Aynalı Saatler

Evlerde kullanılan temel eşyalardan biri olan saatler, ev dekoru ile uyumlu seçilen parçaların başında geliyor. Duvar rengi, dekoratif aksesuarlar ve mobilyalar ile uyumlu olarak belirlenen saatler, tasarımları ile değişiklik gösteriyor. Klasik tasarımı ile bilinen sarkaçlı saatler, yuvarlak saatler ya da dijital duvar saatleri dışında şık ve estetik tasarımları ile popülerlik kazanmaya başlayan aynalı saatler de saat çeşitleri arasında yerini alıyor. Özellikle alışılmışın dışında farklı biçimleri ile tercih edilen aynalı saatler, birbirinden farklı modellere sahip oluyor.

Aynalı Saat Modelleri

Ağırlıklı olarak gerçek cam üzerine ayna boyası ile veya lazerle esnek aynadan kesilerek üretilen aynalı saatler, modelleri ile dikkat çekiyor. Özellikle estetik ve farklı biçimleri ile değişiklik gösteren aynalı saatler arasında yuvarlak çerçeveli ürünler ve çok parçalı saatler yer alıyor. Yuvarlak çerçeveli ürünler, klasik saat modellerine benzer yapıları ile tercih ediliyor. Klasik biçimlerine rağmen modelleri ile oldukça şık ve modern tasarımlara sahip olan yuvarlak saatler arasında parçalı ayna görünümünde çerçeveye sahip olan ve iç kısmı dini yazılarla zenginleştirilmiş olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Daha sade tasarıma sahip yuvarlak saatler ise rakam detaylarına sahip modeller ve ayna üzerine çeşitli süslemelerin yapıldığı modeller olarak karşınıza çıkıyor. Yuvarlak desenli saatlerde çiçek, yaprak gibi motiflerle süslü ürünler, evin farklı yerlerinde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Dekoratif biçimlere sahip aynalı saat modelleri ise en çok tercih edilen modellerden oluyor. Yuvarlak saatlerden farklı olarak tek parçadan oluşmayan dekoratif ürünlerde saat mekanizmasının yer aldığı bölüm, sabit oluyor. Yuvarlak, kare ya da asimetrik biçimlere sahip olan orta kısmının aksine saatten bağımsız olarak duvara yapıştırılan dekoratif parçalar, ürünlerin estetik tarzını belirliyor. Dekoratif saat modellerinde kullanılan temalar ise çiçek, kare ya da elips gibi geometrik şekiller, kelebekler, yaprak ve peri gibi farklı temalar oluyor. Bağımsız parçaları modeline bağlı olarak değişen ürünlerin en ve boy gibi ebatlarını da detaylı incelemenizde öğrenebilirsiniz. Dekoratif bir obje olarak da kullanılan parçalı saatlerde özellikle saat mekanizmasından bağımsız yapışan parçaları görebilir; kullanacağınıza alana uygun ürünü seçebilirsiniz.

Aynalı Saat Fiyatları

Aynalı saat fiyatları, ürünlerin markasına ve modeline bağlı olarak değişiyor. Yuvarlak çerçeveye sahip olan ve saat kadran kısmı cam kapak ile korunan ürünler, değişen fiyatları ile farklı bütçelere hitap ediyor. Gövde kısmı küçük ayna parçaları ile kaplı olan ve gösterişli tasarımları ile dikkat çeken ürünler, küçük fiyat farkları ile değişiklik gösterse de yakın bütçelere hitap ediyor. Fiyatları ile benzer ürünlerden ayrılan diğer bir saat modeli ise yaratıcı biçimlere sahip ürünler oluyor. İçerdikleri temalar, yazı baskıları ve biçimleri ile farklılık gösteren ürünleri inceleyebilir; özellikle ikili saatler ile evinize yaratıcı bir hava katabilirsiniz. Çok parçalı saatler ise evlere ve kullanılan diğer mekanlara daha farklı bir hava katıyor. Dekoratif temaları ile dikkat çeken saat çeşitleri, markalarına bağlı olarak bazı fiyat farkları ile birbirinden ayrılabiliyor. Özellikle markalara bağlı olarak fiyatları değişen ürünleri muhtelif özellikleri açısından karşılaştırarak inceleyebilirsiniz.

Aynalı saatler arasında yer alan yuvarlak çerçeveli ve gövdesi desenli ürünler ise farklı alternatifler ile kullanıcıya sunuluyor. Diğer modellere oranla daha sade bir çizgi takip eden modeller, farklı ortamlarda kullanılabildikleri için tercih ediliyor. Ürünler arasında çok parçalı aynalı saatler de bulunabiliyor. Değişik biçimlere sahip olan saatlerin parça sayısını ve duvarda nasıl durduğunu inceleyebilir; tasarımları ve fiyatları ile değişiklik gösteren ürünlerden zevkinize uygun olanı seçerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Aynalı Saat

475 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 475 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?