Duvar Saatleri Fiyatları ve Kampanyaları

Ev dekorasyonunda oldukça etkin rol oynayan duvar saatleri, geniş ürün çeşitliliği ile sunulur. Farklı tarzları yansıtan duvar saati modelleri ile evinizi dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Duvar Saati Çeşitleri

Duvar saati çeşitleri genellikle klasik modellerden oluşur. Ancak bunun yanında oldukça modern tasarımlara sahip duvar saati çeşitlerini de bulmak mümkündür. Duvar saati modelleri arasında Roma rakamları ile tasarlanan ürünler sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Saate vintage ve retro bir hava kazandıran Roma rakamları, evini nostaljik tarzda döşeyenler için uygun seçenekler olabilir. Bunun yanı sıra, rakamların dağınık biçimde yerleştirildiği modern duvar saatleri ise evinde yenilikçi ürünler tercih edenler için uygun bir seçim olabilir. Duvar saati çeşitleri arasında farklı renk ve desen seçenekleri ile sunulan modeller bulunur. Siyah renk seçeneği genellikle evini modern tarzda dekore edenler tarafından tercih edilirken, beyaz renk klasik tarzı sevenler için uygun olabilir. Kırmızı, pembe gibi canlı renkler ise genellikle mutfak duvar saati veya çocuk odası duvar saati olarak tercih edilir. Çocuk odalarında tercih edilen duvar saati çeşidi ise hayvan figürü içeren duvar saatleridir. Bu saatler, çocukların saati öğrenmelerinde de faydalı bir etkiye sahiptir. İçi boşluklu olarak tasarlanan duvar saati modelleri ise oldukça modern bir tarzı yansıtır. Bunun yanı sıra yarım kalmışlık hissi veren bu modeller evinde endüstriyel dekorasyon akımını tercih edenler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

Hem Kaliteli Hem Estetik

Hepsiburada.com'da sunulan duvar saati çeşitleri oldukça kaliteli malzemelerden üretilerek kullanıcılara sunulur. Özellikle uzun yıllar kullanılmak üzere satın alınan bir ürün olarak ön plana çıkan duvar saatleri uzun süreli kullanıma uygun olarak üretilir. Nem veya yüksek ısıya maruz kalmadığı sürece uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilen duvar saati çeşitleri, belirli aralıklarla temizlenebilir. Ancak duvar saatlerinin temizliği esnasında güçlü kimyasalların kullanımından uzak durulmalı, malzemesine uygun temizleyici ürünler tercih edilmelidir. Hepsiburada.com’da sunulan duvar saati modellerinin öne çıkan bazı avantajları şu şekildedir:

  • Ahşap duvar saati modellerini tercih ederek evinizde sıcak ve samimi bir tarz oluşturabilirsiniz. Özellikle boho, vintage tarzları ile oldukça uyumlu olan ahşap duvar saatleri, silinerek temizlenmelidir.
  • Mekanik bir his veren metal duvar saatleri ise evinde modern bir tarz yaratmak isteyenler tarafından tercih edilebilir. Özellikle siyah renk ile kullanıldığında oldukça modern bir görünüm yakalayan metal duvar saatleri, dekorasyonunuzu tamamlar.
  • Desenli duvar saatleri ise görmekten mutlu olacağınız görseller içerir. Dünya haritası, kuş, kelebek, yaprak gibi ögelerle zenginleştirilen duvar saati modelleri estetik açıdan oldukça tatmin edicidir.
  • Çeşitli konseptlere yönelik olarak üretilen duvar saatleri ise evinizde bir uyum yakalamanıza yardımcı olur. Örneğin mutfakta kullanıma yönelik olarak üretilen duvar saatlerinde çaydanlık, pasta, tencere gibi mutfak ile ilişkili görseller kullanılabilir.

