ebatları ile yatak odaları için ideal bir işlevsellik sergiliyor. Farklı büyüklüklerde çekmece sayısı ile ihtiyacınıza ve evinizin dekoruna uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Modeline ve tasarıma bağlı olarak fiyatları değişen şifonyerler, farklı bütçelere hitap ediyor. Klasik tasarımları ve kapaklı bölümleri ile salon, koridor gibi alanlarda da çok amaçlı dolap olarak kullanabileceğiniz ürünleri birçok şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle sade tasarımları ve tek renkte oluşları ile farklı mobilyalar ile uyumlu sağlayabilen modeller arasında karşılaştırma yapabilir; evinize uygun ürünü seçebilirsiniz. Aynalı modellerde ise tasarıma ve ebatlarına bağlı olarak değişen fiyatları inceleyebilirsiniz.

Genç ve çocuk odasına uygun şifonyer fiyatları ise birbirine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Oldukça özgün tasarımlara sahip olan genç odası şifonyer çeşitleri arasında farklı ebatlarda ve değişik dekorlara uygun parçalar yer alıyor. Genç odalarına uygun canlı renklere sahip eskitme ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Çok yönlü kullanıma sahip olan iki ve üç çekmeceli ürünler ise kullanılan ahşabın kalitesine ve antik görünümüne bağlı olarak farklılık gösteriyor. Fiyatları ve tasarımları ile farklı bütçelere ve zevklere uygun olan eskitme ürünleri inceleyerek evinizin dekoruna en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Şifonyer Modelleri

Yatak odalarında hem kıyafet ve nevresim gibi ev tekstil ürünlerini hem de kişisel bakım ürünlerini saklamak için kullanılan şifonyer çeşitleri; yemek odası, salon ve antre gibi alanlarda da farklı eşyaları koymak için iyi bir tercih oluyor. Üst üste üç ya da dört çekmeceden oluşan orta boy modeller ile birlikte iki çekmeceli konsol tarzı ürünler de modern tasarımları ile bulundukları ortamlara şıklık katıyor. Ağırlıklı olarak beyaz ve kahverengi gibi farklı mobilyalar ile takım oluşturabileceğiniz orta boy ürünler dışında beş çekmeceli ürünler de şifonyerler arasında bulunuyor. Düz sade tasarımları ile evin farklı bölümlerinde de çok amaçlı dolap olarak kullanıma uygun olan büyük şifonyerleri ihtiyaç duyduğunuz alanda kullanabilirsiniz.

Şifonyer modelleri arasında aynalı, çekmeceli, raflı ve kapaklı ürünler yer alıyor. Çekmeceli modellerde klasik tasarımı ile farklı ortamlara uyum sağlayan dolapları bulabilirsiniz. Özellikle büyük ebatları ve raf sistemleri ile makyaj malzemeleri, kıyafetler ve çeşitli eşyaları saklamaya uygun dolapları tercih edebilirsiniz. Çocuk ve genç odalarına uygun şifonyer modellerinde ise araba gibi desenler ile süslü ürünler; genç odası için tasarlanmış ürünlerde ise daha spor çizgilere sahip modeller bulunuyor. Beyaz, siyah, kırmızı ve doğal ahşap gibi renklerde üretilen modeller arasından oda takımınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Antik görünüme sahip ürünlerde ise çeşitli işlemelerin süslediği gösterişli dolaplar yer alıyor. Salonlarda kullanıma uygun olan antik şifonyerler, gri ve metalik siyah gibi renkler ile sizlere sunuluyor. Eskitme şifonyer modelleri arasında şık ve renkli dolaplar göze çarpıyor. Konsol tarzı bacaklara sahip iki çekmeceli ürünler, yer yer aşındırılmış dokuları ile evinize şıklık katıyor. Kırmızı, yeşil, krem ve mavi gibi canlı renklerde üretilen dolapları eskitme aksesuar ile kullanabilirsiniz.

Şifonyer Fiyatları

261 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Adore
  3. Ashley
  4. Yurudesign
  5. Masifart
  6. ASEH
  7. Dessenti
  8. Pasific Home
  9. T Designo
  10. DSM
  11. Dekorister
  12. My Mob
  13. RomanoDizayn
  14. Kalender Dekor
  15. Kardel
  16. Vena
  17. Vitale
  18. Aeka
  19. Massan
  20. MaxxDepo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021330/18021425
BAŞA DÖN