Kapılı Gardırop

Evinizin dekorasyonunda önemli bir yer tutan dolap çeşitleri arasında bulunan kapılı gardırop modellerini çok sayıda çeşidiyle bir arada bulabilirsiniz. Giyim eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz, yüklük gibi kullanarak yorgan ve yastıklarınızı muhafaza edebileceğiniz geniş gardırop modelleri, evinizin düzenini korumaya yardımcı olur. Çeşitli büyüklükte ve farklı kapı sayısıyla üretilen dolapların çekmeceleri ve geniş askı bölümleri de her oda için kullanışı saklama alanı çözümleri sunar.

Kapılı Gardırop Fiyatları

Gerek yatak odaları için gerekse diğer odalar için ihtiyaç duyabileceğiniz değişik ebatta ve farklı işlevselliğe sahip dolapları inceleyerek size en uygun ürünlere kolayca karar verebilirsiniz. Ebeveyn odalarına, çocuk odalarına ve genç odalarına uygun olarak dizayn edilen ürünler; sağlamlıkları, kaliteleri ile evinizi daha rahat ve düzenli hale getirir. Tasarımları bakımından göze hitap edecek şekilde hazırlanan dolap çeşitleri, şıklıklarıyla da evinizi güzelleştirir.

Genç ya da yaşlı her yaştan insanın kullanmaya ihtiyaç duyduğu gardırop modelleri arasından size ve aile bireylerinize göre tasarlanmış ürünleri bulabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarında sunulan yüzlerce ürünü inceleyerek kaliteleri, ebatları, renkleri, kullanılan malzemeleri ve markaları bakımından karşılaştırma yapmanız kolaylaşır. Küçük odalar için geliştirilmiş ergonomik dolaplar, iç genişlikleri ve tavan yükseklikleri ile eşyalarınızı rahatça yerleştirmenizi sağlarken az yer kaplamaları ile de işinizi kolaylaştırır. İç bölümünde çekmece sayısının çokluğu ve askı bölümünün genişliği ile dikkat çeken dolaplar, geniş odalarda öncelikli olarak tercih edilir.

Tek kapılı modellerin yanı sıra mekan durumunuza ve ihtiyacınıza göre çok sayıda kapağı olan dolapları da düşünebilirsiniz. İki kapılı olan dolapları, çocuk odası için veya genç odası için satın alabilirsiniz. Yatak odası dolabı bakıyorsanız eşyalarınızın çokluğuna göre 3 kapılı, 4 kapılı, 6 veya 8 kapılı olarak giderek genişleyen ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bazı ürünlerin çekmeceleri dıştan açılabilirken bazılarının ise çekmeceleri içeride yer alıyor. Pratik kullanım sağlayan çekmecesi dışarıdan açılan dolaplar düşünebilirsiniz. Daha düz ve yekpare bir görüntüyü tercih ediyorsanız da içeriden çekmeceli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kapılı Gardırop Modelleri

Dolap alırken iç raflarının genişliği, raf derinliği, raf yüksekliği ve raf sayısı bakımından da bir eleme yapabilirsiniz. Tutamakları dışa doğru çıkıntılı olan dolapların yanı sıra yerden tasarruf etmek için tutamağı olmayan pratik açılan ürünlere de şans verebilirsiniz. Dolabı yerleştireceğiniz duvarın önündeki genişlik, duvar yüksekliği gibi kriterler de gardırop seçiminde sizin için önemli olabilir. Kaplayacağı yeri göz önünde bulundurarak şık ve geniş dolaplardan edinebilirsiniz.

Klasik veya modern ev dekorasyonu ile uyum sağlayabilecek farklı çizgide gardırop modellerinin sergilendiği geniş ürün yelpazesini gözden geçirerek karar verebilirsiniz. Ev mobilyası üretiminde tanınmış pek çok markanın dizaynlarını bir arada görebileceğiniz ürünler içinde aynalı dolaplar da ilginizi çekebilir. Özellikle tuvalet aynası konmayan küçük odalar için gerekli olabilecek ayna aksesuarlı dolaplar, işlevsel kullanım sunar.

Çocuk ve genç odasındaki tüm dağınıklığı ortadan kaldırarak çocuğunuzun düzenli bir odada rahatça vakit geçirmesini sağlayan kapılı gardırop çeşitleri ise konfor sağlar. Çocuklar için hazırlanan, kapağı dekoratif olarak düzenlenmiş figürlü ürünlere de göz atabilirsiniz. Çocuğunuzla birlikte çok sayıda farklı ürünü inceleyerek odasını güzelleştirecek ve düzenleyecek olan ürünleri belirleyebilirsiniz.

Ürünleri; bölme sayısı, çekmece derinliği ve iç hacmi bakımından inceleyerek kendiniz ve aileniz için en doğru seçimi yapmanız kolaylaşır. Birinci sınıf kaliteli malzemelerle üretilen dolapların gerek ahşap bölümleri gerekse boya ve yapıştırma sistemleri, çevreye ve insan sağlığına zararsız bir yapıya sahip olmalarıyla dikkat çeker. Tümü garantili olan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Yüklük, yatak odası dolabı, çocuk ve genç odası dolabı gibi pek çok kapılı gardırop modeli bulabileceğiniz ürünler kapsamında evinize canlılık ve zarafet getiren en güzel renkleri seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kapılı Gardrop Fiyatları

2405 ürün listeleniyor
Minar
Cadde Yıldız
Variant Mobilya
Rabi Mobilya
Nettrends
T Designo
Enza Home
Doressa
Eymense
Kenzlife
Metalia
Avm 24
Kalender Dekor
Sunroyal Concept
Venatto
Dekorex
Bengi Ticaret
Berrak Mobilya
Setay
Zenio
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Genişlik
Toplam 48 / 2405 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?