Duvar Saati Fiyatları

Duvar saati fiyatları ürünün kalitesine, malzemesine, modeline ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir. Özellikle uzun süre kullanıma dayanıklı, çarpma veya düşme gibi durumlarda kolayca bozulmayan duvar saati modellerinin fiyatı bir miktar daha yüksek olabilir. Ancak uzun süreli kullanım imkânı sağlayan ürünler uzun vadede tasarruf elde etmenize yardımcı olur. Duvar saatinin boyutu da fiyatına etki eden önemli bir unsurdur. Gösterişli ve duvarda çok yer kaplayan saat modellerinin fiyatı bir miktar daha yüksek olabilir. Bunun yanında, gösterişli duvar saatlerinde işçilik miktarı da yüksek olacağı için bu durum ürünün fiyatına yansıtılır. Her bütçeye hitap eden duvar saatleri arasından zevkinize ve bütçenize göre seçim yapabilirsiniz.

Duvar Saati

Gündelik hayatta zaman dilimi önemli bir yer tutar. Gün içinde yaptığınız işleri saat kavramı sayesinde birbiri ile çakışmadan kolayca planlayabilirsiniz. Saat kavramının olmadığı zamanlarda bu iş oldukça zor yapılır durumda iken şimdilerde herkesin kullanabilir olduğu derecede kolay gerçekleşir. İlk zamanlar güneşin hareketine göre saat belirlenmeye çalışılmış ancak çok verimli bir uygulama yakalanamamıştır. Daha sonra yerini mum ya da kum saati gibi ‌ögeler almıştır. Şimdilerde ise duvar, masa, kol saati gibi çeşitleri olan ürünler herkesin kullanabilmesi için tasarlanmış durumdadır. Teknoloji gelişmeye devam ettikçe saatler açısından da bir takım değişiklikler olur. Özellikle ev ya da ofis dekorasyonunda kullanılan duvar saatleri her geçen gün farklı görünümlere ve fonksiyonlara sahip olur.

En Güzel Duvar Saatleri

Ev ya da ofislerde farklı bir dekorasyona imza atmak için çeşitli duvar saatlerine yer verebilirsiniz. Gelişen teknolojisinin etkisi ile saat çeşitleri günümüzde geniş bir yelpazeye sahiptir. Farklı materyallerden yapılan ürünlerin çeşitli tasarımlarla oluşturulan binlerce modeli kullanıcılarına sunulmuş durumdadır. Klasik tarzı benimseyen kişiler için geleneksel tasarımda oluşturulan ürünlerin yanı sıra modern ürünlerden hoşlanan kişiler için de modern dokunuşların olduğu yüzlerce ürün bulmak da mümkündür. Ahşap, metal, plastik gibi farklı materyaller kullanılarak geliştirilen saatlerde çeşitlilik sürekli olarak artmaya devam eder. Duvarda dilediğiniz görüntüyü yakalamanız için farklı boyut, renk ve şekillerde yeni tasarımlar düzenli olarak geliştirilir.

Dilediğiniz her yerde duvarlardaki boş görüntüyü ortadan kaldırmak için duvar saati kullanmayı düşünebilirsiniz. Seçtiğiniz tasarım sayesinde şık, sade veya gösterişli bir görüntü yakalamanız mümkün olur. Evlerinize ya da ‌iş yerlerinize farklı renk katan bu ürünler model açısından oldukça zengindir. İstediğiniz materyallerden oluşan ürünleri seçerek dekorasyonunuzu bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Duvar saatlerinde materyal olarak en sık tercih edilen ürün metal malzemelerdir. Metal malzemeleri kullanılarak modern tasarımlara imza atabilirsiniz. Farklı parça ve aksesuarlar kullanılarak zenginlik kazandırılan metal duvar saati çeşitleri içerisinden zevkinize uygun olan birini seçebilirsiniz.

Duvar saatleri açısından ahşap malzemelerin farklı bir cazibesi bulunur. Farklı aksesuarlar metal saatlerde olduğu gibi ahşap modellerde de tasarımların geliştirilmesinde kullanılır. Ahşap modellerde de çeşitlilik oldukça fazladır. Bunlar içerisinde en fazla ‌vintage tarzında ürünler bulunur. Modern tarzda örnekler de bulunmasına rağmen ahşap duvar saatleri en fazla klasik tasarımlara sahip dekorasyonların tamamlanmasında kullanılır. Sadece salon ve yatak odası gibi mekanlar değil mutfak ya da antre gibi alanlarda da ahşap ürünler kullanabilirsiniz. Antreler için daha genel bir seçim yapabilirken mutfak için mutfak aksesuar ve eşyalarının resimlendiği ürünler tercih edebilirsiniz. Ayrıca her alanda kullanılabilen çiçek, doğa, manzara gibi desenlerin bulunduğu modeller de yine duvar saatlerinin en fazla talep gören ürünleri arasında yer alır.

