Giysileri asmak için üretilen gardıroplar, yatak odalarının en önemli mobilyasıdır. Sadece kıyafet değil; ayakkabı gibi eşyaları ya da yastık, yorgan ve nevresim takımı gibi ev tekstil ürünlerini de koymak için kullanılan dolaplar; uzunlukları, kapak şekilleri, çekmeceleri ve boyutları ile birbirinden ayrılıyor. Özellikle modüler raf yapılarına ve iç tasarımlara sahip ürünler, farklı kullanıcılara hitap ediyor. Modelleri, fiyatları ve tasarımları ile farklılık gösteren ürünleri karşılaştırarak size uygun olanı seçebilirsiniz.

Gardırop Modelleri

Gardırop modelleri arasında iki, üç, dört ve altı kapaklı ürünler; sürgü kapaklı ürünler, açık raf dizaynları ve portatif bez dolaplar yer alıyor. Menteşe kapaklı dolaplar arasında iki farklı giysi asma bölümü bulunan ürünler, daha rahat bir kullanım olanağı sunuyor. Altı kapaklı dolap modelleri ise çekmeceli ve modüler raf dizaynları ile hem kullanıcının kişisel ihtiyaçlarına uygun düzenlenebiliyor hem de daha geniş kullanım alanı sağlıyor. İç tasarımları farklı olan altı kapaklı dolaplar arasında geniş rafları olan dolaplar ise ev tekstil ürünlerini saklamak için uygun tasarımları ile öne çıkıyor.

Sürgü kapılı gardırop modelleri ise daha lüks tasarımlara sahip olarak dikkat çekiyor. Kayın, meşe ve ceviz gibi doğal renk tonlarının yanında estetik kapak hatlarına da sahip olan dolaplar, renk geçişleri ve aynalı tasarımları ile dikkat çekiyor. Genişlik, yükseklik ve derinlik bakımından da menteşe kapılı dolaplardan farklı olan sürgü kapaklı dolaplar arasında iki kapaklı ve dört kapaklı olanlarını bulabilirsiniz.

Hafif oluşları, kolay taşınabilir olmaları, kolay monte edilmeleri gibi pratik yönleri ile farklılık gösteren bez portatif dolaplar, farklı ölçülerde bulunabiliyor. Önden ya da yandan tekli fermuarı ile küçük bir iç hacme sahip ürünlerin yanında iki elbise askısı borusu bulunan ve raflarla bezenmiş ürünler arasından da tercih yapabilirsiniz. Aynı zamanda dış bölümünü oluşturan bez bölümleri de farklı renk seçeneklerinde olan portatif dolaplar, şık tasarımları sayesinde beğeni kazanıyor.

Gardırop Fiyatları

Modelleri, tasarımları ve kullanılan malzemeye göre fiyatları değişen gardıroplar arasında iki, üç ve dört kapaklı ürünleri bulabilirsiniz. Modern tasarımları ile genç odalarına uygun olan küçük gardıroplardan oda takımınızla en fazla bütünlük sağlayacak olanları seçebilirsiniz. Altı kapaklı büyük gardıroplar arasında ise özellikle kapakları ayna detayına sahip ürünler, şık tercihler olarak iddialı mobilya arayışında olanlara hitap ediyor.

Sürgü kapaklı gardırop modellerinin fiyatları ise ebatlarına bağlı olarak değişiyor. Geniş iç hacme sahip büyük sürgü kapaklı ürünler, hem pratik bir kullanım sunuyor hem de ev tekstil ürünleri gibi eşyaları saklayacak alan sunuyor. Sürgü kapaklı dolaplarda fiyatları etkileyen diğer bir özellik ise modern dış detaylar oluyor. Şık ve estetik tasarımı ile yatak odanıza şıklık katacak ürünleri inceleyerek evinize en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Çocuk odasına uygun, kapakları yarış arabaları ile süslü dolaplar ise yine farklı boyutlarda bulunabiliyor. İki kapaklı olan çocuk dolapları arasında hem kız hem de erkek çocuklar için renkli modeller yer alıyor. Gardırop çeşitleri arasındaki portatif bez ürünler ise genişliklerine bağlı olarak farklı kullanım ihtiyaçları için değerlendirilebiliyor. Özellikle geniş iç hacme sahip bez dolaplar, dar alanlarda bile çok kullanışlı saklama alanları sunuyor.

Özellikle kaliteli ahşaptan üretilen ve modern tasarımı ile dikkat çeken ürünler arasında açık raf sistemine sahip olanlar da yine işlevsel seçenekler olarak kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Kendini kanıtlamış, güvenilir birçok markada bulacağınız ürünleri, fiyat ve ebat gibi farklı özellikleri ile karşılaştırarak size uygun ürüne ulaşabilirsiniz.

Gardrop Modelleri

427 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Adore
  3. Yıldız Mobilya
  4. Rani
  5. Prado
  6. Rabi
  7. Yurudesign
  8. Dessenti
  9. T Designo
  10. DSM
  11. Abre
  12. By Damat
  13. Teknor
  14. Mobusta
  15. boo
  16. GadaHome
  17. Kardel
  18. Netteks
  19. PORMET
  20. Çekirdek Genç Odası
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Yükseklik A-Z
 6. Genişlik A-Z
 7. Kapak
 8. Tema A-Z
 9. Derinlik A-Z
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021329
BAŞA DÖN