İcat edildiği günden bu yana zamanı öğrenmek için kullandığınız en temel eşyalardan biri olan saatler, her evin en temel ihtiyaçlarından biri oluyor. Genellikle duvara asılarak zamanı gösteren ve modeline bağlı olarak fonksiyonel yapısı değişen saatler, evin farklı alanlarında kullanılıyor. En zaruri biçimi ile salonlarda ve mutfaklarda kullanılan saatler, yatak odalarında ve çocuk odalarında da bulunması gereken eşyalardan biri oluyor. Kullanılacağı ortama bağlı olarak modelleri değişen saat çeşitleri arasında çocuk odalarına uygun temalarda ürünler bulunuyor.

Çocuk Odası Saati Modelleri

Çocuk odası saatleri, çocukların ilgisini çekecek tasarımlara sahip oluyor. Genellikle çocuk odalarının dekoruna uygun temalarda üretilen saatler arasında kız ve erkek çocuklara yönelik farklı tasarımlarda ürünler yer alıyor. Kız çocuklar için ağırlıklı olarak pembe, mor, beyaz gibi renk tonlarındaki ürünler tercih ediliyor. Biçimsel olarak klasik saatlerden çok kız çocuklarının ilgisini çekecek çiçek, kalp, kelebek, taç gibi tasarımlara sahip olan saatler, çeşitli süslemeleri ile de oldukça şık modeller olarak göze çarpıyor. Parıltılı detayları, renkli tasarımları, boncuk süslemeleri gibi ayrıntılar ile öne çıkan kız çocuk odalarına uygun saatler arasında yuvarlak şekilli baskılı ürünler de bulunuyor. Daha ilgi çekici modeller arasında ise ünlü markaların özel saat tasarımlarına ulaşmanız mümkün oluyor.

Erkek çocuk odalarına uygun saat çeşitleri arasında ise çocukların ilgisini çeken spor temalı ürünler bulunuyor. Futbol topu temasında veya beyzbol topu temasında ürünlere erişebilirsiniz. Diğer çocuk saatlerine oranla daha sade olan modeller, diğerleriyle benzer özelliklere sahip olup yalnızca tasarım açısından farklılık gösteriyor. Masa saatleri arasında ise hem kız hem erkek çocuk odalarında kullanabileceğiniz ürünler bulunuyor. Duvar saatlerine oranla biraz daha küçük ebatlara sahip olan saatler, oldukça şık ve sevimli olan tasarımları ile dikkat çekiyor. Bebek odalarında ya da daha büyük çocukların odalarında kullanabileceğiniz saatleri inceleyebilir; ürünler arasında çocuklarınızın odalarına renk katacak çocuk odası saati modelleri bulabilirsiniz. Masa saatleri arasında yalnızca kız çocuklarına hitap eden ürünlere de ulaşabilir; ortama şıklık katan modelleri seçebilirsiniz.

Çocuk Odası Saati Fiyatları

Çocuk odası saati fiyatları, ürünlerin modelleri ile birlikte değişiyor. Markaları aynı olan fakat tasarımları ve biçimleri değişen ürünler, birbirine yakın fiyat aralığında satılıyor. Saatler arasında fiyatı ile en fazla dikkat çeken ürünler, daha özel bir tasarıma sahip olan saatler oluyor. Bilhassa özel temalı ürünler, hem tasarım açısından değişiyor hem de daha yüksek bütçelere hitap ediyor. Kız çocuklarının beğenisini kazanacak kelebek, çiçek, kale ya da kalp biçimli duvar saatleri, daha sade saat modellerinden küçük fiyat farkları ile ayrılıyor. Duvar saatleri dışında özellikle masa saatleri de erkek çocuklarına hitap eden ürünlerden farklı fiyatlara sahip oluyor.

Erkek çocuk odalarına uygun saat fiyatları ise çok değişken olmuyor. Genellikle tasarımları birbirine yakın olan modeller, aynı fiyat aralığında satılmakla birlikte tasarımsal açıdan ufak tefek farklılık gösteriyor. Ürün modeline bağlı olarak ortalama ebatlara sahip olan duvar saatlerini kullanacağınız alana uygun olarak seçmeniz tavsiye ediliyor. Hem kız hem de erkek çocuk odalarında kullanıma uygun tasarımdaki masa saatleri ise diğer saatlerle aynı bütçelere hitap ediyor. Küçük çocukların odalarında kullanabileceğiniz masa saatleri arasında en uygun olanını seçerek çocuklarınızın odasına şık bir hava katabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın saat okumayı rahatça öğrenebileceği uygun ebatlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Tasarımlarının yanı sıra ölçüleri de farklılık gösterebilen farklı temalara sahip çocuk odası saatlerine ulaşabilir; çocuğunuza en uygun saati seçebilirsiniz.

Çocuk Odası Saatleri

72 ürün var
 1. Markalar
  1. DekorLoft
  2. Mc Adam's
  3. Asudehome
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
DSACategoryId/60002028/18021300/18021458/60006526
BAŞA DÖN