Yaşadığınız alanlarda farklı bir hava yaratmak istediğiniz durumda tablo şeklinde tasarlanmış duvar saatlerini de düşünebilirsiniz. Bunlar için hazır olarak tasarlanmış modeller arasından seçim yapabileceğiniz gibi aynı zamanda sizin seçtiğiniz bir fotoğraf ya da resmin basılması şeklinde tasarlanan özel bir ürün de tercih edebilirsiniz. Mutfağınız için çocuğunuzun bir doğum günü resmini seçebilir, yatak odanız için ise düğününüzden bir kare tercih edebilirsiniz. Gün içerisindeki zaman planlamanızı yaparken aynı zamanda bu etkileyici resimler ile ruhunuzu tazelemek sizin elinizdedir. Bu şekilde hem zevkinize hem de dekorasyonunuza uygun ürünler seçerek geçen zamanı renklendirebilirsiniz.

Duvar saatleri model ve renk bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Duvar saati seçimi yaparken duvar renginize, mobilya tarzınıza, duvarlarınızın rengine ve göz zevkinize uygun ürünler seçebilirsiniz. Bu seçimleri yaparken dikkat edilmesi gereken bir nokta da saatlerin çalışma mekanizması olmalıdır. Mekanizma sistemlerinin değişmesi sessiz ya da daha sesli çalışmasını da tetikler. Hangi alan için seçim yapıyorsanız yapın akar mekanizmaya sahip sessiz çalışan ürünler seçmeniz sizin için daha doğru bir karar olur. Ayrıca seçim yapmadan önce kullanılan alanın büyüklüğünü de göz önünde bulundurmalısınız. Odanın büyüklüğü ile orantılı olarak seçmediğiniz ürünler istediğiniz dekoratif görüntüyü sağlamadığı gibi aynı zamanda rahatsızlık verici bir ortam yaratmanıza sebep olur.

Duvar Saati Modelleri ve Özellikleri

Gün içerisinde bulunduğunuz tüm mekanların dekorasyonu oldukça önemlidir. Bu alanlarda dekorasyonu tamamlamak için bazı dekoratif ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünler çeşitlendirilerek evinizde ya da ‌iş yerinizde bulunan tüm alanlarda kullanılabilir olarak tasarlanır. Dekoratif ürünler içerisinde en fazla ilgi gören ve dekorasyonu en güzel şekilde tamamlamaya yarayan objeler duvar saatleridir. Çok büyük çaba harcamadan evdeki ambiyansta değişiklik yapmak istediğinizde duvar saati değişimi düşünebilirsiniz. Bu şekilde yapılan küçük bir dokunuşla büyük değişiklikler meydana getirebilirsiniz. Saatlerin şık ve dikkat çekici tasarımları olması ile yarattığı etki diğer nesnelerden çok daha fazla olur. Sadece saati değiştirerek odanın tarzını büyük oranda değiştirmek mümkündür.

Duvar saatleri sadece görsellik yönünden değil aynı zamanda duvara asılma biçimine göre de değişik tasarımlara sahiptir. Duvara bir vida ya da çivi yardımıyla asılan biçimdeki saatlerin dışında duvara monte edilen ürünler de bulunur. Ayrıca son zamanlarda salonlarda sıklıkla kullanılan, duvara yapıştırılan türde saat çeşitleri de duvar saati yelpazesinde geniş bir alan kaplar. Ürün çeşitleri içerisinde aynı ürün için farklı asılma biçimleri bulunabilir. Yani aynı ürünün 3 farklı asılma şekline sahip alternatifleri bulunabilir. Duvarlara yapıştırma şeklinde asılan saatlerin en fazla tercih edilen tasarımları parçalı olan saatlerdir. Birden fazla parçadan oluşan ve bir bütünlük ifade eden bu tasarımlar son zamanlarda salonların dekorasyonunu tamamlamada en fazla kullanılan saat modelidir.

