Televizyon izleme deneyimine zenginlik katan uydu alıcıları yerli ve yabancı kanallara geniş bir çeşitlilik içerisinde erişebilmenizi sağlar. Anteninizden tam verim alarak çok sayıda kanala ulaşabilmek için modern özelliklere sahip uydu alıcılarından yararlanabilirsiniz. Kullanışlı uzaktan kumandaları sayesinde verimlilikleri artan ve daha pratik bir şekilde özelliklerinden faydalanılabilen uydu alıcıları farklı kanal kapasitelerine sahip modelleri içerir. Televizyon sehpanıza estetik bir şekilde uyum gösterecek şık tasarımlı ürünler korunaklı gövdeleri sayesinde dış etkilere karşı muhafaza edilir. Kolay anlaşılır menü özelliği sayesinde alıcınızın tüm özelliklerini pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Uydu alıcısı fiyatları yönünden de cazip seçenekleri içeren modeller ergonomik uzaktan kumandalarıyla kanal geçişlerini ve kanal arama işlemlerini kolaylaştırır. Kumandaların yüksek sinyal gücü uzak mesafelerden de alıcıya komut gönderebilmeye olanak tanır. Bağlantı noktaları aracılığıyla ürününüzü çanak anteninizden gelen LNB kablosu ile kolayca bağlayarak sorunsuz bir kullanım yaşamaya başlayabilirsiniz.

Hafif, Küçük ve İşlevsel Uydu Alıcıları

Son derece az alan kaplamaları sayesinde televizyon sehpasının sunduğu alanı daha verimli kullanmaya yardım eden uydu alıcıları aynı zamanda oldukça da hafiftir. Yüksek kanal kapasitesine sahip olan ve hafıza alanlarının genişliği sayesinde yüzlerce kanalı aynı anda hafızasında tutabilen uydu alıcıları aynı zamanda kanal düzenleme işlemlerine de olanak tanır. Bu sayede, sıkça izlediğiniz kanalları favoriler listesine ekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kanalları türlerine göre tasnif ederek izlemek istediğiniz yayın türüne uygun kanallara toplu olarak ulaşabilirsiniz. Uydu alıcılarının kanal silme ve kanal taşıma işlemlerini kolaylaştıran kısayol tuşları da size kazandırır. USB girişi de bulunan uydu alıcısı modelleri sayesinde ürün üzerinden taşıyıcı belleğinizin içerisindeki uygun dosyaları açıp görüntüleyebilirsiniz. HDMI çıkışı aracılığıyla uydu alıcısı ve televizyon arasında kısa sürede güvenli bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Modern Uydu Alıcıları

Dijital ekrana sahip modeller sayesinde kaç numaralı kanalı izlemekte olduğunuzu alıcı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Çeşitli işlemleri uzaktan kumandanın yanı sıra ürün gövdesi üzerinden de yapabilmeyi sağlayan uydu alıcılarıyla çok yönlülüğün avantajını yaşarsınız. Full HD video çözünürlüğü sunan uydu alıcılarıyla USB üzerinden açacağınız filmleri sinema salonu kalitesinde evinizde keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. Geniş bir ses aralığı sunan uydu alıcılarıyla yayınların sesini uzaktan kumanda üzerinden anında ayarlayabilirsiniz. Ani durumlarda sesi otomatik olarak kapatma tuşunu da kullanabilirsiniz. Geniş ve büyük yön tuşlarıyla ergonomik onaylama tuşu sayesinde uydu alıcılarını çocukların ve yaşlıların konforlu bir biçimde kullanması kolaylaşır. Farklı renklere sahip tuşlar hangi tuşun hangi işlevi yerine getirdiğini daha kolay hatırlamaya yardımcı olur. USB ile yazılımı güncellenebilen uydu alıcılarını verimli bir şekilde kullanmaya devam edersiniz.

Evinizde Televizyon İzleme Keyfini Artırın

Otomatik arama ve manuel arama gibi çeşitli özellikleri bir arada kullanıcılarının hizmetine sunan gelişmiş uydu alıcıları ev ortamının rahatlığı içerisinde çeşitli kanalları keyifli bir şekilde izleyebilmeyi sağlar. Çeşitli sosyal ağlara bağlanabilmeyi sağlayan modern uydu alıcıları internet bağlantısının getirdiği avantajları size yaşatır. Wi-Fi özelliğine sahip gelişmiş alıcılar evinizdeki interneti televizyonunuz üzerinden de kullanabilmenize olanak tanır. Bu sayede Youtube'dan çeşitli videolar izleyebilir, çeşitli uygulamalarla bulunduğunuz kentteki hava durumu bilgisini takip edebilirsiniz. Teletext desteği sunan uydu alıcılarını sipariş ederek kanalların teletext sayfalarına erişebilirsiniz. Alt yazı özelliği bulunan alıcılarla filmleri alt yazılı olarak da seyredebilirsiniz. Scart girişi bulunan uydu alıcısı modelleriyle televizyonunuz arasında gerekli bağlantıları kolayca kurabilirsiniz. USB'ye kayıt özelliğine sahip gelişmiş alıcıları kullanarak sevdiğiniz programları ve dizileri harici belleğinize kaydederek daha sonra yeniden izleyebilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Uydu Alıcısı Fiyatları

.
.
USB
Toplam 24 / 529 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/155057