Başucu kitaplarını, fazlalık eşyaları toplayan komodin ve şifonyerler, tek kategoride kullanıcılara sunuluyor. Genellikle ahşaptan imal edilen mobilyalar, farklı desenler, tasarımlar ve renklerle kullanıcıları karşılıyor. Şifonyerler, ayna bulundurabilirken; komodinlerde ise eskitme detaylar öne çıkıyor.

Komodin / Şifonyer Fiyatları

Komodin / şifonyer fiyatları; ürünlerin modellerine, işçilik özelliklerine ve materyallerine göre değişebiliyor. Çekmece kulplarının materyallerinden ürünün hangi ağaçtan yapıldığı detayına kadar pek çok değişken, ürünlerin etiketlerini belirliyor. Antika özellikli şifonyer ve komodinler, modern tasarımlardan daha yüksek fiyatlara alıcı buluyor.

Komodinler, yalnız ev kullanımında değil; ofislerde de değerlendirilebiliyor. Ofis için tasarlanan çekmeceli dolaplar, tekerlekler bulundurarak kullanıcılarınaa gün içinde kolaylık sağlıyor. Kimi ürünler, montaj gerektirirken kimi ise monte edilmiş olarak kutulanıyor. Alınan komodin ve şifonyerin montaj bilgisi, ürün detayı sayfasından görülebiliyor. Demonte olan ve alıcı tarafından montajı yapılması gereken ürünler, daha düşük fiyatlarla sunuluyor.

Bazı ürünler, kapalı olarak tasarlanıp üzerlerinde yer alan çekmeceleri de yalnızca çekmece görünümü veren işlevsiz kaplamalar olurken derinlikli gerçek çekmeceli tasarımlar da kategoride yer alıyor. Kapalı çekmeceli ürünler, daha düşük fiyatlandırılabiliyor. Çekmecelerin kilit özellikleri, kullanışlılığı belirleyerek etiket değişikliğine sebep olabiliyor.

Çizilmelere karşı ekstra dayanıklı PVC kaplamalı köşeler, ürün fiyatını yükseltirken, cilalı ahşaplar da ürün etiketlerine artış olarak yansıyabiliyor. Yıllarca kullanılmak üzere tasarlanan dayanıklı mobilyalar, şık ve çevre dostu özellikleri ile de tercih ediliyor. E1 kalite sertifikası bulunduran, çevreye uyumlu tasarımların fiyatları diğer ürünlerden farklı olabiliyor.

Kullanıcıların, ürünler arasında seçim yaparken tüm bu özellikleri değerlendirerek fiyat karşılaştırmasında bulunması öneriliyor. İki veya üç ürün arasında seçimde zorlanıldığında sitenin "karşılaştır" özelliği de seçiminizde size yardımcı oluyor.

Komodin / Şifonyer Modelleri

Tekstil ürünleri ile uyum içinde seçilecek komodin / şifonyer modelleri, istenen tarzda dekorasyonu mümkün kılarak şık alternatiflerle odalara hava katıyor. "Vintage" tarzda, modern izler taşıyan ya da İngiliz stilinde modelleri içeren ürün gamı; modellerin çekmece sayısı ve ayna bulundurup bulundurmamaları gibi özelliklere göre değişik seçenekler sunuyor. Rustik ayaklar ve bombeli tasarımlar, retro esintilerini sevenlerin gözdesi olurken; eskitme detaylar da hem komodinlerde hem de şifonyerlerde sıklıkla göze çarpıyor.

Kategoride şifonyer ve komodinler tek tek yer alabilirken, şifonyer ve komodin setleri de bulunabiliyor. Pastel renkler kadar neon renklerin tercih edilmiş olduğu seçeneklerin de yer aldığı kategoride farklı markalarda yüzlerce ürün yer alıyor. Üzerinde baskılar, desenler ve boyama ile elde edilen süslemeler bulunduran mobilyalar, varak gibi eklentilerle tamamlanabiliyor.

Üzerine abajur, biblo, makyaj ürünleri, parfüm ve kozmetik ürünleri gibi malzemelerin dizilebileceği modeller, istek halinde hol, antre ve oturma odalarında da kullanılabiliyor. Genellikle çekmeceli olarak tasarlanan modellerde raf ve kapaklı bölümler de bulunabiliyor. Kimi komodinler, dikdörtgen tasarımla birden fazla kapak bulundururken şifonyerler de açık raflar veya sürgülü kapılarla kullanıcılara kolaylık sağlayabiliyor.

Komodin ve şifonyer seçenekleri arasından her zevk, tarz, ihtiyaç ve bütçeye uygun bir seçim yapılabiliyor. Farklı boyutlarda ürünlerin yer aldığı seçkide, hem yatak odası hem salon hem de antre için örnekler yer alıyor. Aynalı ve aynasız parçaların bulunduğu mobilyalar; şık abajurlar, asılan tablolar ile tamamlanarak dekorasyona stil katıyor. Ürünlerin temizlik gereksinimleri için dikkat edilmesi gereken noktalar, ürün açıklamalarında yer alıyor. Ürünle birlikte verilen kullanım kılavuzunda mobilya ile ilgili tüm detaylar kullanıcılara detaylıca açıklanıyor.

Birbirinden şık, sağlam ve kullanışlı ürünler arasından kolaylıkla yapacağınız seçimlerle ihtiyaç duyduğunuz komodin ve şifonyer çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Komodin-Şifonyer

1.099 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. RomanoDizayn
  4. Mobilya Baba
  5. Masifart
  6. Yurudesign
  7. Yurupa
  8. Evim Hizmet
  9. Alfemo
  10. Obut's Home
  11. Naze Mobilya
  12. My Mob
  13. Desa Mobilya
  14. Kalender Dekor
  15. Berrak Mobilya
  16. Formini Mobilya
  17. Pasific Home
  18. Ahşap Fabrikası
  19. Archi Ahşap Atölyesi
  20. Dekorister
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Yükseklik A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021330
Başa dön