Son zamanlarda çok fazla talep gören ürünlerden biri de kişiye özel olarak tasarlanan saat modelleridir. İstediğiniz fotoğraf ya da resim eklenerek size özel bir saat ortaya çıkarılır. Bulunduğu mekanın havasına uygun olarak herhangi bir resim seçebileceğiniz gibi çocuk odaları için çizgi film karakterleri gibi görselleri de bu saatlerin oluşumunda kullanabilirsiniz. Hediye olarak bir başkasına verilmek üzere hazırlanan bir saatte ise kişinin çok sevdiği bir film ya da kitabın bir figürü bu saatlerde yer alabilir. Bu noktada önemli olan saati kullanım alanına uygun olarak belirlemenizdir. Diğer bir saat türü de dijital duvar saatleridir. Bu saatler daha modern görünümlü oldukları için klasik tarzda döşenmiş alanlarda kullanımı pek uygun değildir. Spor bir zevkle oluşturulmuş alanlar bu saatler için çok daha uygundur.

Duvar saati olarak ahşap çeşitleri sevenler için ürün yelpazesi oldukça geniştir. En fazla ‌vintage tarzı ürünler bulunan bu alanda aynı zamanda avangart modeller de bulmak mümkündür. Gösterişli ve kendini belli eden ürünler isterseniz hem mobilyada hem de saatlerde avangart modeller tercih edebilirsiniz. Avangart ürünler kullanıldığı mekana zarafet katan tasarımlardır. Renklerinde yapılan küçük değişiklikler, aksesuarlarda kullanılan farklı materyaller gibi ufak düzeltmeler ile ürünler oldukça dikkat çekici ve gösterişli hale gelir. Bu modellerin dışında bir tercih yapanlar ise ‌ferforje türlere yönelir. ‌Ferforje ürünler de fazla talep gören ürünlerdir. Bunun nedeni olarak görüntüleri ve daha sessiz çalışma mekanizmasına sahip olmaları gösterilebilir.

Bütün duvar saatlerinin seçimi sırasında renk tercihi önemli bir unsurdur. Renk seçimi yaparken birkaç kritere dikkat etmeniz gerekir. Bunların en başında tabi ki odanın genel görüntüsü ve odada kullanılan renk tonları gelir. Bu renklerle uyumlu olmayan saat çeşitleri dekorasyon açısından uygun ürünler olamaz. Diğer bir kriter ise saatlerin modeline uygun renk tonlarında ürün seçimi yapmaktır. Bazı modellerin görsel açıdan çok daha iyi görüntü verdiği renkler vardır. Bu renklerin çok fazla dışına çıkmak görsellikte ciddi problemler oluşturabilir. Çocuk odasında kullanılan saat renklerinin daha canlı ve hareketli renkler olması beklenen bir durumdur. Modern tarzda belirlenmiş alanlar için siyah ya da gümüş renkler kullanıldığında daha uygun bir seçim yapılmış olur. Mutfak malzemeleri, çiçekler ya da yiyeceklerin bulunduğu saatleri de mutfak için seçmek oldukça doğru bir karar olur. Klasik bir dekorasyon düşünenler için ise ahşap ya da beyaz tonlar tercih edilmesi gereken renklerdir.

Duvar Saati Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eviniz ya da ‌iş yeriniz için eşya ya da aksesuar seçerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Konu saat seçimi olduğunda da birkaç noktaya mutlaka dikkat etmelisiniz. Saat kullanımı zaman planlamasının dışında aynı zamanda dekorasyon tamamlama olayıdır. Eviniz ya da ‌iş yeriniz için seçtiğiniz bu aksesuar istediğiniz ortamın oluşmasında etkin bir rol oynar. Kullanmayı düşündüğünüz ortamın genel durumu göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalısınız. Dekorasyon tarzı ve renkleri bunlarla uyumlu olarak seçmelisiniz. Bu şartlar sağlandığı durumda tamamlanmış bir görüntü oluşur ve baktığınızda zevk aldığınız bir tasarım ortaya konmuş olur. Bu detay seçim yaparken en fazla dikkat etmeniz gereken noktadır.

