Yatak Odası

Yatak odaları, günün bittiği an tüm dünyadan elinizi çekip istirahate ayrıldığınız yerlerden biri olarak özenle tasarlanıyor. Dinlenebilmeniz için konforlu olması beklenen yatak ve mobilyalardan oluşuyor. Arte, Kenyap, Alpino gibi markaların yatak odası takımları; evini, eşyalarını yenileyenler ya da yeni evlenenler ve ikinci bir ev için eşya ihtiyacı olanlar için birçok model sunuyor.

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Yatak odası takımı fiyatları; markaya, tasarıma, tasarımda kullanılan malzemeye ve takımın kaç parçadan oluştuğuna göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun yatak odasını bulabileceğiniz koleksiyonlar arasında fiyat-kalite dengesinin kurulmasına dikkat ediliyor. Belirli bir fiyat aralığında takım arıyorsanız filtreleme seçeneklerini kullanarak istediğiniz fiyatlarda ürüne hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Üretiminde sağlıklı ve kaliteli malzeme kullanımını standart hâle getiren markalar, temel materyallerden en küçük aksesuar ve montaj malzemelerine kadar tüm parçaları özenle seçiyor. Ürünlerin, insan sağlığına zararı olmayan kaplama ve boyalardan tasarlanmasına dikkat ediliyor.

Yatak odası takımları, evin genel dekorasyonuna da katkı sağlıyor. Diğer odalarınızın mobilya takımlarına uygun seçimler yapabilir ya da yatak odanızı baştan sona yeni bir dizayn ile döşeyebilirsiniz. Yatak odası takımları, işlevsel tasarımlardan seçildiğinde kullanmakta olduğunuz olan tüm eşyalarınızın pratik hâlde düzenlenmesine olanak sağlıyor. Kıyafetler, dolaba yerleşiyor; yorgan, yastık, battaniye, pike ve nevresim takımları ise bazaların içindeki yerlerini alıyor. Makyaj ve günlük bakımınız için aynalı şifonyerler; çamaşır ve çoraplarınız için komodinler; kendinizi rahatça görebileceğiniz boy aynalarının hepsi de yatak odası takımları dahilinde yer alıyor. Ayrıca; bazalar, yataklar, yatak başlıkları, takı ve aksesuar dolapları da estetik tasarımları ile göz dolduruyor. Paravan, sandık, koltuk ve çelik kasalar da odaların ihtiyacı olan eşyalar olarak bulabileceğiniz ürünler arasında sizlere sunuluyor. Minimal tasarımlardan sofistike dizaynlara kadar her türlü modelin yanı sıra farklı renk, kumaş ve desene rastlayabileceğiniz takımları, markaların koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

Yatak Odası Takımı Modelleri

Yatak odası takımı modelleri, özellikle gardırop ve yataklar ile dikkat çekiyor. Gardırop modelleri; ahşap, lake, sunta, metal, melamin, masif, bez gibi materyaller kullanılarak tasarlanıyor. Sürgülü kapaklı dolap modelleri, dar alanlarda kapakları açıp kapatmayı kolaylaştırıyor. Yavaşlatma sistemi ile tasarlanan kapaklar, ses çıkarmadan, yavaş bir şekilde ve kayar gibi kolayca kapanabiliyor. Dolapların iç bölme, raf sistemi ve çekmece sayısı, her model için farklılık gösteriyor. İhtiyacınıza göre sadece kapaklı gardıropları ya da hem kapaklı hem de çekmeceli modelleri tercih edebilirsiniz.

Yataklar için bazalar ve yatak başlıkları da koleksiyonda geniş yer tutuyor. Ahşap, demir ya da metal materyallerden tasarlanan estetik görünüme sahip başlıklar, ebeveyn ve genç odaları için tercih ediliyor. Karyolalar da estetik tasarımları ile dikkat çekiyor. Nostaljik tasarımlar, eski dönemlere doğru yolculuğa çıkarıyor. Komodin ve şifonyerler, gardırobun içine koyamadığınız eşyalarınızı düzenleyerek ihtiyacınız olduğunda kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Genellikle iç çamaşırları, çoraplar, kravatlar, t-shirt'ler ve havlular için kullanılıyor. İki, üç, dört, beş ve altı çekmeceli ya da raflı olmak üzere farklı tasarımları görebilirsiniz.

Paravan, sandık, koltuk ve kasa modelleri de yatak odası takımlarınızı bütünleyen parçalar olarak sunuluyor. Paravanlar; üçlü, dörtlü, beşli ya da altılı kanat seçenekleri ile odanızın alanına uygun olarak seçim yapabilmenizi sağlıyor. Tabloyu andıran rengarenk desenleri ve çizimleri ile odanın tasarımına katkıda bulunuyor. Sandıklar, aksesuarlarınız ve dosyalarınız için düzenleyici olabiliyor. Koltuk modelleri, odanızın dizaynını destekliyor ve okuma saatlerinizi odanızda yapabileceğiniz bir alan yaratıyor. Kasalar ise çelik malzemeleri ve şifreli kilitleme seçenekleri ile değerli eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir özel bölümler sunuyor. Birçok markanın farklı stillere hitap eden yatak odası takımlarını inceleyebilir; zevkiniz doğrultusunda tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yatak Odası Takımları ve Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Yatak Odası
Yatak Odası
Gardıroplar
Gardıroplar
Komodin ve Şifonyerler
Komodin ve Şifonyerler
Yatak Başlığı
Yatak Başlığı
Bazalar
Bazalar
Karyolalar
Karyolalar
Yatak Odası Takımı
Yatak Odası Takımı
Takı/Makyaj Dolapları
Takı/Makyaj Dolapları
Paravanlar
Paravanlar
Sandıklar
Sandıklar
Josephine Koltuk
Josephine Koltuk
Makyaj Masası
Makyaj Masası
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301