Guguklu Saatler

Her evin zaruri eşyalarından biri olan duvar saatleri, zamanı öğrenmek için kullanılan en yaygın ürünler oluyor. Evlerde genellikle duvara asılarak saati gösteren ve modeline bağlı olarak gün, ay gibi detayları da gösteren saatler, birçok farklı model ile piyasada bulunuyor. Duvar saati çeşitleri arasında nostaljik tasarımı ile tanınan guguklu saatler, hem çalışma mekanizması hem de tasarımı ile alternatif sunan çeşitlerin başında geliyor. Modern modellerine oranla daha farklı çalışan guguklu saatler, saat başlarında ya da belirli saatler arasında ötüyor. Genellikle içindeki mekanizma sayesinde kapağın açılarak kuş figürünün çıkması ve ötmesi prensibine dayanıyor. Kuş mekanizması ile nostaljik bir tasarıma sahip olan ve daha eğlenceli bir kullanım sunan guguklu saatler, farklı modeller ile bulunabiliyor.

Guguklu Saat Modelleri

Guguklu saat modelleri arasında ağırlıklı olarak ev biçiminde tasarlanan ürünler ve daha klasik bir tasarıma sahip olan ürünler yer alıyor. Küçük ev biçiminde olan saatlerde genellikle kadran, orta kısmımda konumlandırıyor ve üst bölümde de pencere bulunuyor. Altta ise saatin modeline bağlı olarak sarkaç bulunduğu da göze çarpıyor. Ev biçiminde olan saatler, klasik tasarımın yanında renkli modeller ile de dikkat çekiyor. Gövde kısmı ve çatı kısmı birbirinden farklı renklere boyanmış olan saatler, birbirini tamamlayan renklerde oluyor ve renk seçimleri, canlı pastel tonlarında olduğu için dekoratif özellikleriyle de göze çarpıyor. Renkli tasarımları ile klasik görünümün bir miktar dışına çıkan saatler, modern dekorasyona sahip evlerde oldukça şık bir kullanım sunuyor. Renkli mobilyalar ile uyumlu bir ambiyans yaratmak için çekici tasarıma sahip olan ürünleri mutfak ve antre gibi alanlarda da kullanabilirsiniz.

Guguklu saat modelleri arasında klasik ahşap görünümünde kuş figürleri ile süslü ürünler de bulunuyor. Tasarım olarak biraz daha ağır olan saat modelleri, ince işçilik ile dikkat çekiyor.

Saatlerde özellikle çatılı ve yaprak figürleri ile süslü olan ürünleri inceleyebilir; kahverengi gibi renklerin dışında tamamen beyaz ve pembe gibi renklere sahip ürünlere erişebilirsiniz.

Guguklu Saat Fiyatları

Guguklu saat fiyatları, ürünlerin modellerine paralel olarak değişiyor. Sadece tasarım ile değil malzeme seçimi gibi etkenlere de bağlı olarak değişen saat fiyatları arasında ev biçiminde ürünler, daha cazip etiketler taşıyor. Klasik biçimli saatlere oranla fiyatları farklılık gösteren ev biçiminde renkli tasarıma sahip saatler, üretildikleri malzeme açısından da farklılık gösteren ürünler oluyor. Doğal ahşaptan üretilmemiş olmalarına rağmen ahşap görünümüne sahip olan ürünler, kalite açısından da garanti sunuyor. Ev biçimindeki ürünlerin yanında daha fazla detay içeren modeller de tasarım açısından farklılık gösteriyor. Tam anlamıyla nostaljik bir görünüme sahip olan ve klasik dekorlarla kullanıma uygun olan saatler, fiyat açısından oldukça değişken olabiliyor.

Ev biçiminde olan ve çatılı tasarımı ile ilgi çekici bir görünüme sahip olan saatleri inceleyebilir; modeller arasındaki fiyat farklarına göz atabilirsiniz. Ürünler, markaya göre değişkenlik gösterebildiği gibi aynı markanın biraz daha sade saat modelleri de fiyat açısından küçük farklılıklar gösterebiliyor.

Sarkaçlı bir tasarıma sahip olan ürünlerin çalışma mekanizmalarını öğrenebilir; ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Klasik biçime sahip olan daha uygun fiyatlı saatler arasında ise doğal ahşaptan üretilen kuş ve yaprak motifleri ile süslü ürünlere erişebilirsiniz. Doğal ahşap formunda üretildiği için kaliteli bir görünüme sahip olan modeller, sarkaçlı tasarımı ile oldukça ilgi çekici seçenekler olarak göze çarpıyor. Birçok yönden değişen guguklu saat modelleri arasından zevkinize uygun modelleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Guguklu Saatler

20 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 20 / 20 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?