Duvar saati seçerken ‌iş yeri ve ev ayrımını da mutlaka yapmalısınız. ‌İş yerleri için en uygun tasarımlardan biri dijital ürünlerdir. Dijital saatler hem görsel açıdan hem de işlevsel olarak ‌iş yerlerinde kullanıma daha uygundur. Ev için bir seçim yaptığınızda ise daha özel tasarımlar tercih etmelisiniz. İki farklı durumda da mekanlardaki eşyalarla uyumlu olması gözden kaçırmamanız gereken bir ayrıntıdır. Dikkat gerektiren diğer bir nokta da saatin monte edileceği yerdir. Burada daha önceden bir saat yoksa yerini önceden belirlemeniz gerekir. Sağdan soldan mesafe ve ne kadar yükseklikte asılı olacağının kararını öncesinde belirlemelisiniz. Bu detaylar duvarın konumuna ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir.

Duvarınızı değerlendirmek ve dekorasyonunuzu tamamlamak için duvar saati almak istediğinizde karşınıza pek çok alternatif çıkar. Bunlar içerisinden en uygun olanı seçmek için duvarın konumu ve büyüklüğünü mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Duvarınızın boyutlarının çok büyük olduğu durumda küçük bir duvar saati görselliği bozmaktan başka bir işe yaramaz. Bu tip bir duvara sahip olmanız durumunda gerekli ölçeklendirmeye göre daha büyük boyutlara sahip bir saat almanız çok daha uygun olur. Duvarınızda dekorasyon amaçlı farklı kaplamalar da bulunabilir. Taş ya da ahşap görünümlü kaplamalar ya da duvar kâğıtları olması durumunda yine büyük boyutlu saatler seçilmesi uygun olur.

Saat seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise ürünün ses durumudur. Bu durum aslında kullanıcıdan kullanıcıya değişen bir noktadır. Bazı kullanıcılar için saat sesi duymak haz verici bir hadiseyken bazı kullanıcılar ise saatin son derece sessiz olmasını ister. Bunun için yapmanız gereken ise satın alma işleminden önce ses konusunu netleştirmenizdir. Çalışma mekanizması ile alakalı seçim yaparken saatin nerede kullanılacağı bilgisi de önemli bir detaydır. Yatak odasında sesi daha fazla duyulan bir saati çok verimli olarak kullanamayabilirsiniz. Salon için seçilen bir ürün için ise sesinin duyulmasını isteyebilirsiniz. Bu nedenle duvar saati seçerken bu detaylara dikkat ederek çalışma mekanizmaları incelemelisiniz.

Evinizde bulunan eşyalar yıllarca sizinle birlikte kalan ve içerisinde uzun vakitler geçirdiğiniz nesnelerdir. Bu nedenle bunların seçiminde ruhunuza iyi gelen, sizi yormayan renk ve tasarımlar tercih etmeniz doğru bir hareket olur. Duvar saati seçimi yaparken de buna mutlaka dikkat etmelisiniz. Saatlerin dekorasyonun bir parçası olduğu, satın aldığınız bir ürünün uzun yıllar sizinle olduğunu unutmamanız gerekir. Buna göre sevdiğiniz ve onları görmekten mutluluk duyduğunuz renkleri tercih etmeniz sizin için önemlidir.

Saatlerde Kullanılan Malzeme ve Materyaller

Duvar saati denildiğinde ilk olarak akla alışılagelmiş, klasikleşmiş ürün tasarımları gelir. Ancak gelişen teknolojinin etkisi ile farklı tarzlarda tasarımlar ortaya konulmaya devam eder. Saat kategorisi içerisinde yer alan ‌3D modeller alışılmışın dışında ürün arayanlar için bu kategoride bulunur. Farklı aksesuarlar kullanılarak çeşitlendirilen bu ürünler günümüzde oldukça fazla talep görür. Bu ürünlerde derinlik vermek amacıyla farklı malzeme ve materyaller kullanılır. Metal, plastik ya da cam gibi parçalar ile ürünler farklı dizaynlara sahip şekilde meydana getirilir. Özellikle yeni evlenen genç çiftler tarafından evlerinin dekorasyonunda sıklıkla tercih edilir.

Farklı ürünler isteyenlerin son zamanlarda en fazla tercih ettiği ürünlerden biri de parçalı tablo şeklinde tasarlanan duvar saatleridir. Bu tasarımları hazır şekilde oluşturulmuş çeşitlerinin dışında isteğe bağlı olarak özel tasarımlar şeklinde de oluşturabilirsiniz. Parçalı duvar saati modelleri ahşap, plastik ya da ‌kanvas malzemelerden üretilir. Renk bakımından kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Materyal farklı olduğu için seçilen her renk hepsinde aynı tonda bulunmaz. Seçim yaparken bunu da göz önünde bulundurmanız yararınıza olur.

Duvar saatlerinde yapıştırma ürünlerin kullanımı her geçen gün artış halindedir. Önceki yıllarda daha fazla kullanılan asılma yöntemi artan çeşitlilik ile birlikte yerini yapıştırma türüne bırakmış durumdadır. Monte şekline göre ürünün kullanıldığı malzeme ve materyal de farklı olmalıdır. Yapıştırılan bir ürünün ve duvarın işlem sırasında zarar görmemesi gerekir. Bazı malzemeler yapıştırıcı ile temas ettiğinde yapısında bozulma meydana gelebilir. Satın alma işleminden önce mutlaka araştırmalı ve buna uygun seçimler yapmalısınız.

Saat seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken kriterlerden biri de dayanıklılıktır. Alınan her eşyanın uzun süre sağlam kalması herkes tarafından istenen bir durumdur. Saatler için de aynı durum söz konusu olur. Ürünlerin dekorasyona kattığı değer ve maliyetleri düşünülerek ve farklı materyaller kullanılır. Kullanılan her materyal tüm çeşitlerde aynı dayanıklılığı sağlamayabilir. Örneğin hafif yapılı ahşap bir saate ağır bir mekanizma konulduğunda bu saat çok sağlıklı bir tasarım olmaz. Bu nedenle saatin meydana geldiği ve tasarımının tamamlandığı materyallerin birbiri ile uyumlu olması çok önemlidir. Saatlerin oluşturulduğu malzemeler metal, ahşap, plastik ya da ‌kanvas yapıda olabilir. Sağlam ve dayanıklı ürünler satın almak istiyorsanız bu noktayı netleştirerek ona uygun ürünler tercih etmelisiniz.

Teknolojinin gelişimi duvar saatleri konusunda pek çok noktada kendini hissettirir. Öncelikli olarak kullanılan malzeme ve materyaller sürekli değişim halindedir. Görsellik, sistem ve dayanıklılık bakımından her geçen gün daha üstün özellikte ürünler ortaya konulur. Bu gelişimleri takip ederek daha iyi özelliklere sahip ürünler bulabilir aynı zamanda modaya uygun modeller tercih edebilirsiniz. Saat kategorisi teknolojiden fazlasıyla etkilenen bir alandır. Bu nedenle tüm saat ürünleri moda trendleri ile birlikte sürekli değişim halindedir. Kullanılan ana malzemesi, iç kadranı, akrep ve yelkovan tasarımları gibi pek çok kısmı yapılan gelişim hareketleri ile yenilenir. Saat seçimi yaparken demode kalmamak için bu noktayı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Duvar Saati Fiyatları

Duvar saati fiyatları pek çok özelliğe bağlı olarak değişiklik gösterir. Bunların başında kullanılan malzemenin çeşidi gelir. Duvar saatlerinin seçiminde kullanılan malzemenin büyük önemi vardır. Dekoratif amaçlı da kullanıldığı için hangi malzemeden yapıldığına özellikle dikkat etmelisiniz. Bu aynı zamanda fiyatı da etkileyen bir durumdur. Kullanılan malzemenin fiyat durumu saatlerin de fiyatını etkileyen bir faktördür. Bunun dışında dayanıklılık yine fiyat üzerinde etkilidir. Bir saat alırken uzun süreli bir kullanımı olması ve dış etkenlere karşı dayanıklı olmasını istersiniz. Dayanıklı malzeme ve üst seviye işçilik içeren bu durum fiyatta etkili olan diğer bir faktördür.

Duvarınız için saat seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir durum da duvarın boyutlarıdır. Buna bağlı olarak daha büyük ya da daha küçük boyutlarda saat seçimi yapmalısınız. Bu noktada saatin büyük ya da küçük olması yine fiyat üzerinde etkisi bulunan bir durumdur. Saatlerin çalışma mekanizmaları da fiyatta değişikliğe sebep olur. Daha sessiz çalışma gibi teknik özelliğe sahip olan daha ileri seviye ürünler diğerlerine göre daha farklı fiyatlar ile satışa sunulur. Genel yapı malzemesinin dışında iç kısımlarında kullanılan malzemeler de önemli bir faktördür. Üst kısmında kullanılan cam kapak, iç kadran, akrep, yelkovan ve rakamları oluşturan malzemelerin çeşidi ve kalitesi fiyatı değiştiren diğer etkenlerdir.

Eviniz için standart ürünlerin dışında özel üretim bir saat istiyorsanız bu da fiyat skalasında değişikliğe sebep olan bir durum olur. İstediğiniz ürünün yapımında kullanılan teknikler, kullanılan malzemenin çeşidi, ürünün boyutu gibi konular genellikle fiyat üzerinde etkili olan faktörlerdir. El işçiliği gerektiren bir model var ise fiyat bu durumdan yine etkilenir. Evinizin atmosferini değiştiren bu ürünün estetik duruşu, dayanıklılığı, tarzı gibi konularda yapılan değişiklikler de fiyatta etkili olan unsurlardır. Bu bütün sayılan sebepler neticesinde fiyat geniş bir aralığa yayılır. Bu durum her bütçeye uygun bir ürünün mutlaka bulunabilir olduğunu gösterir.

Soru 1: Hangi Duvar Saatleri Tercih Edilmeli?

Cevap 1: Duvar saatleri çok fazla çeşitliliğe sahip bir alandır. Seçim yaparken bazı noktalara mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Kullanılan alana, duvarın boyutuna ve kullanılan alandaki dekorasyona uygunluk gösteren ürünleri tercih etmelisiniz. Bu kriterlere uygunluk sağlanmadığı durumda dekoratif bir obje olarak kullanmak pek mümkün olmaz ve sadece zamanı öğrenmek için kullanılan bir nesne olarak kalır.

Soru 2: Dekorasyona Uygun Saat Seçimi Nasıl Yapılır?

Cevap 2: Eviniz ya da ofisinizde kullandığınız dekorasyon tarzı değişiklik gösterebilir. Buna uygun saat seçimi yapmanız mümkündür. Modern ve spor tarzdaki evlerde kullanmak üzere metal ve geometrik şekilli olan ürünler tercih edebilirsiniz. Bunlarda en fazla kullanılan renk siyah olur. Kullanım alanı daha klasik bir mekan ise ‌vintage ya da avangart tarzında saatler daha uygun olur. Bunlarda kullanılan en yoğun renk ise beyazdır.

Soru 3: Duvar Saati Fiyatları Ne Kadardır?

Cevap 3: Duvar saati kategorisinde fiyat açısından geniş bir aralık bulunur. Bu geniş aralık saatlerin yapımında kullanılan malzeme, işçilik, detaylandırmak için kullanılan aksesuar ve parçalar gibi etkenlerin fiyatının değiştirmesinden kaynaklanır. Ayrıca saatin boyutu, şekli ve tarzı gibi farklılıklar da fiyat üzerinde etkili noktalardır. Tüm bu detaylar fiyatların geniş bir skalaya yayılmasına sebep olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Duvar Saatleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Dekorasyon
Dekorasyon
Duvar Saatleri
Duvar Saatleri
Tablo Saatler
Tablo Saatler
Sticker Saatler
Sticker Saatler
Mutfak Saatleri
Mutfak Saatleri
Sarkaçlı Saatler
Sarkaçlı Saatler
Guguklu Saatler
Guguklu Saatler
Aynalı Saatler
Aynalı Saatler
Çocuk Odası Saatleri
Çocuk Odası Saatleri
İstasyon Saatler
İstasyon Saatler
Dekoratif Duvar Saatleri
Dekoratif Duvar Saatleri
Platin Saat
Baskı Dükkanı
Bahat
Moda Bilge
Tablomega
Aqqog
Pera
Fybang
Cakatablo
Aqqogib
Markakanvas
Aib Store
Hermoso
Emya Home
Karizma Tablo
Tekno Trust
Galaxy
BK
Art Hediye
Faith
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?